Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale on ponoć nie jest twardy :P
    Zresztą po co ta dyskusja. Niech sobie każdy pojeździ po tych boczkach, niektórym tylko tyle zostaje bo i tak nie kupią Superba :wink:
    Marek

    Komentarz


    • Zamieszczone przez perfex
      Nie jest jak w Rapidzie. Jest ok. Miękkawy plastik + pseudo skóra. Właśnie macałem. Potem macałem Passata, wg mnie to identyczna konstrukcja. Miękkawy plastik na górze i podłokietniku, pseudo skóra w środkowej części czyli między parapetem a podłokietnikiem i twardy plastik na samym dole gdzie się chowa butelkę.
      Plastik na desce i całej obudowie tunelu środkowego miękkawy, gumowaty a nie jakiś taki badziew jak ze zmielonych chińskich zabawek (Fabia, Rapid).

      Ogolnie - auto wygląda Zajebiście. Zajebiście nie jak na Skodę ale ogólnie. 10x fajniejsze od Passata. DUŻE brawa.

      Ps. Ci co ostatnio kupili S2 albo drogie wersje O3 mogą sobie MOCNO w brodę pluć :szeroki_usmiech S2 przy S3 wygląda nie jak matka a co najmniej jak babcia , serio
      Ufff - przyznam sie, ze jak przeczytalem na forum Superba ze boczki jak w Rapidzie i Enriquez napisal, ze ci co byli to mowili ze jakosc materialow katastrofalna, to az mi sie troche jechac odechcialo, ale mozna powiedziez ze tchnales swiatelko nadziei - i jade jutro o swicie z nadzieje, ze S3 to jednak moze byc moj nowy ulubieniec... :diabelski_usmiech

      [ Dodano: Pią 10 Kwi, 15 15:09 ]
      Zamieszczone przez Alonzo_
      Tylko żeby spusty w podłodze zrobili bo jak się to wszystko spłucze z węża to żeby woda nie stała. Bo rozumiem dywaników tez nie potrzeba, bo i po co? :szeroki_usmiech
      haha dokladnie :-)

      i najlepiej fotele tez plastikowe - bo bedzie mozna woda z wiadra polac i jak nowki beda.

      Swoja droga jak mozna sie cieszyc z tandety, to nie rozumiem za bardzo. (a na pewno za kiepski pomysl i przejaw tandety nalezy uznac cale plastikowe drzwi...).

      A tak serio - to jutro obejrze, porobie fotki i zdam relacje szczegolowo.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • Spy photo nowego RS8

        Komentarz


        • To już mogli wstawić fotel ciecia, a nie działkowca. :diabelski_usmiech
          MARCIN
          Mój szkodnik

          Komentarz


          • Zamieszczone przez perfex
            est ok. Miękkawy plastik + pseudo skóra. Właśnie macałem. Potem macałem Passata, wg mnie to identyczna konstrukcja. Miękkawy plastik na górze i podłokietniku, pseudo skóra w środkowej części czyli między parapetem a podłokietnikiem
            czyli miałem rację
            Od samego początku pisałem, że mi to wygląda na materiał/skórę, a nie na plastik, jak chcieli to widzieć krytykujący.
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • Dodam tylko ze alcantara to tez tylko tworzywo sztuczne (w passacie)

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Big
                Zamieszczone przez perfex
                est ok. Miękkawy plastik + pseudo skóra. Właśnie macałem. Potem macałem Passata, wg mnie to identyczna konstrukcja. Miękkawy plastik na górze i podłokietniku, pseudo skóra w środkowej części czyli między parapetem a podłokietnikiem
                czyli miałem rację
                Od samego początku pisałem, że mi to wygląda na materiał/skórę, a nie na plastik, jak chcieli to widzieć krytykujący.
                No to mam nadzieje, ze moje obawy sie nie potwierdza. Patrzac na fotki bylem przekonany ze to plastik... a jak bedzie a la tzw. skaj (no bo przeciez nie skora... ;-) ) to moze byc - troche taki duzy Fiat mi sie przypomina :-)

