Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rob66, podjedż w piatek na spota do katowic to sprawdzimy wersje 15.7
    Mój szatan

    Paweł

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Ciekavy
      Rob66, podjedż w piatek na spota do katowic to sprawdzimy wersje 15.7
      Też miałem to zaproponować koledze. :szeroki_usmiech
      Tu masz informację: forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92047
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • o to było by super ... gdyby nie to że obecnie mam urlop ... dzięki za info. Panowie
        Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije ... Rutyną ...

        Komentarz


        • @dawcio: dziękuję, teraz czekam na dostawę (-:

          Komentarz


          • Dwarf, co gdzie kupiłeś?
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • dawcio, kupiłem tego z linka, którego wrzucałem w poprzednim wpisie bezpośrednio przez AliExpress.

              Komentarz


              • Dwarf, to jak dotrze pochwal się co zmodziłeś nim
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • dawcio, Z przyjemnościa, a na pewno będę potrzebował wiele pomocy więc możesz liczyć na dużo kontaktu z mojej strony (-:

                  Komentarz


                  • Koledzy przymierzam się do zakupu kabelka z aliexpress i nie wiem który....proszę o poradę...z tego co znalazłem to najnowsze wersje to 15.7 i 15.7.1 - czy ktoś z was się orientuje jakie są różnice?

                    Chciałbym z nich skorzystać do kodowania w moim szkodniku, Golfie 7 2015 żony i mam jeszcze na podorędziu Octavie 3 2015 MY2016 siostry.....i dylemat który z tych kabelków obsłuży te auta?

                    podaje linki do ofert które biorę pod uwagę:
                    Link

                    Link

                    Ktoś coś w tym temacie doradzi?

                    Dzięki
                    Jest: Srebrna OII FL Combi 2.0 TDI CR CFHC 4x4 2012
                    Była: Czarna OII Combi 1,9 TDI BXE 4x4 2007

                    Komentarz


                    • pawnowy, oba obsłużą
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • dawcio, dzięki,

                        A czy jest sens kupować 15.7.1 czy wystarczy 15.7....4 $ nie pieniądze i można dopłacić :P i ewentualnie jakie są różnice?
                        Jest: Srebrna OII FL Combi 2.0 TDI CR CFHC 4x4 2012
                        Była: Czarna OII Combi 1,9 TDI BXE 4x4 2007

                        Komentarz


                        • pawnowy, 15.7.1 ma nowszą bibliotekę pewnie i pewnie to jest jakaś aktualizacja 15.7,ale czy warto :?: tego to nie wiem niech się wypowiedzą chłopaki znający tą wersje...
                          Dawid
                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                          Komentarz


                          • :diabelski_usmiech

                            Komentarz


                            • winek0, jeszcze dzisiaj na stronie Ross-Techa widziałem, że najnowszy jest 15.7.3...od rana się coś zmieniło? :shock:
                              رافال
                              Spoty
                              Cause freedom is a lonely road
                              My O2FL

                              Komentarz


                              • rafiki, a to nie wiesz,że chinole zawsze krok przed wszystkimi są
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez rafiki
                                  winek0, jeszcze dzisiaj na stronie Ross-Techa widziałem, że najnowszy jest 15.7.3...od rana się coś zmieniło? :shock:
                                  404 Not Found

                                  Komentarz


                                  • dawcio, ale winek0, to nie chińczyk :szeroki_usmiech
                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                    ​​​
                                    Grzegorz

                                    Moja Ambitna Czarnula

                                    Komentarz


                                    • georgg, sie wie
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez georgg
                                        dawcio, ale winek0, to nie chińczyk :szeroki_usmiech
                                        zgadza się :diabelski_usmiech

                                        Komentarz


                                        • jak by ktoś chciał to chętnie zamiennie 15.7 china

                                          na .... ( chyba 12.12 ) warunek z językiem PL i wszystkimi plikami

                                          który wystarczy do O2 Tour 2 rok 1012
                                          pozdrawiam Adam
                                          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                          Spontany Katowickie

                                          Komentarz


                                          • Witam,
                                            W temacie kabelków zaczynam dopiero raczkować stąd mam kilka pytań. Oczywiście, wątek przeczytany ale chciałbym rozwiać swoje wątpliwości i zapytać bardziej doświadczonych. Docelowo podpinana będzie OII TOUR 2012r ale wiadomo mając kabel zawsze i znajomi się znajdą do podpięcia. Najlepiej by było zamówić z Chin (jakichś większych problemów z angielskim nie mam choć biegle też nim nie władam) jednak bardziej przemawia do mnie "spolszczona" wersja, na polskich portalach pojawiają się takowe wersje (przebitki cen do 100% ale i też kabelek "od ręki"). Tutaj mam własnie dylemat ponieważ w ogłoszeniach różnie piszą i nie wiem jak to rozumieć ponieważ nie miałem jeszcze styczności z tym programem i kablem jedni piszą:

