Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 4x4BKF, właśnie, ten kto jest zdolny i potrafi się dobrze sprzedać nie musi mieć pleców, nawet wykształcenie nie musi być nie wiadomo jakie. Mam kumpla co skończył zawodówkę i zarabia 3 razy tyle co ja i chwała mu za to. Fakt, że robi po 12 h dziennie cały tydzień, ale coś za coś.
    Ogólnie nie ma co się drapać o zarobki. W miejscu gdzie kończą wszyscy to czy jesteś biedny czy bogaty nie ma znaczenia!!!!

    филип
    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

    Komentarz


    • Poza tym powinniśmy dążyć do tego aby O2, była samochodem dla każdego w dosłownym tego słowa znaczeniu i żeby każdy mógł sobie zalać i pojechać odwiedzić wujka na wsi, a nie czekać pół roku odkładać w świnkę. Dlatego cena w PL nie jest adekwatna do zarobków.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ahmed799
        Ogólnie nie ma co się drapać o zarobki. W miejscu gdzie kończą wszyscy to czy jesteś biedny czy bogaty nie ma znaczenia!!!!
        No ahmed, tu jak nigdy się z Tobą zgodzę

        [ Dodano: Czw 10 Lis, 11 14:35 ]
        Dodam jeszcze: jak komuś się tu nie podoba, narzeka że ciężko, że drożyzna to mu powiem, że Polska tym się różni od Korei Pólnocnej że stąd można sobie wyjechać. I poprawić.

        [ Dodano: Czw 10 Lis, 11 14:39 ]
        Zamieszczone przez natash
        Poza tym powinniśmy dążyć do tego aby O2, była samochodem dla każdego w dosłownym tego słowa znaczeniu i żeby każdy mógł sobie zalać i pojechać odwiedzić wujka na wsi, a nie czekać pół roku odkładać w świnkę.
        Już był taki jeden co zarządził budowę samochodu dla ludu, jak się skończyło to wiemy.

        Poza tym ja jakoś nie mam wujka na wsi więc po co mi O2. Do wujka w mieście O1 mi wystarczy.
        4x4

        Komentarz


        • Zamieszczone przez 4x4BKF
          No ahmed, tu jak nigdy się z Tobą zgodzę
          4x4BKF, no wreszcie znajdujemy wspólny język

          филип
          Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

          Komentarz


          • Zamieszczone przez natash
            Poza tym powinniśmy dążyć do tego aby O2, była samochodem dla każdego w dosłownym tego słowa znaczeniu i żeby każdy mógł sobie zalać i pojechać odwiedzić wujka na wsi, a nie czekać pół roku odkładać w świnkę.
            Już był taki jeden co zarządził budowę samochodu dla ludu, jak się skończyło to wiemy.

            Poza tym ja jakoś nie mam wujka na wsi więc po co mi O2. Do wujka w mieście O1 mi wystarczy.
            Nie łap za słówka, bo wiesz o co chodzi w ogólnym słowa znaczeniu

            Komentarz


            • tak wracając do tematu
              Auchan Modlińska ON 5-24
              pozdrowienia

              Komentarz


              • 4x4BKF nie pisz z taka pogardą o tych co wyjechali "na zmywak"....los nie rychliwy ale sprawiedliwy...żebyś ty nie musiał się pakować i jechać do UK czy gdzie indziej...a jak już odpukać pojedziesz to zobaczysz i sam ocenisz czy ci co wyjechali to mięczaki czy twardziele....

