Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zajefajne kołpaki :lol:
    Powered by R-Performance

    Komentarz


    • Zamieszczone przez blackrs
      Nie znaleziono strony
      superb III activ wygląda strasznie. brak xenonów, małe koła i te siedzenia. masakra jak kilka szczegółów zmienia auto. ciekawe kto kupi takiego brzydala za 130 tys... :szeroki_usmiech
      eeee zboczeniec jestes ;-)

      jak "strasznie"?

      bez przesady... ja widzialem juz dwa activy na zywo - jednego zreszta obfotografowalem sobie - i mi sie bardzo podoba :-) na zywo kolka wcale takie male nie sa. A ksztalt foteli? Normalny, jaki ma byc? Ze nie ma tej wysunietej czesci srodkowej jak w ambition/style? To co z tego.

      Wnetrze poza fotelami, innym dekorem i minimalnie mniejsza iloscia chromu (brak na obwodkach wentylacyjnych kratek) niczym sie nie rozni.

      Za to zgadzam sie, ze ta wersja active z ogloszenia to jakis absurd cenowy.

      Moim zdaniem jak active - to tylko 1.4 tsi i malo dodatkow - bo inaczej to juz lepiej ambition od razu.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • Jeden z kolegów na superbklubie kupił taką bidę - sedana w kolorze bordowym:
        Forum Skoda Superb - Zaloguj się

        tragedii nie ma,
        wrzucę parę fotek, bo tam trzeba się zalogować:





        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • swoja droga to moze to czesciowo kwestia zdjec.

          tutaj ambition i kolka wygladaja na jeszcze mniejsze niz w tym active, a przeciez oba to 16calowe

          Nie znaleziono strony
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • Zamieszczone przez marlej108
            tutaj ambition i kolka wygladaja na jeszcze mniejsze niz w tym active, a przeciez oba to 16calowe

            Nie znaleziono strony
            Swoją drogą ceny powalają
            Jak kupowałem swojego S2FL w styczniu to w ASO Elcar z wyprzedaży rocznika mieli czarnego S2FL 1.8 TSI Ambition za 83k pln. Jak by nie patrzeć to tu za S3 z 1.4 TSI Ambition jak cena będzie bliżej 90k niż 100k na wyprzedaży to będzie sukces (pisze ogólnie a nie że w tym roku) :evil:

            Kolejna sprawa, że faktycznie z wyglądu w S3 koła 16 cali to tragedia. W S2FL nie było tego tak widać.

            I na koniec ktoś już to pisał i się powtórzę - ciemny lakier w S3 to nieporozumienie (ten czarny w szczególności), wszystkie przetłoczenia giną i auto wygląda nijako (ten biały Activ kombi wygląda 2x lepiej niż czarny Ambition)
            JEST >>> O2FL by Lockin

            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

            Komentarz


            • Zamieszczone przez marlej108
              jak "strasznie"?

              bez przesady... ja widzialem juz dwa activy na zywo - jednego zreszta obfotografowalem sobie - i mi sie bardzo podoba :-) na zywo kolka wcale takie male nie sa. A ksztalt foteli? Normalny, jaki ma byc? Ze nie ma tej wysunietej czesci srodkowej jak w ambition/style? To co z tego.

              Wnetrze poza fotelami, innym dekorem i minimalnie mniejsza iloscia chromu (brak na obwodkach wentylacyjnych kratek) niczym sie nie rozni.

              Za to zgadzam sie, ze ta wersja active z ogloszenia to jakis absurd cenowy.

              Moim zdaniem jak active - to tylko 1.4 tsi i malo dodatkow - bo inaczej to juz lepiej ambition od razu.
              dla mnie wygląda słabo. Już same kołpaki w takim aucie to pomyłka. Do tych gabarytów to min 18'
              ciemne auta wyglądają lepiej bo nie rzucająscie czarne (zamiast chromowanych) obwódki szyb.
              marlej siedzenia mają całkowicie inny profil tak samo było w sII.
              Zamieszczone przez lockin
              Swoją drogą ceny powalają
              Jak kupowałem swojego S2FL w styczniu to w ASO Elcar z wyprzedaży rocznika mieli czarnego S2FL 1.8 TSI Ambition za 83k pln. Jak by nie patrzeć to tu za S3 z 1.4 TSI Ambition jak cena będzie bliżej 90k niż 100k na wyprzedaży to będzie sukces (pisze ogólnie a nie że w tym roku) :evil:
              spokojnie to nowe auto za rok dwa wyprzedaż rocznika będzie pewnie ok 15 tys taniej + to co jeszcze się utarguje wiec dramatu nie powinno być skoro już teraz po 10-12 % można wytargować
              marlej wiem, że będziesz bronił najbiedniejszej wersji bo taką zamówiłeś. Dla mnie natomiast to auto ma sens dopiero od wersji Style a najlepiej l&k

