Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez kmink
    Misiek...zarabiasz 1500zł i jeździsz OII...a świstak siedzi i zawija...
    Haha, pewien osobnik wiedzial, ze takie argumenty beda wytoczone.
    Mam kase, mam ja z takiego zrodla, ze kiedys dostalem od rodzicow. Kazdy dostaje cos na start - a ja nie bylem debilem i tego nie ro...balem.

    Obecnie to co zarabiam, to cala kasa na miecha jaka mam na utrzymanie. Jedyne za co nie place to pokoj ciagle u rodzicow, jedzenie w pelni sam sobie kupuje, do tego tankuje auto, ubezpieczam itd - kwestia odpowiedniej mobilizacji i powiedzenia sobie, ze jakas kase trzeba odkladac.

    Takze niech swistak sobie siedzi i zawija.

    Zamieszczone przez kmink
    Zresztą jak już ci koledzy napisali....droższe paliwo to droższe żarcie, usługi....jak tak to wszystko policzyć to zbierze się tego sporo więcej niże te 90zł na imprezę...
    Chyba nie czytales tego, co napisalem przed chwila. Z tego co wiem to od czasow podwyzej czynsz za mieszkanie i rata jaka placa rodzice jest taka sama ...

    Jedynie gdzie odczuwam podwyzke paliwa to stacje paliw ...
    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


    Komentarz


    • W mojej branży (IT), jak ktoś jest nastawiony na zmiany miast, to po 5 latach zarabia 300-400% tego co zarabiał jak zaczynał. Ceny żywności nie pójdą w górę tak od razu, poczekaj do stycznia. Od wiosny na bank odpalam rower, już te 800 pln na miesiąc za paliwo mnie przekonuje coraz bardziej do pokonywania 15km w jedną stronę jednośladem

      Ps. Jakbym zarabiał 1,5 lub 2,5 z żoną na miesiąc i miał kredyt lub nawet nie, to bym na pewno nie zdecydował się na auto za 30-40k, tylko Lanosa LPG

      Komentarz


      • Zamieszczone przez AdamB
        Zamieszczone przez misiek^wro
        ja jednak za jogurty, tunczyka czy inne rzeczy place tyle samo.
        pewnie na paragon nie patrzysz, Jogobela owocowa mała podrożał w ostatnim miesiącu o 10 groszy w Lidlu
        rogale marcianskie jak 1,5roku temu przeprowadziłem sie do Poznania były po ok 20zł/kg...wczoraj 43zł/kg...w tym samym sklepie...spakowałem jednego...patrze na cenę 9,16zł....odłożyłem bo mimo że stać mnie na niego nie zapłacę 10zł za kawałek ciastka...
        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

        www.tuneforce.pl
        www.dpfserwis.pl

        Komentarz


        • Zamieszczone przez misiek^wro
          zarabia 100% wiecej niz 3 lata temu
          :shock: :shock: :shock:
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • Zamieszczone przez AdamB
            pewnie na paragon nie patrzysz, Jogobela owocowa mała podrożał w ostatnim miesiącu o 10 groszy w Lidlu
            Nie kupuje jogurtow smakowych, poza tym Lidl to sklep dla burzujow, ja regularne zakupy robie w Biedronce :P

            Zamieszczone przez AdamB
            1500zł - 3 tankowania, karnet na siłownie i kredyt???? a za co żyjesz?? Wystarczy Ci na jogurty i tuńczyka?? :szeroki_usmiech
            Za silke placi firma 3 tankowania to mniej wiecej 900 zl. Zostaje 300 na rate i reszte przeżeram, a wyobraz sobie, ze potrafie odlozyc :P
            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


