Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Podłokietnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czyli nie tylko mi oryginalny podłokietnik skrzypi? :P

    Komentarz


    • W poprzedniej też mi skrzypiał przy mocniejszym nacisku.
      W obecnej przy zakupie też było coś w ten deseń Link
      Wywaliłem go. No i nie było dostępu do zapalniczki.
      Jak kolega wodan napisał, szukaj dalej.
      Była O1 AGR

      Jest O1FL ALH

      Komentarz


      • Orientuje się ktoś ile kosztuje w ASO boczny plastik podłokietnika ten od kierowcy?

        Komentarz


        • ok 50zł ( jeden) ... w ASO Śliwka w Sosnowcu. Chciałem kupić ale dałem spokój wyczyściłem i pokleiłem.
          Skoda Octavia I Tour 1.6 Twin Power

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69409

          Komentarz


          • Panowie podpowiedzcie czy ten bedzie dobry tzn bedzie bezproblemowo można go założyć ?
            PODŁOKIETNIK GOLF 4 IV BORA LEON I OCTAVIA I WYPRZ - 3148584285 - oficjalne archiwum Allegro

            Komentarz


            • Powietam w taki sposób:

              ODRADZAM KUPOWANIA TANICH ZAMIENNIKOW PODŁOKIETNIKOW!

              W sumie wręcz krzycze... Sam zrobiłem taki bład i zakupiłem takowy podłokietnik, ponieważ na allegro nie mozna było znaleźć uzywanego oryginalnego. PRzy próbie montażu odrazu mozna sie przejechać że nie wszystko tak pięknie i gladko pasuje a kiedy juz dopasujemy podłokietnik i chcemy zamontować razem z tunelem okazuje się że platik podłokietnika zachacza o tunel i nie mozna go włozyć. Jedynym wyjściem jest wtedy przycięcie go. Sprzedałem taki podłokietnik (który sam kupiłem) dla teścia bo on mało jeździ a ma golf IV w kombi i u niego bez przeróbek pasował. Fakt jakość wykonania go nie jest przyzwoita jednak jemu odpowiada. Natomiast ja sam trafiłem na oferte na allegro i zakupiłem takowy podłokietnik oryginalny.. umyłem, wyczyściłem i bez problemu wstawiłem. Pasuje idealnie jedyny problem to popielniczka z tyłu jest cieżka do otwierania w moim przypadku.

              Pozdrawiam

              Komentarz


              • Jak kogoś interesuje zakup ori podłokietnika z golfa IV proszę na PW. Przy montażu tego podłokietnika trzeba tylko przerobić gniazdo zapalniczki w inne miejsce, a jak ktoś tego nie chce robić to bedzie troszke wystawiać. Ja miałem przerobione i dorobioną zaślepke w miejsce zapalniczki dodaje do kpl.
                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                Komentarz


                • Jestem po wczorajszej walce z podłokietnikiem od golfa IV, który miał pasować bezproblemowo i chciałem wyrazić kilka uwag

                  Octavia I tour z 2007 roku.

                  1) Sprawa na plus - wystarczy zaciągnąć ręczny bez zdejmowania jego osłony, po odkręceniu dwóch śrub z tyłu tunelu schodzi tylna część nawet bez odczepiania zapalniczki

                  2) Sprawa na minus - zapalniczka wadzi o łapę i trzeba ją przyciąć - dla tych co będą chcieli to robić - przycięcie wzdłuż okrągłego wzmocnienia do samego dołu (części prostopadłej) - wtedy już wszystko pasuje

                  3) Sprawa na minus - i tu zażalenie do forumowiczów - podłokietnik pasuje tylko trzeba przyciąć trochę plastiki - takie słowa czytałem - rozumiem to, że są za długie lub o coś wadzą - a nie to, że nie mieszczą się w otworze, do którego są przeznaczone - przecież po to kupuję oryginał, aby było idealnie, a nie jakieś krzywe przycięcia. Nikomu nie uda się tego idealnie przyciąć bo wchodzą te plastiki na popielniczkę.

                  Stwierdziłem, że nie będę tego wycinać tylko dokupię osłonki od octavii - i tu pytanie, które ktoś wcześniej zadawał, ale nie dostał odpowiedzi - czy do podłokietnika z golfa będą pasować zaślepki z octavii ?

