Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki Octavii 1Z- VCDS

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciekavy, nie pytałem o rozwiązanie oczywiste tylko o możliwość :diabelski_usmiech
    Jest: Srebrna OII FL Combi 2.0 TDI CR CFHC 4x4 2012
    Była: Czarna OII Combi 1,9 TDI BXE 4x4 2007

    Komentarz


    • Zamieszczone przez pawnowy
      A czy jest możliwość zgrania pliku labels od wersji PL i go podmienić w chińczykach.....
      jak znajdziesz kogoś kto ci takie labelki z oryginalnego VCDS udostępni to zawsze możesz spróbować. Wątpię tylko czy znajdziesz chętnego. Skopiować i wkleić zawsze się da.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • próbowałem na 15.7 chinol ale coś nie do końca chce to śmigać
        pozdrawiam Adam
        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


        Spontany Katowickie

        Komentarz


        • DJ MŁODY
          U mnie takie samo auto i ten sam silnik - chodzi 12.12
          McKrak

          Komentarz


          • Koledzy chyba nie za bardzo wiecie jak w nowych kablach są odczytywane opisy i adaptacje . W starych wersjach prawie wszystko było w plikach Labels , gdzie można było je po zdekodowaniu i przetłumaczeniu podmienić , a w nowych bardzo dużo jest już odczytywane z plików Rods i tu niestety zabawa się już kończy .
            Podmiana plików labels nic nie da .

            Komentarz


            • Wojtenio, wiem o tym ale koledzy się pytają więc niech spróbują. :szeroki_usmiech W starym 11..11.3 podmieniałem labelki na spolszczone ale przy 15.7 nawet się tym nie interesuje.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • ja miałem octavie 2 z 2006 roku

                Komentarz


                • Witam,
                  Jutro jadę oglądać ocatvie 2 rok prod 2004, rok modelowy 2005 i chciałbym ją sprawdzić pod kątem błędów. Czy uda mi się to takim ot "kabelkiem" Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                  Komentarz


                  • Nie, musisz mieć hex-can np vcds.
                    Jak ktoś by potrzebował to będę miał na zbyciu kilka kabelków vcds 15.7

                    Komentarz


                    • Pojawiła się nowa wersja Beta 16.5.0
                      Data Version 20160506

                      404 Not Found

                      Komentarz


                      • samtech84,
                        A w jakiej cenie będziesz miał te kabelki, bo potrzebuje coś do Octavii 2 FL z 2009.
                        Octavia II FL
                        1,4 TSI Elegance

                        Komentarz


                        • Witam. Czy macie namiar na interfejs diagnostyczny po szynie can. Auto Skoda Octavia RS z 2007 r BMN. Chciałbym pogrzebać troche przy aucie ale nie wiem co zakupić. . A na stronie Dhgate.com nie wyświetla VCDS-a . Dziękuję i pozdrawiam

                          Komentarz


                          • ksieciujarek19, aliexpress tam znajdziesz
                            Mój szatan

                            Paweł

                            Komentarz


                            • Potrzebuję przeskanować Mercedesa A 2006r, co poza Elmem podejdzie? Macie jakieś doświadczenia?

                              Komentarz


                              • Koledzy czy jest możliwość zakupu klona vcds z polskim oprogramowaniem bo te które znalazłem są EN? Jeśli tak prosze o link.

                                Komentarz


                                • HEJ,
                                  Pytanie takie...swego czasu bylem w posiadaniu audi a B6 I zakupilem sobie kabelek plus soft vagcom10.6 do niego(zdjecie) bylem wstanie porobic kilka ciekawych modow,byl przydatny.
                                  Teraz jezdze Octavia IIfl 1.6tdi w automacie 2010r.Chcialem zobaczyc czy sa jakies bledy itp Nie moge sie polaczyc z autem...czy mam logowac sie innym modelem auta z dostepnej listy modeli aut,czy moze potrzeba nowszego oprogramowania??czy jest to mozliwe zmienic soft majac ten kabel??
                                  dzieki za pomoc zainteresowanym!

                                  [ Dodano: Pon 11 Lip, 16 22:44 ]
                                  :?:

                                  [ Dodano: Pon 11 Lip, 16 22:45 ]
                                  :?:
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • jaki kabel octavia II 1.9 2004

                                    witam czy ten kabel podejdzie pod octavia II 1.9 Link i czy podejdzie pod nowsze auta (rocznikowo)

                                    Komentarz


                                    • ten kabel nadaje się tylko do Octavii 1
                                      pozdrawiam
                                      roberta

                                      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                      http://chomikuj.pl/Roberta9

                                      Komentarz


                                      • Witam

                                        Posiadam kabel elm 327 ale wersja 1.3 sprzed kilku lat służył do poprzednich aut.
                                        Zainstalowałem kabel wszytsko na to wskazuje ale wysykakuje taki błąd
                                        Załączone pliki
                                        [img]http://www.smajek.pl/rs1.jpg[img]

                                        Komentarz


                                        • Z tego co się orientuje to z VCDS pójdzie tylko kabel VCDS a nie elm 327.
                                          Nawet podaje ci komunikat że nie znaleziono kabla (interwejsu)
                                          pozdrawiam
                                          roberta

                                          Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                          http://chomikuj.pl/Roberta9

                                          Komentarz


                                          • Msm,według mnie z VCDS 15.7 nie ma szans aby to ruszyło.
                                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                            ​​​
                                            Grzegorz

                                            Moja Ambitna Czarnula

                                            Komentarz


                                            • Msm, żartujesz sobie z tym ELM?!
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz


                                              • Pojawiła się nowa wersja Release 16.8.0 z datą 1.08.2016

                                                404 Not Found

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez krzynol
                                                  Msm, żartujesz sobie z tym ELM?!
                                                  Nie mam taki i tyle, jesli jest zły to kupię nowy


                                                  PS 6.08.2016

                                                  Sprawdzone dziś i elm 327 działa tylko na Scantools
                                                  [img]http://www.smajek.pl/rs1.jpg[img]

                                                  Komentarz


                                                  • Koledzy, pomóżcie proszę mi zrozumieć o co chodzi z tymi kabelkami i wybrać odpowiedni.

                                                    Miałem O1, miałem niebieski kabelek za 30zł, vag-coma 311 lub 409 albo był polski vag i to wszystko chodziło i było jasne. Teraz kupiłem O2 i są schody.

                                                    Na Allegro są kable jakieś commander głównie do kluczyków i immobilajzera, są też droższe po 150-160zł z funkcją adaptacji, ale to też jakiś super commander i po angielsku. A czy jest interfejs z polskim vcdsem, który umożliwi wypalenie DPFa ? Jak nie ma z polskim to już trudno niech będzie z angielskim, ale jaki to ma być dokładnie kabel, żeby chociaż podejrzeć w jakim stopniu jest DPF zapchany i czy dają do niego pełne oprogramowanie VCDS lub sam link do niego ?

                                                    Drążę temat i padają sugestie HEX-CAN i aliexpress za 20 dolarów. Wchodzę tam, ale nie wiem na co patrzeć, są po 18 dolarów, są po 30, ale i są po 160. Nie wiem czym się różnią. Brać z Aliexpress, czy w Polsce też są dostępne ?

                                                    Page Not Found - Aliexpress.com

                                                    Page Not Found - Aliexpress.com

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X