Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzedaż zasłonek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a jak tam dalej nie ma planów na zrobienie przednich bocznych w o2? powinno być łatwiej niż z tylnymi bo są mniejsze
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Zamieszczone przez blackrs
      a jak tam dalej nie ma planów na zrobienie przednich bocznych w o2? powinno być łatwiej niż z tylnymi bo są mniejsze
      Przednich bocznych ? A to nie jest zabronione ?
      Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

      Komentarz


      • mnie sie zlamal drut w zaslonce okna lewego - mozna to jakos naprawic?
        Prowadzi NaviExpert Lifetime
        Ostrzega Yanosik
        Nagrywa Vicovation TF-2 EZ

        Komentarz


        • Zamieszczone przez skemenhs
          Przednich bocznych ? A to nie jest zabronione ?
          zabronione jest oklejanie folią nic nie ma przepisach o zasłonkach przeciwsłonecznych, zresztą zawsze mozna w mgnieniu oka zdjać. mnie to interesuje bo ja mam u siebie tylko pzrednie szyby el. i np jak bym chciał po wietrzyć auto na daczy to z pilota otwieram i mi muchy nie lecą no ale jest jakaś szansa czy nie? na tylną do hb nie ma szans tak jak wcześniej tak?
          BYŁA o1 rs
          BYŁA o2 1.6
          JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

          Komentarz


          • Czytam o tych zasłonkach i często pojawia się stwierdzenie o małej ilości zaczepów (O2KombiTour). Jak to więc jest? - Pytanie do producenta - czy można zamówić dodatkowe kilka sztuk? Chociażby w przypadku utraty - czasem się zdarza jakaś zguba - i co wtedy?
            Skoro problem z ich ilością się pojawił, uznaję, że taki problem istnieje i ich ilość nie jest wystarczająca.
            Po odbiorze octavii pewnie będę chciał zaopatrzyć się w tego typu bajer, ale lepiej mieć odpowiedzi przed zakupem niż kombinować po fakcie... a z tym bywa różnie.
            Octavia 2 Combi Tour 1.6 LPG
            zamówiona 23.11.2011
            odebrana... nadal czekam...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez adamusek
              mnie sie zlamal drut w zaslonce okna lewego - mozna to jakos naprawic?
              Prosze o kontakt na priva. Wymienimy

              [ Dodano: Nie 12 Lut, 12 00:53 ]
              Zamieszczone przez blackrs
              Zamieszczone przez skemenhs
              Przednich bocznych ? A to nie jest zabronione ?
              zabronione jest oklejanie folią nic nie ma przepisach o zasłonkach przeciwsłonecznych, zresztą zawsze mozna w mgnieniu oka zdjać. mnie to interesuje bo ja mam u siebie tylko pzrednie szyby el. i np jak bym chciał po wietrzyć auto na daczy to z pilota otwieram i mi muchy nie lecą no ale jest jakaś szansa czy nie? na tylną do hb nie ma szans tak jak wcześniej tak?
              Tylną do hb postaramy zrobic przed latem natomiast na przednie boczne szanse zerowe.
              Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

              Komentarz


              • aha spoko a mniej wiecej kiedy ta tylna będzie sie zastanawiam czy namówic teraz boczne apotem tył czy lepiej poczekać na calość. jaką cene orientacyjna za komplet przewidujesz?
                BYŁA o1 rs
                BYŁA o2 1.6
                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                Komentarz


                • jak w temacie interesują mnie boczne do octavi I i na tył szyba do HB bo bezsęsu kupić boczne teraz a potem jeszcze raz płacić za przesyłką za tył jakiś bardziej konkretny termin a może właśnie produkcja teraz by wejść w sezon z gotowym produktem

                  [ Dodano: Sob 25 Lut, 12 11:57 ]
                  to co z tymi zasłonkami na szybę tył do HB?
                  .................................................. ..............
                  O SERCE SZKODNIKA dba
                  Perfect Serwis DobryGrześWawa

                  .................................................. ..............

