Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A ja dziś widziałem S3 jak na taxówce pomykał z niedomkniętą maską :shock:
    obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
    wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

    Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

    Komentarz


    • taka mała informacja - żeby świeciły się całe lampy na tyle, to trzeba wybulić 700 zł w bidniejszych wersjach....a tak to się święcą tylko te zewnętrzne (bez tych co są na klapie) mowa o led oczywiście - według mnie przesadzają cenowo. zresztą same te sierpy jak palą ledowo, też bardzo fajnie wygląda :wink:

      Komentarz


      • Widziałem dzisiaj na drodze czarną SIII, bardzo ładna bestyja.
        Marek

        Komentarz


        • No ja wczoraj jechalem za S3. Ladny czarny. Ale jakos swiatla stopu zrobili mu mizerne - jak na tak wielki tylny reflektor to sie swieci zaledwie jego kawaleczek. Sytuacje ratuje 3 swiatlo - to nad szyba. W sloneczny dzien mozna miec problem zeby ta boczne stop swiatla zauwazyc jadac za S3.

          Na autocentrum ma byc niedlugo porownanie S3 liftbacka i kombi. Widzialem juz dwa auta, liftbacka prowadzilem. Oba mi sie podobaja ale chyba jednak wybralbym liftbacka.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • tu jest jakieś tam porównanie
            WP Moto - Testy, porady, przepisy, nowości - Portal motoryzacyjny WP
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • marlej108,

              A jakie testówki mają w trójmieście, jest jakaś z silnikiem 1.4 150KM oraz nie wiesz czy mają jakąś S3 w białym candy?
              jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

              Komentarz


              • A ja sie tam waham czy octavia3 czy superb 3 brać.

                Cena na wyjściu okolo15 tys różnicy wychodzi

                Komentarz


                • Zamieszczone przez stysiek
                  A ja sie tam waham czy octavia3 czy superb 3 brać.

                  Cena na wyjściu okolo15 tys różnicy wychodzi
                  Bierz cokowiek, byle by mial mocny silnik 8)
                  Black magic

                  Komentarz


                  • stysiek, jak jeździłeś dieslem to ładuj 190ps do S3, to dopiero idzie godziwie, te słabsze wątpie, że dają sobie dobrze radę z tą masą :wink: no może 150 jeszce, ale ten 1.6 to chyba taki typowy żeby jechać z punktu a do b....

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez polrob
                      marlej108,

                      A jakie testówki mają w trójmieście, jest jakaś z silnikiem 1.4 150KM oraz nie wiesz czy mają jakąś S3 w białym candy?
                      Maja 150 KM 1.4 tsi - taka wlasnie jechalem. Prawde mowiac roznicy za bardzo do 1.4 tsi 125 KM w S2 ktory mialem - nie odczulem. Szkoda ze do tego 125-konnego nie mozna doplacic do dsg tylko trzeba od razu ten mocniejszy.

                      Ja jechalem bialym - nie pamietam czy candy czy ten drozszy moon. Mi sie bardziej podoba zwykly - candy. Auto w bialym wyglada bardzo ladnie.

                      [ Dodano: Wto 06 Paź, 15 07:28 ]
                      Zamieszczone przez stysiek
                      A ja sie tam waham czy octavia3 czy superb 3 brać.

                      Cena na wyjściu okolo15 tys różnicy wychodzi
                      Osobiscie bym sie nie zastanawial i bral S3. No chyba ze w cenie S3 mialbys lepiej wyposazone O3 i to z automatem - wtedy wzialbym O3 ale z automatem.
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez stysiek
                        A ja sie tam waham czy octavia3 czy superb 3 brać.

                        Cena na wyjściu okolo15 tys różnicy wychodzi
                        Nie ma się co zastanawiać tylko S3 brać. Odpuśc sobie OIII
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • Zachar poszedł po bandzie...

                          Ups, ślepa uliczka • AutoCentrum.pl

                          jest cała strona Ac poświęcona SIII
                          Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                          VW Jetta 1.2 TSI

                          Komentarz


                          • Czemu on nie moze zrobic sensownie porownania spalania.

