Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a z czego?
    a nawet jak sa to przecież nikt nie każe superba kupowac. wolny rynek
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Viktormpi, a co, z bardziej twardego? :lol: ja nie rozumiem co Was opętało z tymi boczkami...jakby nie było ważniejszych elementów w aucie :roll:
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • Co Wy kurna wiecie o boczkach SuperbaIII :evil:
        Marek

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Viktormpi
          Boczki w SIII nie są z takiego twardego plastiku jak w OIII/FIII/...
          :cry: :cry: :cry:

          No i koniec telenoweli ... teraz bedziemy zastanawiac sie czy material z ktorych sa boczki jest z 2-3 czy 10 przemialu surowcow wtornych
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • jaki koniec... ciekawe jeszcze czy zawieszenie dudni ;D

            Komentarz


            • Boczki ... to zaledwie 1 element. A z ilu jest zbudowany cały superb? Ale będzie używania.
              Nie podoba się - nie kupować. Hehe i tak kolejki się ustawią. Zobaczycie. Wiecie co? Czepiacie się. To tylko superb. W autach za 300-500 tys są wady a Wy chcecie mieć ideał za 70 tyś w podstawowej wersji. Ja też chciałem ale świadomy co się teraz produkuje przestałem czepiać się drobiazgów w sumie mało istotnych. Ci co kupią ( a kupi go sporo) nie będą w większości narzekać tylko będą się cieszyć. Teraz nie robi się idealnych aut. Trzeba się pogodzić z jakimiś tam wadami drobnymi ( nie mówię o jakiś usterkach bo od tego jest walka z serwisem) i cieszyć się z posiadania auta na które nas stać. I cieszyć się z tego , że nas na nie stać. A nie marudzić. Bo wielu marzy o tych twardych boczkach i nigdy ich nie będzie miało.

              Komentarz


              • Boczki, boczkami. Ale ten elektroniczny ręczny to w ogóle fuj... :diabelski_usmiech

                Komentarz


                • irekk, Dziwi mnie, ze dopiero teraz pojawil sie elektryczny reczny, a nie juz w O3, tak jak w G7.
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • Oj, nie wyłapałeś mojej ironii

                    Komentarz


                    • irekk, Zlapalem, ale podrzuciles dobry temat, bo temat zaraz nam padnie :lol:


                      Takie cos znalazlem, bo nie widzialem w tym temacie boczkowym

                      599.990 koron / 91tys zł za 1.4TSI 110kW Active (dwustrefowa klimatyzacja, City Stop, czujniki z tyłu, XDS+, radio Swing, USB) - dostępny od czerwca
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Ciekawi mnie jak będzie wyglądać bieda edyszon. Bez ledów, ksenonów i alusów.

                        Komentarz




                        • S3 na drodze
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • To nie bidul.

                            pierwsze wrażenia Zachara od 9:50

                            Komentarz


                            • Bidul nie, bo ma chromy, ale w tym kolorze wyglada bidnie jednak :?
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Maicroft


                                S3 na drodze
                                No i to co wcześniej. Małe koła i ET.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maicroft
                                  Bidul nie, bo ma chromy, ale w tym kolorze wyglada bidnie jednak :?
                                  Tak, kolor masakra. Pieprzy cale auto prawde mowiac.

                                  Wyglada przez to zupelnie inaczej niz na prezentacji.

                                  ps. ale ten filmik z tym niebieskim S3 to juz wklejalem jakis czas temu i pisalem ze w milicyjnym niebieskim wyglada wyjatkowo niekorzystnie.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez marlej108

                                    ps. ale ten filmik z tym niebieskim S3 to juz wklejalem jakis czas temu i pisalem ze w milicyjnym niebieskim wyglada wyjatkowo niekorzystnie.
                                    Ty Marlej108 jesteś akurat mało obiektywny. Kupiłeś starocia na wyprzedaży i teraz będziesz obrzydzał S3 by zobiektywizować sobie i innym swój wybór, taka prawda :szeroki_usmiech
                                    Pozdrawiam
                                    perfex

                                    Octavia HTP

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez marlej108
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      Bidul nie, bo ma chromy, ale w tym kolorze wyglada bidnie jednak :?
                                      Tak, kolor masakra. Pieprzy cale auto prawde mowiac.