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez momo05
                    jak w temacie interesują mnie boczne do octavi I i na tył szyba do HB bo bezsęsu kupić boczne teraz a potem jeszcze raz płacić za przesyłką za tył jakiś bardziej konkretny termin a może właśnie produkcja teraz by wejść w sezon z gotowym produktem

                    [ Dodano: Sob 25 Lut, 12 11:57 ]
                    to co z tymi zasłonkami na szybę tył do HB?
                    Czekamy aż nawinie nam się jakaś o2hb to wtedy je zrobimy
                    Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                    Komentarz


                    • No to jakiś temat odpowiedni i na pewno ktoś się znajdzie.

                      Komentarz


                      • ale ja pytałem do OCTAVI I HB nie do O2
                        .................................................. ..............
                        O SERCE SZKODNIKA dba
                        Perfect Serwis DobryGrześWawa

                        .................................................. ..............

                        Komentarz


                        • Czekam na tylną szybę do OII HB, proszę o hasło, jak będą w ofercie.

                          Komentarz


                          • Troszkę ciężki kontakt z producentem jest, ale zapytam tutaj.

                            jest możliwość zakupić kilku sztuk wpinek? Jako że w zimie nie używam zasłonek, to zostały mi tylko w drzwiach zapinki, które "zakleszczyłem" tak aby sobie ubrań nie rwać o nie. Teraz oglądałem i dwie by się przydało wymienić, bo mogą niebawem pęknąć.
                            Da się dokupić.

                            I fajnie by było gdybyś w końcu wyjaśnił sprawę z tą tylną szybą w HTB O1 bo ciężko zrozumieć już jak sytuacja wygląda.

                            O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                            Komentarz


                            • witam ponownie kolejne zapytanie do producenta bo coś przycichł tył szyba do octavi I sedan /HB kiedy w sprzedaży ? pilne bo idzie lato
                              .................................................. ..............
                              O SERCE SZKODNIKA dba
                              Perfect Serwis DobryGrześWawa

                              .................................................. ..............

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez momo05
                                witam ponownie kolejne zapytanie do producenta bo coś przycichł tył szyba do octavi I sedan /HB kiedy w sprzedaży ? pilne bo idzie lato
                                dokładnie to samo tylko do o2
                                BYŁA o1 rs
                                BYŁA o2 1.6
                                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                Komentarz


                                • Witam,

                                  Jaki jest aktualny cennik zasłonek dla OCP ?
                                  Z tego co zrozumiałem aktualny był ważny do 01.03.2012

                                  Komentarz


                                  • Przepraszam za opóźnienie związane z pilnym wyjazdem

                                    Zmodyfikowany cennik z 18.08.2013

                                    O1 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Kombi (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki
                                    Roomster (Pełen zestaw / 6 zasłonek) 290 zł + Koszt wysyłki


                                    O1 Sedan (hatchback) 180 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Sedan (hatchback) 190 zł + Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Limuzyna 190 zł + Koszt wysyłki
                                    SuperB 1 Limuzyna 190 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Hatchback 190 + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Hatchback 190 + Koszt

                                    Istnieje możliwość zakupu pojedynczych zasłonek. Oto cennik.

                                    O1 Kombi (same drzwi)180 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Kombi (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki
                                    Roomster (same drzwi 180 zł) + Koszt wysyłki

                                    O1 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Kombi (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki
                                    Roomster (okienka przestrzeni bagażowej) 135 zł+ Koszt wysyłki

                                    O1 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Kombi (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki
                                    Roomster (zasłonki tylnej klapy) 140 zł + Koszt wysyłki

                                    Zestawy bez tylnej klapy:

                                    O1 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                                    O2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 1 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                                    Fabia 2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                                    SuperB 2 Kombi (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki
                                    Roomster (zestaw bez zasłonek tylnej klapy)245 zł + Koszt wysyłki


                                    Cena wysyłki 30 zł . Kurier UPS
                                    Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia do ceny wysyłki może wysłać własnego kuriera.
                                    Nie wysyłamy poczta ponieważ gabaryty przesyłki to 100 cm x 60 cm i z nawału pracy nie będziemy włóczyli się po urzędach pocztowych.
                                    W razie pytań telefon dzwonić pod numer 602 489 332

                                    Procedura zakupu.