                ps. no i mam nadzieje, ze jednak nie bedzie tak, ze ow "skaj" to tylko w wersji Style a w nizszych (czyli nie targowych...) a la Rapid...
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • Zamieszczone przez marlej108
                  No to mam nadzieje, ze moje obawy sie nie potwierdza. Patrzac na fotki bylem przekonany ze to plastik... a jak bedzie a la tzw. skaj (no bo przeciez nie skora... ;-) ) to moze byc
                  No jeżeli tylko po to chcesz dymać do Poznania to ci uroczyście przysięgam, że to nie twardy plastik :lol: To takie miękkie niewiadomoco, czyli ok :wink:

                  ps. Dla mnie teraz to lider w klasie D. Kupiłbym to auto i nie dlatego że ma jakiś tam wielki bagażnik, głupi parasol w drzwiach czy debilną skrobaczkę a dlatego że jest Bardzo ładne (ofkors na targach jest wersja na 19tkach które robią robotę ale i na 17, 18 nie powinno być źle. Anyway: bye bye Mondeo i Passat :-)
                  Pozdrawiam
                  perfex

                  Octavia HTP

                  Komentarz


                  • O ile jeszcze nie bye bye Octavia

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez irekk
                      O ile jeszcze nie bye bye Octavia
                      Bye bye drogie wersje O3. Zakup O3rs nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Proste wersje 1.2, 1.4 nie robią raczej cenowo dużej konkurencji dla S3.
                      Pozdrawiam
                      perfex

                      Octavia HTP

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez perfex
                        Anyway: bye bye Mondeo i Passat :-)
                        Moze bye bye Passat, ale Mondeo jezdzi duzo lepiej (zawieszenie) i jest wyciszony duzo lepiej niz np B8 (obiegowa opinia, jeszcze nie sprawdzona, wybieram sie na test niebawem, ale wszyscy to potwierdzaja ktorzy jezdzili), wiec tym bardziej niz S3, a dla wielu, w tym dla mnie to priorytet (Mondeo w dodatku jest piekne swoja droga) i jak kiedys bede zmienial O3 to obecnie szanse daje 10% S3, 90% Mondeo (jesli wybierac tylko miedzy tymi dwoma)

                        Wykonany w srodku rowniez jest IMO znaaacznie lepiej niz to co widze na fotkach S3 (i co byc moze potwierdze bo na targi sie wybieram )

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez feels3

                          Wykonany w srodku rowniez jest IMO znaaacznie lepiej niz to co widze na fotkach (i co byc moze potwierdze bo na targi sie wybieram )
                          Dla mnie Mondeo to taki nieco odgrzewany kotlet co najmniej o 2 lata za późno pokazany w EU. I podobno najnowsza wersja nie ma już tego extra zawiasu. A co do wnętrza: wg mnie Mondeo jest marne, a na pewno słabsze jakościowo niż S3 (ten tunel środkowy, ten podłokietnik... fuuj).
                          Pozdrawiam
                          perfex

                          Octavia HTP

                          Komentarz


                          • Ech, boczki miękkie, osłona na słupku B z większym wycięciem, więc pas nie będzie już co niektórym ciął plastiku, zawieszenie wielowahaczowe, więc i pewnie magicznego dudnienia nie będzie, ceny przystępne....

                            No i co tu wynaleźć do narzekania????

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez perfex
                              I podobno najnowsza wersja nie ma już tego extra zawiasu.
                              Ma, ma, i w dodatku jest bajecznie cichy

                              Przekonaj sie sam i idz na jazde testowa do salonu. Ja sie wybieram w ciagu paru dni.
                              S3 tez kiedys chetnie sprawdze, ale po VAGu nie spodziewam sie niczego innego jak twardej deski, wszyscy wiedza jak jest w B8 wiec S3 lepszy byc nie moze.

                              Ale poczekam z ocena dopoki nie sprawdze sam, wiec spierac sie nie bede dla zasady, moze sie pozytywnie rozczaruje, kto wie.