                Naprawdę jak ktoś nie był nigdzie za granicą to nie powinien się wypowiadać jak to jest gdzieś tam, że gdzieś tam się z nas śmieją...bo w większości to brednie "by tvn"

                Z jednym się zgodzę...każdy jest kowalem własnego losu i sam odpowiada za wszystkie decyzje jakie podjął czy nie podjął w swoim życiu...jednak mimo wszystko jest takie coś jak czynnik zewnętrzny na który nie mamy wpływu...i też bierz to pod uwagę...bo nie zmienisz tego że się urodziłeś w rodzinie, bez znajomości, bez układów...jeszcze można wymieniać...
                Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                www.tuneforce.pl
                www.dpfserwis.pl

                Komentarz


                • a tak wracając do tematu LOTOS koło Zielonki ON 5:48
                  pozdrowienia

                  Komentarz


                  • kmink, on chyba nie pogardza ludzmi którzy wyjechali na "zmywak", tylko takimi co wyjechali na zmywak, po czym raz w roku podjeżdzają pod blok audi A6 2003 z kierownicą po prawej za 132 funty i strugają światowców ....

                    Tacy też mnie strasznie wnerwiają/

                    Komentarz


                    • Auchan Górczewska
                      ON 5,25 PLN
                      Pb 5,25 PLN

                      BP Górczewska ON 5,44 PLN

                      Tesco Górczewska ON 5,21 PLN.

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez natash
                        ~3k.
                        no to macie 2 x 1500 - nie musisz rezygnować z imprez :szeroki_usmiech

                        Oczywiście to był żart. U mnie jest sporo więcej (1 dziecko) i nie uważam się za milionera. Wręcz przeciwnie, jak zaczynam analizować moje wydatki na przestrzeni 2 lat - wydaje mi się, ze staje się dziadem powoli.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • ruwaldo

                          Nie patrz w lustro, bo każdemu lata lecą i "rośnie powoli broda", :diabelski_usmiech
                          mająca się nijak, do tego, co tkwi w sercu
                          i oczywista do wydatków :diabelski_usmiech
                          Moja ADELA

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                          i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                          Komentarz


                          • Wyborcza.pl

                            Wybory się skończyły to i "aktywizowanie rynku" się skończyło. A to jeszcze nie doliczyli nowej akcyzy. Chyba zainwestuje w 1000 litrowy baniak 8)
                            AGR 112KM, 232Nm
                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                            Komentarz


                            • no jak ropa skoczy do 150$ to u nas litr za 7,5 zł murowany

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez ruwado
                                Wtedy można byc optymistą. A i tak nie wierzę, że za zostające 300 zł można jeść za cały miesiąc - nie zaglądając do garnka rodziców.

                                Tu uwierz, dzis zjadlem pomidora, jogurt, 2 banany i 2 parowki, po czym po silowni udalem sie do baru miś gdzie za 2.50 zjadłem pomidorowke. Moze nie bierzesz tego pod uwage, ale moja dzienna ilosc kcal to max 1000 - zrzucilem 10kg przez 2 miechy i w perspektywie nastepnych 2 mam taki sam zamiar, chociaz bedzie ciezej.


                                Zamieszczone przez kmink
                                zapomniałeś o 90zł na imprezę :wink:
                                Nauczysz sie kiedys dziecko czytac ze zrozumieniem, wypompujesz troche zgryzoty z mozgu, to podyskutujemy


                                Co do wydatkow na auto - 1500 miesiecznie to jakas abstrakcja, ja nie liczac paliwa to nie wydaje praktycznie nic, a jesli cos wydaje to tylko z konta zapomogowego - ktore sam sobie utworzylem.

                                Kmink - odnosnie wartosci pieniadza, dostalem kiedys od rodzicow 20 tysiecy. Obecnie z tych 20 tysiecy mam jakies 60 po 5 latach studiow + zakupiona dzialke pod Karpaczem. Wszystko to kasa z obrotu na gieldzie + zabawy z waluta. Znam wartosc pieniadza, potrafie go szanowac, ale zeby byc uczciwym wobec siebie, jesli by mi sie w polsce nie podobalo, to bym wyjechal, a nie wylewal swoje gorzkie zale na forum przy stanie takim, ze zarabiam lepiej niz wiekszosc Polakow. Takze moj tekst o zajadowieniu i zgryzocie sporej ilosci Polakow byl calkiem sluszny. Chociazby dzisiejsza sytuacja - stoje sobie w sklepie, kupuje parowki i jogurt, przy drzwiach dwoch koksow dogrywa jakies papiery miedzy soba. No i tekst dziadka ( na oko 65 lat+ ) : "jebane ciemne interesy tych mlodych kutasow, a ja stary nie mam co do garnka wlozyc"

