Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Na Orlenie od jakiegoś tygodnia PB95 5,25 i widzę, że winduje cenę, bo nagle wszędzie poszło do góry jak Orlen podniósł a już tak ładnie było po 5.06
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • k**wa to jakiś spisek jest, jakiś czas temu wszędzie trąbili, że pęknie 5zł, pękło ludzie się pieklili, a teraz? już się opatrzyło i wszyscy siedzą cicho... znaczy się można windować w górę... co teraz? 6 :?: :?:
      bkc+dsg

      Komentarz


      • Zamieszczone przez dwaoka
        co teraz? 6 :?: :?:
        oby nie :!: :!: :!: :!:
        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

        Komentarz


        • Mihau, no mam nadzieję, niedługo będzie trzeba sprzedać dziada i jeden problem mniej na głowie, zapieniłem się idę pobiegać...
          bkc+dsg

          Komentarz


          • Zamieszczone przez dwaoka
            k**wa to jakiś spisek jest, jakiś czas temu wszędzie trąbili, że pęknie 5zł, pękło ludzie się pieklili, a teraz? już się opatrzyło i wszyscy siedzą cicho... znaczy się można windować w górę... co teraz? 6 :?: :?:
            Ale tak właśnie jest. Cukier staniał do starej ceny, czy ludzie się już przyzwyczaili płacić po 4zł...

            Komentarz


            • Moze by tak iles %% kierowcow wyslało emiale do premiera PO....i spytali czy cos z tym zrobi, bo wydaje mi sie przed wyborami chyba sobie o tym przypomną
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • piotrek_os, aha już widzę jak go to cokolwiek obchodzi...

                dodam tylko, że jak patrzę na wszystkie demonstracje/skrajki we Francji, Hiszpanii, Portugalli czy Grecji to zastanawiam się, do jakiego stopnia my musimy być stłamszeni, żeby wyjść na ulicę, od studenta do emeryta wszyscy razem :?:

                ... i takie mam przeczucie, że społeczeństwo ma to gdzieś i nikogo nie zobaczymy...
                bkc+dsg

                Komentarz


                • mówisz i masz
                  Premier - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - Portal Gov.pl
                  pozdrowienia

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez pskosz
                    to moze wypadałoby zeby premier...wiedział co to ocp :diabelski_usmiech
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • To może przygotować jakiś niezły tekst, żeby mieć gotowy do wklejenia :diabelski_usmiech
                      pozdrowienia

                      Komentarz


                      • Ruszyć członków innych forów samochodowych i wspólnie (byłoby łącznie parę tysięcy osób) wysłać parę tysięcy maili do Pana T. z prośbą o wyjaśnienie, co rząd robi i co zamierza zrobić w celu obniżenia cen paliw... Grożąc jednocześnie, że w przypadku braku efektów tych ewentualnych działań, jesienią poprzemy konkurencję polityczną... :-)
                        Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                        MOJA FURKA

                        Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                        Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                        Komentarz


                        • Tusku niewiele może:
                          - Weszliśmy do Eurokołchozu gdzie jest ustalona minimalna akcyza za tonę ropy.
                          - VAT mamy 23 % i z tego nie zejdą skoro przez 17 lat był 22%.
                          - Ropę od ruskich czy innych biorą po ustalonych cenach w umowach wieloletnich.
                          Patrząc na tabelkę:
                          Ceny na stacjach w Europie
                          można jedynie zejść z ceną PB95 do cen w Estoni i z ON do cen w Luksemburgu tj 25gr/l
                          MARCIN
                          Mój szkodnik

                          Komentarz


                          • Kiedyś, na innym forum czytałem ciekawą uwagę, dot. cen paliw. Jeden z polskich koncernów naftowych uzależniał podwyżki swoich paliw w różny sposób - w zależności, jak było mu wygodniej. Gdy ceny ropy szły do góry na rynkach zachodnich - koncern tłumaczył, że drożeje baryłka ropy naftowej na giełdzie amerykańskiej i dlatego cena paliw musi iść do góry. Gdy cena baryłki spadała na zachodzie - wtedy koncern tłumaczył, że musi płacić więcej za ropę z Rosji i stąd podwyżki... :diabelski_usmiech
                            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                            MOJA FURKA

                            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                            Komentarz


                            • Czekam az ta cała europierdolicja z ichnią waluta padnie, a jak dalej bedzie w EU tak jak jest, czyli padajaca Grecja i chore dzialania, aby ja podpompowac finansowo, to niebawem wszystko pieknie runie, skoncza sie eurokołchozy i bedzie trzeba wszystko budowac od zera
                              Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                              Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                              ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                              TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                              Komentarz


                              • piotrek_os,

                                pierwszym postem, pisanym 26.02.08 w tym temacie, jest Twój, gdzie spienia Cię cena litra paliwa, kupowanego za 4.24 zł, co nazwałeś skandalem, gdyż ponoć tydzień wcześniej za ten sam, litr płaciłeś 3.79 zł.
                                Obecnie, czyli 21. 07.11 przeraziłeś się sumą 5.09 zł za litr interesującego Cię paliwa na Szelu, zrealizowałeś zakup po 4.94 zł, omijając Neste oerujące paliwo za 4.97 zł. Pomijając różnicę jakości paliwa, na omawianych stacjach, cena paliwa od pierwszego, do ostatniego Twego postu, to jest w okresie, trzech lat i pięciu miesięcy, wzrosła 0.70 zł. Rozważając, dalej, cena paliwa wzrastała 1.5 gr. miesięcznie. Zakładając, iż tankujesz dwa razy w miesiącu, pełen zbiornik, czyli 110l. od początku tych dywagacji cenowych, dokładałeś co miesiąc 1.65 zł, do luksusu posiadania auta i czerpania przyjemności z jazdy. Myślę, że nie jest to wygórowana kwota. :!: Pewnikiem, w tym czasie, Twe zarobki także uległy zmianie? Może nie spełniając oczekiwań. Me, wzrosły a wkurzać mnie może, w naszym kraju, całkiem, co innego :!:
                                Moja ADELA