                                      Wyglada przez to zupelnie inaczej niz na prezentacji.

                                      ps. ale ten filmik z tym niebieskim S3 to juz wklejalem jakis czas temu i pisalem ze w milicyjnym niebieskim wyglada wyjatkowo niekorzystnie.
                                      Rozumiałbym Twoją irytację dotyczącą koloru, wyposażenia czy felg, jakby to wszystko było w jednej dostępnej wersji ale przecież w Superb bedziesz miał wybór wersji, dodatków, kolorów i felg.

                                      Więc powiedz po co naśmiewasz się z koloru czy wersji wyposażenia ? W przypadku jak bedziesz miał wybór.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez pogranicznik
                                        Rozumiałbym Twoją irytację dotyczącą koloru (...) Więc powiedz po co naśmiewasz się z koloru czy wersji wyposażenia ? W przypadku jak bedziesz miał wybór.
                                        Po to zebys mial co pisac... (jakie pytanie, taka odpowiedz...) :twisted:

                                        A tak powaznie, to ja sie nie irytuje :-) Tylko dziwie (choc w sumie nie dziwie - bo widac producent chce zarobic jeszcze troche dodatkowo na lakierze wiec robi darmowy taki, w ktorym auto wyglada paskudnie - zeby kazdy doplacil choc do bialego lub metalika...).

                                        Ps. zawsze pisalem, ze ten milicyjny niebieski u Skody jest paskudny... (choc ostatnio jakos tak nawet Rapid w tym kolorze zaczal mi sie podobac - ktos sobie u mnie kupil na Wydziale...) Zreszta u nas na forum Octavie w milicyjnym niebieskim to chyba jakies wyjatki...

                                        ps.2 za to w VW jest jeszcze paskudniejszy - szary urano - wyglada jak kolor blota...

                                        A co do wyboru... to Skoda i VW w przypadku podstawowych darmowych lakierow nie daja wyboru! Jak chcesz miec za darmo O3 to tylko milicyjny niebieski... - tak samo pewnie bedzie z S3. Czyli jak Ci sie ten kolor nie podoba - bo uwazasz ze auto wyglada w nim slabo (a wyglada - pewnie dlatego jest za darmo..) to doplacaj do innego koloru. To samo w VW z tym szarym...

                                        [ Dodano: Pią 06 Mar, 15 14:59 ]
                                        Zamieszczone przez perfex
                                        Ty Marlej108 jesteś akurat mało obiektywny. Kupiłeś starocia na wyprzedaży i teraz będziesz obrzydzał S3 by zobiektywizować sobie i innym swój wybór, taka prawda :szeroki_usmiech
                                        Hehe, tak - wstydze sie nim jezdzic

                                        ps. a tak serio to podejrzewam, ze jakby mi znowu odbilo to moglbym go praktycznie sprzedac za mniej wiecej tyle, co kupilem, tylko ze za te pieniadze na pewno S3 nie kupie (zwlaszcza kombi), a doplacac juz nie chce w sumie za to samo, a na dodatek S3 (biorac pod uwage fotki) nie podoba mi sie bardziej niz S2 wewnatrz. Momentami nie moge odroznic czy to deska O3 czy S3.

                                        Nic juz nie kupuje - auto wiecej stoi niz jezdzi (moja srednia za ostatnie dwa miesiace to zalosny 1000 km miesiecznie..., a gdyby nie trasy to nie wiem ile by bylo? 150 km?).

                                        Co gorsza - po zrealizowaniu marzenia i kupnie S2 (ale "wielkie" marzenie co?) to w sumie jakos mi te moje automaniactwo przeszlo czesciowo. Ale czekam z bijacym serduszkiem na cennik i konfigurator - to bede sie pewnie bawil w ramach nerwicy natrectw czy cos takiego :-)
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • Widzę, że mentalność internetowa w Polsce jest podobnego rodzaju jak v Czechach. Dlaczego właśnie ©koda płaci drogi management? Najwięcej ekspertow jest w dyskusjach internetowych . Tutaj się czepia boczków, w Czechach zegarów.. to może teraz start czegoś nowego? . Komu się nie podoba, może wybierać z konkurentów, ©koda się i tak będzie sprzedawać jak chleb .

