Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wielkościowo BMW 3 GT (i 4-ka) jest naprawdę duże - bagażnik ma chyba większy niż 5-tka Natomiast wykończenie wnętrza trochę jednak na poziomie klasy Golfa. Nie jest źle, ale spora przepaść między BMW 5 czy Audi A6. Mnie irytuje brak elektrycznego hamulca ręcznego, nawet w opcji.

    Komentarz


    • A zwykla 3-ka ciasna z tyli jak Fabia :lol:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • Zamieszczone przez tadziak
        Wielkościowo BMW 3 GT (i 4-ka) jest naprawdę duże - bagażnik ma chyba większy niż 5-tka Natomiast wykończenie wnętrza trochę jednak na poziomie klasy Golfa. Nie jest źle, ale spora przepaść między BMW 5 czy Audi A6. Mnie irytuje brak elektrycznego hamulca ręcznego, nawet w opcji.
        Raczej 3 i 5 4 jest GC a nie GT i jest raczej ciasne.
        BMW 130i - klik
        kiedyś: Octavia 1.4 TSI - klik
        BMW E36 '92 na tor

        Komentarz


        • Zamieszczone przez sew1981
          no i w przeciwieństwie do x6, auta z linii gt są ładne :wink:
          No 5gt jest dla mnie niezwykle szpetna, fuj :cry:
          Pozdrawiam
          perfex

          Octavia HTP

          Komentarz


          • Zamieszczone przez perfex
            No 5gt jest dla mnie niezwykle szpetna, fuj :cry:
            przyznaję Ci rację. serwisuję takie 2 . wóz duży , ale w sumie nie wiadomo co to jest..

            z innej beczki . jeździłem teraz exeo kombi , zawias fajnie wyciszony , podejrzewam że bije na głowę O3 bo O2 na pewno...
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • leszekmw, Exeo to jest przeciez Audi A4 B6/B7 wiec konstrukcja wielu elementow jeszcze rodem z Audi A4 B5 z polowy lat 90-tych :wink:

              A my mamy ciagle z przodu zawieszenie z Golfa 1 po kilku liftingach. Tyl to jedynie modyfikacja, ale z drugiej strony znow wracamy do sprawdzonej belki.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • tadziak, oni mają dobrze doposażoną, np.: skórka fajna, pompowane fotele, 8 biegowy automat, duża navi, 19 stki, x-drive. Nie powiedziałbym, że to golf, również w środku :P

                [ Dodano: Sob 29 Sie, 15 17:11 ]
                perfex, no tak, 5 gt, jest brzydsza niż 3 gt. walory użytkowe ma jednak niesamowite ta 3, byłem w szoku wczoraj :wink: no i silnik całkiem przyjemny 2.0d 184 ps - jeszcze nie jechałem, bo nie miałem papirów ze sobą wczoraj, ale dane producenta mówią: 7,8 do 100 i maks 225, na takie pudło to niezły wynik

                Komentarz


                • Zamieszczone przez sew1981
                  no i silnik całkiem przyjemny 2.0d 184 ps - jeszcze nie jechałem, bo nie miałem papirów ze sobą wczoraj, ale dane producenta mówią: 7,8 do 100 i maks 225, na takie pudło to niezły wynik
                  To fakt. Każdy "skodziarz" jak się przejedzie BMW z marnym 2.0D i automatem może się Mocno zdziwić. Mnie 520d e60 tak zdziwiła... (mimo że jakimś miłośnikiem bmw nie jestem...)
                  Pozdrawiam
                  perfex

                  Octavia HTP

                  Komentarz


                  • BMW teraz to porażka, mamy w firmie X1 nowe, 35kkm i już 5 razy było w serwisie, ostatnio luzy na przekładni kierowniczej- wymieniali na gwarancji, jakieś odstające listwy dachowe etc.. Silnik jaki mam to 2.0 diesel i powiem, ze w środku jest głośno...

                    Komentarz


                    • toomasz, długo testowałeś SIII, od Kierata :?:
                      Marek

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez toomasz
                        Silnik jaki mam to 2.0 diesel i powiem, ze w środku jest głośno...
                        no to się potwierdza co pisałem i co słyszałem od kierowców o głośności bmw , nawet tych wyższych modeli..
                        spróbuje się tą gt5 przejechać z klientem jak przyjedzie po coś..

                        [ Dodano: Wto 01 Wrz, 15 10:12 ]
                        mam prośbę , brat kupuje używaną x5 . chce ją wziąć w lisingu . czy mógłby ktoś znający sie mocno na tym dać mi swój nr telefonu na pw żebym zadzwonił i z nim pogadał na co musi zwracać uwagę , ewentualnie brat zadzwoni. dość pilne.
                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                        GVI 1.4TSI
                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                        Komentarz


                        • toomasz, długo testowałeś SIII, od Kierata :?:
                          Miałem 30min jazdę, do Kobióra i z powrotem, taka ot trasa :wink: Marku słyszałem, że Ty też jechaleś tym czarnym? :wink:

                          Komentarz


                          • The New ©KODA Superb SportLine: Sporty appearance at the 66th International Motor Show 2015 in Frankfurt.

