Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzedaż zasłonek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy któryś ze szczęśliwych posiadaczy wyżej wymienionych zasłonek mógłby wrzucić jakieś zdjęcia albo podać link do nich? chciałbym zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości....
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz


    • Link

      Komentarz


      • na poprzednich stronach są fotki wiec sobie poczytaj cały temat
        BYŁA o1 rs
        BYŁA o2 1.6
        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

        Komentarz


        • cytuje producenta
          "Do O1Heatchback tylną klapę wysyłamy do produkcji za 2 tyg"
          minęło i co są ?
          .................................................. ..............
          O SERCE SZKODNIKA dba
          Perfect Serwis DobryGrześWawa

          .................................................. ..............

          Komentarz


          • Zamieszczone przez octopus
            skemenhs, jestem chętny na zasłonki do OIIKombi tylko mam pytanie czy jest możliwość dostania/dokupienia większej ilości zaczepów (po 5 na zasłonkę). Przeczytałem temat i widzę, że już kilka osób poruszało temat, a odpowiedzi nie znalazłem.
            ja też w temacie dodatkowych zaczepów.....
            1. czy można zamówić?,
            2. ile to kosztuje dodatkowo? (a może dla forumowiczów gratis....... )
            Pzdr.
            Tomek
            O2 SCOUT 1,8 TSI

            Komentarz


            • widzę producent milczy jak zaklęty :evil:
              .................................................. ..............
              O SERCE SZKODNIKA dba
              Perfect Serwis DobryGrześWawa

              .................................................. ..............

              Komentarz


              • mottom, w sprawie dodatkowych zaczepów puść pw do skemenhs (tak ci szybciej odpowie) to ci poda telefon do gościa i z min się dogadasz
                ja za jakieś 10 dodatkowych zabuliłem z dychę i naprawdę warto, zasłonki teraz ekstra się trzymają
                CISOWÓZ http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=40594
                CISOWÓZ ZWEI http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=50866

                Komentarz


                • Zamieszczone przez momo05
                  widzę producent milczy jak zaklęty :evil:
                  Istnieje coś takiego jak PW. Oprócz przeglądania OCP mamy też trochę pracy więc jeżeli , ktoś chce się z nami skontaktować to na PW
                  Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                  Komentarz


                  • to w jakim celu jest w firmie osoba odpowiedzialna za kontakt z forum ?
                    jak nic nie robi
                    po co się ogłaszać ?
                    dbałość o kupującego się powinna liczyć i profesjonalizm obsługi :wink:
                    .................................................. ..............
                    O SERCE SZKODNIKA dba
                    Perfect Serwis DobryGrześWawa

                    .................................................. ..............

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez momo05
                      to w jakim celu jest w firmie osoba odpowiedzialna za kontakt z forum ?
                      jak nic nie robi
                      po co się ogłaszać ?
                      dbałość o kupującego się powinna liczyć i profesjonalizm obsługi :wink:
                      Na forum sprzedajemy 1 kpl. zasłonek co 2 tyg. czy uważasz , że powinniśmy być na forum 24 godz na dobę aby czytać wpisy ?

                      [ Dodano: Sob 14 Kwi, 12 17:16 ]
                      Zamieszczone przez momo05
                      cytuje producenta
                      "Do O1Heatchback tylną klapę wysyłamy do produkcji za 2 tyg"
                      minęło i co są ?
                      Mamy opóźnienie z klapą.
                      Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                      Komentarz


                      • Koledzy, jak zasłonki wpływają na nagrzanie się auta?
                        Nie mam samochodu z klimą i zastanawiam się czy jest znacząca odczuwalna różnica dla nagrzewania się auta między zasłonkami a ich brakiem? Wypowie się ktoś kto je użytkuje? :?

                        Komentarz


                        • Pavvlik, bez klimy w takie fest upały, czy z zasłonkami, czy z folią na szybach, i tak będziesz miał w aucie piekarnik - pewnie kilka stopni mniej będzie, ale to nie będzie jakaś bardzo zauważalna różnica :wink:

                          Komentarz


                          • to nie będzie jakaś bardzo zauważalna różnica
                            Dokładnie! Cała buda sie nagrzewa.
                            Jest: VW Passat B6 04.2010 2.0 TDI CR CBBB (170KM/350Nm) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=88468;
                            a do zadań miejskich: VW Lupo 1.4 AUD MY2004 (60KM/116Nm seria)
                            Była: O1 L&K kombi 1.9 TDI AHF 2001/2002 (160KM/356Nm by ECU Project)
                            O2 kombi 4x4 1.9 TDI BXE 2006 (147KM/345Nm by ECU Project)

                            Komentarz


                            • skemenhs :
                              nie mówię że macie być na forum 24H ale macie jakiegoś człowieka co obsługuje forum zgadza się
                              poza tym zadałem pytanie maliowo i za pośrednictwem allegro i też nie otrzymałem odpowiedzi więc jak to jest ?
                              i co z zasłonkami szyba tył octavia I HB ?
                              .................................................. ..............
                              O SERCE SZKODNIKA dba
                              Perfect Serwis DobryGrześWawa

                              .................................................. ..............

