Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale to poprawienie to redukcja pewnie o 3-4db, wiec tak jakby jechac 80km/h zamiast 140km/h
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • 7 kola to b. duzo za wyciszenie, ale jak ktos ma auto za 80k, to razem daje to 87, natomiast poziom wyciszenia wskakuje o klase wyzej.

      Jak ktos jest zadowolony z O3 ale glownie akustyka jest problemem, to lepiej wydac 7k czy nawet nieco wiecej niz kupowac auto 2x drozsze zeby miec wyciszenie na dobrtym poziomie, generalnie rachunek jest prosty a efekty sa swietne, duze firmy maja swoje pokazowe auta przed i po wyciszeniu, polecam sprawdzic.

      Szkoda ze takie czasy, ale skoro juz mamy co mamy to trzeba sobie jakos radzic

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marlej108
        Ciekawostka - w konfiguratorze Skody przy S3 w wersji style zniknela bezowa tapicerka...
        Bo czas oczekiwania to 17 tydz 2017
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • voltar, w O2 nie ma jednej z uszczelek, jakie są w S2.
          Enriquez : Może podsumujemy wiedzę bo to się robi ciekawe ...


          1. Octavia I nie ma jednej z uszczelek co ma Octavia II
          2. Octavia II ma jedną uszczelkę więcej niż Octavia I ale nie ma jednej co ma Superb II
          3. Superb II ma jedna więcej niż Octavia II ale .... nie ma czegoś co może ma Superb III ?
          4. Superb III ma wszystko a taj jest zbyt głośny bo za mało waży


          O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

          Komentarz


          • Zamieszczone przez kecaj
            Zamieszczone przez marlej108
            Ciekawostka - w konfiguratorze Skody przy S3 w wersji style zniknela bezowa tapicerka...
            Bo czas oczekiwania to 17 tydz 2017
            Tak, ale to jak jest materialowa. Jak skorzana to 29 tydzien 2024 roku.... :diabelski_usmiech
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • 17 tydzien - za rok :lol: :lol: :lol:

              Za chwile, uzywany Superb bedzie wart wiecej niz nowy z salonu, bo stary jest dostepny od reki, a na nowy to trzeba czekac 2 lata :lol:
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • Jak skrzypce i wino. A z beżowym wnętrzem to będzie unikat.
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • Zamieszczone przez feels3
                  7 kola to b. duzo za wyciszenie, ale jak ktos ma auto za 80k, to razem daje to 87, natomiast poziom wyciszenia wskakuje o klase wyzej.
                  Jak ktos jest zadowolony z O3 ale glownie akustyka jest problemem, to lepiej wydac 7k czy nawet nieco wiecej niz kupowac auto 2x drozsze zeby miec wyciszenie na dobrtym poziomie, generalnie rachunek jest prosty a efekty sa swietne, duze firmy maja swoje pokazowe auta przed i po wyciszeniu, polecam sprawdzic.
                  Szkoda ze takie czasy, ale skoro juz mamy co mamy to trzeba sobie jakos radzic
                  Ciekawi mnie właśnie takie wyciszenie O3.
                  Ja planowałem w O2 tylko wszystkie drzwi + uszczelki, co w cenie około 1200zł było spokojnie do zaakceptowania. Pytanie tylko jaki byłby efekt w porównaniu do kompleksowego wyciszenia za 7k zł, domniemam, że takowe obejmuje już nadkola, słupki, itd.
                  Problem w tym, że mając auto na gwarancji, nie za bardzo można w nim "grzebać", do tego nigdy nie wiesz jaki efekt uzyskasz.
                  Ewentualnie można zrobić etapami, najpierw drzwi + uszczelki, i jak efekt niezadowalający to reszta. Pytanie tylko co z gwarancją... No i zawsze to już jest rozbebeszanie auta, co może samo z siebie spowodować jakieś problemy przy składaniu, itp.

                  Co do poprawiania fabryki, to widać już standardowa praktyka, i nie jest to kwestia jednej marki. Ciekaw jestem, czy w O3FL wyeliminują oczywiste jej problemy: przecierające się plastiki od pasów, stuki w tylnym zawieszeniu (tu nie wiem czy problem dotyczy tylko belki), itd.
                  To byłaby ciekawa opcja, taka O3 + indywidualne wyciszenie zamiast S3
                  Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                  Jest: starszy diesel na B.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez kecaj
                    Zamieszczone przez marlej108
                    Ciekawostka - w konfiguratorze Skody przy S3 w wersji style zniknela bezowa tapicerka...
                    Bo czas oczekiwania to 17 tydz 2017
                    Nigdy tego nie zrozumiem, jak można czekać tyle czasu na auto z jakąś gównianą tapicerką zamiast kupić ze szmatą i dać rzemieślnikowi do obszycia piękną, pachnącą skóra z prawdziwego cielaka...

                    Ps. Najfajniej jest kupić S3 w wybranej wersji silnikowej i w możliwie podstawowej wersji wyposażenia i robimy 3 mody: skóra, wyciszenie, zestaw multimedialny. To razem max 20 tys (z obszyciem boczków drzwi, słupków itp oraz pełnym wyciszeniem) a L&K chowa się daleeeeeeko z tyłu..
                    Pozdrawiam
                    perfex

                    Octavia HTP

                    Komentarz


                    • perfex, coś w tym jest co piszesz.Ostatnio często śmigam SIII tdi 190 L&K jako pasażer i fura za 150 koła a wyciszenie jak u mnie w Octavii.Cos tu nie gra,może warto na własna rękę wyciszyć skodilaka-ja bym tak zrobił.
                      Kondziu

                      OCP

                      Komentarz


                      • powariowali z tymi terminami.
                        ja ciekaw jestem jak na żywo będzie wyglądało volvo v90. bo na zdjęciach jest rewelacyjne
                        BYŁA o1 rs
                        BYŁA o2 1.6
                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez perfex
                          Nigdy tego nie zrozumiem, jak można czekać tyle czasu na auto z jakąś gównianą tapicerką zamiast kupić ze szmatą i dać rzemieślnikowi do obszycia piękną, pachnącą skóra z prawdziwego cielaka...