                                            "Posiadam na sprzedaz nowy interfejs diagnostyczny ross-tech VCDS 14.10.2 W jezyku Polskim i Angielskim. Kodowania krotkie dlugie dzialaja lacznie z adaptacja! Najstabilniejszy interfejs od ROSS! Kompatybilny z kazdym systemem Windows! Obsluguje auta od 1994 do 2015.02
                                            Zestaw zawiera:
                                            -Kabel vcds 14.10.2 dziala rowniez ze starszymi 12.12.3
                                            -Plytke cd z oprogramowaniem
                                            -Pomocnik kodowan PDF ponad 100 stron
                                            kodowania adaptacja EN
                                            Auto skan usuwanie i odczyt bledow PL "

                                            - czyli to nie jest w pełni spolszczona wersja???

                                            Inni natomiast piszą:

                                            "Do sprzedania nowy interfejs diagnostyczny do grupy VAG (AUDI-VW-SKODA-SEAT)
                                            Jest to wersja 12.12.3 która obsługuje samochody do 2015r.
                                            Jest to pełna wersja a nie jakieś demo. Aktywacja jest na zielono . Kodowania po Polsku
                                            Interfejs umożliwia odczyt i kasowanie błędów,kodowanie(długie i krotkie) sterowników i adaptacje nowej elektroniki w aucie.Wszystko jest w Polskiej wersji jezykowej wraz z kodowani. Są błędy w słowach i brak polskich znakow
                                            Kabel przetestowany i sprawdzony (działa stabilnie ze wszystkimi wersjami Windows)
                                            ZESTAW ZAWIERA:
                                            -Kabel VCDS 12.12.3
                                            -Płyta cd z oprogramowaniem w pełnej wersji po Polsku"

                                            lub:

                                            "Oferuję interfejs diagnostyczny VAG VCDS 12.12 dla wszystkich samochodów z Grupy Volksvagena (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat) wyprodukowanych do 2014 roku. Interfejs obsługuje również OBD-II. W zestawie kabel z wtykiem USB + płyta cd z programem VCDS 12.12 EN+PL, który działa na systemach Windows XP, Windows 7, Windows 8 - zarówno w wersji 32 i jak i 64 bit. Wersja programu polska pełna. Funkcje i cechy: 1. Pełni kompatybilny z VW, Audi, Seat i Skoda , wykorzystuje bezpośrednie połączenie CAN dla diagnostyki samochodu. 2. Może korzystać z nowych 7-cyfrowych kodów PIN / SKC dopasowywać nowe klucze i Immobilizary VW / Audi / Seat / Skoda. 3. Można diagnozować (kodować) moduły sterujące, które wymagają własnych trybów VAG uruchomione z protokołami KWP-2000 (.2001 + Teves Mk.60 ABS, + moduły), KWP6000 (Kan) i KWP7000 (UDS). 4. Całkowicie poprawione i rozszerzone ROD (ODX) danych. W tym diagnozowanie najnowszych modeli samochodów, takich jak nowy 4G-podwozia Audi A6. Struktura danych Rod została również zmieniona, aby wyeliminować wiele redundancji. 5. Wsparcie dla nowych adresów UDS wymaganych dla zgodności z nowymi systemami. 6. EDC15-16 odczyt Przebiegu samochodu. 7. Zawiera również wsparcie dla niektórych EDC15 V6 TDI ECU. 8. Ponad 350 nowych i poprawionych plików. Ponieważ w ostatnich data set pojawiły się nowe sterowniki USB."

                                            -Czy to na pewno jest to samo co od chińczyków?
                                            -czy one wszystkie będą chodzić na Win10 x64? Czy są jakieś wyjątki?
                                            -czy ktoś juz może kupował u kogoś w PL i może polecić jakiegoś sprzedawcę?
                                            -czy muszę szczególnie zwrócić uwagę na jakiś szczegół przy zakupie takiego kabla?
                                            -czy to kodowanie EN to będzie we wszystkich czy niektóre wersje są faktycznie pełne a inne nie?

