Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez bzik13
    tom2212, krążył swego czasu jeszcze taki filmik gdzie "zainteresowany" czytał jakąś treść z kartki wywieszonej na ścianie, a ze ściany w trakcie czytania wylatywała rękawica bokserska. Nie mogę teraz tego znaleźć.
    Dokładnie godzinę temu skończyłem cały ten film oglądać - trochę jakby strata czasu, bo kretyństwo straszne :-) :szeroki_usmiech A ten film to "Jackass 2" :-)
    Pozdrawiam,
    Michał

    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

    Komentarz


    • Zamieszczone przez kropeck
      Dokładnie godzinę temu skończyłem cały ten film oglądać - trochę jakby strata czasu, bo kretyństwo straszne :-) :szeroki_usmiech A ten film to "Jackass 2" :-)
      Goście faktycznie mają nieźle zryte pod beretem Dla zainteresowanych, po około 6 min: http://chomikuj.pl/Kleki/Filmy/Jacka...10-DVDRiP.rmvb
      Mój liftback scout

      Komentarz


      • Joemonster.org - Probably The Best Page In The Universe

        Długo trwa, ale super jest
        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

        Komentarz


        • Zamieszczone przez kropeck
          Dokładnie godzinę temu skończyłem cały ten film oglądać - trochę jakby strata czasu, bo kretyństwo straszne :-) :szeroki_usmiech A ten film to "Jackass 2" :-)
          Ja tam ich uwielbiam Ato widzieliście?

          OKP & OCP

          Komentarz


          • Zamieszczone przez lukasz3112
            porażające - ale można się zapoznać z głównym elektoratem PiS'u ;-)
            - O2FL Combi 1.4TSI DSG , [SPRZEDAM]--> ramka do SWING/BOLERO - WOOD

            Komentarz


            • Jac_ek, ale co w tym porażającego ? tak sie ludzie na wsi bawią. proponuję przejść się po warszawskich klubach - klimat bardzo podobny tylko ze w bardziej, nazwijmy to ekskluzywnym wydaniu. dokładnie taki sam tytuł reportażu można byłoby dać.

              Komentarz


              • [youtube] [/youtube]

                [youtube]Cute Kitten Plays Apps on Apple iPod - YouTube[/youtube]

                Komentarz


                • 1.Idź na Google Mapy. 2. Daj "Pokaż trasę". 3. Napisz Japan jako miejsce początkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idź na 43 punkt twojej drogi, a jak się zaśmiejesz, poślij to dalej, żeby inni mogli się pośmiać ! :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez hotrain
                    1.Idź na Google Mapy. 2. Daj "Pokaż trasę". 3. Napisz Japan jako miejsce początkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idź na 43 punkt twojej drogi, a jak się zaśmiejesz, poślij to dalej, żeby inni mogli się pośmiać ! :szeroki_usmiech
                    alternatywnie...
                    a. San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
                    b. Tokio, Japonia

                    przejdź do pkt 15

                    Komentarz


                    • hotrain, 1
                      mkII 20VT (600h worked)
                      Roooooomster

                      Komentarz


                      • ...
                        Załączone pliki

                        Komentarz


                        • p690, też dobre :lol:

                          Komentarz


                          • :-)
                            Załączone pliki

                            Komentarz




                            • Mam nadzieje że nie było :wink:
                              Pozdrawiam
                              Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                              Mercedes W210 290 Turbodiesel
                              Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                              Komentarz


                              • Busku, nadzieja matką ... przykro mi

                                Komentarz


                                • Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców.
                                  Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie.
                                  Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie.
                                  Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem:
                                  - Wiesz o czym już całkiem zapomniałem?
                                  - O czym?
                                  - O seksie.
                                  - Ty stary pierniku! Nie stanałby ci nawet gdybys miał przyłożony pistolet do głowy!
                                  - Wiem ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I Stefania zgodziła się.
                                  Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki.
                                  Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie.
                                  Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu.
                                  Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać.
                                  Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia.
                                  Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach:
                                  - Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?!
                                  - Parkinsona...



