Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maly745,
    ale ja właśnie potrzebuje z internetem,aby połączyć się zdalnie....
    Dawid
    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

    Komentarz


    • Komentarz


      • jendrek1975, dzięki

        również skorzystałem , rozumiem że teraz mogę swobodnie mieć odpalony

        internet podglądać forum i bawić się w kodowanie :wink:
        pozdrawiam Adam
        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


        Spontany Katowickie

        Komentarz


        • DJ MŁODY, właśnie nie wiem czy odcięty jest cały internet poprzez antywirus?
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • dawcio, dokładnie trzeba włączyć myślenie,bo jeśli antywirus ma "wyłączność"na firewalla to ??????? d..a blada

            Komentarz


            • czyli nie da rady przez teamviewer z kimś się połączyć,aby coś pomógł przy VCDS-ie :?:
              Ktoś próbował-ryzykował :?: :idea:
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • Zamieszczone przez jendrek1975
                jeśli antywirus ma "wyłączność"na firewalla to ??????
                To robisz to samo tylko przez antywirusa? :|
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • Czołem wszystkim
                  Słuchajcie jaka jest ostatnia wersja kabelka do Octavi 2 vrs 2.0 tfsi z 2006 r. W pełni polskiej wersji?
                  Chodzi o kabelek który w pełni ogarnie kodowanie.

                  Komentarz


                  • Ma ktoś polskie labele do modułu 09 central electric, szczególnie czujnik zmierzu
                    Ewentualnie 12.12 pl
                    Mój szatan

                    Paweł

                    Komentarz


                    • Ciekavy, Sprawdź e-maila. Przesłałem Ci paczkę, którą można znaleźć w necie ale czy Ci się przyda tego nie wiem. Pliki .lbl można otworzyć w notatniku.
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz


                      • georgg, dzięki
                        Częściowo mi się przydało.
                        Potrzebuje jeszcze labele do modułu 1K0 955 559 lub nowszej wersji
                        No chyba że ktoś ma PL to poprosze screeny z każdego bajtu
                        Mój szatan

                        Paweł

                        Komentarz


                        • Uszanowanko,

                          Czy ktoś z was miał może styczność z takim urzadzeniem: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji ? Nie jestem w stanie w żaden sposób podpiąć go do komputera - cały czas zwraca mi informację, że port jest OK, ale jest używany (in use) i żadna aplikacja sobie z tym nie radzi. Do tego nie wiem jak się dobrać do danych blokowych z poziomu samego urządzenia. Do kabla nie były dołączone żadne sterowniki, a instrukcja jest na tyle uboga, że nic w niej sensownego nie idzie znaleźć.

                          Dodam, że Skoda to O2 FL z 2011 roku (dane w profilu), a co ciekawe samo urządzenie załącza się zaraz po podpięciu go do szyny (nawet z wyłączoną stacyjką).

                          Z góry dzięki za pomoc!

                          Komentarz


                          • Mam cos podobnego od viakena.
                            W jakim celu chcesz to podpiac pod komputer? U mnie sie tego nie robi bo i tak nic z tego nie bedzie
                            Bloki pomiarowe musialbym sprawdzic czy sa dostepne i jak obsluzyc.
                            Skaner ten dziala po podpieciu do gniazda nawet bez kluczyka. Zasilanie chyba bierze prosto z aku a nie po stacyjce

                            [ Dodano: Pią 12 Lut, 16 13:31 ]
                            Na 99% nie obsluzy dlugiego kodowania a bloki pomiarowe jako takie sa w 04 bloki danych
                            Do diagnozy i kasowania bledow dobre bo wiecej zbytnio tym nic nie zrobisz
                            Mój szatan

                            Paweł

                            Komentarz


                            • Dzięki za odpowiedź. Trzeba się zatem za VCDSem rozejrzeć gdzieś w Krakowie.

                              Komentarz


                              • Witam

                                Panowie jedno proste pytanie bo jak czytam to śmigacie różnymi nazwami/modelami -
                                Jaką "wersję/model" kabla polecicie do mojej ?
                                Będzie podpinany pod Win7-prof ?
                                -2006 - FSI - 1Z - Ambiente - Kombi

                                Takie znalazłem
                                - VAG K+CAN COMMANDER 3.6 PL FULL
                                Link

                                - INTERFEJS VAG Super Commander 2.9 K+CAN+TP 89-2009
                                Link

                                Dzięki za odpowiedzi/podpowiedzi
                                Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije ... Rutyną ...