            Komentarz


            • Zamieszczone przez misiek^wro
              Jedynie gdzie odczuwam podwyzke paliwa to stacje paliw ...
              a co kolega z tira podnosi cene? juz nie po 3,50?
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • Zamieszczone przez misiek^wro
                Nie kupuje jogurtow smakowych, poza tym Lidl to sklep dla burzujow, ja regularne zakupy robie w Biedronce :P
                Biedronka ma podobne ceny Skąd wiem??? bo najpierw do Lidla jadę a potem do Biedronki. :szeroki_usmiech Niektóre rzeczy kupuję tu a niektóre tam?
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • misiek^wro, ja wiem jedno (niby nic nie drożeje poza benzyną - co jest bujdą) - widzę po moich dochodach - ile zostawało mi 2 lata temu i ile zostaje :haha: mi dzisiaj. A i kredyt nadpłacany kiedyś topniał szybciej, dzisiaj jakoś wolniej go nadpłacam. Ki diabeł :roll:
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Auchan Bydgoszcz ON 5,28, zobaczymy jak na tym będzie jeździć Skodzina.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez piotrek_os
                      Zamieszczone przez misiek^wro
                      Jedynie gdzie odczuwam podwyzke paliwa to stacje paliw ...
                      a co kolega z tira podnosi cene? juz nie po 3,50?
                      Eeee... tam. Tylko ma wyrzuty sumienia że paser i złodziej z jednej są parafii.
                      4x4

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez misiek^wro
                        Z tego co wiem to od czasow podwyzej czynsz za mieszkanie i rata jaka placa rodzice jest taka sama ...
                        gdzie - to ja się chętnie przeniosę tam - ja od stycznia 2011 dostałem już 3podwyżkę czynszu - nie licząc energii, wody.

                        [ Dodano: Sro 09 Lis, 11 22:42 ]
                        Zamieszczone przez misiek^wro
                        ale pensje tez nie stoja w miejscu - widze to po pensji mojej kobiety, zarabia 100% wiecej niz 3 lata temu
                        pozazdrościć
                        - Tobie kobiety
                        - Twojej kobiecie pracy
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • dziś BP Warszawa 5,55 za litra gnojówki :szeroki_usmiech
                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                          Komentarz


                          • piotrek_os, naprawde, w tej sprawie przy gorzkich żalach narodu wylewanych codziennie przez niektorych i zółci plywajacej wymieszanej z jadem nie ma sensu otwarcie sie przyznawac do tego, ze jest sie gejem czuy lesbijka, nie mowiac o tankowaniu z tira
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez misiek^wro
                              piotrek_os, naprawde, w tej sprawie przy gorzkich żalach narodu wylewanych codziennie przez niektorych i zółci plywajacej wymieszanej z jadem nie ma sensu otwarcie sie przyznawac do tego, ze jest sie gejem czuy lesbijka, nie mowiac o tankowaniu z tira
                              Na bycie gejem/lesbijką nie ma paragrafu. To czy dajesz się ruchać mnie nie obchodzi. Ale obchodzi mnie to żeby ktoś nie ruchał kogoś kto nie chce być ruchany i nie ma pojęcia o tym że ktos go dyma.
                              4x4

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez AdamB
                                Biedronka ma podobne ceny Skąd wiem??? bo najpierw do Lidla jadę a potem do Biedronki. :szeroki_usmiech Niektóre rzeczy kupuję tu a niektóre tam?
                                O widzisz, trza sie przyjrzec temu ciekawemu zjawisku, bo Lidla mam wracajac z roboty z max 200 metrow od Biedronki wyjezdzam z parkingu lidlowskiego, skrecam zaraz w prawo i mam biedrone.
                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                Komentarz


                                • Co do zmian cen: jakieś 6m-cy temu:
                                  za danonki płaciłem mniej niż 4zł, teraz ponad 5zł
                                  za berlinki mniej niż 3zł, teraz ponad 4zł
                                  za Pb poniżej 5zł, teraz powyżej
                                  fakt, czynsz mi przez prawie 2 lata nie wzrósł, tak samo pampersy, mleko, kaszki czy ubezpieczenie auta lub piwo :szeroki_usmiech . Nie zauważyłem też wzrostu cen ubrań, butów, itp.... Ale o ile jeszcze dwa lata temu byłem w stanie odłożyć dość znaczną kwotę z samej pensji, to teraz (mimo podwyżki) oszczędzam z niej raptem 5%i tak naprawdę jedynie premia w sposób widoczny reperuje mój budżet (stan oszczędnosci)... Nie wyobrażam sobie przy tym sytuacji, gdy mój comiesięczny dochód spadłby o więcej niż 20% - wtedy na życie musiałbym przeznaczyć oszczędności
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez 4x4BKF
                                    Na bycie gejem/lesbijką nie ma paragrafu. To czy dajesz się ruchać mnie nie obchodzi. Ale obchodzi mnie to żeby ktoś nie ruchał kogoś kto nie chce być ruchany i nie ma pojęcia o tym że ktos go dyma.
                                    Z kolei jak spedytor dyma zleceniodawce i samego kierowce to juz jest ok ? Ruchac to my, ale nie nas? Mentalnosc Kalego ?
                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                    Komentarz