                                            Sorki za przydługi "referat" ale nie chciałbym "wtopić" kasy tym bardziej ze wychodzi raz drożej niż z Azji

                                            [ Dodano: Wto 01 Mar, 16 11:29 ]
                                            Witam,
                                            W temacie kabelków zaczynam dopiero raczkować stąd mam kilka pytań. Oczywiście, wątek przeczytany ale chciałbym rozwiać swoje wątpliwości i zapytać bardziej doświadczonych. Docelowo podpinana będzie OII TOUR 2012r ale wiadomo mając kabel zawsze i znajomi się znajdą do podpięcia. Najlepiej by było zamówić z Chin (jakichś większych problemów z angielskim nie mam choć biegle też nim nie władam) jednak bardziej przemawia do mnie "spolszczona" wersja, na polskich portalach pojawiają się takowe wersje (przebitki cen do 100% ale i też kabelek "od ręki"). Tutaj mam własnie dylemat ponieważ w ogłoszeniach różnie piszą i nie wiem jak to rozumieć ponieważ nie miałem jeszcze styczności z tym programem i kablem jedni piszą:

                                            "Posiadam na sprzedaz nowy interfejs diagnostyczny ross-tech VCDS 14.10.2 W jezyku Polskim i Angielskim. Kodowania krotkie dlugie dzialaja lacznie z adaptacja! Najstabilniejszy interfejs od ROSS! Kompatybilny z kazdym systemem Windows! Obsluguje auta od 1994 do 2015.02
                                            Zestaw zawiera:
                                            -Kabel vcds 14.10.2 dziala rowniez ze starszymi 12.12.3
                                            -Plytke cd z oprogramowaniem
                                            -Pomocnik kodowan PDF ponad 100 stron
                                            kodowania adaptacja EN
                                            Auto skan usuwanie i odczyt bledow PL "

                                            - czyli to nie jest w pełni spolszczona wersja???

                                            Inni natomiast piszą:

                                            "Do sprzedania nowy interfejs diagnostyczny do grupy VAG (AUDI-VW-SKODA-SEAT)
                                            Jest to wersja 12.12.3 która obsługuje samochody do 2015r.
                                            Jest to pełna wersja a nie jakieś demo. Aktywacja jest na zielono . Kodowania po Polsku
                                            Interfejs umożliwia odczyt i kasowanie błędów,kodowanie(długie i krotkie) sterowników i adaptacje nowej elektroniki w aucie.Wszystko jest w Polskiej wersji jezykowej wraz z kodowani. Są błędy w słowach i brak polskich znakow
                                            Kabel przetestowany i sprawdzony (działa stabilnie ze wszystkimi wersjami Windows)
                                            ZESTAW ZAWIERA:
                                            -Kabel VCDS 12.12.3
                                            -Płyta cd z oprogramowaniem w pełnej wersji po Polsku"

                                            lub:

                                            "Oferuję interfejs diagnostyczny VAG VCDS 12.12 dla wszystkich samochodów z Grupy Volksvagena (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat) wyprodukowanych do 2014 roku. Interfejs obsługuje również OBD-II. W zestawie kabel z wtykiem USB + płyta cd z programem VCDS 12.12 EN+PL, który działa na systemach Windows XP, Windows 7, Windows 8 - zarówno w wersji 32 i jak i 64 bit. Wersja programu polska pełna. Funkcje i cechy: 1. Pełni kompatybilny z VW, Audi, Seat i Skoda , wykorzystuje bezpośrednie połączenie CAN dla diagnostyki samochodu. 2. Może korzystać z nowych 7-cyfrowych kodów PIN / SKC dopasowywać nowe klucze i Immobilizary VW / Audi / Seat / Skoda. 3. Można diagnozować (kodować) moduły sterujące, które wymagają własnych trybów VAG uruchomione z protokołami KWP-2000 (.2001 + Teves Mk.60 ABS, + moduły), KWP6000 (Kan) i KWP7000 (UDS). 4. Całkowicie poprawione i rozszerzone ROD (ODX) danych. W tym diagnozowanie najnowszych modeli samochodów, takich jak nowy 4G-podwozia Audi A6. Struktura danych Rod została również zmieniona, aby wyeliminować wiele redundancji. 5. Wsparcie dla nowych adresów UDS wymaganych dla zgodności z nowymi systemami. 6. EDC15-16 odczyt Przebiegu samochodu. 7. Zawiera również wsparcie dla niektórych EDC15 V6 TDI ECU. 8. Ponad 350 nowych i poprawionych plików. Ponieważ w ostatnich data set pojawiły się nowe sterowniki USB."

                                            -Czy to na pewno jest to samo co od chińczyków?
                                            -czy one wszystkie będą chodzić na Win10 x64? Czy są jakieś wyjątki?
                                            -czy ktoś juz może kupował u kogoś w PL i może polecić jakiegoś sprzedawcę?
                                            -czy muszę szczególnie zwrócić uwagę na jakiś szczegół przy zakupie takiego kabla?
                                            -czy to kodowanie EN to będzie we wszystkich czy niektóre wersje są faktycznie pełne a inne nie?

