Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podobno policja nie odpuści, już się zajmuje sprawą.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Zamieszczone przez ruwado
      podobno policja nie odpuści
      Zobaczymy. Gdzieś widziałem że na jakiejś stronie typu wp czy onet już o tym pisali i nie wiem czy telewizor też o tym nie trąbił. Powinni dojeb... tak żeby musieli auta posprzedawać bo inaczej do nich nie dojdzie jaką krzywdę wyrządzają innym. Nie mówiąc już o utracie prawka. I koniecznie powinni o wyrokach trąbić w telewizji i radiu, żeby inni cebularze zobaczyli, że się z nimi nikt per..ł nie będzie.
      Michał
      Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
      Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

      Komentarz


      • Może i stare ale musiałem wstawić :P

        Komentarz


        • cbool10, dzisiaj pisali w necie i w TV mówili. Szukają wszystkich, których numery są widoczne.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • ruwado oby zrobili tak jak obiecują.

            [ Dodano: Pon 17 Paź, 16 22:46 ]
            Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale narażanie czyjegoś życia bo "mi się w korku nie chcę stać" to to już jest szczyt szczytów. To już cwaniackie wyprzedanie lewo czy prawoskrętem już mniej w oczy kuję jak coś takiego. Takimi to się selekcja naturalna powinna zająć.
            Tak swoją drogą to pojazdy uprzywilejowane wszystkie powinny mieć po montowane te rurowe zderzaki i powinni mieć zezwolenie na nakur..nie w takich debili. Tak jak ma green lub gregor trans(teraz nie pamiętam) ci co organy wiozą. Oni mają prawo się zatrzymać jeżeli auto padnie w innych przypadkach mają nie patrzeć na nic. Mogą nawet komuś auto skasować jeżeli to ma pomóc w dojechaniu na czas.
            Kurde ale mnie zirytowali ci debile :evil: Normalnie przez nich taki wywód, że książkę by napisał :roll:
            Michał
            Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
            Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

            Komentarz


            • Zamieszczone przez no_fear
              "jechałem" tego dnia obwodnicą - ludzie uciekali na wszelkie możliwe sposoby, każdą dróżką, itd. ale pod prąd nie widziałem...masakra
              W Niemczec praktycznie każdego dnia są wypadki, często zamykają autostradę, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.... Bezmyślność cwaniaków i tyle. Za to powinni zabierać prawko z zakazem jazdy na co najmniej 1 rok! Może jeden z drugim by pomyślał zanim coś zrobi głupiego. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że jak ktoś jest 100-200m. od zjazdu i może jakoś cofnąć i uciec to jest to jeszcze do przeżycia, ale zawracać kilometr i jechać korytarzem dla karetki pod prąd to już totalna głupota.
              VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

              Komentarz


              • Policja ma podobno kierować wszystkie sprawy do sądu i po 5000pln wtedy dostaną kary. Ja też nigdy jeszcze takiego kurestwa nie widziałem, no chyba że w byłym ZSRR - to identyczne filmiki są.
                Grand Scenic 2.0T Initiale 05'
                Służbowe: Berlingo 1.6hdi 92 Selection 15'
                Była 4 x Octavia: 04' O1 fl Elegance Combi ASV
                08' O2 Elegance Combi BKC
                11' O2 fl Elegance Combi CDAA
                99' O1 SLX Combi AHF

                Komentarz


                • :lol:
                  Załączone pliki
                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                  Komentarz


                  • A mnie to rozbawiło :lol: WYDARZENIA w INTERIA.PL - najnowsze wiadomości z Polski i świata, polityka, wydarzenia dnia i najważniejsze informacje, zawsze aktualne wiadomości

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez elpolacco
                      Zamieszczone przez no_fear
                      "jechałem" tego dnia obwodnicą - ludzie uciekali na wszelkie możliwe sposoby, każdą dróżką, itd. ale pod prąd nie widziałem...masakra
                      W Niemczec praktycznie każdego dnia są wypadki, często zamykają autostradę, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem.... Bezmyślność cwaniaków i tyle. Za to powinni zabierać prawko z zakazem jazdy na co najmniej 1 rok! Może jeden z drugim by pomyślał zanim coś zrobi głupiego. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że jak ktoś jest 100-200m. od zjazdu i może jakoś cofnąć i uciec to jest to jeszcze do przeżycia, ale zawracać kilometr i jechać korytarzem dla karetki pod prąd to już totalna głupota.
                      Wczoraj wypadek na A2 koło Magdeburga zamknięta w obie strony autostrada cały dzień. Jak jechałem objazdem to widziałem jak duża ilość osobówek cofała pod prąd na zjazd do góry (ten prawidłowy zjazd już była za nimi. To były auta na niemickich blachach. Więc wszędzie są debile, co prawda może mniejsze zagrożenie ale jak by ktoś z rozpędu wjechał na ten zjazd to kolejne zderzenie by było.
                      "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                      ----------------------------------------------------

                      !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                      Komentarz


                      • Byłem świadkiem jak w Niemczech po dużym wypadku policja kierowała auta pod prąd do najbliższego zjazdu.
                        Pozdrawiam
                        Tomek

                        Komentarz




                        • "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                          ----------------------------------------------------

                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                          Komentarz


                          • Załączone pliki

                            Seat Leon ST FR by mirek_p11

                            Fotki
                            Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                            Fotki

                            Komentarz


                            • mirek_p11, mam kolegę, który dokładnie tak się nazywa i uwierz mi, że nie cieszy się z byle gówna
                              Potwierdzone info
                              Pozdrawiam,


                              Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                              Komentarz




                              • "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                ----------------------------------------------------

                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                Komentarz


                                • krissos, a SKODA gdzie :?:
                                  Mój szatan

                                  Paweł

                                  Komentarz


                                  • :lol:

                                    Komentarz


                                    • krissos, jednak audi :diabelski_usmiech

                                      PIS to kretyni

                                      Komentarz


                                      • owoc, tez tak sądzę
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez 2.0-16v Michał
                                          tez tak sądzę
                                          marudzicie...ja tam bym się każdą "marką" przejechał - wtedy można wybierać, która "lepsza" ... a nie tak od razu, bez jazdy brać w ciemno :diabelski_usmiech
                                          PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                          Komentarz


                                          • audi lub bmw :diabelski_usmiech

                                            Komentarz


                                            • PAOLO ESCO,
                                              ze wskazaniem na beemkę
                                              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                              Komentarz


                                              • Podbijam audi :diabelski_usmiech porsche nie trzyma standardów :szeroki_usmiech
                                                Sebastian

                                                Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                                www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                                Komentarz


                                                • :lol:
                                                  [youtube] [/youtube]
                                                  Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                                  => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                                  => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                                  => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                                  "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                                  Komentarz


                                                  • Mercedes za "kolor" :twisted:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X