Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ukuk
    W Lipcu 2019 lifting
    ciekawe kiedy superb IV wyjdzie w takim razie , marlej powinien się wstrzymać może te parę latek a nie S2 brać.. :diabelski_usmiech
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • ukuk, te drugie światła są w pytke. Takie jak w OIII tylko przedłużone na klapę. Najs.

      Komentarz


      • ^^to te same swiata, tylko dolne sa w wersji nocnej - klosz ciemniejszy zeby uwydatnic linie ledow

        Komentarz


        • Ciekawe jak będzie wypadała w porównaniu z np. BMW F10, bo ostatnio coś złego dzieje się ze Skodą. Nowa Fabia to porażka (jakość wnętrza), Citigo i Rapid też szału nie robią...
          Skoda Octavia Laurin&Klement 1.9 TDI '00
          Skoda 130 L '86
          Skoda Felicia LXi '98 + LPG - dupowóz

          Komentarz


          • No to chyba jednak poczekam na RSa plus

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Don Corleone
              Ciekawe jak będzie wypadała w porównaniu z np. BMW F10, bo ostatnio coś złego dzieje się ze Skodą.
              No tak... Przecież nie od dziś wiadomo, że są to bezpośredni konkurenci. Wszak, każdy właściciel BMW 5 marzy o Skodzie.

              Zamieszczone przez Don Corleone
              Nowa Fabia to porażka (jakość wnętrza), Citigo i Rapid też szału nie robią...
              Zechcesz to jakoś umotywować?

              Komentarz


              • Chris11, zajrzyj do tematu o nowej fabii...
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Chris11
                  Przecież nie od dziś wiadomo, że są to bezpośredni konkurenci.
                  Oczywiście, że tak. Nowy Superb dzięki swojej cenie jest świetną alternatywą dla np. 2-letniego BMW, lub nowego ale w słabej wersji. A są jeszcze takie auta jak np. Volvo S80, które tak jak Skoda jest bardziej dyskretne niż BMW czy Marcedes. Niestety ta klasa wymiera. Kiedyś był jeszcze Opel Omega, Peugeot 607, Alfa 166... Coraz mniej tego.

                  Zamieszczone przez Chris11
                  Zechcesz to jakoś umotywować?
                  Moja 17-letnia Felicia ma lepiej wykonane wnętrze niż Fabia 3. O Citigo nie wspomnę bo to już jest dno dna.
                  Skoda Octavia Laurin&Klement 1.9 TDI '00
                  Skoda 130 L '86
                  Skoda Felicia LXi '98 + LPG - dupowóz

                  Komentarz


                  • W kazdym temacie bedziesz przytaczal jakosc FIII?

                    Komentarz


                    • irekk, tak jakoś wyszło, że tutaj też wspomniałem. Ktoś dopytał to odpowiadam. Bardzo cię to boli?
                      Skoda Octavia Laurin&Klement 1.9 TDI '00
                      Skoda 130 L '86
                      Skoda Felicia LXi '98 + LPG - dupowóz

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Don Corleone
                        Zamieszczone przez Chris11
                        Przecież nie od dziś wiadomo, że są to bezpośredni konkurenci.
                        Oczywiście, że tak. Nowy Superb dzięki swojej cenie jest świetną alternatywą dla np. 2-letniego BMW, lub nowego ale w słabej wersji. A są jeszcze takie auta jak np. Volvo S80, które tak jak Skoda jest bardziej dyskretne niż BMW czy Marcedes. Niestety ta klasa wymiera. Kiedyś był jeszcze Opel Omega, Peugeot 607, Alfa 166... Coraz mniej tego.
                        Skomentuję to tylko tak... ROTFL!!! A wyjaśnię poniżej...

                        Zamieszczone przez Don Corleone
                        Moja 17-letnia Felicia ma lepiej wykonane wnętrze niż Fabia 3. O Citigo nie wspomnę bo to już jest dno dna.
                        W takim razie, w cenie jednej Fabii lepiej mieć 17 Felicii...
                        Po co mieć nową Skodę, jak można mieć używane "cośtam".

                        Sorry, ale argumenty z dupy wzięte. I co to znaczy "lepiej wykonane"? Bardziej ergonomiczne, ładniejsze, milsze kolory...? Co to znaczy, bo dam sobie rękę ogolić, że FIII złożona jest lepiej niż Felicia.

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Chris11
                          Skomentuję to tylko tak... ROTFL!!!
                          Bardzo elokwentnie, gratuluję. Reszta dotyczy Fabii 3, więc żeby faktycznie nie robić OT odpisałem tutaj:
                          Forum - Octavia Club Polska
                          Skoda Octavia Laurin&Klement 1.9 TDI '00
                          Skoda 130 L '86
                          Skoda Felicia LXi '98 + LPG - dupowóz

                          Komentarz


                          • niby to ma byc S3... wyglada ladnie. Troche jak duza O3. Ale moze znowu to nie to do konca. Chociaz w najnowszym Auto Bild jest zdjecie tej czerwonej co byla na auto.cz tylko ze juz bez maskowania, i wyglada jak ta biala z ponizszego linku.

                            Link
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • ^^wyszukaj tym obrazkiem w google grafika, zobacz co ci wyskoczy

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez marlej108
                                Z tego co wiem, od ludzi którzy S III widzieli już na żywo, ta wizualizacja jest najbliższa wersji produkcyjnej.
                                Podobno, S III na zywo robi niesamowite wrażenie.
                                Czarny Elegance

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez ukuk
                                  ^^wyszukaj tym obrazkiem w google grafika, zobacz co ci wyskoczy
                                  na forum Superba pisza ze to przerobiona wizualizacja O3.