                                Komentarz


                                • Rob66, polecam coś takiego
                                  Gadgety motoryzacyjne samochodowe, dywaniki gumowe i welurowe, auto nawigacje - Sprzedajemy.pl
                                  poszukaj,popytaj na forum czasem chłopaki mają do sprzedania
                                  Dawid
                                  czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                  Komentarz


                                  • Koledzy, jaki kabel pozwoli mi wejść w pomiarówki CAYx? 12.12.0 nie ogarnia.

                                    Komentarz


                                    • himi, kiedyś czytałem że wyższe od 12
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • 15.7 robi

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez dawcio
                                          Rob66, polecam coś takiego
                                          Gadgety motoryzacyjne samochodowe, dywaniki gumowe i welurowe, auto nawigacje - Sprzedajemy.pl
                                          poszukaj,popytaj na forum czasem chłopaki mają do sprzedania
                                          Czyli polecasz ten model "VCDS 12.12 EN VAG" ?
                                          Z tego co czytałem na forum to do celów powiedzmy "prostych" kasowanie, inspekcja" i te wszystkie powiedzmy "podstawowe rzeczy" to ta wersja 12,12 wystarczy i zadziała ?.
                                          a czy te które znalazłem na wskazanych linkach też zadziałają ?
                                          Pytam bo swego czasu (wiem że to nie to samo) podjechałem do gościa żeby kupić bezprzewodowego "elm" czy jakoś tak "bluetooth" i gościu miał 3 modele ŻADEN nie potrafił zczytać z auta danych choć każdy działał - potem dowiedziałem się że jakiś jeden "pin" jest "nie tak" w mojej kostce i pod bluetootha nie zadziała - dlatego nie chciał bym wtopić z kablem
                                          pozdrawiam
                                          Dzięki za odpowiedź
                                          Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a potem pobije ... Rutyną ...

                                          Komentarz


                                          • Page Not Found - Aliexpress.com

                                            Zakładam, że nowszego od tego pewnie nie idzie znaleźć, prawda? (-:

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Rob66
                                              Zamieszczone przez dawcio
                                              Rob66, polecam coś takiego
                                              Gadgety motoryzacyjne samochodowe, dywaniki gumowe i welurowe, auto nawigacje - Sprzedajemy.pl
                                              poszukaj,popytaj na forum czasem chłopaki mają do sprzedania
                                              Czyli polecasz ten model "VCDS 12.12 EN VAG" ?
                                              Z tego co czytałem na forum to do celów powiedzmy "prostych" kasowanie, inspekcja" i te wszystkie powiedzmy "podstawowe rzeczy" to ta wersja 12,12 wystarczy i zadziała ?.
                                              a czy te które znalazłem na wskazanych linkach też zadziałają ?
                                              Pytam bo swego czasu (wiem że to nie to samo) podjechałem do gościa żeby kupić bezprzewodowego "elm" czy jakoś tak "bluetooth" i gościu miał 3 modele ŻADEN nie potrafił zczytać z auta danych choć każdy działał - potem dowiedziałem się że jakiś jeden "pin" jest "nie tak" w mojej kostce i pod bluetootha nie zadziała - dlatego nie chciał bym wtopić z kablem
                                              pozdrawiam
                                              Dzięki za odpowiedź
                                              Myślę że do Twoich "prac"całkowicie wystarczy...a jeśli chcesz coś przyszłościowego poprostu kup nowszy.
                                              Z tymi co piszesz może nie działać Ci
                                              Dwarf prawda i podejdzie do najnowszych aut
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • dostęp zdalny

                                                Zamieszczone przez dawcio
                                                Maly745,
                                                ale ja właśnie potrzebuje z internetem,aby połączyć się zdalnie....
                                                W zaporze blokujesz tylko program by się nie mógł aktualizować. Reszta usłóg działa, w tym zdalny dostęp do pulpitu jesli masz wersje Profesjoanl swojej windy.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez elmi_k
                                                  15.7 robi
                                                  Ktoś na forum oferuje?

                                                  Komentarz


                                                  • himi, napisz do do low-raider, lub chaberr, oni ostatnio mieli do sprzedania.
                                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                    ​​​
                                                    Grzegorz

                                                    Moja Ambitna Czarnula

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X