Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez 4x4BKF
    Z Miśka??
    Zaraz tam z miśka!!! Ogólnie się pośmiać z wszystkiego :wink:
    Jak będą chętni to może znowu zorganizuje ZLOT OCP :szeroki_usmiech

    филип
    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

    Komentarz


    • Zamieszczone przez misiek^wro
      jak mawia moja mama - kura orła nie ulęgnie.
      tu się zgodze
      ale moja mama mawiała też
      "krew nie woda - majtki nie pokrzywy"

      Kiedyś mnie tym normalne "zabiła" :haha: :haha: :haha:
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez 4x4BKF
        No kiedy trzymasz się pytam?? A co pogoniła Cię??
        No niestety, chcialem odpisac po chamsku, jednak do poziomu Twojego sie nie zamierzam znizac, bo pewnie pokonasz mnie doswiadczeniem

        Trop trop, westowaty to ja

        Zapomniales tylko, ze na FB sa ustawienia prywatnosci, co ? Szkoda ze nie masz kolejnego magistra z informatyki "stosowanej gdy 4x4BKF ma zakaz na ruchanie i nudzi sie na forum", przydalby sie teraz, hę ?
        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


        Komentarz


        • Dlaczego od was bije taki jad :twisted:

          Komentarz


          • natash, to nie jad, to słoma w palce uwiera, a ze nie idzie sie podrapac to szuka sie zajecia
            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


            Komentarz


            • dobra przestańcie bo co chwile dostaje powiadomienie na skrzynkę i znowu muszę wejść na forum
              Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
              https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

              www.tuneforce.pl
              www.dpfserwis.pl

              Komentarz


              • Zamieszczone przez natash
                Dlaczego od was bije taki jad :twisted:
                a może więcej luzu
                Zamieszczone przez kmink
                dobra przestańcie bo co chwile dostaje powiadomienie na skrzynkę i znowu muszę wejść na forum
                zgadza się
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • Zamieszczone przez kmink
                  dobra przestańcie bo co chwile dostaje powiadomienie na skrzynkę i znowu muszę wejść na forum
                  Kmink masz racje, faktycznie nie ma co tykac bo wybuchnie i rozpyrnie smrodem
                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                  Komentarz


                  • dobra, możliwe, że ja to zacząlem, to i skończe, przestańcie sie kurna w końcu drapać....

                    i tak cholera pogrzeb bedziemy mieć wszyscy taki sam......

                    DK81 Mikołów ON - 5.50

                    Komentarz


                    • misiek...edytuj ten post...już wszystko wiemy...po co ten niesmaczny akcent na koniec :wink:

                      Zamieszczone przez dylan80
                      i tak cholera pogrzeb bedziemy mieć wszyscy taki sam......
                      stary ja mam nadzieje że w końcu oda się coś zrobić żeby zyskać nieśmiertelność...dlatego sorry ale ja nie mam zamiaru umierać
                      Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                      https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                      www.tuneforce.pl
                      www.dpfserwis.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez kmink
                        stary ja mam nadzieje że w końcu oda się coś zrobić żeby zyskać nieśmiertelność...dlatego sorry ale ja nie mam zamiaru umierać
                        To by bylo cos ale tylko z opcja odmlodzenia, zeby cisnac 167 kg na klate
                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez dylan80
                          i tak cholera pogrzeb bedziemy mieć wszyscy taki sam......
                          na koniec - to już nie od nas będzie zależało
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez ahmed799
                            Jak będą chętni to może znowu zorganizuje ZLOT OCP
                            Czyli robimy zlot pod tytułem: "OCP - pierwsza krew" :diabelski_usmiech
                            I ci co się zdeklarowali graja pierwsze skrzypce na "parkiecie", a reszta:
                            Zamieszczone przez ahmed799
                            Aj tam, aj tam myślę, że lepiej byłoby się spotkać przy piwku i sie pośmiać
                            W Polsce nie ma kryzysu.
                            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                            Komentarz


                            • przepraszam, że się wtrącę w rozmowy o paliwie

                              dzisiaj w sklepie dla ubogich (jak to mawiał Prezes) zakupiłem litr paliwa C2H5OH w dobrej cenie i jest ok na dzisiaj i Dzień Niepodległości :szeroki_usmiech
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • endryu, u mnie stoją 4 litry tego paliwa :P

                                филип
                                Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                Komentarz


                                • ahmed799, no to zdrowia na kolejne dni niepodległości co by paliwo w dystrybutorach było w dobrych cenach jak to "biedronkowe"
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • endryu,

                                    филип
                                    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                    Komentarz


                                    • Ku Chwale Służby Czołgowo-Samochodowo-Samolotowej
                                      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                      =================================================

                                      Komentarz


                                      • Po prostu niewiarygodne.
                                        Wchodzę dziś na forum co 3-4 godziny a w tym temacie po 4-5 nowych stron.
                                        Za dużo by się do wszystkiego ustosunkować.

