Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zniszczone samochody TVN'u - Oberwała też Octavia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez Agamek12
    shok, a co ja mam sądzić? Nie rozumiem...
    dlatego ja kończę w tym temacie się wypowiadać...
    Miłej niedzieli życzę

    Komentarz


    • #77
      shok, ale nie, powiedz co ja mam sądzić? Strzelasz z biodra jakimś wpisem opisującym wydarzenia z perspektywy zasłużonego działacza opozycji i pytasz co sądzę? A co ja mam sądzić, skoro ja jedynie stwierdzam, że nie podoba mi się niszczenie mojego miasta, i to niezależnie od tego oczy niszczy je Policja, kibole, partyjne bojówki, zwiazkowcy, pielęgniarki czy też inni "zwykli" ludzie. Dla mnie takie osoby to zwykli bandyci... i tyle...
      I szlag mnie trafia jak do zwykłej zadymy dorabiane są ideologiczne dyrdymały...
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #78
        Agamek12 przygotuj się na to że jak nadal będzie tutaj taki syf jak jest to po 2013roku jak skończą się dotacje UE, wszyscy zaponą o E2012...skończą się budowy bo kasy nie będzie na kontynuowanie...tysiące ludzi straci pracę...dodatkowo pogrąża nas jacyś manipulatorzy na giełdzie czy agencje rankingowe...to na ulice wyjdą normalni ludzie...i Twoje miasto będzie wyglądało jeszcze gorzej niż teraz...z tą różnicą że będą to wiece nielegalne na które zgody nikt nie da...

        Nasi głupkowaci politycy są cwani i boją się takiego toku spraw...dlatego do upadłego będziemy teraz męczeni chorą poprawnością polityczną i szukaniem rozwiązań
        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

        www.tuneforce.pl
        www.dpfserwis.pl

        Komentarz


        • #79
          kmink, to co, "podpalamy komitecik"?
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #80
            ja bym zaczal od podpalania tej fasad hipokryzji i wyrachowania partyjnego co przykrywa nasze Panstwo.
            Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

            Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez shok
              Agamek12, "Najbardziej zakłamane relacje po 1989 r." | Niezalezna.pl
              Adam co sądzisz po wypowiedzi tego człowieka - poszukaj też na internecie czym się zajmował kiedy większość srała w majtki z strachu
              Ten człowiek zrobił co swoje i powinien siedzieć już cicho. Mógł wprost powiedzieć, że to bojówki PO zrobili demolkę. Jak nie lubię Tuska tak tych kaczych przydupasów szczerze nienawidzę.
              AGR 112KM, 232Nm
              Subaru Impreza GH 2.0 150KM

              Komentarz


              • #82
                Posłuchajcie, prawda jest po środku. TVN robi z tego coś czym nie jest. Jestem ciekaw dlaczego do ciężkiej cholery pozwolono Niemcom na przemarsz w dniu NASZEGO święta. Nie, nie jestem nacjonalistą, ale 11 listopada to święto państwowe, a Niemcy byli jakby nie patrzeć jednym z mocarstw, które nam tę niepodległość zabrały. Przyjechali tu, szukając zadymy, o czym każdy, bardziej ogarnięty człowiek powinien wiedzieć. Ale poprawność polityczna wzięła górę, bo w końcu jesteśmy w Unii i w ogóle. Jestem euroentuzjastą, no ale nie róbmy sobie jaj i nie pozwalajmy na to, aby obcy psuli nam obchody najważniejszego chyba dla nas święta państwowego.

                Zarówno TVN i GW jak i środowisko GP i Trwam są równie winne temu co się dzieje. Obie strony próbują sztucznie podzielić społeczeństwo, na prawdziwych Polaków i zależnie od strony albo Żydomasonokomunistów albo zacofanych mieszkańców ciemnogrodu/katoli. Media pokazują to co chcą, a większość bierze to za pewnik. Musimy brać pewną poprawkę na to jaki jest naprawdę świat. I jeśli ktoś w końcu nie powie "basta", zakończy się to wojną polsko-polską...

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez shok
                  Adam co sądzisz po wypowiedzi tego człowieka - poszukaj też na internecie czym się zajmował kiedy większość srała w majtki z strachu
                  tak a propo to ten Pan ostatnio twierdził że Staruch (ten co uderzył Rzeźniczaka a następnie pobił i okradł jakiegoś pieszego) to niewinny aresztowany człowiek. Więc dla mnie może on jest zasłużony ale teraz coś mu się pomieszało w glowie
                  pozdrowienia

                  Komentarz


                  • #84
                    Aha, jeszcze jedno: część kolegów próbuje w ten temat wmanewrować politykę, a ja mówię o zwykłym chuligaństwie, bandytach i niszczycielach...
                    A po drugie: 95% Warszawiaków ucieszyłoby się, gdyby w końcu zabroniono w stolicy organiazacji jakichkolwiek wieców/marszów/itp. w dni powszednie (a może i we wszystkie) - nic to bowiem fajnego stać w korkach dłużej niż zwykle tylko dlatego, że jakaś grupa przyjeżdza żądać (i często demolować) tego, co "im się należy". I ci Warszawiacy (tak jakja) wcale tu nie wchodzą w politykę, ale w zwykłą chęć (w miarę) spokojnego życia...

                    [ Dodano: Pon 14 Lis, 11 09:59 ]
                    Kretyńska zabawa bandytów kosztowała Warszawę 72.000zł...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #85
                      MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11 - Strona 38 - Kibice.net
                      Media mówią to co chcą, wystarczy przejrzeć kilka stron z powyższego linka by zobaczyć jacy "patrioci" wywołali całą awanturę. ONR i MW - śmiech na sali z ich odcinaniem się od chuliganów, Antifa - Ci z kolei też nie mają czystych rączek. Ani jedni ani drudzy nie są normalni, nie dajmy się zwariować.

