Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Link

    a tu totalny czub
    Link

    Komentarz


    • "Zagadka"

      Trzech gości w hotelu zadzwoniło po room servis i zamówiło dwie duże Pizze. Delivery boy wkrótce je dostarczył razem z rachunkiem na $30,00. Każdy z gości dał mu banknot $10,00 i chłopak wyszedł. Na razie wszystko jasne. Kiedy delivery boy daje kasjerowi te $30,00 ten mówi mu, że zaszła pomyłka. Rachunek powinien być tylko na $25,00, a nie na $30,00. Kasjer daje chłopakowi pięć banknotów $1,00 i mówi mu żeby zaniósł je z powrotem trzem gościom, którzy zamówili pizze. Na razie wszystko OK. W drodze do ich pokoju chłopak wpada na pewną myśl. Przecież oni nie dali mu napiwku, więc kalkulując iż i tak nie da się podzielić tych $5,00 na trzy równe części, on zatrzyma sobie $2,00 jako napiwek, a im zwróci $3,00 . Jak dotąd wszystko all right. Chłopak puka w drzwi i jeden z gości otwiera. Chłopak wytłumaczył jaka zaszła pomyłka i daje mu $3,00 po czym odchodzi ze swoimi $2,00 napiwku w kieszeni.

      Teraz zaczyna sie zabawa!
      Wiemy, że $30-$25=$5 Co nie?
      $5-$3=$2 Prawda? No to w czym jest problem? Wszystko się zgadza?

      Niezupełnie. Odpowiedzcie na to:
      Każdy z trójki gości dał początkowo $10,00.
      Każdy dostał z powrotem $1,00 reszty. To oznacza, że każdy zaplacił $9,00 co pomnożone przez 3 daje $27,00.
      Delivery boy (czyli "chlopak") zatrzymał sobie $2,00 napiwku. $27,00 plus $2,00 równa się $29,00.

      Gdzie do jasnej jest jeszcze jeden dolar?
      Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
      MOJA FURKA

      Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

      Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

      Komentarz


      • Eidos71,

        te 2 dolary trzeba dodać do 25 i będzie 27
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Enriquez
          te 2 dolary trzeba dodać do 25 i będzie 27
          Dokładnie.
          Koszt pizzy to 25$ + 2$ zawinął chłopak = 27$ (3x 9$)
          obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
          wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

          Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

          Komentarz


          • Obczajcie lepiej Arabski Tuning.... ciekawe kiedy dotrze to do nas... :lol: ItemFix - Social Video Factory

            a tutaj troska o nowe samochody w drodze do salonów ItemFix - Social Video Factory :twisted:
            Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

            "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

            Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

            Komentarz


            • Eidos71, zagadka stara jak świat Błąd w sformułowaniu.

              Dali 3*9 = 27 -> 25 pizza + 2 napiwek.

              [ Dodano: Wto 13 Wrz, 11 01:58 ]
              Ehhh nie widziałem, że jest następna strona :diabelski_usmiech
              Było: 117,5KM / 238,9 Nm
              Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

              -> MOJA SKODA <-

              Komentarz


              • Enriquez, mamaj12, Karql - Ta zagadka jest dobrym przykładem na to, że w zależności od sposobu przedstawienia/interpretacji tego samego faktu, może on być w różny sposób postrzegany... :diabelski_usmiech
                Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                MOJA FURKA

                Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                Komentarz


                • Eidos71, myslalem ze to jakis podtekst ma, a tu problem z matematyka tylko.

                  Rachunek wyszedl 25 + 2 dolce napiwku = 27 i kazdy z gosci faktycznie zaplacil po 9$, ale to z napiwkiem juz liczac ( 3x9 = 27, czyli 25 z rachunku i 2$ tipu ) (3x10=30 - 3 = 27$ )

                  all sie zgadza
                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                  Komentarz


                  • misiek^wro -
                    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                    MOJA FURKA

                    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                    Komentarz


                    • Znalezione na onecie w komentarzach w dziale motoryzacja pod filmikiem o najbardziej męskich i najbardziej niemęskich samochodach.

                      "Najbardziej niemęskie auto? Alfa Romeo!

