Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • No to pora odkurzyć temat...
    W tym roczku przelecimy przez CRO do ... Albanii (tak wiem - dłuższa droga - ale wspomnieniowa trasa w jedną lub w drugą stronę być musi).
    Jakie Assistance polecacie? W Polsce mam wykupione w PZU (bez limitu km, itd.) - ale może ktoś musiał skorzystać za granicą i odradza jakieś firmy ?
    Opcja na 14 dni minimum.
    Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

    Komentarz


    • Googlowałem trasy do AL. Też myślałem o jeździe przez Cro, ale cały czas mapy google pokazują, że to dużo dłuższa trasa. O wiele krócej do Ksamil !!! prowadzi przez Bratysławę, Gyor, Budapeszt, Serbię, Macedonię i od tyłu przez Grecję????/ Zastanawiam się czy to prawda. Nawet jak biorę Bratysława, Wiedeń, Graz, Zagreb i do tej samej autostrady w Serbii i dalej przez Macedonię i Grecję pokazuje dłużej o kilka godzin niż przez Gyor i Budapeszt.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        Googlowałem trasy do AL. Też myślałem o jeździe przez Cro, ale cały czas mapy google pokazują, że to dużo dłuższa trasa. O wiele krócej do Ksamil !!! prowadzi przez Bratysławę, Gyor, Budapeszt, Serbię, Macedonię i od tyłu przez Grecję????/ Zastanawiam się czy to prawda. Nawet jak biorę Bratysława, Wiedeń, Graz, Zagreb i do tej samej autostrady w Serbii i dalej przez Macedonię i Grecję pokazuje dłużej o kilka godzin niż przez Gyor i Budapeszt.
        Chyba już się nie nauczę tego nowego forum :-/ Żeby mieć problem po zalogowaniu się z dotarciem do własnego posta #$%&!@! Co tu trzeba poustawiać i jak - bo mi pióra opadają :-(

        ruwado - Zgadza się. Nawet jak punktem "via" oznaczysz np. Jezioro Ochryd - to też Cię tamtędy przeciągnie :-)
        Przez Chorwację jest dalej ale chcę pokazać Żonie (i wspomnieć sobie) miejsca odwiedzane jeszcze przed 1989 rokiem...

        W jakim terminie jedziecie do Ksamil? ;-) Będzie zabawnie, gdy OCPki zamieszkają koło siebie :-D
        No i jakie ubezpieczenie wykupujesz?
        Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

        Komentarz


        • ......
          Ostatnio edytowany przez eaglemirek; 9082.



          CB Harry II ASC + Triflex

          Pozdrawiam Mirek!!

          Komentarz


          • chrisk_89 Wątek o Albanii jest tu Albania, Bułgaria - Octavia Club Polska



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • Na razie się rozglądam, czy AL i gdzie, czy Grecja. Początek lipca.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • chrisk_89 przejdźmy do postu o AL.

                Albania, Bułgaria - Octavia Club Polska
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz


                • chrisk_89 jak masz w PZU, to też weź Assistance na EU w PZU tylko zakup przez internet - w ciągu 30 dni możesz zrezygnować
                  Ja 2 lata temu wykupiłem mini AC i Assistance na EU w ten sposób i po powrocie zrezygnowałem z jednego i drugiego - stratny chyba byłem 40zł.
                  Moja Skodzina

                  Skoda Octavia II -
                  Opel Astra III -

                  Komentarz


                  • W Austrii od 01 stycznia można kupić ewinietę.

                    shop.asfinag.at

                    Ważność winiety od 18 dnia od zakupu.

                    Chodzi o 14 dniowe odstąpienie plus 3 dni na korespondencję pocztową.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • to na spontana nie kupisz, choc fajna to by byla opcja.
                      Marek



                      Octavia Scout 2.0 TDI, Diamond Silver
                      Fiat 126p FL 650E, Żółć Wątrobowa

                      Komentarz


                      • Dla fizycznych taka kicha. Dla firm nie - ważne od razu.
                        pozdrawiam - Darek

                        Komentarz


                        • to już lepiej na toilltickets kupić, w ciągu tygodnia dochodzi przesyłka

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Yarwa Zobacz wpis
                            to już lepiej na toilltickets kupić, w ciągu tygodnia dochodzi przesyłka
                            Dokładnie.

                            Apartament już zarezerwowany-Lipiec ,Pag, może ktoś z OCP tam też będzie w tym czasie.
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • Jak enjoy to enjoy.
                              Podgora po raz kolejny. Po raz kolejny ci sami gospodarze. Koniec czerwca
                              Nowy ap, 2 sypialnie, duża kuchnia, 2 łazienki, w dobrym standardzie - za 50ojro. Zostaje sporo na

                              Komentarz


                              • Ktos sie orietuje jak dzialaja przelewy z revolut ??

                                Wplacam na konto revolut dajmy na to 450zl. Potrzebuje wyslac 100€, czyli srodki sa. Wpisuje 100€ i odbiorca otrzyma 100€ na koncie, czy cos potracaja jemu z tej platnosci, czy mi po otrzymaniu przez odbiorce srodkow cos jeszcze dolicza ??