                      Agamek12, 100% popieram - manifestacje tak ale, ale każdy u siebie :wink:

                      Komentarz


                      • #86
                        Krew mnie niemal zalała kiedy zobaczyłem Kaczyńskiego który mówił, że 11 listopada był dniem kiedy na demonstracji polskich patriotów Niemcy bili Polaków i to wszystko była wina rządu itp, itd.

                        Ja tą całą chuliganerię tak jak któryś z kolegów powyżej wspomniał bym zgazował, do radiowozów , rozwiózł po okolicy, rozebrał do naga i niech sobie teraz szumią wracając z gołą dupą.

                        Jeśli w tych zamieszkach brali udział prawdziwi Polacy a winą rządu jest to, że Polaków bili Niemcy to panie Kaczyński wypada mi powiedzieć jedynie to, że jedyną winną przegranych wyborów jest pańska żona
                        4x4

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez hotrain
                          Agamek12, 100% popieram - manifestacje tak ale, ale każdy u siebie :wink:
                          Just a moment... to z taczkiami dzis juz podjechali....

                          [ Dodano: Wto 15 Lis, 11 16:36 ]
                          Będzie śledztwo ws. ataku policjanta na demonstranta - Wiadomości to jak pisałem wczesniej, ze pewnie pojdzie na zwolnienie....
                          U góry pisza, ze moze nie byc policjantem....a później podaje, ze jest na zwolnieniu lekarskim :diabelski_usmiech
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz


                          • #88
                            No to już wiemy, że straty w mieniu to 72kzł w mieniu miasta Warszawa oraz ponad 250kzł w mieniu Policji...

                            Edit (po odgrzaniu mega-kotleta) - zakończenie sprawy spalenia wozu transmisyjnego TVN: Blokada serwisu - TVN24
                            Adam... Używam:
                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                            Passek: B6 175KM/366Nm

                            Komentarz


                            • #89
                              21-letni Tomasz J. usłyszał wyrok 2 lat i sześciu miesięcy więzienia. 21-letni Damian P. za kratki trafi na dwa lata i miesiąc. Ponadto obaj mają zapłacić po ponad 750 tysięcy złotych.
                              To mają 2 lata na przemyślenie jaki biznes otworzyć.
                              Wyszło że muszą odkładać co miesiąc 1400zł do emerytury 8)

                              Może będzie to nauczka dla innych dewastatorów mienia
                              MARCIN
                              Mój szkodnik

                              Komentarz


                              • #90
                                Kolejni podpalacze i kolejny wyrok - sady w koncu sie to wziely i skonczyly sie zawiasy.


                                Blokada serwisu - TVN24
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #91
                                  Co do wyroków sądu: mała rzecz a cieszy.

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    bzyq_74, Wyjda zawina sie z tego kraju i tyle bedzie z wykonalnosci kary. Komornik raczej nie sciaga pieniedzy z UK
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Maicroft, podpalacz podpalaczowi nierówny - różne są intencje i motywy, świadome-dobrowolne, mniej świadome i dobrowolne. Sam widzisz - "Nakazał jednocześnie, by kara była odbywana "w systemie terapeutycznym"", ktoś kto takie coś robi "namiętnie", jest zaburzony i to mocno. Dobrze, że sąd to widzi i nakazuje wymiar kary, który ma przynajmniej szansę temu człowiekowi coś dać, bo jak ma "nierówno" w głowie, to nie można go stawiać na równi z normalnym człowiekiem co do świadomości czynu w tym wypadku widocznie. Nikt tu zaburzenia nie ukryje, bo je widać poprostu. Wystarczy dobry psycholog/terapeuta, nie te czasy, kiedy coś się podkoloruje w realu. To można robić tylko w papierach i to mogą robić tylko ludzie z wtykami, a nie pionki z ulicy. Lepiej się zastanówcie z jakiego hajsu okradają nas wszelkie władzę, począwszy od Pana Premiera a skończywszy na straży miejskiej na usługach samorządowców. :wink:
                                      Bo chorych ludzi i z zaburzeniami wszelkiego rodzaju, niestety w takim rozpindolonym pod wieloma względami społeczeństwie, z ogromnymi różnicami, nie będzie mniej, a coraz więcej.

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        sew1981, po co mieszasz karę za podpalenie z polityką?
                                        Takich sobie polityków wybraliśmy, i takich a nie innych mamy.
                                        Adam... Używam:
                                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                        Passek: B6 175KM/366Nm

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Agamek12, poniekąd prawda, społeczeństwo za mądre nie jest i daję się dymać przez nich :wink:
                                          "Mieszam" tylko w kontekście wydatków Państwa na takie straty - które ktoś zauważył wyżej, chciałem porównać do finansów dużo większych które "odpływają" przez tych naszych polityków właśnie

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Oczywiście jestem za tym żeby takich bandytów karać surowo i bezwzględnie.....jest tylko jedno ALE....szkoda, że jak przeciętnemu kowalskiemu zniszczą samochód to dostana po 500zł i ze względu na niska szkodliwość społeczną czynu żadnej innej kary...no ale tutaj trzeba było zagrać politycznie i dać jasny przekaz szarej masie..."od nas wara"...
                                            Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                            https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                            www.tuneforce.pl
                                            www.dpfserwis.pl

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez Agamek12
                                              I ci Warszawiacy (tak jakja) wcale tu nie wchodzą w politykę, ale w zwykłą chęć (w miarę) spokojnego życia...
                                              No przecież możesz się w każdej chwili przeprowadzić do Radomia, gdzie będziesz wiódł normalne i spokojne życie - wolne od trosk metropolii :wink:

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X