Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krissos, ja o tym wiem, ITD o tym wie, przedsiębiorcy też o tym wiedzą. Tylko na wiejskiej nie wiedzą/nie chcą wiedzieć/nie rozumieją.

    BTW, myślicie, że 500 zł u nas za jedną tablicę indywidualną to dużo? To co powiecie na tablice za prawie 3 miliony zł :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
    Auto Świat - Portal motoryzacyjny
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • rafiki, kto bogatemu zabroni
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • 2.0-16v Michał, też prawda ale ja - nawet jakbym miał - to wolałbym chyba te 3 bańki wydać na coś innego niż kawałek blachy :lol:
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • rafiki, ale ten gość ma i na to i na to. Wiec pewnie leje juz na to ile płaci :lol:
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
          przedstawiam smerfetke

          Komentarz


          • Biszczu, dokładnie tak jest :!:
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
            przedstawiam smerfetke

            Komentarz


            • No i się zacznie...... :diabelski_usmiech
              Załączone pliki
              Moja ADELA

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

              i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

              Komentarz


              • Zamieszczone przez rafiki
                krissos, ja o tym wiem, ITD o tym wie, przedsiębiorcy też o tym wiedzą. Tylko na wiejskiej nie wiedzą/nie chcą wiedzieć/nie rozumieją.

                BTW, myślicie, że 500 zł u nas za jedną tablicę indywidualną to dużo? To co powiecie na tablice za prawie 3 miliony zł :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                chyba za kawalek plastiku Inna droga sa drogie bo nie mozna sobie samemu wymyslac tablic tak jak w PL. Tutaj sa przepisy regulujace numery tablic. Tzn odleglosci pomiedzy literami/cyframi Wielkosc oraz rodzaj czcionki. Niestety albo stety policja bardzo sie tego 3ma bo jak wiadomo pelno tutaj kamer. Przewaznie w 90% robia zdjecia od tylu wiec tablica musi byc prawidlowa bo "system" moze miec problemy z odczytem.
                Obecnie -> Skoda OCTAVIA II 2.0 FSI
                Obecnie -> Seicento 900+LPG
                Bylo -> Renault LAGUNA II 1.8
                Bylo ->GOLF 3 1.8

                Octavia http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87045

                Seicento http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461776#1461776

                Komentarz


                • Zamieszczone przez rafiki
                  krissos, ja o tym wiem, ITD o tym wie, przedsiębiorcy też o tym wiedzą. Tylko na wiejskiej nie wiedzą/nie chcą wiedzieć/nie rozumieją.
                  Tu się z tobą nie zgodzę bo na wiejskiej wiedzą i rozumieją, ale sami sobie w przepisach srać nie będą (nie jeden ma firmę transportową tzn. trzyma łapę na niej, bo oficjalnie to jakiś Kowalski jest właścicielem) :diabelski_usmiech
                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                  ----------------------------------------------------

                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                  Komentarz


                  • stan wojenny
                    Załączone pliki
                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                    _______________________________________
                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                    Komentarz


                    • kto za kółkiem? Ken Block?

                      Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
                      Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                      Był Rapid 1.4 TDI-CR

                      Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                      Komentarz


                      • Wykopane gdzies na fejsie, daje do myslenia...

                        SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
                        TATA: No jasne, o co chodzi?
                        SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?
                        TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
                        SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zarabiasz na godzinę.
                        TATA: No, jak tak bardzo chcesz wiedzieć zarabiam 100 $ na godzinę.
                        SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 50 $?
                        Tata się wkurza.
                        TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki, albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
                        Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.

                        Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
                        Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
                        Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 50 $, nie pyta często o pieniądze.
                        Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.

                        TATA: Śpisz synku?
                        SYN: Nie tato, nie śpię
                        TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 50 $ o które mnie poprosiłeś.
                        Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
                        SYN: Ach, dziękuję tato.
                        Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
                        TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
                        SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
                        Tato, mam 100 $ teraz. Mogę kupić jedną godzinę z twojego czasu. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym zjeść z tobą kolację.
                        Tata oniemiał. Objął synka i błagał o przebaczenie.....
                        To jest tylko historyjka, która ma przypomnieć wam wszystkim, że nie jest tylko ważne aby pracować ciężko całe życie. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że czas ucieka nam między palcami, a my nie spędzamy go z osobami bliskimi, ważnymi, tymi które kochamy. Jeżeli umarlibyśmy jutro, firma dla której pracujemy łatwo nas zastąpi w kilka dni, ale rodzina i przyjaciele będą nas opłakiwać przez resztę ich życia. Pomyślmy więc dlaczego tak bardzo jesteśmy pochłonięci pracą. Istnieją ważniejsze rzeczy......
                        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                        Komentarz