                                Zamieszczone przez Alonzo_ Zobacz wpis
                                Nowy ap, 2 sypialnie, duża kuchnia, 2 łazienki, w dobrym standardzie - za 50ojro.
                                Bardzo dobra cena, moze to juz dla stalego klienta


                                Generalnie jak patrzymy na apartamenty w systemie 6+2 to widuje cena nawet na poziomie 180-200€/dobe. Ciut duzo moim zdaniem, drozsze tez byly oczywiscie
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Maicroft

                                  Bardzo dobra cena, moze to juz dla stalego klienta


                                  Generalnie jak patrzymy na apartamenty w systemie 6+2 to widuje cena nawet na poziomie 180-200€/dobe. Ciut duzo moim zdaniem, drozsze tez byly oczywiscie
                                  My tam 3 lata temy płaciliśmy 75E za ok 75-80m apart.
                                  I jak miesiąc temu szukalismy to na przełom VI/VII stawki za cos sensownego dla 4 osób były 80-100E i w górę.
                                  Może wpływ na naszą stawkę ma tez termin- ostatni tydzień czerwca....choć wielu wtedy wołało sobie po stówce.
                                  Nie planowaliśmy tam znów jechać ale żonka napisała żeby zobaczyc jak u nich stawki wyglądają i po takiej ofercie "speszaly for ju" i fotkach lokum nie było nad czym sie zastanawiać. Tym bardziej że sama Podgora super nam podeszła plus bliskość wielu miejscówek Makarskiej stamtąd to plus.
                                  A czy jest jakis w tej cenie haczyk? NIby nie, kojarze budynek gdzie to jest, otoczenie. Jedyny tam minus to mega ciasny parking , skąd mam na zderzaku pamiatkę po starym brytolu. A jak będzie - dowiemy się na miejscu
                                  Ostatnio edytowany przez Alonzo_; 7050.

                                  Komentarz


                                  • Temat o Revolut poszedł do nowego wątku Revolut - Octavia Club Polska .
                                    Pozdrawiam,


                                    Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                                    Komentarz


                                    • Z tymi assistance ktos cos kombinowal ?? Bo tak po przebojach znajomych z zeszlego roku, to sie zastanawiam
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Maicroft Zobacz wpis
                                        Bo tak po przebojach znajomych z zeszlego roku, to sie zastanawiam
                                        jakie przeboje?
                                        pozdrawiam - Darek

                                        Komentarz


                                        • Jeden zlawetowal sie do polski spod Splitu, po tym jak najpierw odpadla pompa oleju w misce olejowej i zrobila dziure, ale to ogarnal na miejscu, a potem okazalo sie ze cisnienia sprezania na jednej z glowic nie ma Jedna awaria powiazana w pewnym stopniu z druga.

                                          Drugi dojechal na miejsce bez problemu, auto tydzien postalo. Odpalil i po przejechaniu 20km akumulator umarl, bo okazalo sie ze alternator sie skonczyl. No i trzeba bylo zalawetowac gdzies zeby to naprawic. Koszty samej naprawy i tak 100% wyzsze niz u nas.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • Fajna historia o chorwackiej parze bocianów

                                            Od 16 lat lata do niepełnosprawnej partnerki. O takiej miłości ludzie mogą pomarzyć - Kobieta


                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Ciekawe jak w tym roku z objazdem M-L-P w Słowenii - czy budowa autostrady na tyle już się posunęła do przodu, że objazdu nie ma lub jest nieopłacalny.
                                              Moja Skodzina

                                              Skoda Octavia II -
                                              Opel Astra III -

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
                                                Ciekawe jak w tym roku z objazdem M-L-P w Słowenii - czy budowa autostrady na tyle już się posunęła do przodu, że objazdu nie ma lub jest nieopłacalny.
                                                Budowa trwa. Autostrada do Podlehnika. W związku z tym objazd jest zmodyfikowany. Objazd będzie zawsze opłacalny. Ale to indywidualna ocena.
                                                Szczegóły tu:
                                                Objazdy autostrad w SŁOWENII | Cro.pl - Chorwacja online

                                                Zaloguj się | Cro.pl - Chorwacja online

                                                Objazdy autostrady w SŁOWENII - dyskusja - strona 149 | Cro.pl - Chorwacja online
                                                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                =================================================

                                                Komentarz


                                                • endryu dzięki - wygląda skomplikowanie ten kawałek od Ptuja do Podhelnika
                                                  Może na Cvetlin należałoby uderzać?
                                                  Ostatnio edytowany przez krzygaj; 3716.
                                                  Moja Skodzina

                                                  Skoda Octavia II -
                                                  Opel Astra III -

                                                  Komentarz


                                                  • Trzeba troszkę przypilnować mapy-trasy przejazdu do Podlehnika.
                                                    Przez Cvetlin, jak najbardziej tak.
                                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                    =================================================

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X