Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Byłem 31 sierpnia w salonie skody i zaskoczony też zauważyłem S3 w wersji Combi

    Komentarz


    • Inter Zakopiańska tez ma juz kombi, ładna bryła, ładniejsza niz B8 kombi
      OII 1,4 TSI Elegance

      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

      Komentarz


      • dzis przypadkiem (a moze nie ma przypadkow...) natknalem sie na dwa czarne S3 activy przed salonem Skody w Gdyni. Powiem szczerze - auto mi sie bardzo spodobalo (choc bez tych chromow wokol szyb to bardzo przypomina O3). Wewnatrz bardzo ladnie - elegancko, prawde mowiac jakiejs duzej roznicy in minus nie zauwazylem w stosunku do wersji style ktora jezdzilem.

        Co zabawne to podobnie jak w przypadku S2... podobaja mi sie stalowe kola z kolpakami... i opona taka a la balon... ;-) Ale to pewnie juz jakies zboczenie.

        Wiem w kazdym razie po ogledzinach na zywo, ze wersja active calkowicie zaspokojalaby moje potrzeby. Zreszta tak po cichu to 3 tygodnie temu taka zamowilem w ciemno i jesli wyprzedaz bedzie - to bede mial S3, a jak wyprzedazy nie bedzie to nie kupie.
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • kombi jest również do zobaczenia w salonie w Zabrzu i Katowicach w wersji L&K.

          Komentarz


          • W Bydgoszczy u Bieranowskiego też już mają kombi.
            Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
            http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

            Komentarz


            • widziałem dwa sedany na razie w ruchu. białego jakiegoś i dziś czarnego w jakiejś wyższej wersji wyposażenia. naprawdę ładnie się prezentował ten czarny

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sew1981
                widziałem dwa sedany na razie w ruchu. białego jakiegoś i dziś czarnego w jakiejś wyższej wersji wyposażenia. naprawdę ładnie się prezentował ten czarny
                Sedany ???? :shock: Superba zaczeli robić w wersji sedan ?


                O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                Komentarz


                • W salonie w Wieliczce są dwa L&K. Kombi i nie-kombi.
                  Obydwa prezentują się znakomicie. Z zewnątrz...
                  W środku... Hmm ja wiem, że to budżetowa klasa prawie-premium.
                  W środku czułem się trochę jak w lepszej wersji Octavii.
                  Pewnie trochę przesadzam, ale jednak za cennikowe 163 tysiące myślałem, że będzie ciut lepiej.
                  Co nie zmienia faktu, że jakbym chciał wydać około 100k na samochód to Superb byłby jednym z faworytów. Ciekaw jestem jak wyglądają wersje Active i Ambition.

                  Pozdrawiam
                  Rafał

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez mb79
                    kombi jest również do zobaczenia w salonie w Zabrzu i Katowicach w wersji L&K.
                    WITAM.A jakie wersje silnikowe maja w Katowicach ? czy gdzieś mają już te 2.0 280km.
                    narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                    Komentarz


                    • 2,0 tdi 190 koni jak dobrze pamietam.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez mb79
                        2,0 tdi 190 koni jak dobrze pamietam.
                        A na ile można to podciągnąć
                        narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez voltar
                          Zamieszczone przez sew1981
                          widziałem dwa sedany na razie w ruchu. białego jakiegoś i dziś czarnego w jakiejś wyższej wersji wyposażenia. naprawdę ładnie się prezentował ten czarny
                          Sedany ???? :shock: Superba zaczeli robić w wersji sedan ?
                          i po co ten sarkazm ...? chyba wiadomo o co chodzilo koledze "sew1981" w wypowiedzi.
                          OII 1,4 TSI Elegance

                          KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                          Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez marlej108
                            Zreszta tak po cichu to 3 tygodnie temu taka zamowilem w ciemno i jesli wyprzedaz bedzie - to bede mial S3, a jak wyprzedazy nie bedzie to nie kupie.
                            marlej108, ale jak to? Nie przygotowałeś Forum na takie wydarzenie A tak na serio, pochwal się, jaki silnik itd?
                            Pozdrawiam
                            Northeusz

                            Komentarz


                            • ciekawe jak bedzie "szla" ta 280 konna wersja. Zastanawia mnie tez fakt czemu takiej konfiguracji nie wrzucili do O3 ??
                              Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
                              Obecnie -> Seicento 900+LPG
                              Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
                              Bylo ->GOLF 3 1.8

                              Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

                              Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

                              Komentarz


                              • Był gdzieś film, do licznikowych 200 jak rs w serii (do 100 trochę lepiej przez haldexa).
                                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                Komentarz


                                • to ten?


