Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez abstinent
    OII BXE elegance 2007 130tyś PZU OC+NW+Auto Pomoc (tańsza opcja) 524zł
    Korzystam oczywiście ze zniżek taty 60%
    o AC będę jeszcze rozmawiał :diabelski_usmiech
    samo OC wyszło prawie 100zł drożej niż rok temu :|
    O1 kombi 1.9TDI 2007 84kkm: na przełomie września/października 2010 w PZU za OC +autopomoc (bez NW) zapłaciłem 364PLN, AC +autopomoc+autoszyba 953+120+50=1123PLN (trudniej będzie Ci porównać, bo tylko rocznik ten sam). We wniosku jest takie pole C11 Inna zniżka i nie powinno być puste (w OC mam kod 1357-Nowe OC -25%, w AC 1373 Lepsza cena -20%).
    Spiesz się, nigdy nie wiesz kto Cię dogania

    Komentarz


    • #77
      pasożyt, OI i OII to dwa inne samochody
      Wniosku nigdy nie widzę bo wypełnia pani w PZU
      Umowę tylko mam i kwitek do dowodu.
      Z tego co się orientowałem to taniej nigdzie nie dostanę :szeroki_usmiech

      Komentarz


      • #78
        [quote="pasożyt"]
        Zamieszczone przez abstinent
        OII BXE elegance 2007 130tyś PZU OC+NW+Auto Pomoc (tańsza opcja) 524zł
        Korzystam oczywiście ze zniżek taty 60%
        o AC będę jeszcze rozmawiał :diabelski_usmiech
        samo OC wyszło prawie 100zł drożej niż rok temu :|
        """"O1 kombi 1.9TDI 2007 84kkm: na przełomie września/października 2010 w PZU za OC +autopomoc (bez NW) zapłaciłem 364PLN, AC +autopomoc+autoszyba 953+120+50=1123PLN (trudniej będzie Ci porównać, bo tylko rocznik ten sam). We wniosku jest takie pole C11 Inna zniżka i nie powinno być puste (w OC mam kod 1357-Nowe OC -25%, w AC 1373 Lepsza cena -20%)""""



        No tak ja nie dostałem tej lepszej ceny na AC a w zeszłym roku dostalem ale to pewnei taka polityka złap klienta a potem go ruchaj
        OC=PZU 420 zeta -60zniżka - grudzien 2010
        AC=AVIVA 1121 + assistance rozszerzony -50%

        AC w PZU wychodzilo 350 zeta drożej

        pozdr
        pozdr
        Krzysztof
        4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

        Komentarz


        • #79
          Octavia Tour 1,6 b+g 2010 do odbioru za tydzien
          AC,OC,NW+szyby - maksymalne zniżki na OC i AC - 1800zł (w PZU)

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez abstinent
            pasożyt, OI i OII to dwa inne samochody
            Przy AC zauważyłem, a przy OC zatrzymałem się w czasach gdy "pojemność od-do = określona składka wyjściowa". Coś się zmieniło :?:

            Zamieszczone przez abstinent
            Wniosku nigdy nie widzę bo wypełnia pani w PZU
            Umowę tylko mam i kwitek do dowodu.
            Z tego co się orientowałem to taniej nigdzie nie dostanę :szeroki_usmiech
            Ja mam wniosek (to chyba ta umowa, bo jest tam mój podpis), polisę (niebieskie tło) i kwitek do dowodu. A jeśli juz poznałeś kod Lepszej ceny, to spytaj Panią, czy nie zapomniała wpisać . Przypuszczam, że wyższe OC może być związane również z tym, że ubezpieczyciele jeszcze nie lubią Twojego rocznika:
            cytat z Rankomat.pl: Porównywarka OC AC - Ubezpieczenie do 55% taniej :
            "Jeżeli jest możliwe, że ubezpieczany samochód będzie nawet okazjonalnie prowadził kierowca młody (<29 lat) lub posiadający krótko prawo jazdy (<3lata), warto za dodatkową opłatą zgłosić to do ubezpieczenia.
            Jeśli tego nie zrobisz, w przypadku szkody spowodowanej przez takiego kierowcę, mogą grozić Ci dodatkowe konsekwencje finansowe:
            &middot; w OC dopłata różnicy w składce - składki ubezpieczeniowe z młodymi kierowcami są wyższe, zwykle o ok. 30-50%. W razie czego musisz dopłacić tę różnicę,
            &middot; w AC potrącenie udziału własnego w szkodzie - czyli w przypadku szkody we własnym samochodzie pokryjesz z własnej kieszeni dodatkowo od 15% do nawet 40% jej wartości."

