Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OIII 1.2 TSI 105 KM

    Komentarz


    • obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

      Komentarz


      • [youtube] [/youtube]

        Komentarz


        • bkc+dsg

          Komentarz


          • 25 września 1998 – Demotywatory.pl

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Jagna

              taaaaaaaaaaaaaaa.i faje po 2 zeta.aż się łezka w oku kręci.

              Komentarz


              • [youtube] [/youtube]
                saport techniczny baj DGW
                była BKD+DSG '05 120kkm
                była BXE '08 190kkm
                no i nie ma :-)

                Komentarz


                • szkoda, nóż się w kieszeni otwiera :evil:
                  Garret

                  -----------
                  Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                  Komentarz


                  • no najgorsze jest to ze nic nie można zrobić ! ostatnio było o
                    KIA 7 lat gwarancji to jakiś mit !
                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                    www.wasilewski-foto.pl
                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                    Komentarz


                    • To Mitsubshi ma darmo reklamę na TT i YT :twisted:
                      Pech chciał że dla Mitsu auto psuło sie na gwarancji.
                      Oby mu silnik wymienili na nienapromieniowany :diabelski_usmiech
                      MARCIN
                      Mój szkodnik

                      Komentarz


                      • Polska to dziwny kraj, jeden problem 3 rzeczoznawców a 2 skrajnie różne opinie. Rozumiem, iż ten "wynajęty" przez właściciela samochodu jak i aso może być w jakiś sposób "stronniczy" ale skoro niezależny w tej sprawie od żadnej ze stron gość PZM mówi, że coś jest popsute to chyba takie jest. A w Polsce może coś być jak widać jednocześnie sprawne i zepsute - istny paradoks sraczki: i rzadko i często jednocześnie :diabelski_usmiech

                        - Mam do księdza pytanie: czy w poście można jeść kiełbasę?
                        - Ale tylko taką, która kosztuje mniej, niż 9 złotych za kilo!


                        - Z jakiego kraju jest człowiek, który przychodzi do restauracji i zjada kartę dań?
                        - Z Jemenu.


                        Z okrzykiem: "Dorobiliście się sku*wysyny" 142-letni Henryk wpłacił ostatnią ratę kredytu hipotecznego.


                        Starość - kiedy dziewczyny na telefon przyjeżdżają do ciebie ambulansem.


                        NBP planuje wydać monetę kolekcjonerską o nominale 5 PLN. Na rewersie będzie widniała kilogramowa torebka cukru.

                        Komentarz


                        • Demotywatory.pl
                          Była : Skoda Octavia I '04 1,4 16V 75 KM
                          Był : Opel Vectra C 1.9 CDTI 150KM
                          Jest : Seat Cordoba 1.9 TDI 101 KM
                          Jest: Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KM

                          Komentarz


                          • bieg po TV Link
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • Facet przychodzi do obskurnej knajpy, siada przy barze i zamawia hamburgera. Barmanka z wykałaczką w ustach pyta ze znudzoną miną: - Zimny czy ciepły? - Ciepły, a jakże inaczej - stwierdza urażony klient Na to barmanka wyjmuje gotowego hamburgera z lodówki i wkłada go sobie pod pachę. Klientowi z wrażenia odebrało mowę. Jakiś pijaczek siedzący z drugiej strony baru komentuje: - Panie, ciesz się pan..., ja zamówiłem hot-doga... - wiesz pan, gdzie go grzała?! :diabelski_usmiech


                              Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Manager zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę, którą czytała i powiedziała: - OK. Bardzo chętnie. Więc, o czym będziemy rozmawiać? Manager na to : - Może o logistyce? - OK - odpowiedziała - to bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę, a jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć, co jest tego przyczyną? - Nie mam pojęcia - odpowiedział manager po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka : - czy czuje się Pan, zatem wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego g*wna przekracza Pańską wiedzę...?
                              WCI

                              Komentarz


                              • Link

                                Komentarz


                                • Ciekawe czy w ogóle to dałoby się zarejestrować ?
                                  Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                  Komentarz


                                  • pewnie tak po większych modyfikacjach

                                    Komentarz


                                    • Nie wiem czy było….

                                      ZAGADKA !!!

                                      Gdzie jest najstarszy sklep TESCO?

                                      ………
                                      w Polsce……….
                                      w Świebodzinie……
                                      .................................

                                      ......................................bo powstał 5 lat przed Chrystusem… :diabelski_usmiech
                                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                      Komentarz


                                      • [youtube] [/youtube]
                                        Best ET = 13.666
                                        Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                        PerfectService by DGW

                                        http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                        Komentarz


                                        • [VIDEO] Jak wystraszyć kierowcę. - Sadistic.pl
                                          była Skoda Octavia 1.9 TDI 110KM 2000
                                          a teraz Skoda Octavia 1.8T 180 RS 2004
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87072

                                          https://goo.gl/photos/NaMK4R1TM5eWMCQZA <-- album

                                          Komentarz


                                          • :diabelski_usmiech
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz


                                            • Nie przewijać. Oglądać całe. WRONG HOLE

                                              Komentarz


                                              • Dwóch facetów wnosi trzeciego zupełnie nawalonego, tak że nie może się utrzymać na nogach. Siadają przy barze i jeden mówi do barmana:
                                                - Dwa piwa!
                                                - A ten w środku nie pije? Pyta barman.
                                                - Nie, to kierowca.

                                                ==============================

                                                Spotyka się dwóch Ukraińców i jeden mówi do drugiego:
                                                - Stary, tam w Polsce to jest prawdziwe życie, nie to co u nas.
                                                Wstajesz rano i podają ci pyszne śniadanko do łóżka, potem sex do południa.
                                                Po południu wykwintny obiad, szampanskoje, desery i sex do kolacji. Kolacja - palce lizać, a po kolacji do późnej nocy sex ile tylko pragniesz.
                                                - No, no brzmi nieźle. A skąd ty to wszystko wiesz, byłeś w Polsce?
                                                - Ja nie, ale moja siostra była

                                                ================

                                                Czym się różni małżeństwo od więzienia??

                                                W więzieniu łatwiej o sex analny smile

                                                =================

                                                Chłopak pyta dziewczynę:
                                                - Przespałabyś się ze mną za sto złotych?
                                                - Nie.
                                                - No weź to przemyśl, ja bardzo potrzebuję tych pieniędzy...

                                                ===================

                                                Zastanawiali się co zrobić z tymi tysiącami toyot zdewastowanymi przez falę
                                                Mają je sprzedawać jako seria limitowana - Toyota Tsunami - każdy model ma inny "dizajn" i jest jedyny w swoim rodzaju, do tego gratis zapach morskiej bryzy...


                                                Komentarz


                                                • comando, on ma juz kilka teledysków
                                                  DJ Lubel [youtube] [/youtube]

                                                  [youtube] [/youtube]

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Zapata
                                                    Toyota Tsunami - każdy model ma inny "dizajn" i jest jedyny w swoim rodzaju, do tego gratis zapach morskiej bryzy...
                                                    dobreeee :lol:
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X