Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Komentarz


    • Czyja kobieta zadzwoni pierwsza, ten płaci



      ---------------------------------------------------------------------------------------

      :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech



      -------------------------------------------------------------------------------------



      -----------------------------------------------------------------------------------



      -------------------------------------------------------------------------------------





      --------------------------------------------------------------------------------------

      :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech




      ------------------------------------------------------------------------------------------

      :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

      "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
      ----------------------------------------------------

      !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

      Komentarz


      • :diabelski_usmiech
        Załączone pliki
        Sebastian

        Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

        www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

        Komentarz


        • 1991 rok... a wydaje się jakby to było wczoraj ...
          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

          Komentarz




          • "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
            ----------------------------------------------------

            !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

            Komentarz


            • Nie dla miłośników obecnie rządzącej partii....

              Mężczyzna modli się wieczorem:
              - Panie Boże, spraw aby rano obudził się w 1,5 metrowym ch*jem.
              Budzi się rano a obok leży Kaczyński.
              Załączone pliki
              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
              _______________________________________
              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

              Komentarz


              • Mapka
                Załączone pliki

                Moja Octavia:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                Rafał

                Komentarz


                • rodaczek, do jakiej "navi" są takie "mapy" :?: sprawa druga to tutaj do "celu" nie jest potrzebny kierowca, a zaprawiony taternik i motorowodniak :diabelski_usmiech
                  Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                  @ by Tune-up Gdańsk
                  TDI VP++ i jeszcze rośnie
                  Antek

                  Komentarz


                  • He he jaka mapka :diabelski_usmiech
                    Kasia......

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez aro_40
                      Mężczyzna modli się wieczorem:
                      - Panie Boże, spraw aby rano obudził się w 1,5 metrowym ch*jem.
                      Budzi się rano a obok leży Kaczyński.
                      Przetłumacz, bardzo proszę...
                      Pozdrawiam
                      Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                      Mercedes W210 290 Turbodiesel
                      Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Busku
                        Zamieszczone przez aro_40
                        Mężczyzna modli się wieczorem:
                        - Panie Boże, spraw aby rano obudził się w 1,5 metrowym ch*jem.
                        Budzi się rano a obok leży Kaczyński.
                        Przetłumacz, bardzo proszę...
                        "Panie Boże, spraw abym rano obudził się z 1,5 metrowym ch.jem." Miało być.

                        [ Dodano: Sob 15 Paź, 16 23:58 ]
                        rodaczek, wjechałbym
                        moje stare auto
                        jest scout

                        Komentarz


                        • Mariusz87, Właśnie... Tak chyba miało być ale nic z tego nie wyszło... :wink: Bardzo słabo :wink: A kim jest Donald jak nie bardzo tchórzliwym uchodźcą...? Kończę temat polityki :wink:
                          Pozdrawiam
                          Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                          Mercedes W210 290 Turbodiesel
                          Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                          Komentarz


                          • Busku, wszechobecne słowniki, korektory itp. czasami robią psikusy lepiej się skupić na tym, co ciekawsze np "mapa" :diabelski_usmiech
                            moje stare auto
                            jest scout

                            Komentarz


                            • Busku, lepiej być tchórzliwym uchodźcą na czele RE niż uchodzić za debila :lol:
                              I również kończę dyskusję na temat polityki...
                              a na koniec "...największą sztuką życia jest śmiać się zawsze i wszędzie..." miłego dnia

                              Ps.
                              zawsze mnie zastanawia ta pokrętna logika pisiorów - jak się po nich jeździ to od razu musi być druga strona za PO...
                              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                              Komentarz


                              • Wiedziałem żeby tutaj nie wchodzić ale i tak weszłam i co widzę... W kółko to samo. Tak się zastanawiam wy to robicie za jakaś kasę czy z nudów? Bo jeżeli dla idei to wam współczuje.
                                Miłej niedzieli.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Wally
                                  a na koniec "...największą sztuką życia jest śmiać się zawsze i wszędzie..."
                                  i nie tylko z innych ale też i z samego siebie :wink:
                                  Czasem warto też zachować powagę aby nie wyjść na głupca :wink:




                                  ... dawno tu nie zaglądałem :wink:


                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez shok
                                    Wiedziałem żeby tutaj nie wchodzić ale i tak weszłam i co widzę... W kółko to samo. Tak się zastanawiam wy to robicie za jakaś kasę czy z nudów? Bo jeżeli dla idei to wam współczuje.
                                    Miłej niedzieli.
                                    może po prostu dla polepszenia humoru :wink: Po co się napinać.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • mrfazi,

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Wally
                                        zawsze mnie zastanawia ta pokrętna logika pisiorów - jak się po nich jeździ to od razu musi być druga strona za PO...
                                        If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                        _______________________________________
                                        a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Wally
                                          zawsze mnie zastanawia ta pokrętna logika pisiorów - jak się po nich jeździ to od razu musi być druga strona za PO...
                                          Dlatego właśnie kończę temat polityki. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru....
                                          Pozdrawiam
                                          Mercedes W124 300CE: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=asc&start=150
                                          Mercedes W210 290 Turbodiesel
                                          Renault Laguna II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...r=asc&start=25

                                          Komentarz


                                          • Przysłowie
                                            Załączone pliki

                                            Moja Octavia:
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                            Rafał

                                            Komentarz


                                            • Na rondzie prosto :P


                                              [ Dodano: Nie 16 Paź, 16 22:42 ]
                                              Ło matko bosko :shock: Chyba nie ma w słowniku ludzi kulturalnych jak i niekulturalnych określenie na tych spier.. umysłowych. Toć to nie powinno po ziemi chodzić bo tylko tlen marnują :shock:
                                              [youtube] [/youtube]
                                              Michał
                                              Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
                                              Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

                                              Komentarz


                                              • :wink:
                                                Załączone pliki
                                                Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                                                Był Rapid 1.4 TDI-CR

                                                Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez cbool10
                                                  Ło matko bosko :shock: Chyba nie ma w słowniku ludzi kulturalnych jak i niekulturalnych określenie na tych spier.. umysłowych. Toć to nie powinno po ziemi chodzić bo tylko tlen marnują :shock:
                                                  [youtube] [/youtube]
                                                  po tym filmiku Policja powinna ich wszystkich odnaleźć i do.........ć tak, żeby ich takie debilne pomysły opuściły. A jak karetka nie dojechałaby na czas, to jeszcze rodziny z powództwa cywilnego :evil:
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • "jechałem" tego dnia obwodnicą - ludzie uciekali na wszelkie możliwe sposoby, każdą dróżką, itd. :? ale pod prąd nie widziałem...masakra :shock:

                                                    numery w większości widać - srogie kary powinny się posypać !
                                                    www.SPAmobile.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X