                                    • O widzisz, trza sie przyjrzec temu ciekawemu zjawisku, bo Lidla mam wracajac z roboty z max 200 metrow od Biedronki wyjezdzam z parkingu lidlowskiego, skrecam zaraz w prawo i mam biedrone.
                                      TESCO jest dużo droższe od tych sklepów tak samo jak delikatesy centrum , Lewiatan.

                                      Np. w Biedronce puszkowy żywiec 0.65 kosztuje ponad 3zł to w Lidlu butelkowy Żywiec 0.65 kosztuje poniżej 3 zł.
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • Agamek12, może jesteś za rozrzutny - kupujesz więcej Danonków :wink:
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez AdamB
                                          TESCO jest dużo droższe od tych sklepów tak samo jak "zielone" delikatesy , Lewiatan
                                          Tesco, Leklerki, Auchany i inne dawno odpuscilem.

                                          Czasem tylko przyjezdzam on speszial purpołse kiedy np jest łosoś za 15zł za kg

                                          [ Dodano: Sro 09 Lis, 11 22:56 ]
                                          Agamek12, dzieci kosztuja i to bardzo, wiem o tym swietnie bo jestem wujkiem, a do tego kuzyn ma malego berbecie + parenascie juz znajomych zaraz obrodzi. Danonki, jogurciki, szczepionki, wizyty u lekarzy, a tu nie ma miejsca na oszczednosci - bo kazdy rodzic uwaza, ze jego dziecko zasluguje na najlepsze na co go stac.
                                          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Agamek12
                                            fakt, czynsz mi przez prawie 2 lata nie wzrósł,
                                            rany - wp...lę Prezesowi mojej Sp-ni
                                            Zamieszczone przez Agamek12
                                            lub piwo :szeroki_usmiech
                                            to teraz podobno podskoczy :cry:
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • ruwado, to dla dzieciaków... Sobie czegoś może nie kupię, ale na dzieciach nie zamierzam oszczędzać - co nie oznacza, że wyrzucam kasę w błoto: poprostu zauważam, że kupując to samo co kiedyś, wydaję na to więcej kasy... I (co niektórych moze dziwić) dzielę swoje zakupy tak, zeby kupować produkty pewnymi "grupami" bo wiem, że dana grupa w danym sklepie jest najtańsza... I coraz częsciej "śledzę" promocje...
                                              Adam... Używam:
                                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                              Passek: B6 175KM/366Nm

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ruwado
                                                rany - wp...lę Prezesowi mojej Sp-ni
                                                Sporo jest spoldzielni, gdzie rok czy dwa lata czynsze sa na podobnym poziomie, to wlasnie ja sie dziwie ludziom co narzekaja co chwile na podwyzki, bo tak jakos u mnie i u siostry jest cisza jesli chodzi o podwyzki typu "z dupy".

                                                Energia czy inne rzeczy drozeja, bo wchodza ustawy itd, ale czynsz - ten sam i chwala bogu - nawet wywoz smieci bez zmian od paru dobrych miesiecy
                                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                Komentarz


                                                • Agamek12, ja to rozumiem i pisałem to samo wyżej - dlatego dałem :wink:

                                                  Niby nic nie drożeje, ale cos jest nie halo
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • ruwado, czynsz mi nie wzrasta (bo wspólnota do tego nie dopuszcza), ale muszę dopłacać za wodę i ogrzewanie...
                                                    Adam... Używam:
                                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X