Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecam kolegę maxpaynemm, w tamtym roku brałem od niego cały pakiet OC, AC i jeszcze ubezpieczenie mieszkania wyszło za o wiele mniejsze pieniądze niż w agencjach ubezpieczeniowych przy porównywalnych warunkach. W tym roku przesłana propozycja od MTU również przebiła agentów, nawet gdy wyliczali w MTU.

    Komentarz


    • Ja ubezpieczyłem moją OII (2005r.) w Allianz Direct - zaoferowali mi najkorzystniejsze warunki. Za pakiet OC, AC (udział własny zniesiony, ewentualne naprawy na nowych częściach i wariant serwisowy) i Assistance na Polskę i Europę w cenie 782zł. Dodam tylko, że posiadam 60% zniżek na OC i AC.

      Komentarz


      • Ja, po kilku latach w PZU, zdecydowałem się na eksperyment i ubezpieczyłem auto w Axa direct. Za pełen pakiet przy maksymalnej zniżce 60% (OC, AC bez udziału własnego, Assistance Midi, NW kierowcy i pasażerów, zielona karta) zapłaciłem 1.144 PLN.
        W razie problemów pewnie będę żałował, ale za trochę gorszą ofertę PZU zapłaciłbym 300 PLN więcej.
        Mało kto myśli tak o Tobie,
        jak Ty myślisz sam o sobie.

        Komentarz


        • Nowa octavia tour 1,6. AVIVA: OC, AC (na częściach oryginalnych, ASO, franszyza integralna 500, franszyza redukcyjna 0, szkoda całkowita wg. wartości fakturowej auta) NNW 50 000 dla każdego, assistance max, ubezpieczenie szyb, bez ochrony prawnej 1662 złote, składka jednorazowa zniżki: 60% na to i na to, za płatnośc kartą i za ubezpieczenie na życie

          Komentarz


          • aviva ac 55%, oc 60%, parkowany na ulicy w mazowieckim

            1673zł, propozycja nr.2, bo pierwsza była ponad 2k chciałem zrezygnować bo miałem ofertę na 1650zł, nawet nie chciało mi się gadać i targować, to pani w ciągu niecałej minuty znalazła zniżkę lepszą o prawie 400zł :lol:
            bkc+dsg

            Komentarz


            • Dziś dostałem odnowienie w swoim MTU S.A.

              Wartość auta według EUROTAXU 40500zł

              AC - pełne, wariant serwis, bez udziału własnego oraz bez konsumpcji SU po szkodzie
              OC
              NNW
              Assistance
              Szyby
              Oraz ubezpieczenie utraty zniżek
              No i moje pełne 60% na AC i OC

              Dało mi na kolejny rok 1401 zł BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH ZNIŻEK DLA AGENTÓW ITP.

              Sprawdziłem AXE, link4, Avive... i narazie nikt nie przebił tych warunków.

              Płaci ktoś taniej za pakiet przy tej samej SU i tych samych warunkach w AC ???

              [ Dodano: Pią 19 Sie, 11 13:43 ]
              Ps. jak by sie ktoś porownywał to Pamietajcie o strefie regionalnej bo u mnie jest podwarszawska czyli jedna z najwyższych. Wiadomo że im dalej od dużego miasta to ktoś może mieć taniej
              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • czolem,
                a czy to mozliwe zeby w Gdanku jeden agent ubezp. wyliczyl mi pakiet na nowego toura w pzu na kwote 2000 zl z kawalkiem, a inny na kwote 2400 zl i to teoretycznie identyczne opcje w tych pakietach?!?!?? (mam znizke na OC 60% i 50% na AC)
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz


                • Oczywiście, że mozliwe. Ja miałem podobnie w Hestii, tyle tylko, że różnica wynosiła ok. 200zł

                  Komentarz


                  • maxpaynemm wysłałem pw bo za miesiąc ubezpieczenie się kończy .... aha jestem z Siedlec więc rzut beretem do siebie mamy

                    Komentarz


                    • Octavia 2002, 60% zniżki OC+NW+Mini casco 800zł
                      Moja Skoda

                      Komentarz


                      • dodo77 raczej nie. Ja w marcu tyle zapłaciłem za swoją octę w allianz direct. Składki zależne są miejsca zamieszkania. W Sosnowcu np. dla grupy VW najtaniej jest w allianz (tak mi się wydaje, szukałem kiedyś dla Fabii jak i dla octy), ale to wszystko zależy także od agenta. Niektórzy mogą dać ciut mniej kosztem stałego klienta.

                        Komentarz


                        • PZU OC 60%, AC 20% 2700 zł, to jest dużo :diabelski_usmiech7

                          Skoda Octavia II 2006, dosyc mocno wyposazona.

                          Komentarz


                          • ASO Skoda Konarzewski (mają Alianz) OC 30% AC 0% - pełen full pakiet 2500zł. Polecam wszystkim sprawdzanie ubezpieczenia w ASO

                            Komentarz


                            • Witam
                              extra znamy ile placicie za ubezpieczenie ale jak mam to pzreniesc na siebei to ja nei wiem.
                              Prosze podawajcie rocznik auta i wartosc to dopiero da pojecie porównawcze.

                              Ja mam obecnie octavie II 2004 - w zeszlym roku zaplacilem w pzu za oc 420 zl przy 60%
                              ac w aviva 900 zl 50% znizki - wartosc zeszloroczna kolo 29000



                              pozdr
                              pozdr
                              Krzysztof
                              4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                              Komentarz


                              • Za niecały tydzień kończy mi się ubezpieczenie. Pani z PZU wyliczyła mi składkę o 150 PLN wyższą niż rok temu, chociaż auto straciło na wartości 20 procent. Zniżki się nie zmieniły. Czy ubezpieczenie tak podrożało w ostatnim czasie???