                  Komentarz


                  • Witam, szukam szukam i szukam podłokietnika do octavi tour 2006 bez przeróbek i nie potrafię znalesc, zadnego oryginalu co sadzicie o tym : Tutaj

                    Komentarz


                    • Jesteś z Gliwic to masz blisko na giełdę z częściami ostatnio jak tam byłem to mieli używane oryginały w różnych kolorach
                      jakby co posiadam kabel vag

                      Komentarz


                      • czesc,
                        tak troche odchodzac od glownego tematu, jesli przeszkadza wam zapalniczka miedzy siedzeniami to zainstalujcie ja w schowku pasazera; jest wygodniej i praktyczniej np. korzystajac z nawigacji

                        Komentarz


                        • a próbował ktoś zabudować tą część tunelu?
                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • protonXx, Fajne siedzenia, skóra + alcantara?
                            Ja myślałem nad uchwytem pod napoje, przełożyć z tego pod podłokietnikiem co jest. Tam nie mieści się żadna butelka 0,5l (podłokietnik się nie do myka), a puszki 0,33l ciężko obsługiwać w czasie jazdy.

                            Na CB trochę za wąsko.
                            Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                            _______
                            Piotr

                            Komentarz


                            • Ja sprobowalem. Z materialu budowlanego podobnego do styropianu (nie wiem co to bylo) wycialem uchwyt na napoje, a dokladnie na kubek termiczny. Potem okleilem czarnym materialem tapicerskim. Ksztalt dopasowannny dot tej niecki - mniej wiecej wyglada to jak prostopadloscian z otworem o odpowiedniej srednicy. Niestety utrudnia on obsluge dzwigni hamulca recznego, Dlatego wkladam go tylko jak jade w trase. Poniewaz nie wyszedl mi ten uchwyt specjalnie ladnie, to nie bede sie nim chwalil. Ale w trasie spisuje sie rewelacyjnie..

                              Komentarz


                              • Fajne siedzenia, skóra + alcantara?
                                Dzieki oczywiście masz racje, skóra+alcantra.
                                Jak dla mnie to miejsce aż prosi się żeby coś tam zmodzić :diabelski_usmiech Tylko co?
                                Brat w BMW 320D ( nie wiem jaki model, r.99) ma połowę na taką jakby małą żaluzje a połowę na "wierzchu" ( jak dobrze pamiętam) i myślałem nad czymś podobnym. Może by ten kawałek pasował z innego auta grupy VAG?
                                A odnonie samego podłokietnika czy orientuje się ktos czy pasowałby z PASKA B5 FL? Jest szerszy i taki kwadratowy z przodu- jakoś bardziej mi się podoba.

                                Komentarz


                                • protonXx,
                                  1. Fakt, że szerszy, ale za szeroki.
                                  2. W B5FL jest od razu ze schowkiem (który jest dość wysoki) i z zabudową na hamulec ręczny + uchwyt na dwa napoje.
                                  Bankowo tego nie spasujesz w O1.

                                  Zawsze można wyprowadzić dodatkowe gniazda 12V jeżeli potrzebujesz :P
                                  Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                  _______
                                  Piotr

                                  Komentarz


                                  • A z innego samochodu podłokietnik by nie podszedł?
                                    Ciekawe czy sam ten uchwyt na napoje dałoby radę przełożyć.

                                    Komentarz


                                    • protonXx, musisz poszukać, bo temat był już niejednokrotnie poruszany, m. in. podłokietnik z Bory, Golfa IV.
                                      Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                      _______
                                      Piotr

                                      Komentarz


                                      • czyli oryginalny podłokietnik z bory lub golfa podejdzie bez problemów i modyfikacji?

                                        Komentarz


                                        • Podłokietnik tak, ale łapa podłokietnika już nie. Zamocowanie łapy podłokietnika z Golfa wymaga demontażu zapalniczki i niewielkich modyfikacji. Było o tym niejednokrotnie na forum.


                                          A na garnku tak jak drut napisane było MJUT

                                          Komentarz


                                          • Panowie, a podłokietnik z RSa (taki jak na fotce) podejdzie PLUG&PLAY? :diabelski_usmiech
                                            Załączone pliki

                                            Komentarz


                                            • Taki Ci na pewno podejdzie...
                                              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                                              Tempo!! I tak cały tydzień, życie idzie jak na spidzie!

                                              Komentarz


                                              • Pixon identyczny podłokietnik mam u siebie :P
                                                Podoba mi się ten ze zdjęcia, tylko wolę się upewnić czy będzie pasował. 8)

                                                Komentarz


                                                • protonXx, jak dobrze widze to chyba taki jak ja mialem, oryginalnie byl u mnie, taki sam mial kolega w A6 i zdaje sie w OII wystepowaly (?!)
                                                  Zreszta czemu ma niepasowac skoro z Octavii jest.

                                                  Komentarz


                                                  • Golas27 pytam dlatego że jak do tej pory widziałem tylko takie jak z linka Pixona.
                                                    Taki widzę pierwszy raz i wolę się upewnić czy będzie pasować, żeby potem nie robić :shock:

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X