Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

E papierosy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez szkoda
    Zamieszczone przez krissos
    w Sosnowcu
    A własnie, w Sosnowcu, przepraszam Ślązaków za pomyłkę :!:
    Za tą pomyłkę powinieneś przeprosić Zagłębiaków a nie Ślązaków!! :P :twisted:
    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
    ----------------------------------------------------

    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez krissos
      Zamieszczone przez szkoda
      Zamieszczone przez krissos
      w Sosnowcu
      A własnie, w Sosnowcu, przepraszam Ślązaków za pomyłkę :!:
      Za tą pomyłkę powinieneś przeprosić Zagłębiaków a nie Ślązaków!! :P :twisted:
      :szeroki_usmiech
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • #28
        Jeśli ktoś sięga po e-papierosa aby rzucić palenie, to od razu mówię, że bez silnej woli i tak się nie uda...
        Koleżanka zaczęła wciągać elektrniczny opar jakiś rok temu.
        Bilans jest taki:
        + przestała kaszleć
        + oszczędność kasy (zużywa liquidu miesięcznie za mniej więcej równowartość papierosów wypalanych w trzy dni)

        - uzależnienie od elektryczności
        - nie rozstaje się z e-fajką.


        Ten drugi minus jest bardzo niepokojący.
        E-papieros stał się nieodłącznym dodatkiem do Jej prawej dłoni.
        Pomimo sukcesywnego zmniejszania dawki nikotyny (a może z tego właśnie powodu), jara wszędzie i bez przerwy. Nie pali tylko przez sen, przynajmniej tak twierdzi mąż koleżanki.
        Nic nie wskazuje na to, żeby to była dobra metoda odstawienia nikotyny.
        E-palenie jest tanie i przyjemne - bo dostarczanie sobie nikotyny jest przyjemne.
        Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę i przejść od dostarczania sobie nikotyny wtedy, kiedy uzależniony organizm sie jej domaga, do dostarczania sobie taniej przyjemności w sposób nieograniczony.

        W ograniczaniu palenia pomaga stary sposób, polegający na ... cięciu papierosów na pół.
        Mamy wszystko co trzeba - nikotynę, zajęcie dla palców, dym i co tam kto lubi.
        Przy odrobinie silnej woli o połowe mniej rujnujemy organizm.
        To już dobry punkt wyjścia, żeby rzucić...



        A tak naprawdę, wszystko co potrzebne aby przestać palić, mamy w głowie.
        Ktoś, kto znajdzie skuteczny sposób, żeby wykorzystać nieużywane rezerwy naszego mózgu, dostanie Nobla.
        Paliłem 20 lat i przestałem palić w jednej chwili. Nawet nie wiem kiedy.
        Stało się to z całkowitym pominięciem mojej świadomości.
        Śmieję się, że to palenie rzuciło mnie...
        Kilka lat temu cierpiałem na pewną bardzo bolesną przypadłość. Nie chcę wchodzić w szczegóły medyczne, ale ataki bólu były na tyle silne, że pewnego dnia dwa razy straciłem przytomność.
        Za drugim razem z papierosem w ustach.
        I to był mój ostatni papieros.
        Przestało mnie kompletnie ciągnąć do fajek. Nie miałem jakichkolwiek objawów odstawienia, żadnego zwiększonego łaknienia, nerwowości itp.
        Papierosy nie zaczęły mi "pachnieć", nawet jeszcze przez pewien czas w pracy wychodziłem z kumplami na papierosa.
        Próbowałem palić, ale mi nie smakowało. Z alkoholem mi nawet smakowało, ale jakoś niespecjalnie ciągnęło.
        Wypaliłem papierosa i tyle. Na drugi dzień nie miałem żadnych ciągot.

        Oczywiście, w moim przypadku zadziałała podświadomość, ale gdyby kiedyś komuś udało się taki efekt osiągnąć taki efekt w sposób zamierzony i może mniej bolesny...
        Wszystko przed Wami, macie to w głowach.
        Możecie...
        :wink:

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez krzynol
          jak palę e-fajkę to nie palę zwykłych papierosów wcale!
          krzynol nie pierdól nam tu kitów, palisz analogi - avatar Cię wydał :diabelski_usmiech :wink:

          Komentarz


          • #30
            Voit, masz rację
            Wszystko znajduje się w tych 15 cm między naszymi uszami :bajer
            O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
            Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
            Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

            Komentarz


            • #31
              nie dotknąłem fajki analogowej od rozpoczęcia e-ćmokania
              i nie mam ochoty, nawet przy bro
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #32
                Żeby rzucic to trzeba miec charakter a nie e-papierosa, jak moja zona albo matka, rzuciala i juz kupe lat nie palo, z dnia na dzien. Jak sie zlamiesz to musisz mocno probowac moze kiedys...

                Komentarz


                • #33
                  Paliłem 9 lat, nie kopcę od 10. Z dnia na dzień z pominięciem kilku ,,złamań'' przy alkoholu krótko po rzuceniu.