            Jak widać przy OC niezgłoszenie <29 nawet się opłaca (nie stukniesz, nie dopłacisz )

            Zamieszczone przez BANDIT
            No tak ja nie dostałem tej lepszej ceny na AC a w zeszłym roku dostalem ale to pewnei taka polityka złap klienta a potem go ruchaj
            Ale przy następnym ubezpieczeniu już się upomnisz? Ja też, bo dopiero wczoraj przeczytałem, jakie dostałem zniżki, wcześniej interesowała mnie tylko wartość końcowa ops:

            A swoją drogą: mamy forumowych dealerów samochodowych, mechaników a nie mamy ubezpieczyciela? :shock: Albo lepiej brokera wiedzącego która firma teraz się wychyliła (czytaj: ma promocję).
            Spiesz się, nigdy nie wiesz kto Cię dogania

            Komentarz


            • #81
              pasożyt, a ja myślę że to skutek podniesienia w zeszłym roku cen ubezpieczeń, no i teraz chyba tego vat, a wiadomo że nigdzie ceny nie poszły o tyle ile miało być tylko sporo więcej
              Na wiek nie patrzą. W tamtym roku jakiś pośrednik czy jak tam zwał miał załatwiać ubezpieczenie z PZU i obliczył samo OC na 800zł :shock:
              Na necie wyszło mi około 400zł
              Pociskał kity że mam mniej niż 27 czy ile tam było, i że nigdzie taniej nie znajdę tip.
              Na drugi dzień podjechałem do PZU, i zapłaciłem 377zł za samo OC i pytam się czy mam zwyżkę za wiek, a ona na to jaka zwyżka?nic takiego nie ma :diabelski_usmiech
              A facet usłyszał co nie co przez telefon
              Na OC liczą wszystko, wyposażenie, miejsce zamieszkania itp

              Komentarz


              • #82
                W mbanku:
                OC: 399.60 zł (60% zniżki)
                AC: 1312.80 (40% zniżki)
                Razem: 1712.40 zł
                Wyszło drożej niż w ubiegłym roku (1208 zł), mino, że zniżka na AC zwiększyła się o 10%.
                Ale sprawdzałem wcześniej u innych ubezpieczycieli i też wszędzie jest od tego roku dużo drożej.
                Ciężko też porównywać wartości przez nas tu podawane, ponieważ bardzo duże znaczenie na wysokość składki ma miejsce zamieszkania.
                TadFi
                Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                Komentarz


                • #83
                  tadfi do konca nie zogdzę się z tobą.
                  mi w Mbaku czyli w benefia w załszym roku OC wyszlo 446zł (60% zniszki, warszawa), w tym roku 540 i zrezygonwałem z tego, teraz mam w Libert Direct 451zł

                  szłyszalem taką wersja że dla nowych klienów daja lepesz zniszki i nieraz warto wypowiedziec umowe i ponownie ja podisac nawet z ta sama firma i bedzie taniej (infrmacja z infolini Mbank)

                  Pozdrawaiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez Marcin_ste
                    tadfi do konca nie zogdzę się z tobą.
                    mi w Mbaku czyli w benefia w załszym roku OC wyszlo 446zł (60% zniszki, warszawa), w tym roku 540 i zrezygonwałem z tego, teraz mam w Libert Direct 451zł

                    szłyszalem taką wersja że dla nowych klienów daja lepesz zniszki i nieraz warto wypowiedziec umowe i ponownie ja podisac nawet z ta sama firma i bedzie taniej (infrmacja z infolini Mbank)

                    Pozdrawaiam
                    Marcin
                    No niestety, ale ja się z tobą też nie zgodzę
                    Klientem mbanku jestem już od kilku lat, była to kontynuacja ubezpieczenia, więc nie bylem dla nich nowym klientem (ubezpieczam też tam samochód żony). W tym roku z ciekawości sprawdziłem ofertę nie logując się na swoje konto, czyli jako potencjalny nowy klient i wyszło dokładnie to samo.
                    W tym roku dostałem certyfikat najniższej ceny, więc z ciekawości sprawdzę ofertę w Liberty Direct, jeśli wyjdzie taniej, to i tak zwrócą mi różnicę.
                    TadFi
                    Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                    Komentarz


                    • #85
                      Ja ubezpieczałem samochody w róznych directach (mBank, Aviva, AXA) zawsze na drugi rok dostawałem tak słabą propozycję, że uciekałem do innej firmy. Firmy na poczatek dają dobrą cenę a po roku ryzykują - podwyższają ją ostro - jeden zapłaci bez gadania, drugi odejdzie, trzeci zadzwoni i dostanie extra zniżkę przez infolinie na kontynuację.

