Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez parasite
    Dla mnie unia skoro chce być taka ekologiczna to powinna zwolnić BIO100 z akcyzy, które to podobno jest eko paliwem. Wszędzie dowalają podatki za ON, stare diesle i emisje CO2, ale na te ich "ekopaliwa" to opodatkowania nie zmniejszy, co dobitnie świadczy o tym, że ta cała ich "ekologia" to pic na wodę.
    Przecież stare diesle spokojnie mogą jeździć na BIO przez co redukuje się emisję szkodliwych związków, za to nowe nie mają takiej możliwości, ale mają DPFy i inne cuda przez co też nie trują mocniej. Ale lepiej dowalić podatek za starego diesla :evil:
    Nie oszukujmy się, przecież tu nie chodzi o ekologię, tylko o KASE, o nic więcej.

    Przecież równie dobrze można byłoby zamiast montowania tych zasranych DPF-ów przystosować diesle do spalania biodiesla, i byłoby dużo czyściej ale po co, lepiej jest sięgnąć do kieszeni podatników. :roll:

    Komentarz


    • Zamieszczone przez loru
      dziś z rana u mnie na wsi, Shell ON 4.59 :szeroki_usmiech a 95 4.47
      W takim bądź razie chyba do Ciebie przyjadę tankować jak ON na Shellu za 4,59 :twisted:
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • Kiedyś 5pln było "barierą PSYCHOLOGICZNĄ"

        Idę o zakład, że w okresie noworoczno-sylwestrowym w Zakopanem ON będzie kosztować 6.5-6,6/l.

        P.S. Już obecnie jest taka sytuacja że w stosunku do tankowania części są śmiesznie tanie. Np. dzisiaj zatankowałem do pełna O1 a potem pojechałem po amortyzatory na przód (Monroe) - wiadomo co było tańsze.
        4x4

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Dzida
          ON: 5,49 PLN
          BIO: 5,44 PLN :shock: :lol:
          No wlasnie mialem to napisac, dzis patrze a BIO jedyne 5,47 - nie wiem po ile byl zwykly ON
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • takie jaja juz zaczynaja robic, ze jeszcze lpg i 95 bedzie w tej samej cenie.....
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • poznan orlen on-5;54 :roll: verva on 5:73 :roll: :roll:

              Komentarz


              • Zabrze
                BP:
                ON - 5,55
                95 - 5,40

                Shell:
                ON - 5,48
                95 - 5,34
                MARCIN
                Mój szkodnik

                Komentarz


                • Dziś na siódemce w Zakroczymiu na Statoil zwykły ON po 5,67, a jeszcze chyba wczoraj był 5,62. Po Nowym Roku na bank będzie 6 z przodu :?

                  Komentarz


                  • W Niemcach tez tak drozeje?
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • Ceny w Krakowie ON 5.59 na shellu do 5.65 na BP ale jak za to rano przestronno i brak korków. wczoraj i dziś jechałem do pracy godzinę zamiast godziny i 20min. Do tego nisze spalanie i w rezultacie wychodzi mi taniej jazda mimo wyższej ceny paliwa.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez AdamB
                        Ceny w Krakowie ON 5.59 na shellu do 5.65 na BP ale jak za to rano przestronno i brak korków. wczoraj i dziś jechałem do pracy godzinę zamiast godziny i 20min. Do tego nisze spalanie i w rezultacie wychodzi mi taniej jazda mimo wyższej ceny paliwa.
                        jeszcze toche to bedziesz miał tak pusto, ze hej.....ludzie na PKP sie przesiada....itp. Dlatego krysys motoryzacji juz sie niezle zbliża.....ludzie mniej beda jezdzic...mniej paliwa, opon, oleju, itp. Auto kupic to bedzie pikuś...gorzej go bedzie później utrzymac.
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez piotrek_os
                          Auto kupic to bedzie pikuś...gorzej go bedzie później utrzymac.
                          dla mnie to już tak od kilku lat jest :lol:

                          Komentarz


                          • jeszcze toche to bedziesz miał tak pusto, ze hej.....ludzie na PKP sie przesiada....itp. Dlatego krysys motoryzacji juz sie niezle zbliża.....ludzie mniej beda jezdzic...mniej paliwa, opon, oleju, itp. Auto kupic to bedzie pikuś...gorzej go bedzie później utrzymac.
                            Oj prawda, prawda. :roll:
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • Pamietam czsy jak wchodziły telefony komórkowe.....to ludzie mowil, ze jeszcze beda je dawac za 1zł.....zeby tylko abonamenty, rozmowy płacic......i dzis tak mamy.
                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                              Komentarz


