Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja tylko chciałem powiedzieć jak można stworzyć nieforemny samochód.
    Przed kupnem Superba byłem pewny, że to najdłuższy samochód w klasie.
    Tak wyglądał przez ten rozstaw osi. Po porównaniu do Insigni, Mondeo, okazało się, że to tylko złudzenie optyczne, które w przypadku Superba wychodzi negatywnie.
    I teraz z nowym SIII zrobią podobnie. Nie może być ładniejszy od bogatszych kuzynów.

    Komentarz


    • Panowie, mysle, ze niekoniecznie musza cos psuc... dlaczego? Bo klient Audi nie kupi Skody, ani VW. A jak kupi, to zaden z niego klient premium :-)

      Konkurentem dla VW i Skody sa Toyota, Opel, Francuzy czy Koreance. Ale z markami premium bym nie przesadzal. Nie ta liga. Oczywiscie kazdy moze miec inne zdanie, ale choc znam malo osob, ktore kupily nowe z salonu Audi czy BMW (sadze ze mniej niz 10) to nikt z nich nigdy mi nie powiedzial: "Wiesz, po Audi A6 moje nastepne auto to bedzie nowa Skoda Superb...". Raczej ze albo kolejny model A6 albo moze Lexus :diabelski_usmiech

      ps. w nowym Auto Świecie jest juz pranie mozgu jaki to S3 bedzie hiper mega boski, i oczywiscie jest porownanie Passata z Audi A4 i BMW 3 - oba ostatnie auta z VW nie maja szans... nie ma to jak "rzetelne" testy

      ps. a ja czekam na S3 :szeroki_usmiech
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • marlej108, wszyscy czekamy naSIII bo zapowiada sie b.fajnie

        Komentarz


        • Ciekawe czy bedzie miał plastikowe boczki? :lol:
          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

          Komentarz


          • spozniles sie, juz to przerabialismy w tym watku

            Komentarz


            • no a jakie ma mieć - drewniane?
              Pozdrawiam
              Marcin

              Komentarz


              • Enriquez, plastic fantastic rzecz jasna :lol:
                Marek



                Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                Komentarz


                • Mam nadzieje, ze nas Skoda nie zawiedzie...

                  tutaj kolejne (jak codzien...) zdjecia.

                  Auto z kazdej strony, ale solidnie zamaskowane, nawet ma doczepiona chamska wycieraczke na klapie... Jednak wyraznie widac przetloczenia na masce identyczne jak w Vision C.

                  403 Forbidden
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • to widzieli?
                    403 Forbidden

                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • No i powoli czar wizualizacji pryska.
                      Mnie tutaj raczej nic nie zaskakuje - no może poza reflektorami przednimi, jeśli pozostaną takie, jak na wizualizacjach.

                      Komentarz


                      • ciężko te zdjęcia oceniać - zero szczegółów - wszystko zakryte.
                        Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                        VW Jetta 1.2 TSI

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Chris11
                          No i powoli czar wizualizacji pryska.
                          IMO będzie to większa OIII i tyle

                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                          Fotki
                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                          Fotki

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Prim
                            ciężko te zdjęcia oceniać - zero szczegółów - wszystko zakryte.
                            ale to czerwone auto jest najbardziej podobne do wizualizacji rysunkowej którą wklejał marlej , maska zachodząca na błotniki , przetłoczenie w linii klamek zamaskowane , zamaskowane /mam nadzieję/ przetłoczenie w dole drzwi.. to może być naprawdę ładne auto , poczekajcie..
                            bok , tył - mi najbardziej przypomina a6 z roku 2008 np.
                            przód - bmw
                            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                            GVI 1.4TSI
                            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                            Komentarz