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                Komentarz


                                • Le-Ce, ja tankuje srednio 5-6 zbiornikow na miesiac i mnie te podwyzki nie tyle uderzaja po kieszeni co wk... bo w wiekszosci przypadkow sa nieuzasadnione - teraz winduja je, bo wiedza ze sa wakacje i chca zarobic. Przeslanek ekonomicznych tutaj w stylu podwyzek cen barylki czy $ nie ma :evil:


                                  Ogolnie pamietam, jak pelen bak jakies kilka lat temu ( chyba 2006 albo 2007 ) kosztowal mnie 150 zl, teraz pelen bak kosztuje mnie 250 - to jednak jest roznica, przyznasz?

                                  Miesiecznie zatankowanie auta dla mnie to 500-600 zl wiecej - a to jest bardzo duza roznica.
                                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Le-Ce
                                    piotrek_os,

                                    pierwszym postem, pisanym 26.02.08 w tym temacie, jest Twój, gdzie spienia Cię cena litra paliwa, kupowanego za 4.24 zł, co nazwałeś skandalem, gdyż ponoć tydzień wcześniej za ten sam, litr płaciłeś 3.79 zł.
                                    Obecnie, czyli 21. 07.11 przeraziłeś się sumą 5.09 zł za litr interesującego Cię paliwa na Szelu, zrealizowałeś zakup po 4.94 zł, omijając Neste oerujące paliwo za 4.97 zł. Pomijając różnicę jakości paliwa, na omawianych stacjach, cena paliwa od pierwszego, do ostatniego Twego postu, to jest w okresie, trzech lat i pięciu miesięcy, wzrosła 0.70 zł. Rozważając, dalej, cena paliwa wzrastała 1.5 gr. miesięcznie. Zakładając, iż tankujesz dwa razy w miesiącu, pełen zbiornik, czyli 110l. od początku tych dywagacji cenowych, dokładałeś co miesiąc 1.65 zł, do luksusu posiadania auta i czerpania przyjemności z jazdy. Myślę, że nie jest to wygórowana kwota. :!: Pewnikiem, w tym czasie, Twe zarobki także uległy zmianie? Może nie spełniając oczekiwań. Me, wzrosły a wkurzać mnie może, w naszym kraju, całkiem, co innego :!:
                                    oooo mamy tu jakiegos rzecznika orlenu tudziez zapaleńca obecnego rządu......ze jego podwyzki cen paliw nie ruszaja! Bo za cena paliwa wszystko idzie w gore! :evil: I na baku jest duża róznica tankowac po 3,79x55=208zł a teraz juz sie u mnie ON pokazł po 5,16x55=283zł - wiec na jednym baku to juz ok 80zł
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • piotrek_os, policz dla 2.80 cene litra, bo tyle bylo jak prawko zrobilem ... :|
                                      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez misiek^wro
                                        piotrek_os, policz dla 2.80 cene litra, bo tyle bylo jak prawko zrobilem ... :|
                                        hahahaa to ja bym musiał od 1,3 ON. Policzyłem od pierwszego postu, bo musialem zareagowac na posta :evil:
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • ostatnio jak tankowałem to płaciłem 4.94zł za ON, jak wczoraj w stolicy zobaczyłem cene 5.16zł to mało zawału nie dostałem, na szczęście poza miastem jest taniej :wink: dodam że to ceny z orlenu. A pomyślec ze można było kupic ON poniżej 4.90zł(bliska)
                                          Wkurzające jest to że w mieście jest sporo drożej niż poza miastem, pomimo że to stacje jednego koncernu.

                                          Komentarz


                                          • Strona nie została odnaleziona
                                            Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                                            MOJA FURKA

                                            Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                                            Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez misiek^wro
                                              Czekam az ta cała europierdolicja z ichnią waluta padnie, a jak dalej bedzie w EU tak jak jest, czyli padajaca Grecja i chore dzialania, aby ja podpompowac finansowo, to niebawem wszystko pieknie runie, skoncza sie eurokołchozy i bedzie trzeba wszystko budowac od zera
                                              Oj Misiek żeby tak się nie stało. Gdy padnie Unia wielu Polaków wróci do Polski bo nie będą mieli prawa pracy. A wyjeżdżają obecnie dzieci od 17 roku życia do ludzi nawet po 60-tce. Bieda będzie w kraju.
                                              Polskie media trąbią jak tam jest źle,ale tam ludzie żyją w swoich domach z własnymi rodzinami. A Polacy zostawiają rodziny w Polsce i plątają się po Świecie-90% jako najtańsza siła robocza. Najtańsza bo pracujemy za mniej niż emigranci z Afryki :roll: .Co ciekawe wśród znajomych i sąsiadów taki polaczek oglądany jest z podziwem bo za granicą pracuje...Ale ,że za granicą śpi na poszpitalnym materacu na ziemi w piwnicy to akurat nikt nie wie...
                                              Długo można opisywać

                                              Komentarz


                                              • Shell V-Power Racing, Warszawa........ 5,99......
                                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                http://www.disi-tune.pl
                                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                Był WRX
                                                Była Octa

                                                Komentarz


                                                • Orlen PB95 5,35 :shock:
                                                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                  Komentarz


                                                  • Odgrzebię suchara:
                                                    "mnie podwyżki cen paliw nie dotyczą, bo zawsze tankuję za 50 zł"
                                                    i tak chyba za niedługo przyjdzie nam robić
                                                    Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                                    Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X