                              • Ap ropo korków to też się zdziwiłem w środe. Jeździłem po Wawie w godzinach 15-18 (a raczej się nie ruszam w godzinach szczytu) i kurde o połowę mniej samochodów :shock:
                                Chyba faktycznie ludzie się przesiadają na transport zbiorowy.
                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                Komentarz


                                • Bo teraz to nawet na tym gazie to tez rewelacji nie ma 2,9 x 10=29 zl + ok 1 litra na rozruch.....wiec liczby mowia swoje!
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • piotrek_os, warto zauwazyc ze w stolicy i w wiekszych miastach ceny pb,on,lpg sa dubeltowe... tak dla przykladu lpg w stolicy na shell 2,9/l a w siedlcach place na axanie po 2,69...
                                    cena gazu bylaby jeszcze troche nizsza ale dystrybutorzy nie moga jej obnizyc bo konkurencja zaraz zacznie oskarzac o 'nieuczciwe praktyki'....i kolo sie zamyka
                                    sprzedam do OI :

                                    szyby cala lewa strona
                                    nadkole nowe LP
                                    kontakt PW

                                    Komentarz


                                    • Ciekawe kiedy będą się zastanawiać o obniżeniu akcyzy/podatku bo spadną wpływy do budżetu...

                                      Strona nie została odnaleziona


                                      OneDetailing.pl - Profesjonalne kosmetyki samochodowe. Zapraszam!

                                      Komentarz


                                      • Po slasku nie widze rozluznienia, po 1-ce cisnie taki ogrom aut jak zawsze.
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • Kiedys Tusk powiedzial, ze jak bedzie Pis u władzy...to paliwo bedzie po 5zl....i chyba dlatego tak szybko uciekaja do 6 zł.....- zeby tych 5 zł nie było! Bo q..a mac! Jeszcze w wybory ON był 5,09 dzis juz 5,66! Jeszcze chyba w historii polski nie było takich skokow!
                                          Juz nie wspomne, ze w zeszłym roku o tej porze tankowałem po 4,2!!!! to juz ponad 1,4 zł taniej co daje ok 7 zl na 100 km!
                                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Mihau
                                            Ap ropo
                                            :shock: :shock:

                                            [ Dodano: Pią 18 Lis, 11 12:58 ]
                                            Teraz jak ktoś ma działalność i odlicza paliwo to nawet nie opłaca się z opałem kombinować. 4,25 opał a 5.45 ON z którego można odliczyć 23+19%.
                                            4x4

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez piotrek_os
                                              Kiedys Tusk powiedzial, ze jak bedzie Pis u władzy...to paliwo bedzie po 5zl....i chyba dlatego tak szybko uciekaja do 6 zł.....- zeby tych 5 zł nie było! Bo q..a mac! Jeszcze w wybory ON był 5,09 dzis juz 5,66! Jeszcze chyba w historii polski nie było takich skokow!
                                              Juz nie wspomne, ze w zeszłym roku o tej porze tankowałem po 4,2!!!! to juz ponad 1,4 zł taniej co daje ok 7 zl na 100 km!
                                              Teraz świetnie widać jaką władze mają media! Co się dzieje na stacjach i sklepach a co widać w naszych portfelach. A partia rządząca wygrała wybory... Wszystkie ceny idą w górę ( tak w Europie też ale nie w takim stylu) a nadal mamy głosy poparcia dla ludzi którzy nam to fundują i mówią ,że u nas jest dobrze.

                                              Komentarz


                                              • Dziś
                                                BP przed Skałą:

                                                ON - 5,65
                                                ON Ultimate - 5,85
                                                PB95 - 5,60
                                                LPG - 2,99 (od ok 2 tygodni już się tak trzyma)
                                                Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                                Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez soszek81
                                                  Dziś
                                                  BP przed Skałą:

                                                  ON - 5,65
                                                  ON Ultimate - 5,85
                                                  PB95 - 5,60
                                                  LPG - 2,99 (od ok 2 tygodni już się tak trzyma)
                                                  u mnie na Orlenie gaz 2,79 zł
                                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez piotrek_os
                                                    jeszcze toche to bedziesz miał tak pusto, ze hej.....ludzie na PKP sie przesiada....itp. Dlatego krysys motoryzacji juz sie niezle zbliża.....ludzie mniej beda jezdzic...mniej paliwa, opon, oleju, itp. Auto kupic to bedzie pikuś...gorzej go bedzie później utrzymac.
                                                    Sam nie wierzyłem, że będę jeździć autobusami czy koleją mając pod domem auto. I coraz pełniejsze są autobusy. Ale bilety już zapowiadają, że 10% w górę idą.

                                                    Poczekajmy jeszcze na płatne autostrady i dopiero będzie pusto.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X