Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poczekajmy na S3

    Komentarz


    • Zamieszczone przez rafiki
      Panowie, ale tak szczerze to nie ma chyba brzydszego współczesnego auta niż Multipla :lol:
      A Pontiac Aztec??? Slynny z genialnego serialu Breaking Bad?

      Poza tym dla mnie najpaskudniejsze jest Kia Pride... Kia Duma... auto, ktore mozna okreslic kazdym wyrazem - gniot, paskuda, kibel, dramat, ale na pewno nie duma...
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • Panowie czy jest to możliwe bym widział dziś nowego superba?

        Dodam że nie piłem :P auto jechało ode mnie jakieś 30-40m.sedan w beżowym kolorze i wyglądało jak większa octavia ale INACZEJ lepiej! Kurcze już nic nie wiem ???? :roll:
        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez BADYL
          Panowie czy jest to możliwe bym widział dziś nowego superba?

          Dodam że nie piłem :P auto jechało ode mnie jakieś 30-40m.sedan w beżowym kolorze i wyglądało jak większa octavia ale INACZEJ lepiej! Kurcze już nic nie wiem ???? :roll:
          Moze jeszcze cie od wczoraj trzyma
          Black magic

          Komentarz


          • greg505, hehe :P ale poważnie to te auto wyglądało baardzo podobnie do furmanki przedstawionej przez marleja na fotce...
            nasze auta: MÓJ SMOCZEK

            Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

            Komentarz


            • BADYL, racze nie, bo nie było oficjalnej prezentacji. Dodatkowo jeszcze nie ma europejskiej homologacji.
              Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

              Komentarz


              • kecaj, to nie wiem....pewnie była to O3 ale wydawała mnie się jakaś większa :roll: wychodzi na to ze nawet na spacer muszę zakładać okulary 8)
                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                Komentarz


                • BADYL, też dzisiaj miałem taka wizje i tez w bezowym kolorze tylko ze w lublinie..
                  aż pomyślałem że faktycznie ta O3 taka sama od przodu /bo tylko tak widziałem / jak ten superb z forum...ale to pewnie ten beż capuccio tak działa na oczy.. :szeroki_usmiech
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • Badyl, Leszek - a moze jestescie swieci i mielisci po prostu widzenie Superba III.... dzieki bozemu blogoslawienstwu... (sluchalem wczoraj troche radia ojca dyrektora i mi sie udzielo...)
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez marlej108
                      Badyl, Leszek - a moze jestescie swieci
                      ja to raczej antychryst...
                      na widok księdza.. :hammer
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • jakieś nowe wieści?
                        BYŁA o1 rs
                        BYŁA o2 1.6
                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez blackrs
                          jakieś nowe wieści?
                          Premiera podobno przesunięta z marca na wrzesień.

                          Komentarz


                          • dzis pisali ze w polowie lutego ma byc pokazany zeby znow w Genewie nie zabierać "ogladaczy" VW tak jak było z CITIGO i UPem
                            OII 1,4 TSI Elegance

                            KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                            Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez marlej108
                              Badyl, Leszek - a moze jestescie swieci i mielisci po prostu widzenie Superba III.... dzieki bozemu blogoslawienstwu... (sluchalem wczoraj troche radia ojca dyrektora i mi sie udzielo...)
                              dzisiaj znów ja widziałem , tylko dłuzej się mogłem przgladac , to jednak O3.. :szeroki_usmiech
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • Marleja nie ma od 7 stycznia .... fajnie ..... pewnie caly czas spi/je/pilnuje/odpoczywa (* niepotrzebne skreslic) w swoim "mirafiori" :diabelski_usmiech

                                Strona nie została odnaleziona
                                ..... >>> JEŻELI ZA PIERWSZYM RAZEM CI SIĘ NIE POWIEDZIE, TO SKOKI SPADOCHRONOWE NIE SĄ DLA CIEBIE <<<<< ....

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez domino_EL
                                  Marleja nie ma od 7 stycznia .... fajnie ..... pewnie caly czas spi/je/pilnuje/odpoczywa (* niepotrzebne skreslic) w swoim "mirafiori" :diabelski_usmiech

                                  Strona nie została odnaleziona

                                  jestem, jestem, tylko zadnych nowosci o S3 nie ma.

                                  z tej wizualizacji co wkleiles to widac ze wyglada wlasciwie jak ta czerwona ze zdjecia z Auto Zeitung co wklejalem jakis czas temu.

