Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Widzę, że Superb III otrzymał funkcję torque vectoring - nareszcie!!
    Cennik i wyposażenie poszczególnych wersji bardzo fajne. Ja za 3 latka będę celował w wersję Style z 1.8 TSI
    Czarny Elegance

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marlej108
      chujowe zdjęcie :szeroki_usmiech

      Wracając do cen, nie będzie sensu kupować octavii, szczególnie RS :!:
      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

      Komentarz


      • Zamieszczone przez piramida
        Zamieszczone przez marlej108
        chujowe zdjęcie :szeroki_usmiech
        Tez tak moze byc :-)
        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • marlej108, za kilka dni obmacasz na żywo i wtedy zdasz relację, tylko o jedno proszę, nie zaczynajcie lamentu na temat boczków :lol:
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • boczki już są przez naszych obmacane na dniu prasowym - na górze pseudo skaj, podłokietnik plastix fantastix
            w środku jakość materiałów katastrofalna
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • Enriquez, aż tak tragicznie jest z tymi materiałami czy po prostu jesteś już przewrażliwiony na tym punkcie?
              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

              Komentarz


              • ale ja mam w nosie te wszystkie boczki - drewniane niech zrobią, byle nie skrzypiały
                dziś byli chłopcy od nas z forumu superbowego i achów i ochów nie zarejestrowałem, wręcz przeciwnie
                w związku z tym, nie wybieram się w sobotę do Poznania, bo zamierzam toto kupić dopiero za rok, dwa, to sobie wezmę do pojeżdżenia od dilera a nie z pospólstwem się tłoczyć
                poza tym jedną sztukę już kolega zamówił, więc info z użytkowania będzie z pierwszej ręki - dostanie samochód dzień po dilerach w niemczech
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • Enriquez, Kolega dostał jakiś rabacki czy ostro się trzymają cennika ?

                  Komentarz


                  • Wiesz co, jak się kupuje 200 szt. samochodów rocznie do firmy, to sobie odpowiedz na to pytanie jakie to mogą być "rabaciki".
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Enriquez
                      ale ja mam w nosie te wszystkie boczki - drewniane niech zrobią, byle nie skrzypiały
                      dziś byli chłopcy od nas z forumu superbowego i achów i ochów nie zarejestrowałem, wręcz przeciwnie
                      w związku z tym, nie wybieram się w sobotę do Poznania, bo zamierzam toto kupić dopiero za rok, dwa, to sobie wezmę do pojeżdżenia od dilera a nie z pospólstwem się tłoczyć
                      poza tym jedną sztukę już kolega zamówił, więc info z użytkowania będzie z pierwszej ręki - dostanie samochód dzień po dilerach w niemczech
                      Możesz sprecyzować "kolega zamówił" - w Polsce? Kiedy? Jako podmiot prywatny/ ewent. firmowy? Kiedy ma termin odbioru?

                      Komentarz


                      • W Niemczech. Tam mieszka i tam pracuje. I tam kupuje samochody.
                        Odbiór maj/czerwiec.
                        Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Enriquez
                          boczki już są przez naszych obmacane na dniu prasowym - na górze pseudo skaj, podłokietnik plastix fantastix
                          w środku jakość materiałów katastrofalna
                          O ku....wa... :shock:

                          pardon za łacine...

                          jesli to prawda to moje podejrzenia co do stopniowego dziadzenia Skody sie materializuja...

                          i jesli faktycznie bedzie az tak zle, to chyba S2 byl moja ostatnia Skoda ops:

                          Mam jednak nadzieje, ze nie jest tak zle... jutro sie sam przekonam.

                          ehhh :roll:

                          ps. a moze jak ktos tez bedzie w sobote na Targach w Poznaniu to wspolne ogledziny S3? info w watku ponizej:

                          Forum - Octavia Club Polska
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                          Spalanie - Motostat.pl

                          Komentarz


                          • marlej108, wymacaj dobrze te boczki bo sam jestem ciekaw jak pojechali po bandzie :diabelski_usmiech
                            Marek



                            Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                            Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Prim
                              Ja uważam, że cennik jest świetny... za Paska B8 highline + drobne dodatki z 1.8 można mieć L&K z 2.0 TDI 190 DSG - czyli tak jak myslełem.... ale "noł mor skodas in maj lajf"....
                              Przesiadasz się na Paska B8???

                              [ Dodano: 10 Kwiecień 2015, 11:12 ]
                              Zamieszczone przez Enriquez
                              boczki już są przez naszych obmacane na dniu prasowym - na górze pseudo skaj, podłokietnik plastix fantastix
                              w środku jakość materiałów katastrofalna
                              Marcin to opis tego białego S3? :roll:
                              Jest on w wersji L&K?