                                  Mam psa labradora i właśnie kupowałem worek Pedigree w supermarkecie czekając w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa (!)
                                  Bez zastanowienia odpowiedziałem, ze nie i właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree.
                                  Chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach.
                                  Powiedziałem jej, ze jest to w sumie idealna dieta i należny mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree i zjadać jedna lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ją zastosować. Musze zaznaczyć, ze teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moja opowieścią, zwłaszcza wysoki facet za ta kobieta.
                                  Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się
                                  pożywieniem dla psów?
                                  Powiedziałem jej, ze nie - usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie
                                  uderzył.



                                  Pięciu Niemców w Audi Quattro podjeżdża do włoskiej granicy. Włoska straż
                                  graniczna zatrzymuje ich i mówi:
                                  - It'sa illegala to putta 5 people in af Quattro
                                  - Vot do u mean et'z illegal ?- pyta niemiecki kierowca.
                                  - Quattro meansa four" odpowiada włoski strażnik.
                                  - Quattro is just ze name of ze automobile - mówi Niemiec. Look at ze
                                  papers: zis car is disignt to kerry 5 persons - kontynuuje.
                                  - U can'ta pulla thata one on me - odpowiada wloch. Quattro meanse four.
                                  U have five a people ina your car and u are therforea breaking the low.
                                  Niemiecki kierowca traci cierpliwość.
                                  - Idiot! Call your zupervisor over, I vant to speak to somevone viz
                                  more intelligence.
                                  - Sorry - odpowiada wloch. He can'ta come. He'sa busy witha 2 guys in a
                                  Fiat Uno.
                                  OKP & OCP

                                  Komentarz


                                  • djczas, wystarczy napisac ze bylo, nie bede wertować 303 stron wątku, przeglądałem kilka ostatnich i nie było... Mnie przykro nie jest :wink:
                                    Pozdrawiam
                                    Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                                    Mercedes W210 290 Turbodiesel
                                    Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez p690
                                      Zamieszczone przez hotrain
                                      1.Idź na Google Mapy. 2. Daj "Pokaż trasę". 3. Napisz Japan jako miejsce początkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idź na 43 punkt twojej drogi, a jak się zaśmiejesz, poślij to dalej, żeby inni mogli się pośmiać ! :szeroki_usmiech
                                      alternatywnie...
                                      a. San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
                                      b. Tokio, Japonia

                                      przejdź do pkt 15
                                      A jest jakas stacja benzynowa po drodze?
                                      VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                                      Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                                      Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                                      Komentarz


                                      • Link
                                        tjuning ślubny
                                        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                        Komentarz


                                        • Arek,

                                          Przód OK ale tył masakra :shock:
                                          Daniel

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez bradley
                                            Zamieszczone przez p690
                                            Zamieszczone przez hotrain
                                            1.Idź na Google Mapy. 2. Daj "Pokaż trasę". 3. Napisz Japan jako miejsce początkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idź na 43 punkt twojej drogi, a jak się zaśmiejesz, poślij to dalej, żeby inni mogli się pośmiać ! :szeroki_usmiech
                                            alternatywnie...
                                            a. San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
                                            b. Tokio, Japonia

                                            przejdź do pkt 15
                                            A jest jakas stacja benzynowa po drodze?
                                            Hehe kiedyś było kayak to... :szeroki_usmiech
                                            Mój "Batmobil"

                                            Komentarz


                                            • [youtube] [/youtube]
                                              .