                                  Pozdrawiam
                                  Marcin

                                  Komentarz


                                  • Nie, tamten to był sam superb, wychodziło jakoś 23 sekundy do 200 licznikowych, ogólnie przyspieszał do 260.
                                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                    Komentarz


                                    • Enriquez, niby tez ale puszczony z OIII 316 KM

                                      znalazlem

                                      [youtube] [/youtube]
                                      Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
                                      Obecnie -> Seicento 900+LPG
                                      Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
                                      Bylo ->GOLF 3 1.8

                                      Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

                                      Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

                                      Komentarz


                                      • To ten, szału ni ma
                                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                        Komentarz


                                        • voltar, ojeju...myślałem, że SIII ma tak jak SII podwójne otwieranie klapy. Ale wychodzi na to, że to liftback wyłącznie ma się rozumieć. Lepiej tak dla Ciebie brzmi? :P

                                          [ Dodano: Pon 07 Wrz, 15 16:44 ]
                                          OrsonTSI, dokładnie :wink:

                                          [ Dodano: Pon 07 Wrz, 15 16:47 ]
                                          DOBI, pewnie 190 zrobisz normalnym programem na te 220.

                                          Komentarz


                                          • [ Dodano: Pon 07 Wrz, 15 16:47 ]
                                            DOBI, pewnie 190 zrobisz normalnym programem na te 220.[/quote]
                                            powinno być tak że octavia powinna dostać te 2.0 280km tak jak w leonie
                                            A superb powinien dostać 3.0 tfsi 333km i by było ok.
                                            narazie brak usterek ...21-12-2009 wymiana akumulatora i przekroczyłem 103000tyś przebiegu...(listopad 2010r)juz 5lat minęło)..po przeglądzie .....Może czas na zmiany...kurde 17-12-2010 mam 104500tyś przejechane coś mało jeżdze ostaTNIO.......11-2011 przejechane 116000tyś wymiana rozrządu kpl

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez sew1981
                                              voltar, ojeju...myślałem, że SIII ma tak jak SII podwójne otwieranie klapy. Ale wychodzi na to, że to liftback wyłącznie ma się rozumieć. Lepiej tak dla Ciebie brzmi? :P
                                              Niestety nie ma.
                                              Ja po prostu nie lubie nazywania sedanem liftbacka.
                                              Nie wiem w sumie skąd się to wzieło bo prawie wszędzie w Eurotax, ubezpieczeniach, urzędach itp widnieje sedan.


                                              O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez marlej108
                                                Zreszta tak po cichu to 3 tygodnie temu taka zamowilem w ciemno i jesli wyprzedaz bedzie - to bede mial S3, a jak wyprzedazy nie bedzie to nie kupie.
                                                a czemu nie vw przecież skoda jest fu...
                                                o dziwo tak szybko bez marudzenia? zaskakujesz mnie
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • voltar, looz, kumam :wink:

                                                  [ Dodano: Pon 07 Wrz, 15 21:04 ]
                                                  DOBI, wiele rzeczy powinno być inaczej w Vagu.
                                                  Ale z drugiej strony...potrzebne wam 300 ps do jeżdzenia codziennego na drogach, gdzie pełno radarów i prawko można stracić prędko? Poza paroma odcinkami 2 pasmówek, nie wykorzystasz potencjału

                                                  Komentarz


                                                  • sew1981, nie znasz się, mi tam jest już mało, a jeżdżę jak emeryt - patrz moje spalanie w mieście.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X