                            • leszekmw ale ono już wygląda tak trochę bardziej zwyczajnie....
                              Pewnie będzie jak z OIII - napompuja balon a potem...owszem jest OK ale bez już tego "lał" czego się spodziewało wielu.
                              Jednego jestem pewien, że to będzie całkiem ładne auto w porównaniu do poprzednika w liftbacku, który podoba mi się tylko wtedy gdy go nie widzę :szeroki_usmiech

                              Marlej jakie Ty nerwy musisz teraz znosić, co za niepewność.... :wink:

                              Komentarz


                              • Mnie się podoba, że w S3 tylna klapa będzie wreszcie pod normalnym kątem a nie tak jak obecnie w S2 wygląda jak po strzale w dupę lub jakby na niej słoń usiadł.
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • Enriquez, z tego co piszesz insignia nie bardzo Ci podchodzi, nawet ganisz ją dosyć zdrowo no to ja się pytam czemu chcesz wymienić na nową a nie kupić coś innego ? Sorki za offtopa :wink:
                                  Było szybkie
                                  2.0 TDI BKD 177km/402Nm by Aligator
                                  CITROEN C5 III TOURER EXCLUSIVE
                                  163HDI HYDRACTIVE 3+
                                  Jest wycieczkowóz
                                  VW Sharan 7n 2.0TDI 170km DSG

                                  Komentarz


                                  • Bo to auto służbowe kobity. Mogę się pobawić w konfigurowanie, ale musi to być ten model i kropka.
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Enriquez
                                      to widzieli?
                                      Po prostu nieco większa O3
                                      Nie rozumiem tylko jednego - co oni znowu wymyślili z tylnymi lampami ???
                                      Na wizualizacjach wygladaly rewelacyjnie jak w Audi A6, a tu ewidentnie zalatuje kształtem lamp z S2FL czyli z du*y

                                      JEST >>> O2FL by Lockin

                                      BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                      BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                      BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                      BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                      Komentarz


                                      • Lepsze za duze lampy, niz plastikowe boczki albo belka Niech sie potwor VAG taka ofiara pozywi... nie placzcie

                                        Komentarz


                                        • jeny, ludzie, co Wy z tymi boczkami? plushem mają być obite żeby pasowało i nie były twarde plastikowe? :P
                                          رافال
                                          Spoty
                                          Cause freedom is a lonely road
                                          My O2FL

                                          Komentarz


                                          • Gdyby byl plusz to bym nie plakal ale nie... wystarczy zwykla tkanina. To samochod dla ludzi, a nie transit, ktorego sie gabka myje po ciezkiej pracy na placu budowy.
                                            ALE JUZ TO PRZERABIALISMY

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez lockin
                                              Zamieszczone przez Enriquez
                                              to widzieli?
                                              Po prostu nieco większa O3
                                              Nie rozumiem tylko jednego - co oni znowu wymyślili z tylnymi lampami ???
                                              Na wizualizacjach wygladaly rewelacyjnie jak w Audi A6, a tu ewidentnie zalatuje kształtem lamp z S2FL czyli z du*y

                                              Obrazek
                                              Auto na tym zdjeciu jest jeszcze sporo "obklejone" , widac wiele tymczasowych elementow, IMO, lampy beda inaczej wygladaly niz tutaj.

                                              Komentarz


                                              • Oklejone sporo, ale po linii widać, że nie jest to to, co na prezentacjach, czyli linia dachu do tyłu bardziej zbliżona do CC niż OIII.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Chris11
                                                  No i powoli czar wizualizacji pryska.
                                                  też mam takie wrażenie a brałem Superba III pod uwagę przy zmianie samochodu...ale w tej "wersji" to ja dziękuję, po prostu nie podoba mi się. To już Superb II ma więcej indywidualnego charakteru... Trzeba poczekać cierpliwie na wersję finalną ale coś mi się zdaje że "szału nie będzie" :roll:
                                                  PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                  Komentarz


                                                  • Ja tam dalej czekam i mimo wszystko myślę, że będzie ok.
                                                    Po prostu szkoda tej linii tyłu.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X