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez skemenhs
                                Zamieszczone przez Agamek12
                                skemenhs, a czy masz w planach sprzedaż zasłonekdo Avensisa T25 liftback?
                                Sorry za opóźnienie. Niestety narazie nie mamy w planach.
                                Coś się zmieniło?
                                Adam... Używam:
                                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                Passek: B6 175KM/366Nm

                                Komentarz


                                • Zastanawiam sie nad tymi zaslonkami lub przyciemnieniem szyb i nie wiem co bedzie lepsze. Te zaslonki daja podobny efekt przyciemnienia jak folia czy jest duzo gorzej? Nie stukaja Wam na dziurach te zaslonki?
                                  Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                  www.nawmar.pl

                                  Komentarz


                                  • skemenhs Dzięki za zasłonki. Dziś przyszły i są już zamontowane, wyglądają super.
                                    Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
                                    Jest: OIII 1.4 TSI beż cap... Elegance+Amazing+Dynamic+parę fajnych dodatów cieszących oko
                                    Była: OII FL 1.8 TSI czarna Elegance+light assistant+lusterko foto...+pakiet biznes+pakiet WADLIWE AUTKO !!!

                                    Komentarz


                                    • W kwestii tylnej szyby w O2 liftback nadal cisza?
                                      Czarna perła O2 FL:
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58593

                                      Komentarz


                                      • nie żebym się czepiał szanowny skemenhs ale zgodnie z tym co wcześniej w poście raczyłeś zwrócić uwagę mi szanownemu zadałem pytanie o zasłonki na forum i na allegro i maliowo i co i dupa zero odp a wolał bym kupić komplet jeśli już mam taki zamiar to wole całość boczne + tył szyba do octy I HB więc jak to jest są na tył szyba czy nie bo dość dawno obiecaliście a cisza długaaaaaaaaaaa a i odp ani na forum ani za pośrednictwem allegro ani mailowo oj nie ładnie :twisted:
                                        .................................................. ..............
                                        O SERCE SZKODNIKA dba
                                        Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                        .................................................. ..............

                                        Komentarz


                                        • No faktycznie długo trzeba czekać na odpowiedź.
                                          Budowa domów energooszczędnych, szkieletowych
                                          www.nawmar.pl

                                          Komentarz


                                          • będzie wreszcie jakoś odp od producenta w sprawie ? :evil:
                                            .................................................. ..............
                                            O SERCE SZKODNIKA dba
                                            Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                            .................................................. ..............

                                            Komentarz


                                            • też czekam!!!
                                              BYŁA o1 rs
                                              BYŁA o2 1.6
                                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                              Komentarz


                                              • "Istnieje coś takiego jak PW. Oprócz przeglądania OCP mamy też trochę pracy więc jeżeli , ktoś chce się z nami skontaktować to na PW"
                                                cytat producenta dobre sobie od tygodni mimo wielu prób kontaktu za pośrednictwem forum priva maili allegro a producent milczy jak zaklęty dziwaczne postępowanie a raczej jego brak udanego biznesu jak tak działacie w jakim celu cała ta wasza oferta jak macie gdzieś potencjalnych kupujących zresztą szkoda pisać ręce opadają
                                                .................................................. ..............
                                                O SERCE SZKODNIKA dba
                                                Perfect Serwis DobryGrześWawa

                                                .................................................. ..............

                                                Komentarz


                                                • Panowie nr telefonu macie na allegro - wiec wystarczy zadzwonic ew zadać pytanie z aukcji allegro i bez problemu bedzie. Co do tylniej zasłonki juz nie raz pisałem, ze jak producent tego nie zrobi to zwykla roletka za 25-30 zł daje rade :diabelski_usmiech
                                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie, na allegro pojawiła się oferta zasłonek do OII obejmująca szybę tylną w kwocie 280 zyli plus przesyłka. Osobiście posiadam zasłonki szyb bocznych - wcześniej nie posiadali zasłonek na szybę tylną. Obecnie czekam na odpowiedź odnośnie możliwości zakupu tylko zasłonek na szybę tylną...
                                                    Jedno życie mężczyzny to za krótko, żeby poznać kobietę…

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X