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez marlej108
                                            A co do wyboru... to Skoda i VW w przypadku podstawowych darmowych lakierow nie daja wyboru!
                                            A inni producenci to oczywiście dają każdy kolor za darmo... A jak już nie dają, co się oczywiście praktycznie nie zdarza, to za darmo są same atrakcyjne barwy.

                                            Komentarz


                                            • Viktormpi, te boczki to chyba jakiś trend. Czepialstwo o brak kawałka szmaty i milimetra gąbki, tak jakby to miało komuś rękę uratować przy uderzenie bocznym, albo ręka odpaść od dotknięcia plastikowego boczka. Szkoda zwracać na to uwagę.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Chris11
                                                Zamieszczone przez marlej108
                                                A co do wyboru... to Skoda i VW w przypadku podstawowych darmowych lakierow nie daja wyboru!
                                                A inni producenci to oczywiście dają każdy kolor za darmo... A jak już nie dają, co się oczywiście praktycznie nie zdarza, to za darmo są same atrakcyjne barwy.
                                                Nie wiem jak robia inni producenci bo mnie nie interesuja.

                                                Ale wiem ze Skoda jeszcze na poczatku listopada dawala np. do Superba normalnie 2 lakiery darmowo - czyli 2 niemetalizowane: bialy i milicyjny niebieski, a od polowy listopada zazyczyla sobie za zwykly bialy 700 zl.

                                                Do Fabii 2, do O2 i O3 byly darmowe 3 lakiery - bialy, czerwony i niebieski. A teraz jest tylko niebieski...

                                                i co? My jako klienci mamy sie z tego cieszyc? Ze producent robi nas tu w trabe bo kaze doplacac za cos co przed chwila bylo za darmo?

                                                Zacznij troche myslec... a nie klocic sie automatycznie o wszystko kolego.

                                                ps. i to samo robi VW - np. z bialym lakierem. A sadze ze pewnie tez inni producenci. Ala ja akurat jezdze juz 3 nowa Skoda i mnie to drazni, ze co chwila jakies nowe doplaty do rzeczy, ktore byly normalnie za free...

                                                Nie bardzo wiec rozumiem jakies spuszczanie sie nad tym, ze krytykuje to ze trzeba placic za lakier niemetalizowany. Wrecz przeraza mnie taka postawa - faktycznie jak producent by sobie poczytal te wypowiedzi, ktore slepo akceptuja kazda jego decyzje to powinien zrobic tez niedlugo doplate za kierownica, fotele i kola... :diabelski_usmiech

                                                [ Dodano: Pią 06 Mar, 15 18:22 ]
                                                Zamieszczone przez Viktormpi
                                                Widzę, że mentalność internetowa w Polsce jest podobnego rodzaju jak v Czechach. . Tutaj się czepia boczków, w Czechach zegarów.. .
                                                Hehe - bo wszyscy Slowianie to jedna rodzina i maja widac podobne nastawienie...

                                                ps. a wiesz, ze w sumie juz nawet napisalem gdzies tu wyzej, ze nowy Superb ma brzydsze zegary (bez tych tub) niz dotychczasowy model... Moze mam czeskich przodkow zatem ;-)

                                                Moze faktycznie teraz wziac pod dyskusje zegary... hmm... :diabelski_usmiech

                                                Zartuje!

                                                ps. ale serio te nowe sa brzydsze.... (sorry - nie moglem sie powstrzymac) :lol:
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • A nie lepiej podejść do tego w ten sposób że auto na dzień dobry jest droższe o te 700zł? Będziesz zdrowszy

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez irekk
                                                    A nie lepiej podejść do tego w ten sposób że auto na dzień dobry jest droższe o te 700zł? Będziesz zdrowszy
                                                    haha - sluszna koncepcja :-)
                                                    i wlasnie jak liczylem czy kupic czy nie kupic, czy czekac itd. To od razu juz doliczalem te 700 zl do ceny :-)
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X