                  Komentarz


                  • #34
                    Ja rok temu przerzuciłem się ze zwykłych fajek na elektroniki. Na początku spoko, przestałem śmierdzieć, kaszleć i chrapać. Jakiś czas temu przeszedłem na 0 nikotyny, ale dalej sobie "popalam". Tylko, że jest też "ale". Mianowicie - mokry kaszel z rana, non stop w gardle zalega mi jakiś glut. Poza tym, jak po odstawieniu zwykłych fajek poprawiła mi się kondycja, tak teraz przy elektroniku łapię zadyszkę po wejściu na 3 piętro, mimo że tryb życia prowadzę w miarę taki sam. Tak więc panowie, e-fajki wcale nie są takie super jak sprzedawcy chcą nam wmówić. Plusy są moim zdaniem tylko 2: brak smrodu i znacznie mniejsza kasa - ja potrafiłem wykopcić 2 paczki malborków dziennie. Zwykłego ostatnio zapaliłem jakieś pół roku temu.
                    Piter
                    tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                    KM i Nm dołożył gregor10

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez krzynol
                      i nie mam ochoty, nawet przy bro
                      a patrząc w ShoutBox`a to codziennie prawie jest psssyk :lol: :wink:
                      Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                      => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                      => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                      => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                      "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                      Komentarz


                      • #36
                        Nie wierzę, że e-fajki są zupełnie zdrowe, ale co może być bardziej szkodliwego od papierosa:



                        :twisted:

                        Komentarz


                        • #37
                          dontak, Ja z paleniem papierosów miałem nie wiele wspólnego, tylko 3 dni w okresie buntu (podstawówka/ gimnazjum) :szeroki_usmiech
                          Brat który się wciągnął w nałóg palenia w pewnym momencie zmienił na E-Papierosa, ale z powrotem wrócił to tradycyjnego tytoniu, mówi, że to nie to samo,
                          IHMO to dobra alternatywa dla tradycyjnego sposobu kopcenia fajek, i chyba tańsza
                          Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
                          Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
                          Pozdrawiam i Szerokości!
                          Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
                          http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

                          Komentarz


                          • #38
                            Tradycyjne fajeczki rzuciłem w listopadzie. Od tamtej pory popalam elektroniczny substytut. Nie wiele, ale jednak ćmokam. Największe kryzysy mam przy wódzie, jak znajomi popalają, ale się trzymam.
                            Co do szkodliwości, to nie jestem przekonany o zdrowotności efajek. Zastanawiam się też dlaczego lobby tytoniowe tak spokojnie przyjmuje konkurencje?
                            2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                            2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                            2009 Renault Clio MTV 1.4
                            2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                            2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                            Komentarz


                            • #39
                              Panowie mam na sprzedaż e-papierosa. Kupiony z zamiarem palenia, ale jednak nie używany. Jakby ktoś był zainteresowany to wrzucę na giełdę lub allegro czy olx

                              Komentarz


                              • #40
                                To że epapierosy nie są zdrowe to wiem. Chodzi mi o opinie e palaczy na temat sprzętu jaki używacie oraz smaki liquidów które Wam najbardziej odpowiadają. Zacząłem palić e papierosy nie dlatego że chcę rzucić palenie ale dlatego że mam już dosyć smrodu zwykłych fajek. Póki co palenie sprawia mi przyjemność i mam nadzieję że e papieros będzie kompromisem między chęcią dalszego palenia a eliminacją smrodu papierosów.
                                OIII 1.2 TSI 105 KM

                                Komentarz


                                • #41
                                  Zamieszczone przez dontak
                                  To że epapierosy nie są zdrowe to wiem. Chodzi mi o opinie e palaczy na temat sprzętu jaki używacie oraz smaki liquidów które Wam najbardziej odpowiadają. Zacząłem palić e papierosy nie dlatego że chcę rzucić palenie ale dlatego że mam już dosyć smrodu zwykłych fajek. Póki co palenie sprawia mi przyjemność i mam nadzieję że e papieros będzie kompromisem między chęcią dalszego palenia a eliminacją smrodu papierosów.
                                  Ja ostatnio sam mieszam smaki - kupuję bazę (Dirty Neutral Baza) i aromaty mentol i cappuccino z Inawery. Samą bazę też można ćmić, bo ma smak tytoniowy. Dawniej używałem aromatów Blue Mist, całkiem fajne za przyzwoitą cenę. Mildy mi nie podchodziły, jak dla mnie miały zbyt intensywne smaki i były dość gęste, przez co całkiem szybko zapychały grzałki.
                                  Piter
                                  tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                                  KM i Nm dołożył gregor10

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zaden z moich znajomych nie rzucił fajek dzięki e - papierosowi. Palą, mniej, taniej, ale palą.

                                    Ja nie jaram od roku i bardzo polecam Desmoxan.

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      spc, ja właśnie testuję BM i są całkiem fajne. Cały czas szukam swojego smaku. Mieszam różne liquidy i jest całkiem ciekawie.
                                      OIII 1.2 TSI 105 KM

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Z Wami palaczami jest trochę jak ze mną...tylko że ja jestem uzależniony od czekolady :P .... postanowiłem ją rzucić....teraz jem tylko nutelle...no bo to w końcu krem orzechowy ,a nie czekoladowy :diabelski_usmiech
                                        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                        www.tuneforce.pl
                                        www.dpfserwis.pl

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Zamieszczone przez lu5asz
                                          Zamieszczone przez szkoda
                                          nikt nie wie bo nikt jeszcze tego nie przebadał
                                          Badał,badał
                                          Wyszło że i e papieros i zwykly są szkodliwe,z tym że zwykły 10razy bardziej szkodliwy od e-papierosa.Tu i tu jest nikotyna,wiec substancja uzależniająca.
                                          czytałem, że nawet związki arsenu się trafiają w niektórych, a to ponoć jeden z bardziej szkodliwych pierwiastków
                                          If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                          _______________________________________
                                          a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            W zwykłych fajkach niemal jest cała tablica Mendelejewa :diabelski_usmiech
                                            Najlepiej nie palić wcale
                                            O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                            Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                            Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X