                          Ps. Najfajniej jest kupić S3 w wybranej wersji silnikowej i w możliwie podstawowej wersji wyposażenia i robimy 3 mody: skóra, wyciszenie, zestaw multimedialny. To razem max 20 tys (z obszyciem boczków drzwi, słupków itp oraz pełnym wyciszeniem) a L&K chowa się daleeeeeeko z tyłu..
                          Ano można, a jak się chce wersję L&K to nie można wziąć szmaty.
                          Tańszych wersji nie opłaca się brać, ze względu na brak możliwości dołożenia czegokolwiek. Ja wiem, że można kupić golasa, ale w moim przypadku zależy mi na posiadaniu tego czy owego. A jak mam brać plastikową skórę to wolę taką, jak mi się podoba. Tak czy siak wymienić ją na prawdziwą zawsze można, tylko nie trzeba tego robić od razu.

                          Co do inwestycji 20 klocków - zgoda, ale po co dokładać, jak można zwyczajnie poczekać. Pali się gdzieś?
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Enriquez
                            Ja wiem, że można kupić golasa, ale w moim przypadku zależy mi na posiadaniu tego czy owego.
                            A co to jest to wyjątkowe "to i owo" ? Jakie fajne elementy ?
                            Pozdrawiam
                            perfex

                            Octavia HTP

                            Komentarz


                            • dla mnie podstawa to ksenony i 4x4. Fajna jest też podgrzewana szyba, wentylowane fotele (niestety nie mam), przegroda bagażnika, czujniki przód/tył, ...... długo by tak można

                              Komentarz


                              • Navigacja, radio DAB jesli jest (niedlugo standard w nadawaniu), elekryka foteli, pakiet asystentow, dcc, z rzeczy typowych dla mnie to wszelakie pakiety schowkow czy tez hak holowniczy i inne praktyczne rzeczy. Lista moze byc dluga, a tego ciezko pozniej dolozyc, lub zwyczajnie sie nie da.

                                Komentarz


                                • Dla zainteresowanych:
                                  Na Motor Show w Poznaniu jest S3 Sportline. Biała, wygląda dosyć zajebiście. Siedzenia bardzo fajne, tapicerka alkantarowata, przyjemna (na drzwiach i słupkach też), kierownica spłaszczona, oświetlenie ledowe wewnątrz: czerwone paski (przyjemne). Ludzie z SAP zeznają, że w kwietniu będzie cena tego pakietu.
                                  Pozdrawiam
                                  perfex

                                  Octavia HTP

                                  Komentarz


                                  • pewnie będzie się na to czekać do 2018., akurat zmienię mojego.
                                    Pozdrawiam
                                    Marcin

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez perfex
                                      Dla zainteresowanych:
                                      Na Motor Show w Poznaniu jest S3 Sportline. Biała, wygląda dosyć zajebiście. Siedzenia bardzo fajne, tapicerka alkantarowata, przyjemna (na drzwiach i słupkach też), kierownica spłaszczona, oświetlenie ledowe wewnątrz: czerwone paski (przyjemne). Ludzie z SAP zeznają, że w kwietniu będzie cena tego pakietu.
                                      Czyli już niedługo zamawiam
                                      O3
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                      O2
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                      Komentarz


                                      • Sportline wygląda fajnie:
                                        Ciekawe czy będzie możliwość zamówienia np. zwykłej wersji, ale z kierownicą ze Sportline, fajnie by było... a w gratisie stukające tylne zawieszenie :P
                                        Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                                        Jest: starszy diesel na B.

                                        Komentarz


                                        • W tych kierownicach z plaskim dolem, oprocz wizualnie poczucia wiekszej przestrzeni miedzy fotelem, a kierownica nie ma nic ciekawego. Mnie sie taka niewygodnie kreci
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Maicroft
                                            W tych kierownicach z plaskim dolem, oprocz wizualnie poczucia wiekszej przestrzeni miedzy fotelem, a kierownica nie ma nic ciekawego. Mnie sie taka niewygodnie kreci
                                            Mi dużo lepiej, jeśli kiedyś kupię auto z okrągłą (bo np. nie będzie innej), to wymienię w dniu zakupu.
                                            "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Maicroft
                                              W tych kierownicach z plaskim dolem, oprocz wizualnie poczucia wiekszej przestrzeni miedzy fotelem, a kierownica nie ma nic ciekawego. Mnie sie taka niewygodnie kreci
                                              mi sie taka kiera kreci wygodnie. taka zreszta wlasnie jest w VW up! jako seryjna... dzieki czemu troche tam wiecej miejsca na nogi jest i to w sumie sprytny zabieg.
                                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                              Spalanie - Motostat.pl

                                              Komentarz


                                              • więcej miejsca na brzuch... :szeroki_usmiech
                                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                GVI 1.4TSI
                                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                Komentarz


                                                • Kierownice

                                                  z tymi kierownicami to kwestia gustu bo ja wymieniłem swoją na płaską i nie zamienił bym sie teraz za żadne skarby
                                                  O3
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
                                                  O2
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

                                                  Komentarz


                                                  • Ktoś czeka na wersję S3 RS?

                                                    Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                                                    Jest: starszy diesel na B.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X