                      Komentarz


                      • #86
                        W axa O1 , 2002r , OC + AC + Nw tylko 540zł , nigdy nie miałem zniżek na AC, a w AXA zniżki przenieśli mi z OC na AC

                        Komentarz


                        • #87
                          A więc tak:
                          mbank:
                          OC: 399.60 zł (60% zniżki)
                          AC: 1312.80 (40% zniżki)
                          Razem: 1712.40 zł

                          Sprawdziłem dla Liberty Direct:
                          OC: 399.70 zł (60% zniżki)
                          AC: 1432.84 (40% zniżki)
                          Razem: 1832.54 zł

                          Porównywałem oczywiście dla tych samych warunków dla AC.
                          TadFi
                          Breloki, logo na klapę i inne gadżety

                          Komentarz


                          • #88
                            compensa
                            oc + ac = 4300
                            Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
                            Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
                            ...
                            A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

                            Komentarz


                            • #89
                              To teraz ja:
                              Warszawa, O1 Elegance 1.8T 2001r. (wyceniony i ubezpieczony na 17000 wg katalogu), 60 % zniżek na OC i AC, . W lipcu w PZU zapłaciłem (za pełny pakiet OC/AC/NNW+autoszyba, w tym AC w wariancie serwisowym) 1761 zł.
                              Spalanie:

                              Komentarz


                              • #90
                                O1 2004
                                OC, AC, NNW, Asisstance - 1620 Hestia ( w zeszłym roku ~1500, generalnie co roku płacę więcej :evil: w 2009 płaciłem ~1300 )
                                Mój Szkodnik

                                Komentarz


                                • #91
                                  Dzisiaj gdzieś przeczytałem że w ciągu roku OC ma podrożeć nawet 100% :shock:

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    A ja koledzy szukam ubezpieczenia dla nowego O2 tour kombi 1.6
                                    Mam ofertę z salonu skody OC + AC + NW(10 tys) + Assistance Super w PZU: koszt 2490zł.
                                    W 1 roku auto wyceniane jest przez cały rok wg wartości na fakturze ("utrzymanie wartości fakturowej), w kolejnych latach wg wartości w dniu ubezpieczenia, w razie szkody - auto zastępcze na cały czas naprawy.
                                    Nie mam żadnych zniżek (wiek 29). Czy coś lepszego może mi się przydarzyć? Czy brać z salonu...?
                                    Jak myślicie?
                                    Sprzedam czarnulkę...
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1000063

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      W tym roku najtaniej mi wyszło w AXA. Policz sobie skladke i bedziesz wiedzial czy sie opaca czy nie Link

                                      филип
                                      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        W tym roku najtaniej mi wyszło w AXA. Policz sobie skladke i bedziesz wiedzial czy sie opaca czy nie Link
                                        W AXA wychodziło 430zł więc prawi 50zł drożej, jak poszukałem kodu na zniżkę to wychodziło 408zł.

                                        Skoda Octavia 2.0 2003 - OC zniżka 60% - LINK4 to kwota 386,50zł.
                                        Pozdrawiam Karol

                                        ----------------------------------
                                        Mazda 6 liftback 2.0 MZR-CD seria 136KM/152KM
                                        Skoda Octavia kombi 2003r. 2.0 AZJ Benzyna + gaz

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          :evil: AC mi w PTU w tym roku wyliczyli o 500 zeta wiecej i tak sie zastanawiam czy nie podziekowac. W zesłym roku składka od wartosci 47 tys była 1214 zeta (wykupiona drobna szkoda, utrata kluczyków, amortyzacja itd) teraz wyliczja wartosc 42 tys i składka 1642 zeta :evil:
                                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            o1 1.6 AEE rok: 1997 oc+ac+nw+ auto szyba + auto pomoc 960zł w PZU
                                            70% zniżki - mamuska dopisana w dowodzie
                                            ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                            JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Witam, z polecenia w AXA PO PODANIU KODU AC/1957269/01 ZA PAKIET, 100pln taniej .

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                oc ac nw 2001 rok 1.8 rs caly pakiet 1459 zł dostałem 10 % zniżki za to ze 3 rok z rzędu u nich ubezpieczam i nie policzyli 40% wzwyżki za wiek za to że nie miałem żadnej stłuczki w ostatnim roku. ogólnie ja w paru firmach sprawdzalem i najtaniej wyszło w allianz. w sumie taniej wychodziło w axa i link4 ale tam liczyli wklad własny co jest troche nie na reke w razie szkody i ogólnie sie nie opłaca... wole czyste i jasne zasady gry
                                                BYŁA o1 rs
                                                BYŁA o2 1.6
                                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Ja tam wybrałem Avive ... wolę nie mieć problemów z wypłatą ... maksymalny pakiet wyszedł 1700 zł ... dodam że uwzględnili zniżki z oc na ac bo tak było by ciężko (moje pierwsze ac)

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez ahmed799
                                                    W tym roku najtaniej mi wyszło w AXA. Policz sobie skladke ...
                                                    Policzyłem i wyszło mi ponad 3.5 tys. Dowiedziałem się też, że gdybym korzystał z 60% zniżki OC + AC to zapłaciłbym 300zł mniej.
                                                    Sprzedam czarnulkę...
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1000063

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X