                            The ©KODA Superb SportLine will be available with all the current
                            Superb engines and in both hatch and estate versions. The black 18- or 19-inch alloy wheels, the tinted rear side windows and back window (sunset) in the exterior plus three-spoke sports steering wheel and gear knob finished in leather, sports seats with exclusive seat covers, pedals in an aluminium finish and carbon trim elements in the interior.
                            Załączone pliki
                            OII 1,4 TSI Elegance

                            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez OrsonTSI
                              The New ©KODA Superb SportLine: Sporty appearance at the 66th International Motor Show 2015 in Frankfurt.

                              The ©KODA Superb SportLine will be available with all the current
                              Superb engines and in both hatch and estate versions. The black 18- or 19-inch alloy wheels, the tinted rear side windows and back window (sunset) in the exterior plus three-spoke sports steering wheel and gear knob finished in leather, sports seats with exclusive seat covers, pedals in an aluminium finish and carbon trim elements in the interior.
                              Szału nie ma.. Tylko te sportowe siedzenia może wniosą coś nowego. No i oby felgi nie były czarne obowiązkowo, co za głupia moda teraz na te czarne alufelgi. Dla mnie to obrzydliwe.
                              Pozdrawiam
                              perfex

                              Octavia HTP

                              Komentarz


                              • OrsonTSI, coś nie tą wizualizację zapodali, bo gdzie niby na tej focie są:
                                "The black 18- or 19-inch alloy wheels"?
                                jak to czarny te felgi, to ja jestem daltonista :lol:

                                Komentarz


                                • sa tylko sportowe czarne lusterka i grill
                                  OII 1,4 TSI Elegance

                                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                  Komentarz


                                  • Na tym zdjęciu wygląda jak taryfa (jakby na tym dachu coś było)
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • Ten "sportline" to wyglada jak... active tylko z jeszcze czarnymi lusterkami... bez sensu imho...
                                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                      Spalanie - Motostat.pl

                                      Komentarz


                                      • ja wiem ze wszyscy by chcieli cos takiego..... no prawie wszyscy

                                        IAA-Vorschau: Kein Roomster, dafür Superb GreenLine und Monte Carlo? | skodaportal
                                        OII 1,4 TSI Elegance

                                        KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                        Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                        Komentarz


                                        • Enriquez, to bidnie zrobiony fotex w photoshopie. to coś na dachu, to dach budynku w tle...

                                          [ Dodano: Pią 04 Wrz, 15 17:29 ]
                                          OrsonTSI, no ten monte carlo to wygląda godziwie. A zresztą mogliby wprowadzić superba rs o takim designie jak ten monte carlo niebieski, tymbardziej, że jest fabia i octavia rs, nic nie stoi na przeszkodzie i tam zapodać ten engine 280 ps. tylko oczywiście zapodać czterołap już. bo bezsensu, żeby wersja 280 ps wyglądała jak active prawie :P
                                          bo jednak "monte carlo" to tylko pakiet, który jest tylko "czasowy" do wersji nawet z bida silnikiem pod maską, a rs to już stała wersja/rodzaj wyposażenia i designu najmocniejszej wersji.
                                          osobiście mam bekę np. z fabii II monte carlo w wersji 1.2 tsi 85 ps...wygląda jak rska, a silnik 85 ps...po grzyba takie kapcie, zawieszenie i siedzenia? żeby na to patrzeć tylko i silnik bardziej się zdyszał? hehe :P
                                          przypominają mi się wtedy czasy wszechobecnego tuningu GIII, wyglądających co niektórych gustownie jak VR6, a pod maską gościł np. 1.4i 60 ps i ledwo jechał na swoich kołach.... :roll:

                                          Komentarz


                                          • w Wejherowie w salonie maja S3 kombi.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez marlej108
                                              w Wejherowie w salonie maja S3 kombi.
                                              W Krakowie na Conrada też i........?
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez AdamB
                                                Zamieszczone przez marlej108
                                                w Wejherowie w salonie maja S3 kombi.
                                                W Krakowie na Conrada też i........?
                                                No to już są co najmniej dwie
                                                Pozdrawiam
                                                Northeusz

                                                Komentarz


                                                • W Lublinie w Żaglu jest od tygodnia.
                                                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                                                  Komentarz


                                                  • A w Wawie na Połczyńskiej sa zapisy na jazdy testowe takim kombi testowym. Czas oczekiwania 2 tygodnie - jednak to jest towar luksusowy :wink:
                                                    Spritmonitor.de

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X