                              Ja w sobotę tez oblukam 8)
                              O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                              -----------------------------------------------------
                              Moja eReSka

                              Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez marlej108
                                Zamieszczone przez Enriquez
                                boczki już są przez naszych obmacane na dniu prasowym - na górze pseudo skaj, podłokietnik plastix fantastix
                                w środku jakość materiałów katastrofalna
                                O ku....wa... :shock:

                                pardon za łacine...

                                jesli to prawda to moje podejrzenia co do stopniowego dziadzenia Skody sie materializuja...

                                i jesli faktycznie bedzie az tak zle, to chyba S2 byl moja ostatnia Skoda ops:
                                Jeśli tak jest to ja nie widzę sensu kupowana SIII.
                                Nie mam problemu z twardymi boczkami ale ogólnie od średniaka za 100 koła czy trochę więcej oczekuje standardu wnętrza (wykonanie - materiały) średniaka, nawet średniego dla średniaków, ale nie standardu Rapida czy O3, który w klasie Rapida może nie razie ale nie w SIII.
                                Jeśli tak będzie to trzymaj marlej108 swojego białasa długo bo to i O2 to dla mnie ostatnie dobre wnętrza skody..... Czekam na wasze oceny z Poznania.

                                Komentarz


                                • niema co gadać (i pisać) - trzeba zobaczyć na ŻYWCA w "Pyrlandii" :shock:
                                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                                  -----------------------------------------------------
                                  Moja eReSka

                                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                                  Komentarz


                                  • AUTOBILD.DE - Testberichte - Automarkt - Autokauf
                                    OII 1,4 TSI Elegance

                                    KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                    Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                    Komentarz


                                    • na slajdzie wcześniej (2) wygląda ciekawiej - czyżby to ledowe reflektory :shock:
                                      O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                                      -----------------------------------------------------
                                      Moja eReSka

                                      Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                                      Komentarz


                                      • Można przyjąć że kombik z 1-go slajdu będzie wygladał tak docelowo- wg mnie :kciukgora
                                        MARCIN
                                        Mój szkodnik

                                        Komentarz


                                        • No i widac oko mialem dobre jak sie pojawily pierwsze zdjecia z zakrytego Superb 3 z Portugalii - ze cale poszycie drzwi bedzie jak w Rapidzie... :?

                                          Dobra jutro to obejrze wszystko dokladnie, ale nastawienie juz mam zlowrogie... :roll:
                                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez marlej108
                                            No i widac oko mialem dobre jak sie pojawily pierwsze zdjecia z zakrytego Superb 3 z Portugalii - ze cale poszycie drzwi bedzie jak w Rapidzie... :?

                                            Dobra jutro to obejrze wszystko dokladnie, ale nastawienie juz mam zlowrogie... :roll:
                                            Nie jest jak w Rapidzie. Jest ok. Miękkawy plastik + pseudo skóra. Właśnie macałem. Potem macałem Passata, wg mnie to identyczna konstrukcja. Miękkawy plastik na górze i podłokietniku, pseudo skóra w środkowej części czyli między parapetem a podłokietnikiem i twardy plastik na samym dole gdzie się chowa butelkę.
                                            Plastik na desce i całej obudowie tunelu środkowego miękkawy, gumowaty a nie jakiś taki badziew jak ze zmielonych chińskich zabawek (Fabia, Rapid).

                                            Ogolnie - auto wygląda Zajebiście. Zajebiście nie jak na Skodę ale ogólnie. 10x fajniejsze od Passata. DUŻE brawa.

                                            Ps. Ci co ostatnio kupili S2 albo drogie wersje O3 mogą sobie MOCNO w brodę pluć :szeroki_usmiech S2 przy S3 wygląda nie jak matka a co najmniej jak babcia , serio !

                                            Ps. I to piszę ja, bynajmniej nie jakiś ślepy wyznawca Skody czy VAG.
                                            Pozdrawiam
                                            perfex

                                            Octavia HTP

                                            Komentarz


                                            • Wszyscy na łeb dostają z tymi boczkami, istne wariactwo :evil:

                                              Ja tam wole takie które łatwo wyczyścić, a materiał to niestety trzeba prać, aby był czysty, a po kilku takich operacjach już nie wygląda estetycznie, niestety :P

                                              Także ludzie, zastanówcie się co wygadujecie. :P
                                              Marek

                                              Komentarz


                                              • Dokladnie, mam nadzieje ze i w Audi pojda po rozum do glowy i dadza wszedzie goly twardy plastik, czystosc przede wszystkim! :P

                                                Komentarz


                                                • Co tam plastik, ja bym gołą blachę zostawił. Ta to się doczyści.

                                                  Komentarz


                                                  • Tylko żeby spusty w podłodze zrobili bo jak się to wszystko spłucze z węża to żeby woda nie stała. Bo rozumiem dywaników tez nie potrzeba, bo i po co? :szeroki_usmiech

                                                    perfex znając Twoje podejście to chyba rzeczywiście nie jest źle. Tylko wygląda to na ok. 30 tyś taniej = O3 :wink:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X