                                  Pozdrawiam
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • no to dobrze ze jestes ! z jednej strony sie martwilem o Ciebie z drugiej doskonale rozumie Twoja "nieobecnosc "

                                    wiesz, na razie jakiejs tam petardy co do nowych zdjec nie mamy co sie spodziewac, wszystko chodzi poczta pantoflowa , co kto gdzies zdobedzie to zaraz idzie miedzy redakcjami , to watek o nowym modelu wiec kazdy co tylko znajdzie jakis nowy tekst wkleja, normalne

                                    spokojnego popoludnia dla wszystkich
                                    ..... >>> JEŻELI ZA PIERWSZYM RAZEM CI SIĘ NIE POWIEDZIE, TO SKOKI SPADOCHRONOWE NIE SĄ DLA CIEBIE <<<<< ....

                                    Komentarz


                                    • blackrs, Ma mieć twarde boczki :P

                                      A poważnie to coraz więcej S2 jeździ. Dobra cena to ludzie kupują. Bedzie dłużej wyprzedaż starego modelu.
                                      Była O1 jest F2.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Dig Dug
                                        blackrs, Ma mieć twarde boczki :P
                                        ale tylko dla kierowcow z Podkarpacia... i jeszcze do tego stołek drewniany zamiast fotela... bo ponoc takiemu jednemu gosciowi o nicku na litere "d" z forum OCP toto odpowiada :diabelski_usmiech
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Dig Dug
                                          A poważnie to coraz więcej S2 jeździ. Dobra cena to ludzie kupują. Bedzie dłużej wyprzedaż starego modelu.
                                          podobno na S2 jest teraz taki ruch, jak na Marszałkowskiej - nie idzie się opędzić od chętnych
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • marlej108, Nie wiem, czy wystarczy aut, bo tak się kierowcy z Pomorza zapatrzyli w twarde boczki, że wykupują wszystko na pniu. Taki lansik nad morzem... " masz twarde boczki, wyhaczasz foczki" .... a tych na plaży nie brakuje :diabelski_usmiech
                                            Była O1 jest F2.

                                            Komentarz


                                            • Bylem dzis w salonie Skody i rozmawialem z jednym z pracownikow.

                                              Wedlug jego przeciekow, S3 zapowiada sie super i ponoc robi wrazenie, rzekomo VW pozwolil tym razem zaszalec nieco Skodzie.

                                              Pozyjemy zobaczymy :wink:

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez feels3
                                                rzekomo VW pozwolil tym razem zaszalec nieco Skodzie.
                                                material na boczkach! :P

                                                Komentarz


                                                • feels3, Nowego passata i tak nie przebije. Ciekawe na ile się do niego zbliży i na ile będzie lepsza od O3. Przecież ma to być klasa wyżej, więc nie tylko wielkość, ale i jakość.

                                                  S2 po FL, presentują się naprawdę spoko. Nawet lepiej niż O3, przynajmniej z przodu, tył taki sobie, ale ujdzie, bo całość jest OK.

                                                  A O3 jak jedzie z daleka i nie ma xenonów, to nie mogę poznać, tylko szukam szybko wzrokowo, czy między atrapą chłodnicy, a światłami jest dodatkowa blacha, bo nie mogę na pierwszy rzut oka poznać czy to nie Rapid. :? Normalnie wstyd, ale co poradzić. :|
                                                  Była O1 jest F2.

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy, tak jak VW bredzi teraz w materialach promocyjnych, ze nowy Passat to prawie klasa premium, tak nie wierze ze nowy Superb to bedzie jakis skok naprzod strasznie duzo.

                                                    Nowy Passat na pewno jest troche ladniejszy niz dotychczasowy, troche inny design, ale prawde mowiac jakbyscie mnie postawili przed wyborem - nowy Passat czy BMW 5 - to gdyby nawet to mial byc Passat najlepiej mozliwie wyposazony i najbiedniejsze BMW 5 - wzialbym BMW. Tu nie ma co porowynywac. To samo dla mnie bedzie z Superbem. Na pewno bedzie mial swiezy design, wiecej elektronicznych bajerow (ale nie elektroniczne zegary przynajmniej na poczatku zeby mogl sie Passat wyroznic!) ale w istocie to cudow bym sie nie spodziewal bo sie bedzie pewnie wtedy trzeba rozczarowac.

                                                    Ja osobiscie planuje porwanie glownego designera Skody - Kabana, jesli Skoda oszaleje i zrobi w moim ulubionym Superbie cale plastikowe drzwi. Wrecz jestem gotow posunac sie do rekoczynow...
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X