                                Tyle w temacie. Inna akcja? Dzis jade lewy praw - stare B4 jedzie 6 metrow odstepu od Fiata Punto - oboje ~50 przy ograniczeniu do 70. Mysle sobie, ze wyprzedze, zmieniam pas na prawy, dodaje gazu - zgadnij co robi B4? :twisted: Nie chce mi sie juz swiecic ludziom po galach, trabic itd - wyprzedzam prawym, chociaz nie wolno, ale jesli zwrocisz mi uwage, to wkleje kilka Twoich opowiesci z watku drogowego i sie posmiejemy wszyscy tutaj
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez misiek^wro
                                  . Moze nie bierzesz tego pod uwage, ale moja dzienna ilosc kcal to max 1000 - zrzucilem 10kg przez 2 miechy i w perspektywie nastepnych 2 mam taki sam zamiar, chociaz bedzie ciezej.
                                  Teraz wszystko uklada sie w logiczny ciag. Wybacz ale niektorzy musze jesc troche wiecej i nie maja z czego zrzucac Zaciskaj pasa
                                  VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                                  Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                                  Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                                  Komentarz


                                  • bradley, ukladac sie uklada, ale z rozbawieniem czytam, jak wszyscy moje wyliczenia przyklejaja do swojego zycia

                                    Naprawde, to jest forum, nikt tutaj sie nawet czesciowo nie zna oprocz ludzi, ktorzy spotykaja sie na spotach i poza nimi, ale juz widze ze niektorzy mogliby ksiazke napisac i przewod doktorski otworzyc

                                    Podobalo mi sie zdanie, ze kazdy mial czas na nauke, na wyrabianie plecow itd - ja swoj czas wykorzystalem, a zastanawiam sie czy przy obecnych mozliwosciach jeszcze nie pojsc krok dalej, bo mgr. to w naszym kraju juz prawie kazdy moze miec.
                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez misiek^wro
                                      Podobalo mi sie zdanie, ze kazdy mial czas na nauke, na wyrabianie plecow itd - ja swoj czas wykorzystalem, a zastanawiam sie czy przy obecnych mozliwosciach jeszcze nie pojsc krok dalej, bo mgr. to w naszym kraju juz prawie kazdy moze miec.
                                      tylko, ze wiedze trzeba umiec w praktyce wykorzystac......i wiedziec, ze np ceny paliw są bardzo ważna sprawa......a ty wczoraj piszesz, ze tylko paliwo drozeje....
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez misiek^wro
                                        Kmink - odnosnie wartosci pieniadza, dostalem kiedys od rodzicow 20 tysiecy. Obecnie z tych 20 tysiecy mam jakies 60 po 5 latach studiow + zakupiona dzialke pod Karpaczem. Wszystko to kasa z obrotu na gieldzie + zabawy z waluta. Znam wartosc pieniadza, potrafie go szanowac, ale zeby byc uczciwym wobec siebie...


                                        P.S. Pozazdrościć intuicji i doświadczenia. Co najmniej 300% po 5 latach inwestowania. Może spróbuj w jakimś funduszu inwestycyjnym się załapac na analityka/maklera. Półtora koła będziesz miał dniówkę.