              [ Dodano: Wto 13 Paź, 15 22:57 ]
              Jak kupowałem swojego S2FL w styczniu to w ASO Elcar z wyprzedaży rocznika mieli czarnego S2FL 1.8 TSI Ambition za 83k pln. Jak by nie patrzeć to tu za S3 z 1.4 TSI Ambition jak cena będzie bliżej 90k niż 100k na wyprzedaży to będzie sukces (pisze ogólnie a nie że w tym roku) :evil:
              warto by jeszcze porównać wyposazenie w standardzie s2 i s3 co doszło albo co odjęli wtedy będzie całkowity pogląd. zauważ że w s2 miałeś 5 wersji wyposażenia, a w s3 tylko 4.
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • jesteś w błędzie trochę, bo....koła można dokupić 18 stki w pakiecie za bodajże niecałe 2 klocki...więc bym nie przeżywał, że tak musi być na tych 16 stkach - na zimę można sobie zostawić.
                właśnie fajnie, że w bidnej wersji wyposażenia można dać dobry napęd, mocny silnik i dsg.Skodę można skonfigurować jak się chce w zasadzie....
                niestety B8 tego nie oferuje....np. w biedniejszych wersjach nie domówisz pewnych fajnych dodatków, czy nie wsadzisz mocnego silnika
                więc spokojnie można wziąc ambition i doposażać i lepiej się wyjdzie na tym niż np. biorąc gotowego style...

                W klasie "d" wersje "bida" nie są wcale bidne.... :P

                Komentarz


                • ja nie twierdzę, że nie można...
                  oczywiście, ze można a nawet trzeba. Zwracam tylko uwaglę na to, że przez kilka takich dodatków auto traci na wyglądzie. Przynajmniej moim zdaniem różnica an 16 z kołpakami a na 18 alu jest wielka.
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • blackrs, oczywiście.ale warto doposażyć bide i czasem lepiej się wyjdzie.
                    Mój znajomy za 120 kupił ambition czarny sedan na 18 calówkach, z dsg, 190 ps, ksenony skrętne, szyber, navi, chowane lusterka, canton z subem, i jeszcze jakieś duperele....więc można zrobić dobrą konfigurację z niższej wersji :wink: pisałem o nim wyżej. a auto wygląda godnie w tej wersji i takim setupie

                    Komentarz


                    • blackrs, oczywiście.ale warto doposażyć bide i czasem lepiej się wyjdzie.
                      to już w zalezności co się chce mieć. czasami doposażanie wychodzi drożej niż jak by wziąć wyższą wersję. no ale to już w zalezności kto co chce mieć
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • Do ambitiona 18" to dopłata już 3 tyś zl, a jeśli chodzi o doposażenie to np. activa nie bardzo jest sens doposażać (szczególnie w xenony) bo cena zbliża się wtedy do ambitiona.
                        W kwestii kolorów to również sądzę że S3 lepiej wygląda w jasnych kolorach.
                        jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                        Komentarz


                        • blackrs, a czasami wychodzi taniej. wiem, że mu wyszło taniej ambition plus dodatki niż kupienie style gołej, a w zasadzie ma nawet więcej teraz.