                                              Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                                              Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez winni77
                                                Zamieszczone przez bradley
                                                Zamieszczone przez p690
                                                Zamieszczone przez hotrain
                                                1.Idź na Google Mapy. 2. Daj "Pokaż trasę". 3. Napisz Japan jako miejsce początkowe. 4. Napisz China jako cel. 5. Idź na 43 punkt twojej drogi, a jak się zaśmiejesz, poślij to dalej, żeby inni mogli się pośmiać ! :szeroki_usmiech
                                                alternatywnie...
                                                a. San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
                                                b. Tokio, Japonia

                                                przejdź do pkt 15
                                                A jest jakas stacja benzynowa po drodze?
                                                Hehe kiedyś było kayak to... :szeroki_usmiech
                                                kayak jest zalecany ale na innych trasach Miejscami nwet google poleca płynac wpław:P
                                                Adam

                                                Komentarz


                                                • Arek,

                                                  Przód OK ale tył masakra :shock:
                                                  dokładnie tak :diabelski_usmiech
                                                  ale i opis mnie rozwalił
                                                  -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                                  Komentarz


                                                  • Sposób na radary. Silniczek i... - Motoryzacja w INTERIA.PL
                                                    Na lotnisku w Rzymie przechwycono w sobotę przemycany z Chin olbrzymi transport urządzeń zasłaniających tablice rejestracyjne samochodu, które uniemożliwiają ich sfotografowanie przez fotoradary.
                                                    Miały one trafić do sprzedaży w Neapolu.

                                                    Sterowane pilotem urządzenie wbudowane w miejscu na tablicę rejestracyjną działa jak mała kurtyna z czarnego materiału, która opuszcza się, zasłaniając ją całkowicie. W rezultacie zamiast tablicy widać tylko czarny prostokąt.



                                                    Maszynka z silniczkiem oraz kompletem narzędzi do jej zainstalowania i pilotem kosztuje w Chinach 6 dolarów. Jeden z przedsiębiorców z Neapolu, odbiorca nielegalnej przesyłki wykrytej na lotnisku w Ciampino, zamierzał ją sprzedawać po 220 euro za sztukę - podały w sobotę włoskie media.

                                                    To pierwszy taki transport skonfiskowany przez policję i celników we Włoszech. Według policji te zabronione "antyradary" zapewniają anonimowość nie tylko kierowcom przekraczającym prędkość, ale także przestępcom, poruszającym się samochodami
                                                    [ Dodano: Nie 14 Lis, 10 13:47 ]
                                                    Internet - Internet
                                                    Przeklinasz w internecie? Uważaj, możesz trafić za to do więzienia. Taki los spotkał pewnego nastolatka, który zignorował na forum ostrzeżenia admina.

                                                    W wielu krajach na świecie wolność słowa w internecie to tak naprawdę fikcja
                                                    Okazuje, że przeklinanie w sieci może nie wyjść na zdrowie. Przekonał się o tym 15-letni autor wulgarnych treści na jednym z ukraińskich czatów. Został za to skazany przez sąd w Zaporożu, na wschodniej Ukrainie, na 15 dni aresztu.
                                                    Sąd uznał, że chłopak, przeklinając na czacie, dopuścił się naruszenia porządku publicznego. Oliwy do ognia dolał fakt, że nieletni nie reagował na ostrzeżenia administratora czatu, na którym "rzucał mięsem".

                                                    Chłopak nie pracuje, więc nie ma z czego zapłacić grzywny, dlatego sąd uznał, że na 15 dni zmieni dotychczasowe miejsce zamieszkania na lokalne więzienie. Z kolei innego autora internetowych treści, tym razem egipskiego blogera, sąd skazał aż na 4 lata więzienia. Kareem Amer, bo o nim mowa, został skazany za wyrażanie swoich myśli na autorskim blogu.

                                                    Aby uwolnić blogera, powstała inicjatywa Free Kareem Coalition - sojusz, który skupia młodych blogerów i studentów wspierających wolność słowa i myśli.

                                                    "W dniu 6 listopada Kareem Amer został zwolniony z więzienia Al Arab Borj. Został zatrzymany przez Służbę Bezpieczeństwa w Aleksandrii, gdzie jest bity i nadal przetrzymywany" - możemy przeczytać w notce na stronie Free Kareem.
                                                    [ Dodano: Nie 14 Lis, 10 14:46 ]
                                                    I jeszcze jeden fajny test - Łada vs Maserati. Muzyka podczas prezentacji: rewela :-)
                                                    [youtube] [/youtube]
                                                    Pozdrawiam,
                                                    Michał

                                                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X