Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mnie ani boczki ani pokladowe systemy i udogodnienia nie interesuja.

    Ma byc ciche i miekkie zawieszenie i malo szumow przy predkosciach autostradowych :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • Zamieszczone przez feels3
      Ma byc ciche i miekkie zawieszenie i malo szumow przy predkosciach autostradowych :diabelski_usmiech
      To chyba marki pomyliłeś :diabelski_usmiech
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • Zamieszczone przez domino_EL
        " material wykonczeniowy "boczka" jako wyznacznik jakosci auta w najnowszej powojennej historii konsumpconizmu motoryzacyjnego w Polsce ze szczegolnym uwzglednieniem przestrzeni ostatniej dekady
        O Panie, to już nawet nie magisterka, toż to już doktorat :lol:
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • są dwa wyjścia na twarde boczki:
          1 jak komuś nie odpowiada to niech tego nie kupuje i znajdzie sobie auto o takich gabarytach z miękkimi boczkami najlepiej tańsze
          2 pojedzie do tapicera i obszyje

          mi się środek bardzo podoba. w tym brązowym wykonaniu jest moim zdaniem rewelacyjny.
          plastikowe boczki mają tą zaletę że sie nie przecierają i nie brudzą. ile to razy jechałem autem gdzie był miękki jasny boczek... ale jak auto było nowe. bo jak już ja nim jechałem to miało z 300 tys km i boczek był czarny i wydarty... ( to nie moje auta ale auta, z którymi miałem styczność)
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • Zamieszczone przez blackrs
            2 pojedzie do tapicera i obszyje
            I uważam że to dobra koncepcja. Biorąc pod uwagę jak gównianej jakości są opcjonalne tapicerki w autach popularnych marek i jaka jest za nie dopłata uważam, że jak auto komuś pasuje to lepiej kupić tańszą wersję fabryczną i zrobić wypas u tapicera. I nie będzie żadnej alkantary (czyli plastiku) czy skaju (czyli też plastiku) tylko piękna skóra (może być nawet Poltrona Frau, prawdziwa krówka) ew. łączona z welurem (prawdziwa owieczka). I jest jakość, piękno, zapach...
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • ludzie spokojnie, ja Wam nie obrazam zon ani matek - tylko mowie, ze ordynarny plastik nie pasuje do tej klasy auta

              Zamieszczone przez feels3
              Mnie ani boczki ani pokladowe systemy i udogodnienia nie interesuja.

              Ma byc ciche i miekkie zawieszenie i malo szumow przy predkosciach autostradowych :diabelski_usmiech
              Rowniez i dla mnie najwazniejsze jest to o czym napisales - ale boczki tez powinny byc odpowiednio wykonczone. Chociaz raczej bym auta nie skreslil gdyby rzeczywiscie bylo cicho miekko i przyjemnie.

              Komentarz


              • Mata problemy :twisted: Lepiej całego Superba pokażcie,bo może warto zamówić obecnego :diabelski_usmiech
                Kondziu

                OCP

                Komentarz


                • ukuk, to pojedź do tapicera i sobie obszyj...masz problem :P
                  رافال
                  Spoty
                  Cause freedom is a lonely road
                  My O2FL

                  Komentarz


                  • mysle ze to dobre rozwiazanie, gdyby reszta auta okazala sie bardzo OK. (choc i tak wieje dziadem i niesmak pozostaje )

                    Alonzo - o jeden poziom zbyt doslownie analogie potraktowales ;D

                    PS. Widzieliscie nowego Renaut Allahakbar? Tez ciekawe auto (mimo twardych boczkow)

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ukuk
                      mysle ze to dobre rozwiazanie, gdyby reszta auta okazala sie bardzo OK. (choc i tak wieje dziadem i niesmak pozostaje )
                      Nikt nie każe Ci go kupować VW to nie jeden jedyny koncern samochodowy na świecie
                      رافال
                      Spoty
                      Cause freedom is a lonely road
                      My O2FL

                      Komentarz


                      • ale ja nie zamierzam nic kupowac w najblizszym czasie

                        Komentarz


                        • należy sie pogodziś z tym że skoda jest na końcu stawki koncernu vag więc niema co liczyć ze materiały będą lepsze lub takie same. bo to by było nie logiczne. jakby miały być takie same to by nie trzeba było robić 3 marek tylko 1, a jakby miały być lepsze to skoda była by droższa od vw.
                          jest różnorodność i jest ok każdy znajdzie coś dla siebie
                          ogólnie narazie pokazywane elementy dla mnie sa bardzo ładne. mam nadzieje ze nie spierniczą całego wyglądu jakimś mniejszym lub większym detalem
                          w każdym bądz razie czekam z niecierpliwością.
                          co do tego zdjecia środka to ciekawe czy to wnętrze l&k czy platinum. ja bym obstawiał że platinum biorąc pod uwagę to że wersja l&k wychodziła zawsze po jakimś czasie od premiery auta
                          BYŁA o1 rs
                          BYŁA o2 1.6
                          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez blackrs
                            niema co liczyć ze materiały będą lepsze lub takie same. bo to by było nie logiczne. jakby miały być takie same to by nie trzeba było robić 3 marek tylko 1, a jakby miały być lepsze to
                            Problem w tym, że gro materiałów jest właśnie takich samych.
                            Oczywiście jest to problem głównie dla tych, którzy wydając więcej na VW muszą sami sobie udowadniać, że zrobili lepiej wybierając właśnie VW.

                            Komentarz


                            • Nikt nikomu nie musi nic udowadniac, w VW materialy sa lepsze, auta sa nieco cichsze, zawieszenie tez, jest wiecej opcji wyposazenia mozliwie do zamowienia, itp itd.