                          [ Dodano: Sro 14 Paź, 15 00:34 ]
                          polrob, kwestia negocjacji z dealerem wchodzi trochę w grę myślę też :P

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez marlej108
                            A ksztalt foteli? Normalny, jaki ma byc? Ze nie ma tej wysunietej czesci srodkowej jak w ambition/style? To co z tego.
                            Proponuje przymiezyc sie do wielokonturowych foteli z Audi A6 (albo wyzsze modele) , lub jakiekolwiek fotele Volvo (a najlepiej te z XC90)

                            Dobry fotel robi GIGANTYCZNA roznice w komforcie podrozy , a te z S3 w wersji active, sa takie w jak w mojej O3, baaaardzo nie wygodne, bol "D" gwarantowany w dluzszej trasie

                            No ale rozumiem, wazne ze auto "spoko" wyglada, ze sasiad zazdrosny bedzie i ze laski beda sie ogladaly :szeroki_usmiech :P Nie wazne czy jest cicho i wygodnie

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez feels3
                              Zamieszczone przez marlej108
                              A ksztalt foteli? Normalny, jaki ma byc? Ze nie ma tej wysunietej czesci srodkowej jak w ambition/style? To co z tego.
                              Proponuje przymiezyc sie do wielokonturowych foteli z Audi A6 (albo wyzsze modele) , lub jakiekolwiek fotele Volvo (a najlepiej te z XC90)

                              Dobry fotel robi GIGANTYCZNA roznice w komforcie podrozy , a te z S3 w wersji active, sa takie w jak w mojej O3, baaaardzo nie wygodne, bol "D" gwarantowany w dluzszej trasie

                              No ale rozumiem, wazne ze auto "spoko" wyglada, ze sasiad zazdrosny bedzie i ze laski beda sie ogladaly :szeroki_usmiech :P Nie wazne czy jest cicho i wygodnie
                              Kolega jezdzi w kolo komina to mu to nie bedzie przeszkadzac, a jak raz w miesiacu pojedzie gdzies dalej to przecierpi i tyle. Przeciez to nie Volvo :wink:
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez feels3
                                Proponuje przymiezyc sie do wielokonturowych foteli z Audi A6 (albo wyzsze modele) , lub jakiekolwiek fotele Volvo (a najlepiej te z XC90)

                                Dobry fotel robi GIGANTYCZNA roznice w komforcie podrozy
                                Nie trzeba nawet tak wysoko mierzyć. Proponuję posiedzieć na fotelach AGR w Oplu, np w Insignii. Poezja. (nawet Astra za małą dopłatą ma takie fotele).
                                Pozdrawiam
                                perfex

                                Octavia HTP

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez feels3
                                  Proponuje przymiezyc sie do wielokonturowych foteli z Audi A6 (albo wyzsze modele) , lub jakiekolwiek fotele Volvo (a najlepiej te z XC90)

                                  Dobry fotel robi GIGANTYCZNA roznice w komforcie podrozy , a te z S3 w wersji active, sa takie w jak w mojej O3, baaaardzo nie wygodne, bol "D" gwarantowany w dluzszej trasie

                                  No ale rozumiem, wazne ze auto "spoko" wyglada, ze sasiad zazdrosny bedzie i ze laski beda sie ogladaly :szeroki_usmiech :P Nie wazne czy jest cicho i wygodnie
                                  No nie wiem, moze masz cos nie tak z tzw. siedzeniem czyli tylkiem jesli Ci tak niewygodnie w O3...

                                  a jechales juz S3 w wersji active ze piszesz ze na pewno beda "bardzo niewygodne"?

                                  Co do argumentu (domyslam, sie ze to dowcip) ze "laski beda sie ogladaly" to watpie zeby jakakolwiek "laska" ogladala sie za Skoda, no chyba ze bedzie w mundurze z radarem w łapach zatrzymywala przekraczajacych predkosc ;-)

                                  Co do ciszy - to tez bez sensu, bo akurat tutaj w S3 nie ma zadnej roznicy, bo niby czym sie mialoby to roznic? Cichszymi fotelami?? ha ha ha :diabelski_usmiech

                                  a tak powaznie - to kazdemu wedlug potrzeb i mozliwosci.

                                  Jesli ktos chce doplacac niech doplaca do drozszych wersji. Jak ktos nie chce - niech nie doplaca. Ale dorabianie do tego dziwacznych argumentow troche jest niepowazne, choc jak widze Skoda skutecznie przygotowala oferte :-) segregujac wyposazenie modeli.