                                            Sorki za przydługi "referat" ale nie chciałbym "wtopić" kasy tym bardziej ze wychodzi raz drożej niż z Azji
                                            "Na treningach słuchaj swojego ciała
                                            Na zawodach każ mu się zamknąć"

                                            Komentarz


                                            • Dudixx, w 100% pełną wersją PL jest ori. Inna rzecz, że 14.10 nie ma większego sensu, bo wszyscy, co go mieli w ofercie pisali, że to jest tylko do odczytu błędów i nic więcej się z tym nie zrobi. Kolejna rzecz to, że w tej trzeciej ofercie ktoś nie wie o czym mówi, bo diagnozowanie a kodowanie to różne rzeczy. Jakieś linki do ofert jakbyś wrzucił to byłoby lepiej. Ale ja i tak wolałbym poczekać te 3-4 tygodnie a mieć sprawdzony kabelek od przyjaciół z Dalekiego Wschodu Aha, na 12.12 uważaj, bo nie zawsze działa kodowanie. Ja miałem chiński niby w pełni sprawny, ale próby kodowań nic nie dawały (coding accepted, a jednak zostawało stare). Teraz mam 15.7 i jestem zadowolony
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez rafiki
                                                Dudixx, w 100% pełną wersją PL jest ori. Inna rzecz, że 14.10 nie ma większego sensu, bo wszyscy, co go mieli w ofercie pisali, że to jest tylko do odczytu błędów i nic więcej się z tym nie zrobi. Kolejna rzecz to, że w tej trzeciej ofercie ktoś nie wie o czym mówi, bo diagnozowanie a kodowanie to różne rzeczy. Jakieś linki do ofert jakbyś wrzucił to byłoby lepiej. Ale ja i tak wolałbym poczekać te 3-4 tygodnie a mieć sprawdzony kabelek od przyjaciół z Dalekiego Wschodu Aha, na 12.12 uważaj, bo nie zawsze działa kodowanie. Ja miałem chiński niby w pełni sprawny, ale próby kodowań nic nie dawały (coding accepted, a jednak zostawało stare). Teraz mam 15.7 i jestem zadowolony

                                                Czyli 14.10 odpada bezapelacyjnie, co do 12.12 to wszystkie są narażone na ten brak kodowania? czy tylko któraś wersja np. 12.12.3??? Dorzucam te linki może coś więcej wywnioskujecie

                                                Gadgety motoryzacyjne samochodowe, dywaniki gumowe i welurowe, auto nawigacje - Sprzedajemy.pl

                                                Nie znaleziono strony (404) - Sprzedajemy.pl

                                                Części do tuningu samochodów, spojlery, nakładki, listwy - Sprzedajemy.pl

                                                A może ktoś tutaj ma na sprzedaż "od ręki" zbędny kabelek nawet ten 15.7 wtedy bym się skusił może i na wersje bez polskiego
                                                "Na treningach słuchaj swojego ciała
                                                Na zawodach każ mu się zamknąć"

                                                Komentarz


                                                • Dudixx, ja miałem 12.12.0, ale z tego co wiem to jest loteria. Może działać, a może nie...15.7 chciał się ostatnio pozbyć kolega DJMŁODY. Ori to raczej nie są. Stawiam na chińczyki z polskimi labelami, tylko rzecz w tym, że nie wiadomo co to za labele - mogą być niekompletne, błędne. Poza tym jak miałbym wydać 250 zł żeby mieć przesyłkę z Polski to bym naprawdę wolał za pól ceny mieć nowszego chińczyka
                                                  رافال
                                                  Spoty
                                                  Cause freedom is a lonely road
                                                  My O2FL

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez rafiki
                                                    Poza tym jak miałbym wydać 250 zł żeby mieć przesyłkę z Polski to bym naprawdę wolał za pól ceny mieć nowszego chińczyka
                                                    Bardziej mi zależało na tym polskim języku niż na przesyłce ale chyba "wyleczyłeś" mnie z tego pomysłu tym bardziej jeśli chodzi o labele. podpytam kolegi DJMŁODY czy nie chce sprzedać a jak nie to zamówię i chinoli, podpowiedz tylko jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę.
                                                    Jeśli choddzi o jakaś listę kodowań to znajdę gdzieś to skupione w jednym miejscu czy po prostu trzeba ganiać i szukac po całym forum?
                                                    "Na treningach słuchaj swojego ciała
                                                    Na zawodach każ mu się zamknąć"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X