                              Tak samo z Audi, to kolejny level wyzej od VW, i juz dwa od Skody.

                              Te auta nie roznia sie tylko znaczkiem. :roll:
                              Jak juz kolega blackrs napisal, kazdy w grupie VAGa znajdzie cos dla siebie, niewiem po co to wieszanie psow na innych tylko dlatego ze maja inne wizje na swoje wymarzone auto.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez feels3
                                Nikt nikomu nie musi nic udowadniac, w VW materialy sa lepsze
                                No i nikt nie musi Cię wyprowadzać z błędu, jeśli poprawia Ci to humor na co dzień.

                                Zamieszczone przez feels3
                                auta sa nieco cichsze, zawieszenie tez, jest wiecej opcji wyposazenia mozliwie do zamowienia, itp itd.
                                No właśnie... "nieco" cichsze. Nie "dużo cichsze", nie "zauważalnie cichsze", ale zwykłe "nieco" - praktycznie nie do odróżnienia. No i każdy musi sobie sam odpowiedzieć, czy to "nieco" warte jest tej różnicy cenowej.
                                Więcej opcji wyposażenia? Wolne żarty... Tutaj to akurat VW na dzień dobry dostaje w dupę od Skody.

                                Komentarz


                                • Ale co mnie obchodzi kto od kogo w dupe dostaje? Nie wciagaj mnie w te gierki

                                  Komentarz


                                  • qrna...chyba stetryczałem.... :szeroki_usmiech a już na pewno mam większą rezystancję na nowalijki :hehe ....bo wnętrze z S2 bardziej do mnie przemawia....a może - po prostu - nie lubię brązu..... :zlosnik1:
                                    >>E<< by Ali, defibrylator by DGW

                                    Komentarz


                                    • Chyba tak...

                                      Skoda Superb at Geneva: Range kicks off at £18,640 | Auto Express
                                      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                      VW Jetta 1.2 TSI

                                      Komentarz


                                      • Ładna, podoba mi się
                                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez AdamB
                                          Ładna, podoba mi się
                                          Mi też
                                          Czarny Elegance

                                          Komentarz


                                          • ale to nie bedzie ta srebrna. podobna ale nie ta
                                            BYŁA o1 rs
                                            BYŁA o2 1.6
                                            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez blackrs
                                              ale to nie bedzie ta srebrna. podobna ale nie ta
                                              Jak będzie wyglądać SIII jak ten srebrny to zmieniam swoją OIII-kropelkowca na niego. :szeroki_usmiech
                                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                              Komentarz


                                              • podobnie ale nie tak. srebrny ma inne światła z tyłu. najblizej jest ten czerwony sprzed kilku stron
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez blackrs
                                                  podobnie ale nie tak. srebrny ma inne światła z tyłu. najblizej jest ten czerwony sprzed kilku stron
                                                  Ten srebrny już był wcześniej, sporo wcześniej w wizualizacjach i byłby fajny. Ale niestety nie będzie. Będzie ten czerwony

                                                  Komentarz


                                                  • Ja też powiem coś na temat boczków. Już w Golfie 6, VW wyróżniał się tym, że wnętrze schowków było wyścielane materiałem, a w Skodzie nie. Podkreślali to różni testerzy. Ostatnio o ile dobrze kojarze w O3 dano już aksamitny materiał. Ale jeśli boczki są nie istotne, to po chu.... to dawali, skoro do schowków jeszcze żadziej zaglądamy. No ale jakiś powód mieli, chcieli podnieść atrakcyjność, bo chyba nie obniżyć koszty. Ale na boczki dostali nakaz i zrobili jak zrobili w O3.

                                                    Idąc dalej tym tokiem po co dawane są różne warianty wnętrza, a dokładniej wersje materiałowe, chyba po to by podnieść jakość wnętrza, wyróżnić Elegance względem Active. I tak też było w klasach, to co miała klasa wyższa, to niższa już nie, aż dochodzilismy do najniższej gdzie nie było wykładziny w bagażniku, ale tam to przyjmowano za normę. Teraz spłaszcza się różnicę klas i wy to aprobujecie, jeszcze innych ganicie.

                                                    Dla mnie to porażka, bo to nie progres, a uwstecznianie. A że systemy elektroniczne staniały, bo elektronika leci na łep na szyję, to pakują w standardzie różne pierdoły, które nie są konieczne do życia. Dla mnie ostatnim potrzebnym systemem było ESP, a nowe rzeczy to popierdółki, kassy, radary działające w pewnych warunkach, potrafiące przewieść użytkownika, systemy parkowania, smartgate, mirror link, sterowanie głosowe itp. przecież część jest w telewizorach za 2 tyś, a nie w autach za 100 tyś. za dopłatą równą ceny całego telewizora. Kpina. :|


                                                    Jeszcze jedno. Kolega ma A4, 2 generacje wstecz i przebieg 305 tys km, do tego 1.9 tdi na PD. Podwoził mnie ostatnio i kurcze, nie licząc wzór wnętrza, chociaż wolałbym dalej to niż O3, to jakość matetiałów, cisza w aucie, silnik słychać jakby ciszej, albo to samo co 1.6 tdi szwagra w O2 fl. Super, nie dziwi mnie, że audi to klasa. Zawsze miałem do czynienia z A6, A5 czy Q7, ale tam uznawałem, że to wyższa klasa to wiadomo, a teraz i A4 potwierdza, że jest przed Skoda i VW i to znacznie. Nie wiem jak mowe modele. Ale Skoda spuściła z tonu.
                                                    Była O1 jest F2.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X