                        • piramida, ale mnie zdołowałeś, mam czesto wyjazdy służbowe, 3-4 dni nie ma mnie w domu, a mam córcie 4 latka i synka 2.5roku, i nie raz mi się serce kraje jak mam ich zostawić, o żonce już nawet nie wspomnę :|
                          Było szybkie
                          2.0 TDI BKD 177km/402Nm by Aligator
                          CITROEN C5 III TOURER EXCLUSIVE
                          163HDI HYDRACTIVE 3+
                          Jest wycieczkowóz
                          VW Sharan 7n 2.0TDI 170km DSG

                          Komentarz


                          • lukasiasty - też mi się przykro zrobiło (witamy w klubie). W ub. tygodniu wmurowało mnie jak córa ma stwierdziła "tato, ciebie prawie całymi dniami w domu nie ma".... ech

                            piramida - przy okazji, text świetny, ukazujący do czego dążymy. Można to jeszcze zobrazować słowami Benedykta, które mniej więcej tak leciały:
                            "mamy coraz szybsze samochody, coraz szybsze komputery, a mamy dla siebie coraz mniej czasu".....
                            Była Octavia II (Combi) 1.9 TDI PD

                            Był Rapid 1.4 TDI-CR

                            Poprzednio także Fabia II Combi 1,4 16V

                            Komentarz





                            • CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • zasłyszane:
                                Co jest rzadsze niż bliźniacy syjamscy?

                                Cygan jedynak.
                                :lol:
                                - Superb
                                - Panda 1.2

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Adam-Ski
                                  lukasiasty - też mi się przykro zrobiło (witamy w klubie). W ub. tygodniu wmurowało mnie jak córa ma stwierdziła "tato, ciebie prawie całymi dniami w domu nie ma".... ech

                                  piramida - przy okazji, text świetny, ukazujący do czego dążymy. Można to jeszcze zobrazować słowami Benedykta, które mniej więcej tak leciały:
                                  "mamy coraz szybsze samochody, coraz szybsze komputery, a mamy dla siebie coraz mniej czasu".....
                                  A co ma powiedzieć kierowca? Niektóre firmy wykorzystują i chłopaki jeżdżą po 6-8 tygodni i na 1 tydzień do domu, a już nie wspominając tych co pracują za granicą a rodzina w kraju widują się kilka razy w roku a reszta na skype :x Nastały takie poje... czasy.
                                  "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                  ----------------------------------------------------

                                  !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                  Komentarz


                                  • [youtube] [/youtube]

                                    [youtube] [/youtube]
                                    Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

                                    Komentarz


                                    • lukasiasty, witaj w klubie- ja jestem auditorem i co tydzień wyjeżdżam na 3-4 dni na delegacje i to od 13 lat a mam dwóch chłopców 8 i 4 lata. Cholerny świat :evil:
                                      Sebastian

                                      Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                      www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez rafiki
                                        Tylko na wiejskiej nie wiedzą/nie chcą wiedzieć/nie rozumieją.
                                        No proszę Cię chyba nie sądzisz, że oni wiedzą co to ITD i jak trzeba skonstruować przepisy dla wykonywania zadań.

                                        [ Dodano: Czw 11 Gru, 14 20:13 ]
                                        Zamieszczone przez Biszczu
                                        jakbyście mieli kasy jak lodu to uwierzcie mi, że wydawalibyście na jeszcze większe pierdoły. Zmienia się status majątkowy to i zmieniają się wydatki i pewne priorytety. Na prostym przykładzie nikogo nie obrażającym. Zarabiasz:
                                        - 1000 zł zakupy robisz w Aldi
                                        - 1500 zł zakupy robisz w Biedronce
                                        - 1650 zł zakupy robisz w Lidlu
                                        - 2000 zł zakupy robisz w Tesco
                                        - 4000 zł zakupy robisz w Almie
                                        etc etc
                                        a ja nie mam almy a 100 km jeździć nie będę aby "dobrze" wydać, dlatego wydaję w Lidlu, Biedrze, tesco Auchan itp itd. Znam co niektórych co mają dużo i aby sie pokazać na zakupy jeżdżą (latają) np do paryżewa.

                                        [ Dodano: Czw 11 Gru, 14 20:19 ]
                                        piramida, ale pojechałeś :roll: :shock:

                                        Komentarz


                                        • Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                                          Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                                          A mówiła mama -
                                          "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                                          http://campaign.scania.com/v8/

                                          Komentarz


                                          • piramida, co prawda jest dział humoru - ale to co napisałeś to święta prawda. Nieraz też dochodzę do wniosku ... po co się tak spalać. czas spędzony z najbliższymi jest bezcenny!!!
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Romekm76, :

                                              Komentarz


                                              • krzyk rozpaczy
                                                Załączone pliki
                                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                                _______________________________________
                                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                                Komentarz


                                                • kierowca stracił czujność

                                                  [ Dodano: Pią 12 Gru, 14 16:36 ]
                                                  weekend

                                                  Seat Leon ST FR by mirek_p11

                                                  Fotki
                                                  Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                                                  Fotki

                                                  Komentarz


                                                  • Kontenerek po prostu czad :twisted:

                                                    A weekend ... :roll: no cóż... dla niektórych dzień jak co dzień
                                                    O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                                    Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                                    Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X