                                    Dane do przelewu to:
                                    Electronica Punto Com S.C
                                    Nazwa Banku :ING BANK SLASKI
                                    Numer Konta :35 1050 1490 1000 0023 0819 6985
                                    W tytule przelewu należy wpisać nazwę użytkownika z forum.
                                    Po przelaniu pieniędzy należy przesłać emaila z pełnym adresem i numerem telefonu na następujący email - [email protected] wpisując również nazwę użytkownika i rodzaj zakupionych zasłonek i podanie czy ma być paragon fiskalny czy faktura. Jeżeli faktura VAT to proszę o dane do faktury.

                                    Inne zasłonki dostępne na naszej stronie AUTOZASLONKI.COM - Zasłonki do samochodów osobowych i busów. Produkcja i sprzedaż. - Auto Zasłonki - dedykowane osłony przeciwsłoneczne

                                    [ Dodano: Pon 26 Mar, 12 08:01 ]
                                    Zamieszczone przez blackrs
                                    Zamieszczone przez momo05
                                    witam ponownie kolejne zapytanie do producenta bo coś przycichł tył szyba do octavi I sedan /HB kiedy w sprzedaży ? pilne bo idzie lato
                                    dokładnie to samo tylko do o2
                                    Do O1Heatchback tylną klapę wysyłamy do produkcji za 2 tyg
                                    Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                                    Komentarz


                                    • a do o2? jest w planach czy nie bo nie wiem czy czekać?
                                      BYŁA o1 rs
                                      BYŁA o2 1.6
                                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez blackrs
                                        a do o2? jest w planach czy nie bo nie wiem czy czekać?
                                        Jak nam sie nawinie 02 to zrobimy
                                        Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                                        Komentarz


                                        • skemenhs, jestem chętny na zasłonki do OIIKombi tylko mam pytanie czy jest możliwość dostania/dokupienia większej ilości zaczepów (po 5 na zasłonkę). Przeczytałem temat i widzę, że już kilka osób poruszało temat, a odpowiedzi nie znalazłem.

                                          Komentarz


                                          • octopus, Ja kupowałem od nich i kupiłem z dodatkowymi zaczepami. U mnie na tylnych dzwiach trzymają się na trzech, a na tylnych bocznych są na wcisk bez żadnych zaczepów. Tylnej nie zamawiałem więc się niewypowiem.

                                            Moja Octavia:
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                            Rafał

                                            Komentarz


                                            • Do O1Heatchback tylną klapę wysyłamy do produkcji za 2 tyg
                                              jak będa gotowe to poproszę info forum
                                              .................................................. ..............
                                              O SERCE SZKODNIKA dba
                                              Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                              .................................................. ..............

                                              Komentarz


                                              • Witam
                                                A jaka będzie cena kompletu do LIFTBACK ??? - to znaczy boczne szyby + tylna ?
                                                jak rozumiem narazie robicie tył do 01 ale cena takiego kompletu dla O2 pewnie będzie podobna.
                                                pozdr
                                                Krzysztof
                                                4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                                                Komentarz


                                                • rodaczek, dzięki za info

                                                  A jak jest z widocznością w nocy? Zastanawiam się czy mi zasłonki nie będą parkowania bardzo utrudniały.

                                                  Komentarz


                                                  • octopus, nie zauważyłem żeby przeszkadzały, zresztą szybki demontaż w odróżnieniu od oklejonych folią szyb i masz normalną przejrzystość w nocy

                                                    Moja Octavia:
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                                                    Rafał

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X