                            Jednym jedzie 90km/h i drugim tez.

                            Ale predkosci autostradowej dieslem to juz sie nie udalo rozwinac i mamy w jednym 140km/h a w drugim 120km/h :roll:

                            Kropelkowcy beda zachwyceni... po wsadzeniu DSG i 4x4 czar auta produkujacego paliwa prysnie
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • marlej108,

                              Możesz podać namiar kótry diler ma to autko 1.4
                              jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Prim
                                Zachar poszedł po bandzie...

                                Ups, ślepa uliczka • AutoCentrum.pl

                                jest cała strona Ac poświęcona SIII
                                Od 80 do 120 nitro zapodał :lol:
                                Załączone pliki
                                MARCIN
                                Mój szkodnik

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez polrob
                                  marlej108,

                                  Możesz podać namiar kótry diler ma to autko 1.4
                                  Prosze bardzo - Skoda Plichta Gdansk ul. Grunwaldzka - wpisz w google to bedziesz mial dane telefoniczne i adresowe dokladne.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez bzyq_74
                                    Zamieszczone przez Prim
                                    Zachar poszedł po bandzie...

                                    Ups, ślepa uliczka • AutoCentrum.pl

                                    jest cała strona Ac poświęcona SIII
                                    Od 80 do 120 nitro zapodał :lol:
                                    Zle to czytasz, to nie bylo na 6tce, tylko "in any gear", czyli 2ka i 3ka
                                    Black magic

                                    Komentarz


                                    • Witam w tym wątku, jestem zainteresowany zakupem S3 z silnikiem TSI, tylko cena mnie przekonuje na ten silnik, bo bryła S3 . Obecnie mam O2 FL 1.4tsi CAXA i ten silnik troszkę może zrujnować finansowo (robiony rozrząd a znów się odzywa, 2x robiona turbina, a dokładniej zawór WG) no i zastanawia mnie czy ten silnik w S3 nie będzie też tak uciążliwy w serwisowaniu, mam zamiar pojeździć dłużej niż obejmuje gwarancja, no i klepie ponad 30kkm rocznie. Czy jednak dołożyć (tzn wsiąść większy kredyt) i kupić jednak CR?

                                      Komentarz


                                      • Wziąść kredyt, ale kupić 1,8 TSI. Moc już bardziej odpowiednia do klasy i wielkości auta. Ja bym na dzxień dzisiejszy już diesla nie brał. 1,4 TSI nie przystoi do tego auta :P
                                        Marek

                                        Komentarz


                                        • pstryczek, polać mu dobrze gada
                                          nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                          Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                          Komentarz


                                          • Ja tam na swój 1,8 w S2 nie narzekam. Chociaż od 15kkm już diesel byłby tańszy 10kzł różnicy to ok. 100kkm przebiegu aby się wyrównały, a reszta parametrów zbliżona do CR170KM. Oczywiście po za hałasem

                                            Komentarz


                                            • pstryczek, rezon,
                                              Akurat tego silnika nie brałem pod uwagę, tak jak mówi BADYL, dobrze gadacie ;-)
                                              No to do salonu na wstępną konfigurację :wink:

                                              Komentarz


                                              • Wyniki wyciszenia.

                                                Jest tak sobie/bardzo przecietnie.

                                                Komentarz


                                                • Tez na to zwrocilem uwage, jakis armageddon... No i nawet jak jechal testujac spalanie to bylo slychac, ze jest glosnawo.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez stysiek
                                                    A ja sie tam waham czy octavia3 czy superb 3 brać.

                                                    Cena na wyjściu okolo15 tys różnicy wychodzi
                                                    ale to chyba w niższych wersjach. jak konfigurowałem droższe wersje to w momencie jak chciałem doposażyć octe do poziomu superba to wychodziła taka sama cena i i tak octa nie miała tego co superb np. dcc, wyskakujący hak, wentylowane siedzenia itd...
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X