                                        Nie będziesz musiał walić paliwa!
                                        4x4

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez piotrek_os
                                          tylko, ze wiedze trzeba umiec w praktyce wykorzystac......i wiedziec, ze np ceny paliw są bardzo ważna sprawa......a ty wczoraj piszesz, ze tylko paliwo drozeje....
                                          No widzisz, oprocz tego trzeba wiedziec ze w marketach pracuja w dzialach einkauf kupcy, ktorzy negocjuja ceny z danonem, jogobella, spoldzielniami mleczarskimi i innymi firmami i musza negocjowac np tak, aby uzyskac jakis prog - wyznaczony przez szefostwo. Suma summarum paliwo drozeje, a dzieki takim ludkom niektore produkty w marketach ciagle pozostaja na tym samym poziomie cenowym - przynajmniej na wynegocjowany okres ... Bywa i tak, ze rywalizujace markety wala cene dumpingowa ... i wtedy drugi market sie wscieka na dostawce, ze jednemu dal nizsza cene, a im nie ...

                                          Zabawy na rynku jest sporo ... i sama wiedza ze jesli podrozeje paliwo, to podrozeje transport, a tym samym i produkty transportowane przez ten rynek to mysle w podstawowce podobny argument moga dzieci wysnuc - jednak dzieci nie wiedza co to dzialy einkaufu



                                          Zamieszczone przez 4x4BKF
                                          Nie będziesz musiał walić paliwa!
                                          Oczerniajac kogos warto miec dowod.
                                          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                          Komentarz


                                          • Misiu kolorowy, umotywowanych przesłanek sam dostarczyłeś, a w świetle prawa jeśli zastniała umotywowana przesłanka mozna ja traktowac jako jeden z wiarygodnych składników dowodowych.

                                            Ty, Misiek że tak zapytam - po co brałes kredyt gdzie rata wynosi 300zł skoro taki nabity kasa jesteś?

                                            [ Dodano: Czw 10 Lis, 11 21:00 ]
                                            Zamieszczone przez loyd
                                            kmink, on chyba nie pogardza ludzmi którzy wyjechali na "zmywak", tylko takimi co wyjechali na zmywak, po czym raz w roku podjeżdzają pod blok audi A6 2003 z kierownicą po prawej za 132 funty i strugają światowców ....

                                            Tacy też mnie strasznie wnerwiają/
                                            dokładnie!
                                            4x4

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez 4x4BKF
                                              Ty, Misiek że tak zapytam - po co brałes kredyt gdzie rata wynosi 300zł skoro taki nabity kasa jesteś?

                                              Bo ja tej kasy nie ruszam jeszcze przez rok - ot co, a kredyt bralem na kompa - nieoprecentowany, sasasa :szeroki_usmiech ( chociaz wiem, ze sklep juz dowalil taka cene, zeby mial co dac bankowi jako prowizje ) :P

                                              I btw. W swietle prawa w naszym kraju obowiazuje domniemanie niewinnosci. Napisalem jedynie, ze jesli ktos narzeka to mozna poszukac kolegi tirowca. Jakby co to ja paragony na tankowanie mam i billingi na koncie :P
                                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez misiek^wro
                                                Jakby co to ja paragony na tankowanie mam i billingi na koncie :P
                                                Jakby co, to dla mnie jestes kim jesteś
                                                4x4

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez misiek^wro
                                                  Jakby co to ja paragony na tankowanie mam i billingi na koncie :P
                                                  Zamieszczone przez 4x4BKF
                                                  Jakby co, to dla mnie jestes kim jesteś
                                                  Jakby co, podobno u mnie w pracy wszyscy mają podsłuchy na tel :evil:

                                                  филип
                                                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                  Komentarz


                                                  • 4x4BKF, jezu, chyba sie poplacze ze jakis gosc majacy firme transportowa na poludniu mazowsza uwaza mnie za zlodzieja :lol:

                                                    A tak z ciekawosci, Twoja firemka chociaz bierze udzial w akcji rzetelnyprzewoznik, czy nawet nie masz o takowej akcji pojecia, badz udajesz? Rozumiem, ze kazdy Twoj kierowca ma laurke z Twoim zdjeciem w kanciapie?
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X