Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez natash
    Auchan Bydgoszcz 5,52l ON.
    Skarżysko Statoil 5,94 :evil:
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • Pruszków Shell ON 5.84, BP przed Wawą tak samo.
      W Polsce nie ma kryzysu.
      Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

      Komentarz


      • Tego Statoila i BP w Skarżysku to powinni zaorać! Korzystaja na tym, ze to teraz pierwsze stacje od jakis 70 Km na 7-mce i gola jak tylko moga. LPG 2,99; 95 - chyba 5,8
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • I u mnie też coś ruszyło, 95 już poniżej 5,5, gaz też spada, tylko ta ropa coś utrzymuje się na stałym poziomie 5,79.
          mkII 20VT (600h worked)
          Roooooomster

          Komentarz


          • Zamieszczone przez blind_walker
            I u mnie też coś ruszyło, 95 już poniżej 5,5, gaz też spada, tylko ta ropa coś utrzymuje się na stałym poziomie 5,79.
            to u mnie zupełnie odwrotnie....idzie do góry :evil: :roll:
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piotrek_os
              Tego Statoila i BP w Skarżysku to powinni zaorać! Korzystaja na tym, ze to teraz pierwsze stacje od jakis 70 Km na 7-mce i gola jak tylko moga. LPG 2,99; 95 - chyba 5,8
              To mi wyjasniłeś skąd takie ceny. Ile razy nie jadę E7 od Krakowa to w głowę zachodzę że tam paliwo droższe o 25-30gr niż gdzie indziej.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kazik4x4
                Zamieszczone przez piotrek_os
                Tego Statoila i BP w Skarżysku to powinni zaorać! Korzystaja na tym, ze to teraz pierwsze stacje od jakis 70 Km na 7-mce i gola jak tylko moga. LPG 2,99; 95 - chyba 5,8
                To mi wyjasniłeś skąd takie ceny. Ile razy nie jadę E7 od Krakowa to w głowę zachodzę że tam paliwo droższe o 25-30gr niż gdzie indziej.
                Wczesniej tez drogo było na Orlenie w Suchedniowe ale jak otworzyli S7 to stacja została przy starej 7ce...i w koncu jest troche taniej, bo inaczej miejscowi tankowali by w Kielcach itp.
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • Zamieszczone przez demmsi
                  ponieważ mrozy odpuszczają
                  :?: :?: :?:
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Lotos w Łasku
                    ON - 5,69
                    Statoil 1-2-3 w Łasku
                    ON - 5,72

                    BP przy Skale
                    ON - 5,95
                    ON Ultimate - 6,09

                    LPG 2,99 (już trzeci miesiąc!)

                    Wszystko z dziś.
                    Była O1 kombi ALH++ 150/340
                    Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                    Komentarz


                    • Elbląg Neste ON 5.58.
                      Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                      Komentarz


                      • hit,


                        będąc ostatnio w berlinie znalazłem 2 stacje które mialy ropkę po 1,39

                        prosty rachunek 1,39 x4,17= 5,79...



                        no comment

                        Komentarz


                        • orlen w poznaniu znowu podniosl do 5;81...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez elemenateur
                            hit,


                            będąc ostatnio w berlinie znalazłem 2 stacje które mialy ropkę po 1,39

                            prosty rachunek 1,39 x4,17= 5,79...



                            no comment
                            własnie juz gdzies o tym czytałem, a w Austrii chyba jeszcze taniej.......
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez piotrek_os
                              własnie juz gdzies o tym czytałem, a w Austrii chyba jeszcze taniej.......
                              Link można sobie sprawdzić na bieżąco ceny na stacjach w interesującym nas rejonie. Trzeba tylko pamiętać, że ceny paliw potrafią się zmieniać w Austrii bardzo szybko.
                              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                              Komentarz


                              • elemenateur, pojedź do Luksemburga, tam to dopiero mają tanio. Średnio o 10centów mniej niż w innych państwach.
                                mkII 20VT (600h worked)
                                Roooooomster

                                Komentarz


                                • Ruda Śląska BP Halemba - ON - 5.82
                                  Ruda Śląska LOTOS Czarny Las - ON - 5.63

                                  Zatankowałem na LOTOSie bo już u tego złodzieja w mojej dzielnicy to chyba nigdy nie zatankuję.
                                  A podobno są jeszcze jakieś karty rabatowe na Lotosa, takie jak niedawno na ORLENa się pokazało.

                                  O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                                  Komentarz


                                  • Evil - karty na Lotos są, tylko
                                    pula już wyczerpana (3000 sztuk), nadzieja dla chętnych w tych co jeszcze nie opłacili (ok 400 szt.)
                                    oraz jeszcze nie zaczęto ich wyrabiać.