                                  Tyle ze w tym numerze Auto Bild co jest w Empiku dali niby zdjecie juz bez maskowania S3 i wyglada praktycznie tak samo...

                                  Prawde mowiac troche to juz irytujace z tym pokazaniem S3 - ale widac o to chodzi Skodzie - stopniuje napiecie hehe.

                                  [ Dodano: Sob 03 Sty, 15 21:02 ]
                                  Zamieszczone przez Big
                                  Zamieszczone przez marlej108
                                  Z tego co wiem, od ludzi którzy S III widzieli już na żywo, ta wizualizacja jest najbliższa wersji produkcyjnej.
                                  No wlasnie, to by potwierdzalo to co widzialem w Auto Bild (niestety nie maja tej fotki na swojej stronie internetowej, bo publikuja je z opoznieniem a nie od razu razem z wersja papierowa). Mozna pojsc do Empiku i jak maja Auto Bild to zobaczyc samemu. Jest fotka bez maskowania czerwonego (dziwne ze czerwony, co?) Superba III. Wyglada ladnie, ale prawde mowiac z przodu i z boku bardzo podobnie do O3. Co ciekawe to owo zdjecie chyba dotyczy wersji active... bo nie ma moich wymarzonych srebrnych listewek wokol szyb.

                                  Wszedzie tez pisza ze kombi dopiero we wrzesniu.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • jak taka będzie to moim zdaniem bardzo ładne auto
                                    marlej a co jest irytujace w pokazaniu s3?
                                    podali termin i do tego czasu będą pokazywac po kawałku. wszystko po to by się wiecej mówiło na jej temat a to się w jakiś sposób przekłada potem na sprzedaż. czysty marketing i tyle. widać chociażby po naszym forum jakie jest zainteresowanie tym tematem
                                    BYŁA o1 rs
                                    BYŁA o2 1.6
                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez marlej108
                                      Mozna pojsc do Empiku i jak maja Auto Bild to zobaczyc samemu. Jest fotka bez maskowania czerwonego (dziwne ze czerwony, co?) Superba III.
                                      O własnie o te fotkę mi chodzi. Podobno ona przedstawia wersję niemal identyczną z produkcyjną.
                                      Czarny Elegance

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez blackrs
                                        marlej a co jest irytujace w pokazaniu s3?
                                        dla mnie jest to irytujace, bo jesli sprawdzi sie to, co znalazlem na niemieckim forum gdzie gosciu co to niby widzial S3 stwierdzil, ze to "Grosser Octavia" (kurcze nie zapisalem w zakladce przegladarki tej strony i teraz tego szukam i nie moge znalezc...). Jak to faktycznie wieksza Octavia to nie mam co sie podniecac, bo choc O3 mi sie naprawde podoba, to obecny S2 podoba mi sie jeszcze bardziej...

                                        Ale jesli to jakies brednie i faktycznie ma S3 byc nie wiadomo jakim to ah i oh, to znowu bede tesknie spogladal w jej kierunku a wolalbym juz tematy motozyacyjne na jakis czas zakonczyc jesli chodzi o kupowanie aut (no w sumie to.... wcale nie :diabelski_usmiech ).

                                        Jednak mysle, ze racje mial ten Niemiec, bo w Auto Bild sie chwala ze "Erstes Foto vom neuen Skoda Superb" i faktycznie z przodu i z boku wyglada jak wieksza O3. Czyli ladnie, ale tez nie mam sie czym podniecac, zreszta srodek tez ma byc bardzo podobny jesli chodzi o deske rozdzielcza (zegary, nawiewy) jak w O3 (ta sama kierownica).

                                        To jest ten Auto Bild 01/2015.

                                        Die neue AUTO BILD 19/2024 - AUTO BILD

                                        [ Dodano: Sob 03 Sty, 15 21:34 ]
                                        Zamieszczone przez Big
                                        Zamieszczone przez marlej108
                                        Mozna pojsc do Empiku i jak maja Auto Bild to zobaczyc samemu. Jest fotka bez maskowania czerwonego (dziwne ze czerwony, co?) Superba III.
                                        O własnie o te fotkę mi chodzi. Podobno ona przedstawia wersję niemal identyczną z produkcyjną.
                                        No wlasnie mi tez dokladnie o to chodzi. Raz chodzi nam o to samo :-)

                                        Ps. sluchajcie mam te fotke - wlasnie pozyskalem najnowszy nr Auto Bilda w pdf i probuje ją wyciac i tu wkleic.

                                        [ Dodano: Sob 03 Sty, 15 21:45 ]
                                        Mam!

                                        Niby wyglada tak...
                                        Załączone pliki
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • IMO wyglada "Stateczniej" niz by to wynikalo z poprzednich wizji.

                                          Komentarz


                                          • Nawet ciekawie
                                            Marek

                                            Komentarz


                                            • Jak by tak miala wygladac to wole jednak S2 bez liftingu
                                              Black magic

                                              Komentarz


                                              • Przecież to OIII po FL :szeroki_usmiech
                                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                Komentarz


                                                • Ale byłaby ch@#%ia. Jak z O3. Pompowanie balona przed pemierą a potem buuuuuu. Ta ostatnia jest beznadziejnie beznadziejna. IMO oczywiście. Coś czuje, że powiem niedługo "a nie mówiłem, że będzie to większa O3?". Obym sie mylił ale raczej niestety będzie syf, dupa i kamieni kupa.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez marlej108
                                                    Niby wyglada tak...
                                                    uuuu jak "to" ma tak wyglądać to powiem szczerze, że zrobiłeś dobry zakup z tym Twoim Superbem :P
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X