                                  Ja gdybym mogl kupic auto na firme liczac na roznego rodzaju odliczenia to pewnie wzialbym ambition 1.8 tsi z dsg albo style 1.8 + dsg (wolalbym diesla, ale problemy jakie obecnie moze generowac mnie zniechecaja skutecznie).
                                  Chociaz jak tak sie zastanowilem nad tym co napisalem, to w sumie klamstwo... Gdyby mial firme i mozliwosc odliczen i gdyby kwota na samochod wynosila do wydania ok. 100-120t zl to... nigdy bym Skody nie kupil. Kupilbym Audi A5 Sportback albo Audi Q5... nawet jakby wychodzilo wiecej niz te 120t km zl (jak kogos interesuje to wlasnie jest cichy rabat 15% na model do produkcji...., jak bedzie wyprzedaz to sie powinien zwiekszyc do ok. 20%). I kupilbym takie auto nawet ze slabszym silnikiem niz Superb czy gorszym wyposazeniem, bo po prostu bardziej MI SIE PODOBA (Tobie, ktory to czytasz moze sie podobac zupelnie inne auto - nie wymagam bron Boze zeby przyjmowac moja optyke).

                                  Nawet gotow jestem napisac tak: jakbym kupil nowe takie A5 Sportback 1.8 tsi + multitronic i kilka potrzebnych dodatkow to moglbym takim autem jezdzic i 20 lat...
                                  (ps. jak ktos zna moja historie motoryzacyjna na forum to jednak domysla sie, ze owe 20 lat byc moze oznaczaloby nieco mniej w istocie... :P )

                                  ps. ciekawe kiedy u nas na OCP pojawia sie w koncu posiadacze S3 w wiekszej ilosci niz 1 osoba...
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Pojawią się jak zaczną odbierać zamówione auta, czyliliczę,że tak około listopada/grudnia :P

                                    Najlepsze fotele jakie ugniatałem swoim zadkiem to miał Merc S320CDI, fajnie sie pompowały :P
                                    Marek

                                    Komentarz


                                    • marlej108, tylko w podstawie A5 sportback z 1.8tsi i auto skrzynią to 147k. S3 wersja style z 1.8 dsg 120k. Kurcze A5 piękne autko, ale S3 też nie zgorsze lepiej wyposażone i 27k tańsze :wink:

                                      Tak jak napisałeś dla każdego coś miłego Ja tam nie wiem co bym wziął...pewnie doposażoną O3 za 110 minus rabat :P
                                      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                      Komentarz


                                      • PASKUDNE białe słupki w tym syperbie activ

                                        Zamieszczone przez marlej108
                                        jakbym kupil nowe takie A5 Sportback 1.8 tsi + multitronic i kilka potrzebnych dodatkow
                                        nie wierze .. jakieś dodatki Ci potrzebne...?
                                        widzę ze kolega rozkręca się
                                        :wink:
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz


                                        • marlej108, gdybyś miał firmę to tymbardziej brałbyś pewnie diesla, bo mniej pali, a odliczyć możesz. I nie ma co peniać, 4 lata gwary i bezpłatnego serwisu nawet, a po tym czasie na pewno byś zmienił autko :P
                                          a kto na forum ma juz s3?

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez leszekmw
                                            PASKUDNE białe słupki w tym syperbie activ

                                            Zamieszczone przez marlej108
                                            jakbym kupil nowe takie A5 Sportback 1.8 tsi + multitronic i kilka potrzebnych dodatkow
                                            nie wierze .. jakieś dodatki Ci potrzebne...?
                                            widzę ze kolega rozkręca się
                                            :wink:
                                            haha - dobre! k

                                            ps. Leszek - jakie biale slupki w S3 active???
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • marlej108, aa..teraz sie przyjrzałem na innym kompie..to folia..
                                              stary i ślepy... :twisted:
                                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                              GVI 1.4TSI
                                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez sew1981
                                                brałbyś pewnie diesla, bo mniej pali, a odliczyć możesz
                                                przecież benzynę też się odlicza - VAT również

                                                Komentarz


                                                • rezon, racja, bardziej chodziło mi, że na firmę jak bierzesz i masz 4 lata gwary ,to raczej się nie przejmujesz naprawami, a przez 4 pierwsze lata nie wysypie się silnik cr raczej, jak już to tsi hehe :P - choć niby te nowe lepsze

                                                  Komentarz


                                                  • rezon, zawsze masz 2 opcje
                                                    1. masz we flocie auto ciężarowe ON - wówczas każde inne tankujesz na pełnym wacie(czyt.na konto-nr rej.Ciężarowego) .
                                                    2. Masz drogie auto-masz jaja (czyt.auto na pełny vat)wówczas obojętnie czy PB czy ON odliczasz 23% z paliwa

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X