Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mihau, Się wyklepie i na otomoto "bezwypadkowy" :diabelski_usmiech
    Kacper
    Opel Combo C 1,6 8v
    O2 Combi 2.0 FSI

    Komentarz


    • Dlaczego autostrady w Polsce pękają???

      Z dumy
      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
      _______________________________________
      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

      Komentarz


      • hahahaha ale karpia strzelił galantego

        Komentarz


        • Wszedłem właśnie tutaj, żeby ten link wrzucić ale Mihau, mnie ubiegł o kilka godzin. Końcowa mina Adama bezcenna

          Komentarz


          • Nie mają gdzie przesiadek robić telewizyjne kurwisz... y :diabelski_usmiech
            Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

            "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

            Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

            Komentarz


            • też właśnie miałem wrzucić ale zostałem wyprzedzony

              pewnie naprawa tych drzwi bedzie wiecej warta niż ten autobus
              ;p
              OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

              Auto Detailing: Dream Car Studio
              (znajdź również na fb)

              Komentarz


              • drzwi wyrywa z korzeniami i jeb urwał

                oczywiście wina Adasia a Socha musi zmienić majty



                Cały błotnik jest wgnieciony, słupek również - mówi Kornacki. Drzwi wygięły się w drugą stronę aż do maski. Potem wróciły na zawiasach i zamknęły się. Całe są do wymiany. Na szczęście jest to mocny samochód. Autobus też był uszkodzony. Na pewno naprawa takich drzwi to przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych.
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • Orgazm – Demotywatory.pl

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez maymer
                    Wszedłem właśnie tutaj, żeby ten link wrzucić ale Mihau, mnie ubiegł o kilka godzin. Końcowa mina Adama bezcenna
                    wrocilem z takim samym zamiarem :P

                    Komentarz


                    • dzrzwi wyrywa z korzeniami :szeroki_usmiech
                      kiery to popłaci :?:

                      Komentarz


                      • 404 Not Found

                        Komentarz


                        • Zima, pada śnieg, las, chodzi podenerwowany niedźwiedź. To złamie choinkę, kopnie w drzewo, pogoni wilka - ogólnie - mocno wkurzony. Chodzi i gada:
                          - Po jaki ch.. ja piłem tę kawę we wrześniu...
                          Arctic 1.8 TSI DSG7

                          Komentarz


                          • bkc+dsg

                            Komentarz




                            • :shock: :jaja
                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez looker
                                Zamieszczone przez aro_40
                                Kurde, zgadł i Winnetou i Pana Samochodzika !!!
                                A u mnie poległ na Kaczyńskim choć był blisko.
                                He, he, he - Jabba the Hutt. Jasnowidz poległ - chociaż .. ma trzech takich (trzy takie postacie?) w bazie!!!
                                Cienias! Spróbujcie też z cieciem Aniołem z Alternatyw... Leży i kwiczy!!!!
                                Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                Komentarz


                                • [youtube] [/youtube]
                                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                  Komentarz


                                  • Nie wiem do jakiego działu:
                                    [youtube] [/youtube]

                                    [youtube] [/youtube]
                                    Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

                                    Komentarz


                                    • [youtube] [/youtube]

                                      Komentarz


                                      • arabscy wulkanizatorzy :twisted: [youtube] [/youtube]
                                        Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                        "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                        Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                        Komentarz


                                        • [youtube] [/youtube]
                                          Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

                                          Komentarz


                                          • tak sie parkuje- uczta sie chłopaki,,auto duże,miejsca mało i mistrz kierownicy za kółkiem

                                            Link
                                            If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                            _______________________________________
                                            a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                            Komentarz


                                            • Nie wiem czy było ,początek pewnie wszyscy znają ,ale trzeba obejrzeć od 3:50 to jest jakaś masakra
                                              Sebastian
                                              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                              Wczasy nad morzem - klik

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Mihau
                                                [youtube] [/youtube]
                                                Ale urwał!!!
                                                Podobno kierowca autobusu za to dostał mandat tak mówił Adaś w jakimś wywiadzie. Jeśli to prawda to raczej chyba nie prawnie go ukarali bo to nie jego wina była :diabelski_usmiech
                                                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                ----------------------------------------------------

                                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                Komentarz


                                                • nie jakimś tylko "dzień dobry"
                                                  tez mnie to zdziwiło
                                                  jak już to obaj powinni dostać
                                                  samochód już zrobiony, bagatela coś ok 30-35 tyś :diabelski_usmiech

                                                  Komentarz


                                                  • NAJLEPSZE OD 2.54

                                                    [youtube]Funny compilation 6 - YouTube[/youtube]
                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X