                      Stoję sobie ostatnio na światłach, a obok mojego e60 staje bielutka brera. Zerkam do środka i o mało mi fajka na dres nie spadła. Goguś około 40, w okularkach słonecznych (a było pochmurno), z użelowanym siwym łbem i stylizowaną bródką. Do tego biała marynarka, różowe polo z kołnierzykiem na sztorc i APASZKA! Z wrażenia aż nie zauważyłem zielonego i dałem się temu cwałowi wy****ć ze świateł! Oszołomiony, czerwony ze wstydu, musiałem go wyprzedzać na przejściu dla pieszych! Przez tego palanta mogłem kogoś potrącić! A ten miętki fredek nawet nie podjął wyzwania, zresztą jakie miałby szanse do mojej 300-konnej czarnuli? Skoro uważacie, że czypaskowy adaś jest przypałowy, to jak określić taki poziom siary? Nie znam odpowiedzi na to pytanie...

                      koneser z bmw"

                      :lol: :lol: :lol: :lol:
                      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                      Komentarz


                      • NO COMMENT
                        [VIDEO] Gość z wizją - Sadistic.pl
                        Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez abcde
                          Nietypowy patent w Passacie TDI...
                          Znalazłem ciekawy patent na forum elektrody. Może kogoś zainteresuje.
                          Żaden patent.

                          Instalka przeniesiona z MBTracka /Unimoga. Tam jest taka instalacja do rozruchu w niskich temperaturach. Do zbiorniczka który ma przewody pompujemy eter (samostart) z kartuszy które się kupuje w sklepie (podobnie nabija się zapalniczki).
                          Eter sobie jeździ w zbiorniczku. Jak trzeba uruchomić włączamy kompresorek lub w starszych modelach pompujemy ręcznie, kiedy utworzy się odpowiednie ciśnienie ze zbiorniczka terez przez dysze leci do filtra, kilka obrotów rozrusznikiem i wóz pali przy -30
                          4x4

                          Komentarz


                          • OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
                            była Skoda Octavia 1.9 TDI 110KM 2000
                            a teraz Skoda Octavia 1.8T 180 RS 2004
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87072

                            https://goo.gl/photos/NaMK4R1TM5eWMCQZA <-- album

                            Komentarz


                            • Blokada serwisu - TVN24 :shock:

                              Komentarz


                              • Wloskie audi :szeroki_usmiech
                                Link

                                Komentarz


                                • [youtube] [/youtube]
                                  bkc+dsg

                                  Komentarz


                                  • nawet nie wiedziałem ze mozna tyle pawi puszczac :lol:

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez pic2ek
                                      nawet nie wiedziałem ze mozna tyle pawi puszczac :lol:
                                      I to w niecałą minutę! Faktem jest, że prowadzący lotnię prowokował Częste wznoszenia, wyrównania i skręty, raczej nie służyły pasażerowi
                                      Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                      Komentarz


                                      • pojechał po bandzie :diabelski_usmiech [youtube] [/youtube]
                                        Daniel

                                        Komentarz


                                        • :szeroki_usmiech oj pojechał....
                                          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                          Komentarz


                                          • Golas27, ten typ już sporo czasu to coś chce sprzedać,ale wcześniej sprzedawał cały samochód.
                                            Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                            jak pomogłem to daj punkcik
                                            sprzęgło od G 60

                                            Komentarz


                                            • Jak dla mnie nastawiane, ale babcia z końca mnie rozwaliła. :haha:

                                              [youtube] [/youtube]
                                              mkII 20VT (600h worked)
                                              Roooooomster

                                              Komentarz


                                              • Error Pages niezłe car audio
                                                Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                                                Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                                                -> MOJA SKODA <-

                                                Komentarz


                                                • nie wiem czy było, ale

                                                  / Pytanie zadane na grupie dyskusyjnej pl.misc.samochody

                                                  <Ladny> Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi.
                                                  <Ladny> Z góry dziękuję.
                                                  <Ladny> Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem.
                                                  <Ladny> No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji.
                                                  <Ladny> Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę.
                                                  <Ladny> Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.
                                                  <Ladny> Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka",odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.
                                                  <Ladny> Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.
                                                  <Ladny> Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina.
                                                  <Ladny> Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.
                                                  <Ladny> Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim.
                                                  <Ladny> Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.
                                                  <Ladny> Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła.
                                                  <Ladny> Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.
                                                  <Ladny> Wyszedłem na zewnątrz.
                                                  <Ladny> Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie.
                                                  <Ladny> Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.
                                                  <Ladny> Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć?
                                                  <Ladny> Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
                                                  :twisted: mała czarna :twisted:

                                                  Komentarz


                                                  • piratka
                                                    Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X