Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • byłoby śmieszne gdyby nie było ... prawdziwe
    Załączone pliki
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • Austopowiczka łapie stopa.
      Kierowca.
      -Czy pani nie boi się tak podróżować ,gwałcą itp.?
      -Eee , lepiej mieć 15 centymetrów w dupie,
      niż 30 kilometrów w nogach. :diabelski_usmiech
      Kasia......

      Komentarz


      • Ta Fabia przejechała już ponad milion dwieście tysięcy kilometrów - WP Moto
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • Nieźle fabioza pojeźdźiła......
          O II fl kombi elegance

          Komentarz


          • Mój szatan

            Paweł

            Komentarz


            • Ahahah...
              Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
              Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

              Był Rapid 1.4 TDI-CR

              Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

              Komentarz


              • Ide albo nie ide! (+Napisy) - YouTube
                Mam nadzieję, że tak nie wyglądam w momencie jak mi się film urwie :diabelski_usmiech
                moje stare auto
                jest scout

                Komentarz


                • elpolacco, super!

                  Komentarz




                  • [ Dodano: Pon 03 Paź, 16 20:51 ]
                    Michał
                    Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
                    Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

                    Komentarz


                    • kto tak potrafi :



                      :diabelski_usmiech
                      OII sprzedana


                      Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                      Komentarz


                      • kapi, Ja tak miałem Ładą w zimie:P:P
                        Pozdrawiam
                        Tomek

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez przemo9
                          Nieźle fabioza pojeźdźiła......
                          W większości TDI sprzedawanych z zachodu kierownica, fotel i gałka zmiany biegów wygląda podobnie przy przebiegu 197.900 km :lol:
                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                          Komentarz


                          • Czyli to by oznaczało, że ona (fabia) nie ma juz oryginalnej kiery....pewnie już 4 albo piąta :haha:

                            Komentarz


                            • User pietsprock - Spritmonitor.de

                              Tu tez jest gosc co 1 100 000km zrobil Fabia 1.

                              Teraz kupil Mini i leci nim na 1mln :diabelski_usmiech Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook

                              Ale mi to wyglada, ze on wyjezdza na autostrade i leci sobie 80-90km/h o czym swiadczy tez raczej to:

                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • informacja w północno-koreańskiej TV na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce ... - już nawet oni wiedzą co się u nas dzieje ad:
                                Załączone pliki
                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                Komentarz


                                • ...
                                  Załączone pliki
                                  Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                                  Był Rapid 1.4 TDI-CR

                                  Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                                  Komentarz


                                  • PAOLO ESCO, jesteś bardzo monotematyczny. Większość twoich postów w tym wątku to prymitywna nawalanka na kościół i pis. Rozejrzyj się wokoło, po i sld kradło na potęgę, pedałów i zboczeńców możesz znaleźć w każdej grupie społecznej.

                                    Wszystko dobre ale z umiarem. Wątek ma bawić a nie politykować.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez krzysn
                                      pedałów i zboczeńców możesz znaleźć w każdej grupie społecznej.
                                      czy to jest coming out? :wink:
                                      Pisał Sebastian

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez krzysn
                                        PAOLO ESCO, jesteś bardzo monotematyczny. Większość twoich postów w tym wątku to prymitywna nawalanka na kościół i pis. Rozejrzyj się wokoło, po i sld kradło na potęgę, pedałów i zboczeńców możesz znaleźć w każdej grupie społecznej.

                                        Wszystko dobre ale z umiarem. Wątek ma bawić a nie politykować.
                                        Humor to kwestia troche indywidualna.
                                        Każdego bawić może co innego.
                                        Mnie ta "prymitywna" jak piszesz nawalanka PAOLO ECSO bawi i odpowiada i prosze o więcej :wink:
                                        Jaki obiekt taki poziom "nawalanki" - prymitywny czyli
                                        Przejdź na portale siejące propagandę i manipulujące i dostaniesz to czego Twój humor potrzebuje - czyli prymitywną nawalankę na wszystko i wszystkich , którzy sa przeciw pisowi i klechom.
                                        czyli choćby publiczną TV.
                                        Więcej luzu

                                        Komentarz


                                        • Alonzo_, tu nie chodzi o nagonki na PIS czy PO. Chodzi o to aby humor byl niepolityczny.

                                          Zarówno PIS i PO i każda inna partia, nawija nam na uszy taki makaron że po całym dniu widzenia tych niewdzięcznych ry.. (twarzy)i tego co robią, po prostu już mnie to nie śmieszy i nie bawi. Bez względu na to jakiej partii jestem zwolennikiem. Żadna partia nie jest święta i nigdy nie będzie, kwestia tylko tego kto z której strony woli być walony Ale looz jesli innych to bawi to looz :wink:

                                          [ Dodano: Sro 05 Paź, 16 11:29 ]
                                          krzysnWyjaśnialismy to sobie tu już kilka razy więc chyba nie ma co bić piany. Jeśli komuś to nie odpowiada to niech po prostu nie czyta, albo wstawia kontr oferty do innej partii jeśli to kogoś boli.
                                          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • maxpaynemm dokładnie jak piszesz.
                                            Dla jasności nie stoje już po tylu latach za nikim/żadną patrią.
                                            Jednakże tak jak mnie wkurzają tak samo też co chwila bawią swoją głupotą, bezczelnością, tupetem i mnóstwem bardziej tych negatywnych w odbiorze cech.
                                            Stąd dla mnie polityka była jest i będzie źródłem humoru.
                                            Niestety to jest czesto smiech przez łzy bo głłebiej się zastanawiając to konsekwencje niektórzych/wielu "pomysłów" zabawnych w pierszej chwili mogą być opłakane, przerażające zdając sobie sprawę że banda przygłupów tych czy innych może takie cos przegłosować i wdrożyć.
                                            Nic juz dziś od nas nie zależy tak naprawde także chociaż posmiać się nam nikt nie zabroni. Jeszcze :wink:

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Alonzo_
                                              Niestety to jest czesto smiech przez łzy bo głłebiej się zastanawiając to konsekwencje niektórzych/wielu "pomysłów" zabawnych w pierszej chwili mogą być opłakane, przerażające zdając sobie sprawę że banda przygłupów tych czy innych może takie cos przegłosować i wdrożyć.
                                              I co ciekawe, takie pomysły mają jednak spore poparcie i to jest przerażające.
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • maxpaynemm, ale właśnie dokładnie o to mi chodzi, o umiar.

                                                Nie zamierzam podejmować dyskusji, to nie miejsce na to, nie mam na to ochoty i czasu. Zaglądam tu często, bo fajnie jest się pośmiać. Ale gdy praktycznie codziennie widzę coś nt. PIS czy KK to mi się flaki przewracają. To nie tvn ;-)

                                                Szanujmy się nawzajem (to między innymi do SS). Dla mnie koniec tematu, pozdrawiam.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez krzysn
                                                  Ale gdy praktycznie codziennie widzę coś nt. PIS czy KK
                                                  Cóż my małe żuczki poradzimy na to,że wymienieni przez Ciebie sami na każdym kroku dają rzyci.
                                                  Jeśli znajdziesz coś równie wesołego na innych przedstawicieli życia publicznego,to zapodawaj.Pośmiejemy się razem.
                                                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                                                  Komentarz




                                                  • Nie wiem czy było, ale dla mnie najlepsze co ostatnio oglądałem.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X