                                        Skrótem
                                        - misiek - wyluzuj i trochę więcej pokory, choć życzę Ci abyś za 5-10 lat wciąż tryskał takim optymizmem na myśl o kolejnym dniu. Jak coś to wal na PW.

                                        Do pozostałych - też wyluzujcie, młodości prawem błądzić jest

                                        Zamieszczone przez ahmed799
                                        Ja tam nie narzekam. Mam wspaniałą żonę, kochanego zdrowego synka, pracę jaką lubię. Więc nic więcej do szczęścia nie potrzeba, oby tylko zdrowie dopisało
                                        ahmed - nic ując w naszej materii
                                        Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                        Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                        Komentarz


                                        • fakt - zdrowie najważniejsze.

                                          A w temacie paliw - wczoraj słuchałem wiadomości i powiedzieli, że rząd najprawdopodobniej będzie zmuszony do kolejnych cięć w wydatkach oraz do podwyżki podatku vat.

                                          Tak więc oprócz podwyżek akcyzy, kursów walut - jeszcze dop...la vatem w paliwa. :?
                                          pozdrawiam - Darek

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ahmed799
                                            Ja tam nie narzekam. Mam wspaniałą żonę, kochanego zdrowego synka, pracę jaką lubię. Więc nic więcej do szczęścia nie potrzeba, oby tylko zdrowie dopisało
                                            :kciukgora :kciukgora :kciukgora :kciukgora
                                            I tak naprawdę o to w życiu chodzi, nikt tych zasranych pieniędzy nie zabierze do grobu. One są tylko środkiem do celu, a nie celem samym w sobie. Wielu o tym zapomina.
                                            bkc+dsg

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez ruwado
                                              Tak więc oprócz podwyżek akcyzy, kursów walut - jeszcze dop...la vatem w paliwa.
                                              Dlatego ja się nastawiam, na ON po 6zł, w pierwszym kwartale przyszłego roku. :evil:
                                              Choć mam cichą nadzieje, że tak się niestanie. :lol:
                                              W Polsce nie ma kryzysu.
                                              Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez 4x4BKF
                                                misiek^wro, A kiedy Kamilę za cycka trzymasz?? Nie znalazłem jej w planie dnia?

                                                Jak starzy sa w domu to wam przeszkadzają??
                                                Panowie, przypominam o utrzymywaniu właściwego poziomu dyskusji. To nie jest piaskownica.
                                                . pzdr Jarek
                                                aktualnie: Octavia 1.6 TDI i Laguna III 2.0 dci

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez ruwado
                                                  fakt - zdrowie najważniejsze.

                                                  A w temacie paliw - wczoraj słuchałem wiadomości i powiedzieli, że rząd najprawdopodobniej będzie zmuszony do kolejnych cięć w wydatkach oraz do podwyżki podatku vat.

                                                  Tak więc oprócz podwyżek akcyzy, kursów walut - jeszcze dop...la vatem w paliwa. :?
                                                  Jeśli chodzi o vat to w przypadku gdy przekroczymy dopuszczalny próg zadłużenia to podwyżka vatu wchodzi z automatu i tutaj nie ma co się rozwodzić, bo prawie rok temu już to było klepnięte.

                                                  Komentarz


                                                  • Dziś na trasie K-ce <-->W-Wa ON po 5,31-5,52

                                                    Zamieszczone przez Udesky
                                                    Dlatego ja się nastawiam, na ON po 6zł, w pierwszym kwartale przyszłego roku. :evil:
                                                    Choć mam cichą nadzieje, że tak się niestanie. :lol:
                                                    To całkiem prawdopodobne:
                                                    Dojdzie wyższa akcyza, złoty spada do $ i Rościu walnie wyższy VAT w dobie recesji :twisted:
                                                    MARCIN
                                                    Mój szkodnik

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X