                              ps. ja tez nie jestem fanem wnetrza Mondeo, ale mowie o stylistyce, nie dociera do mnie zbytnio, ale materialom nic nie brakuje, jest bardzo fajnie, sporo miekkich materialow, tkanin itp.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez perfex
                                Proste wersje 1.2, 1.4 nie robią raczej cenowo dużej konkurencji dla S3.
                                Z takimi wersjami silnikowymi to lepiej już chyba jednak rapid

                                Komentarz


                                • Zainteresowanie nowym Superbem było bardzo duże



                                  Było:
                                  - O1 kombi 1.9 TDI (AGR)
                                  - SAAB 95 2.3T

                                  Jest:
                                  - O1 liftback 1.9 TDI (AXR)
                                  - Rapid Spaceback 1.2 TSI (CBZB)

                                  RAPID

                                  Komentarz


                                  • Superb prezentuje się wyśmienicie, na targach stoi wersja 280KM DSG 4x4, jeszcze nie wyceniona, ale obstawiam cenę ok. 155 000 zł. Zainteresowanie autem było ogromne, wszyscy bardzo pochlebnie wypowiadali się o aucie, już zbieram na nowego :-)
                                    SIMPLY CLEVER
                                    Wiesz co dobre :-)

                                    Moja Maszyna
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                                    Komentarz


                                    • Octavianos, jak boczki ? :szeroki_usmiech
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez AdamB
                                        Octavianos, jak boczki ? :szeroki_usmiech
                                        Albo Skoda na Motor Show wystawiła specjalnie spreparowaną S3 z miękkimi boczkami albo S3 Nie_Ma_Twardych_Boczków. Mam nadzieję, że to wystarczy w palącym temacie boczków
                                        Pozdrawiam
                                        perfex

                                        Octavia HTP

                                        Komentarz


                                        • No to trzeba zacząć szukać innych wad...

                                          Komentarz


                                          • To może zawieszenie i słupki koło pasów?
                                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                            Komentarz


                                            • Już pisałem, że słupek ma inne - większe - wcięcie, więc pas nie będzie szorował, a zawieszenie to już nie będzie belka, a więc to, co większość uznaje za całe zło.

                                              Trzeba szukać czegoś innego.

                                              Ale zaraz z targów wróci naczelny narzekacz na Skodę, więc na pewno coś wynalazł.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Chris11

                                                Ale zaraz z targów wróci naczelny narzekacz na Skodę, więc na pewno coś wynalazł.
                                                Na targach miał być też Marley dziś. Ale na pewno teraz negocjuje z dealerami upust na S3 więc zarobiony jest :lol:
                                                Pozdrawiam
                                                perfex

                                                Octavia HTP

                                                Komentarz


                                                • Bylem na targach i ja.

                                                  Moje krotkie wrazenia na temat Superba.

                                                  Wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach, jest naprawde ladny i proporcjonalny, obok staly Porsche wiec trudno mdlec z zachwytu na widok Skody ale jest moim zdaniem naprawde dobrze.

                                                  We wnetrzu czulem sie jak dopieszczonej O3, wada to czy zaleta, niech kazdy oceni sam.
                                                  Zdjecia dwa zrobilem, mozna obejrzec.




                                                  Ogolnie szalu wnetrze nie zrobilo poza fotelami, sa naprawde bardzo fajne, obszerne i regulowane w wielu plaszczyznach czego w O3 mi brakuje i cos dzis na dluzszej trasie odczulem.

                                                  Mysle ze ze gdybym nie mial O3, rozwazal bym zdecydowanie S3, ale nie widze siebie przesiadajacego do auta ktore jest tak podobne i oferuje tylko wiecej tego samego.
                                                  Inna sprawa ze dla mnie najwazniejsze jest jak to jezdzi, a to dopiero wyjdzie niebawem.



                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Chris11
                                                    Już pisałem, że słupek ma inne - większe - wcięcie, więc pas nie będzie szorował, a zawieszenie to już nie będzie belka, a więc to, co większość uznaje za całe zło.

                                                    Trzeba szukać czegoś innego.

                                                    Ale zaraz z targów wróci naczelny narzekacz na Skodę, więc na pewno coś wynalazł.
                                                    a może paliwo w baku chlupie 8)
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X