                                Komentarz


                                • W ASO ubezpieczenie Allianz kosztowało mnie tyle samo co w zeszłym roku - 1950 PLN - pomimo spadku wartości... (O2 z 2007)
                                  Grzesiek

                                  Komentarz


                                  • włożyłem w dupe

                                    Komentarz


                                    • Pisałem ja :!: pisali inni :!: ostatnim pisał BANDIT, a ludzie i tak nie czytają tylko podają jakieś pierdoły typu ja płace tyle ...
                                      Zamieszczone przez słoń
                                      o2 fl 1,4 tsi dsg PZU-OC,AC=2236pln
                                      takie info to za przeproszeniem możesz sobie w wsadzić bo nic nie wnosi, chyba że nabijasz sobie licznik postów :evil:



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • Wyborcza.pl : Error 404

                                        PZU - wyplata odszkodowania z OC sprawcy za szkody w osobie

                                        Pomińmy tu aspekt że to córka kobiety która spowodowała wypadke ucierpiała bo równie dobrze mógł to być podwożony autostopowicz.
                                        Wielu zapomina że ubezpieczeni OC odnosi sie w kwocie 2,5 mln euro dla szkód na osobie i 0,5mln euro do szkód w mieniu.
                                        Oczywiście odszkodowania nie otrzyma sprawca ale wszyscy jego pasażerowie i kierowca i pasażerowie pojazdu poszkodowanego mają prawo z polisy OC sprawcy żądać odszkodowania za uszkodzenia ciała.
                                        Ubepzieczalnie wycwaniły się i sprzedają NNW jak to mówią dla kierowcy i pasażerów aby ludzie nie zgłaszali szkód z polisy OC gdzie suma wynosi 2,5 mln euro !!! a nie jak przy NNW około 50 tys zl.
                                        Warto zwrócić na to uwagę
                                        pozdr
                                        Krzysztof
                                        4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez BANDIT
                                          Ubepzieczalnie wycwaniły się i sprzedają NNW jak to mówią dla kierowcy i pasażerów aby ludzie nie zgłaszali szkód z polisy OC gdzie suma wynosi 2,5 mln euro !!! a nie jak przy NNW około 50 tys zl.
                                          Warto zwrócić na to uwagę
                                          I jeszcze z reguły "wciskają" NNW przy zakupie polisy OC lub całego pakiety OC+AC twierdząc, że nie da się zrezygnować z NNW.

                                          Komentarz


                                          • Octavia 2 2007 2.0tdi kombi, xenony, pakiet dynamic i inne gadżety
                                            Wartość 38900.
                                            AC/OC 60%, pełen wypas czyli assistance, szyby, hotel i samochód zastępczy nawet na czas np wymiany rozrządu, ubezpieczenie utraty zniżek 2500zł
                                            Zniżki moje. Polisa w Hestii.

                                            Komentarz


                                            • A mnie naliczyli 1633zeta za pełny pakiet max. zniżki :szeroki_usmiech

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez bresiu
                                                Octavia 2 2007 2.0tdi kombi, xenony, pakiet dynamic i inne gadżety
                                                Wartość 38900.
                                                AC/OC 60%, pełen wypas czyli assistance, szyby, hotel i samochód zastępczy nawet na czas np wymiany rozrządu, ubezpieczenie utraty zniżek 2500zł
                                                Tylko dodaj czy to Twoje zniżki, czy współwłaściciela?
                                                Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                                Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                                Komentarz


                                                • Witam
                                                  Skorzystałem z oferty kolegi "maxpaynemm".
                                                  Wybrałem AXA.
                                                  Wartość samochodu coś koło 25 k - OCTAVIA II 2004, przebieg 102 000 km
                                                  OC - 60% zniżki
                                                  AC - 50% (szkoda w 08.2011)

                                                  Cena w AXA:
                                                  - OC - 386,26 zł
                                                  - AC - 603,39 zł
                                                  - NW - 12,36 zł
                                                  Bez udziału własnego, na częściach nowych.

                                                  Nawet jak liczyłem przez kalkulator internetowy AXA ze zniżką -19% wychodziło drożej coś koło 1050 zł czyli więcej niż z wyliczeń "maxpaynemm".

                                                  W AXA jest promocja POLEĆ ZNAJOMYM:
                                                  Moje zyski || Zyski "ZNAJOMEGO"
                                                  70 zł kupon || -50 zł gdy kupi OC
                                                  100 zł kupon || -60 zł gdy kupi cały pakiet
                                                  Wystarczy że wpiszecie numer polisy kogoś kto tam kupił ubezpieczenie , oczywiście polecam swój numer 3692634[/size] - no tak będzie działać od 08.12.2011 ) o tym nie pomyślałem


                                                  No i 5 minut dla przegranych:
                                                  - OC miałem w PZU obecnie chcieli 590 zł !!!!
                                                  - AC miałem w AVIVA po wyliczeniach internetowych z udziałem własnym 500 zł bo tego nie dało się zlikwidować całkowicie wychodziło 980 zł - niestety po 3 prośbach o kontakt nie było odzewu, no to sorrrrrry wypad z baru.

                                                  pozdr
                                                  pozdr
                                                  Krzysztof
                                                  4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez BANDIT
                                                    Wystarczy że wpiszecie numer polisy kogoś kto tam kupił ubezpieczenie , oczywiście polecam swój numer 3692634
                                                    Przepraszamy, ale podany numer polisy nie spełnia kryteriów Programu "Poleć AXA DIRECT znajomym". Wylicz składkę ponownie (link do taryfikatora) bez powoływania się na numer polisy

                                                    Wycena wyszła mi bez tego nr 985 zł za całość :wink:
                                                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X