                                    W temacie
                                    BP pod skałą
                                    ON 5,95
                                    LPG 2,99

                                    Ceny na tej stacji nigdy w dół nie ruszyły (a obserwuję ponad rok)
                                    Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                    Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                    Komentarz


                                    • Zabrze dziś ON:
                                      BP (multikino) - 5,82
                                      shell - 5,67
                                      lukoil i neste - 5,65

                                      E95 tańsza o ok 5 gr od ON.
                                      MARCIN
                                      Mój szkodnik

                                      Komentarz


                                      • Cena PB95 dorównala cenie ON. Szkoda, że to ON zdrożał o 20 groszy z powodu akcyzy, a 95 z powodu marży koncernów - złodziejstwo. :evil:

                                        Komentarz


                                        • Mickul - ja jeszcze nie widziałem PB równej ON. Wczoraj od Krakowa przez Częstochowę pod Łódź PB tańsza 5-20gr od ON.
                                          Była O1 kombi ALH++ 150/340
                                          Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                                          Komentarz


                                          • A jeszcze wszyscy straszyli , że dizel odejdzie do lamusa w osobówkach, a tu niespodzianka -> link1 i link2 :szeroki_usmiech
                                            MARCIN
                                            Mój szkodnik

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez bzyq_74
                                              A jeszcze wszyscy straszyli , że dizel odejdzie do lamusa w osobówkach
                                              Społeczeństwo liczyć umie. Jak się weźmie kalkulator i policzy to wychodzi, że diesel zaczyna na siebie zarabiać po 80-100kkm. Trzeba sobie tylko odpowiedzieć na pytanie jak długo chce się jeżdzić jednym autem. Jednen zrobi taki przebieg w 2 lata, a inny w 7-8 lat (np. ja). Biorąc pod uwagę te liczby wybór jest jaśniejszy (pomijam kwestie techniczne przemawiające za dieslem i za benzyną np. moment obrotowy vs. kultura pracy). Przy obecnych cenach paliwa to i tak żeby kliometr na ON kosztował tyle co na PB ten pierwszy musiałby być droższy o jakąś złotówkę, a narazie jest droższy o raptem kilkanaście groszy. Moim zdaniem jak diesel będzie się zwracał dopiero po 200kkm to będzie wyraźnie tracił pozycję na rzecz benzyny.
                                              O2 Scout 1.8 TSI

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ary
                                                Zamieszczone przez bzyq_74
                                                A jeszcze wszyscy straszyli , że dizel odejdzie do lamusa w osobówkach
                                                Społeczeństwo liczyć umie. Jak się weźmie kalkulator i policzy to wychodzi, że diesel zaczyna na siebie zarabiać po 80-100kkm. Trzeba sobie tylko odpowiedzieć na pytanie jak długo chce się jeżdzić jednym autem. Jednen zrobi taki przebieg w 2 lata, a inny w 7-8 lat (np. ja). Biorąc pod uwagę te liczby wybór jest jaśniejszy (pomijam kwestie techniczne przemawiające za dieslem i za benzyną np. moment obrotowy vs. kultura pracy). Przy obecnych cenach paliwa to i tak żeby kliometr na ON kosztował tyle co na PB ten pierwszy musiałby być droższy o jakąś złotówkę, a narazie jest droższy o raptem kilkanaście groszy. Moim zdaniem jak diesel będzie się zwracał dopiero po 200kkm to będzie tracił pozycję na rzecz benzyny.
                                                Tylko, że te wyliczenie nie biorą pod uwagę kosztów ewentualnej naprawy Obecne silniki to nie są już stare AGRy gdzie sprzęgło i silnik robiły od nowości kilkaset tys. km bez naprawy.
                                                Jak już w nowym Bravo z silnikiem 1.4 co niektórzy wymieniali sprzęgło już po 40 tyś. km. I nie ma co ukrywać, że jak wtrysk w nowym dieslu poleci to niestety naprawa w tysiące idzie.

                                                U mnie cena ON od tygodnia chyba już trzyma się 5,69zł. Lotos Optima ma 5,64zł.
                                                Ostatnio za tyle też zatankowałem Vervę, korzystając z promocji :P
                                                Nie widać żadnej różnicy ale co tam jak kosztuje tyle samo.
                                                AGR 112KM, 232Nm
                                                Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                Komentarz


                                                • parasite, problem jakości dotyczy również nowoczesnych napędów benzynowych (np. sławetne napinacze łańcucha rozrządu w TSI, z powodu których może się zrobić niezły bałagan w silniku) więc załóżmy, że koszty obsługi pomijamy. Kupując nowy samochód z salonu raczej się nie zakłada, że coś się popsuje. Co innego przy używanym.

                                                  Wawa, Bliska na Wilczej/Koszykowej, po dobrych trzech tygodniach stagnacji ruch w górę PB95 5,62zł (z 5,59zł); ON 5,76zł (z 5,74zł)
                                                  O2 Scout 1.8 TSI

                                                  Komentarz


                                                  • Statoil w Zabrzu,ON I PB95 5,67
                                                    Kondziu

                                                    OCP

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X