Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LPG dalej powoli w górę. Chociaż na stacji MOYA w Tychach za 1,51
    Muszę zobaczyć co to za cudo. Mieliście do czynienia z tymi paliwami?
    SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

    Komentarz


    • gomar, Kiedyś (rok temu) pomiędzy pracą mieszkaniem miałem tą stację. Oczywiście nie chcę generalizować ani wrzucać do wora ale zatankowałem dosłownie 3 razy i powiedziałem, że więcej nawet nie myślę, żeby tam podjeżdżać. Zrobił mi 40 km mniej w takich samych trasach zawsze jak gazy z naszych polskich stacji, najczęściej Orlen.

      Przemyśl, czy gaz 10 gr tańszy albo i nie jest tego wart
      Świeży na forum lecz nie uporczywy

      Komentarz


      • Irek 28, dziś podskoczył na 1,71 więc nie ma sensu;p
        A i tak właśnie o to się bałem. Wolę tankować na Shellu albo Orelnie z nadzieją, że nie zrobię kuku układowi paliwowemu
        SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

        Komentarz


        • gomar, A może pociągniemy dalej temat i wyciągniemy od innych użytkowników gdzie tankują i jak im spisuje się ten gaz w ich samochodach. Widziałem jakieś przebłyski tego tematu gdzieś tam ale to wszystko odgrzewane kotlety, odświeżylibyśmy temat gdzie użytkownicy tankują na jakich stacjach i jak im się sprawuje ten gaz. Tym samym zrobimy naturalny przesiew na które stacje warto spoglądać.

          Dla przykładu najlepszy gaz jaki zatankowałem do tej pory to Shell w Warszawie na ulicy Lazurowej. Fajny przebieg w mojej Octavii 440km po zatankowaniu 42 litrów tylko po Warszawie bez trasy. Ostatnie tankowanie po 1,69zł.
          Świeży na forum lecz nie uporczywy

          Komentarz


          • Pomysł na prawdę dobry!
            Ja gazuje się w Gdyni Orlen na ul. Morska aktualnie 1.63 ale ceny rosną. Na 32l od 320km w mieście do 380km 70%trasy
            My life, My RS.

            Komentarz


            • Na przestrzeni zaledwie kilku dni LPG w Częstochowie zawędrowało w okolice 2zł :|
              BP, Orlen, Lukoil wyhamowały w granicach 1,95-1,98
              Shell przy Obi zaszalał i dał 2,03 :shock: a jeszcze w niedzielę było tam 1,77

              Się dzieje...
              Artur

              Komentarz


              • r2r, pytanie co się dzieje właśnie;D?
                No to troszkę bardziej na południe bo w okolicach Katowic/Gliwic/Tych ceny stanęły na około 1,80.
                Przed chwilą tankowałem 1,79 na shellu.
                SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                Komentarz


                • Chłodniej się zrobiło, ludzie zaczęli grzać domy, zwiększył się popyt na gaz, więc LPG drożeje...
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • Jeszcze za wczesnie na jesienny wzrost ceny LPG.

                    Widac sprzedali juz na tyle duzo nowych aut z LPG, ze teraz mozna podniesc cene tak jak to zrobili z CHF w kredytach :lol:


                    Podjechalem zatankowalem do pelna LPG po 1,86 i tyle :lol:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Podziękujcie Wodzowi Jarkowi za ceny LPG.

                      Komentarz


                      • Tu tak trochę o spodziewanych podwyżkach cen LPG: Branża LPG w strachu - nowe przepisy zabiją niskie ceny gazu
                        Adam... Używam:
                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                        Passek: B6 175KM/366Nm

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez dudek_t
                          Podziękujcie Wodzowi Jarkowi za ceny LPG.
                          Nie politykuj tu mistrzu....to nie jest interia ani onet.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez r2r
                            Na przestrzeni zaledwie kilku dni LPG w Częstochowie zawędrowało w okolice 2zł

                            BP, Orlen, Lukoil wyhamowały w granicach 1,95-1,98

                            Shell przy Obi zaszalał i dał 2,03 a jeszcze w niedzielę było tam 1,77
                            A tymczasem auchanik w Poczesnej 1,58pln. :szeroki_usmiech



                            Zamieszczone przez Tomcio
                            Zamieszczone przez dudek_t
                            Podziękujcie Wodzowi Jarkowi za ceny LPG.
                            Nie politykuj tu mistrzu....to nie jest interia ani onet.
                            Ale respekt czuje , bo dużymi wali

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez bishop
                              Zamieszczone przez r2r
                              Na przestrzeni zaledwie kilku dni LPG w Częstochowie zawędrowało w okolice 2zł

                              BP, Orlen, Lukoil wyhamowały w granicach 1,95-1,98

                              Shell przy Obi zaszalał i dał 2,03 a jeszcze w niedzielę było tam 1,77
                              A tymczasem auchanik w Poczesnej 1,58pln. :szeroki_usmiech
                              Tej stacji bebchy mojej Skody nie uznają.
                              Po jednym tankowaniu tam wyskoczyło mi spalanie z kosmosu.
                              Podziękuje...
                              Artur

                              Komentarz


                              • Na tym Auchanie Poczesna tankowałem może 2-3 razy w życiu O2, więc nic mogę powiedzić na temat jakości, za to kilka razy w roku tankuję na Auchanie Sosnowiec -bez uwag.

                                Komentarz


                                • Pany, bo dzis ON widziałem po 4,45zł a lpg 2,14zl na Orlenie
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • drożeje i będzie drożeć. niestety...
                                    BYŁA o1 rs
                                    BYŁA o2 1.6
                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                    Komentarz


                                    • No niestety ale gaz znów złapał tendencje wzrostowe. Na Śląsku w granicach 2.0X.
                                      SPRZEDAM! Nakładki na rączkę fotela do OII :
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...046007#1046007

                                      Komentarz


                                      • Idzie zima, wiec tradycyjnie LPG i ON ida w gore :twisted:
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • Ja tankowałem w weekend na Lukoilu ropkę za 4,01zł/l. Inne markowe stacje w okolicy chciały 4,25zł/l-4,30zł/l
                                          Adam... Używam:
                                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                          Passek: B6 175KM/366Nm

                                          Komentarz


                                          • W gdańsku na Auchan tankowalem po 3,95 zl/L

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Maicroft
                                              Idzie zima, wiec tradycyjnie LPG i ON ida w gore :twisted:
                                              W górę? , takich cen lpg ,jak w tym sezonie nie było od dekady , wodę mineralną płaciłem drożej 8)
                                              Trochę historii , jak komuś 2pln to dużo za lpg :lol:
                                              LPG (Polska) - Wskaźniki makroekonomiczne - Gospodarka - Bankier.pl

                                              Komentarz


                                              • Pamietam gaz po +3zl(ale to trwalo kilka tygodni), jak rowniez taki po mniej niz 70gr, dawno dawno temu, gdy benzyna byla po 2zl
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • ON przedwczoraj na Crabie 3,99 (ONFF 4,22) a na Orlenie wczoraj tankowałem po 4,31. LPG ponad 2,00

                                                  Komentarz


                                                  • tankowac panowie bo w tygodniu znowu ceny mają rosnąć
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X