Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne jest tylko różnica ceny diesli: między 110/150 jest 8k, a między 150/190 tylko 3k.
    150 konny disel będzie niesprzedawalny 8)

    Moim faworytem jest 190 konny diesel style + pakiet za 2k + grzana szyba - wychodzi zacnie w porównaniu z RS O III tdi.
    MARCIN
    Mój szkodnik

    Komentarz


    • Zamieszczone przez bzyq_74
      Dziwne jest tylko różnica ceny diesli: między 110/150 jest 8k, a między 150/190 tylko 3k.
      150 konny disel będzie niesprzedawalny 8)
      Zawsze tak było, w S2FL tak samo były takie różnice cenowe, a to dlatego że do tej pory oba 2.0 TDI to były te same silniki tylko inna turbina (140 konny ma mniejsze turbo). 1.6 z kolei to silnik z O3

      Komentarz


      • OCP_13, tylko w SII różnica 35/30 koni, a w SIII po 40 koni różnicy :P
        MARCIN
        Mój szkodnik

        Komentarz


        • a ten 190 konny przypadkiem nie będzie miał wymogu zastosowania AdBlue?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez rafik11
            a ten 190 konny przypadkiem nie będzie miał wymogu zastosowania AdBlue?
            Bedzie, system SCR w ropniaku 190km to właśnie AdBlue
            JEST >>> O2FL by Lockin

            BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
            BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
            BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
            BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

            Komentarz


            • Adblue to coś 1 zł/ l i podobno dolewka przy przeglądzie, no chyba że będzie złopał więcej :lol:
              Może mocz się nada :P :wink:
              MARCIN
              Mój szkodnik

              Komentarz


              • Mysle, ze to nie jest chyba ostateczny pelny cennik? Tylko taki jak w przypadku prezentacji nowej Fabki, ktory potem zostal uzupelniony. Dziwi mnie brak 1.4 tsi 125 kucy w innych wersjach niz active, podczas gdy w niemieckim cenniku wlasnie w tej mocy on tez wystepuje ze wszystkimi wersjami za wyjatkiej L&K. W Polsce pewnie go malo sprzedawali, ale ciekawe czy jednak bedzie w innych wersjach ostatecznie czy nie.

                Druga rzecz co mnie dziwi to brak dsg do 1.6 tdi... i tutaj tego tez juz nie ma w niemieckich cennikach wiec podejrzewam, ze moze i u nas ostatecznie nie byc. Szkoda :-( Ja bym ten automat wszedzie ladowal :-)

                i trzecia rzecz ze w zapowiedziach jest na szczescie 1.8 tsi... ale na razie bez dsg... tez bez sensu. Powinien byc ostatecznie z dsg tez do wyboru i miejmy nadzieje, ze bedzie.

                Trzeba poczekac na szczegolowy cennik i liste wyposazenia ale mysle ze S3 bedzie sie dobrze sprzedawal, chyba nawet jako nowosc lepiej od S2 (oby dealerzy mogli dawac dobre upusty...).

                Mam nadzieje, ze po jutrze wymacam solidnie w Poznaniu tego S3 :diabelski_usmiech

                ps. oooo a co to jest teraz w active: "• elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika (dotyczy wersji liftback)" - czyli co? na guzik? fajnie...
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • Ten SCR to zamiast DPF-a czy razem z DPF-em?
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • siemi1, wg cennika razem z DPF...
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez marlej108
                      ps. oooo a co to jest teraz w active: "• elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika (dotyczy wersji liftback)" - czyli co? na guzik? fajnie...
                      machasz sobie nogą pod tylnym zderzakiem i otwiera Ci się bagażnik (jak w bmw).
                      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez maro rs
                        machasz sobie nogą pod tylnym zderzakiem i otwiera Ci się bagażnik (jak w bmw).
                        trochę się rozpędziłeś - elektryczna klapa to jedno a Easy Open to drugie
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • czyli dobrze pisze, ze chodzi o guzik jak teraz np. w kombi - ze sie naciska i klapa sie zamyka, tak?
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • No może i rozpędziłem - liczyłem że to będzie w standardzie, a nigdzie indziej już nie występuje nic podobnego. Czyli, jeśli to nie to samo, to trzeba będzie za to dopłacić.
                            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                            Komentarz


                            • nie ma też 1.4 4x4 w cenniku
                              ceny chyba ok jak beda takie rabaty po 10-15% to moim zdaniem wow
                              BYŁA o1 rs
                              BYŁA o2 1.6
                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                              Komentarz


                              • Wlew AdBlue w Audi jest przy korku tankowania, wiec zaden to problem i serwisu, aby uzupelnic plyn zaliczac nie trzeba.

                                Zamieszczone przez maicroft kilka tygodni temu
                                U nas cena zacznie sie pewnie od 69tys, gdzie w Czechach to po przeliczeniu 89tys.
                                Cena zaczyna sie od 79900 - 13% rabatu
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez marlej108

                                  Mam nadzieje, ze po jutrze wymacam solidnie w Poznaniu tego S3 :diabelski_usmiech

                                  ps. oooo a co to jest teraz w active: "• elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika (dotyczy wersji liftback)" - czyli co? na guzik? fajnie...
                                  A czy mógłby ktoś kto tam będzie dopytać się co w końcu z tym aktywnym tempomatem? Będzie do 210 km/h, tak jak w zapowiedziach prasowych, czy z jakiegoś powodu to zmieniono? Byłbym wdzięczny...

                                  Komentarz


                                  • Maicroft, Potwierdzone info o takim rabacie :?:

                                    Komentarz


                                    • A układ SCR (AdBlue) nie jest zamiast DPFa? W Seacie Alhambra jest SCR i tam DPFa nie ma.
                                      Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

                                      Komentarz


                                      • blackrs,

                                        Pewnie będzie później bo w info technicznych SIII na stronie skody jest taka wersja opisana.
                                        jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Maicroft
                                          Wlew AdBlue w Audi jest przy korku tankowania, wiec zaden to problem i serwisu, aby uzupelnic plyn zaliczac nie trzeba.

                                          Zamieszczone przez maicroft kilka tygodni temu
                                          U nas cena zacznie sie pewnie od 69tys, gdzie w Czechach to po przeliczeniu 89tys.
                                          Cena zaczyna sie od 79900 - 13% rabatu
                                          Ja pisałem 1. lutego o 81 tys zł... Byłem bliżej.

                                          Komentarz


                                          • poza tematem,ale w jego zakresie..ktoś z Głogowa jutro planuje wypad do Poznania?Nie chce mi sie samemu jechać :P
                                            Kondziu

                                            OCP

                                            Komentarz


                                            • Jakos tutaj to slabawo wyglada... :shock:

                                              swiatkultury.com.pl – swiatkultury – dom, moda i uroda, praca
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez pawel2333
                                                Maicroft, Potwierdzone info o takim rabacie :?:
                                                Na poczatku dla zwyklego klienta pewnie nie, ale docelowo to kto wie, patrzac na rabaty na O3 koncem roku.
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • Blado ten SIII wygląda z wyposażeniem, nie ma licznika połączonego z nawigacja, otwierania bagażnika machajac noga. Ewidentnie VW spycha SII w dalszy plan.
                                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez marlej108
                                                    dla mnie SIII na żywo wyglądał super! Pokazałem żonie kilka fotek z fonu i jej również przypadł do gustu. Tak jak do poprzednich generacji coś jej nie pasowało tak obecny superb bardzo jej się spodobał ????
                                                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X