Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapachy do aut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez damian1975
    r2r, zakupiłem w piątek CS zapach melon-malibu :!:
    Wsadziłem nochala wczoraj na spocie do Twojej fury i pachnie to ładnie, choć i tak jakby poprzedni zapach, który miałeś w aucie, "przebija się" mocniej. Jak to maksiu stwierdził, lody w wafelku :wink:
    Artur

    Komentarz


    • Już bardzo dawno przestałem być fanem choinek zapachowych, aleee, kiedyś na przeglądzie dorzucali gratis taki listek zapachowy, wpadł mi w ręce odpakowałem folię do połowy, włożyłem do schowka w jamboxie i jest idealnie 8) . Trafił mi się jakiś lekki aromat zielonej herbaty , normalnie nic nie czuć , ale wystarczy uchylić podłokietnik i jest lekki aromat, jak chcę mocniej to otwieram klapkę nadmuchu do schowka i daję w całej kabinie. Plus ,nic nie widać- nie dynda się na lusterku, pachnie na życzenie , daje już ponad miesiąc, minus trzeba mieć jambox.
      Chyba się przeprosze z "choinkami"

      Komentarz


      • Ja zacząłem testy sloiczka z biedronki "top gear" new car..... zobaczymy..
        Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

        Komentarz


        • Zamieszczone przez r2r
          Jak to maksiu stwierdził, lody w wafelku
          lata 1990 - to był smak i zapach
          Paweł

          Komentarz


          • top gear "słoiczek" zapach w porządku (akurat miałem wanilię) trochę odparowuje, ale miałem już ze 2,5 miesiąca dla mnie na plus.
            1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
            moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

            Komentarz


            • Ja od zawsze używam buteleczek z drewnianym korkiem
              Standardowy zestaw to ciemny niebieski [bodajże morski albo jakiś taki arkyczny] oraz jasny zielony [zielone jabłuszko]
              Jedną wieszam na lusterku, drugą z tyłu.
              Co jakiś czas przechylę żeby nawilżyć korek.
              Wytrzymuje jakieś 2 miesiące w zależności od użytkowania.
              Zapach rzecz gustu ale jak dla mnie bardzo orzeźwiający i nie mdlący.
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=79749

              Komentarz


              • ...Pod podłokietnikiem wożę słoiczek z żelem, o zapachu zielonej herbaty, taki:



                Aroma Car

                Zapach dyskretny, bardzo przyjemny i orzeźwiający.
                Trwały, już ze trzy miesiące pachnie.
                Z pewnością kupię ponownie.



                ...Nie mogę mieć niczego przy lusterku, wkurza mnie jak coś mi tam dynda.

                Komentarz


                • Voit, czas na test Twojego zapachu....
                  Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                  Komentarz


                  • Voit Też mam podobny problem z wieszaniem czegokolwiek na lusterku. Zawsze przyczepiam Wunderbauma do uchwytu na karty parkingowe (przednia szyba na dole od kierowcy), nie wiem jak to się prawidłowo nazywa.

                    Przynajmniej nie zakłóca to przestrzeni w kabinie.
                    Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                    _______
                    Piotr

                    Komentarz


                    • Dzisiaj zainstalowałem w aucie CS Coronado Cherry :!: Zapach jest po prostu zajebiaszczy :szeroki_usmiech .Lekko uchylona góra a pachnie intensywnie


                      TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                      Komentarz


                      • Kupiłem CS gumę balonową wczesną wiosną byłem z niego zadowolony na 50% ale teraz korzystam z zapachów
                        Aroma Car


                        tańszy zamiennik CS. Zapachy WIŚNIA i guma balonowa jest konkretna. Wiadomo działa krócej niż guma balonowa od CS ale jest tańsza. Pokrywkę przełożyłem z CS, gdyż zapachy nie różnią się wyglądem i zawartością środka.

                        Komentarz


                        • Otwarłem kupiony w markecie, ale oryginalny CS zapach Concord Cranberry. Bardzo fajny

                          Zamieszczone przez damian1975
                          Coronado Cherry
                          Przypominał mi marcepana :szeroki_usmiech Od 14 lutego pachnie jeszcze do dziś, ale od miesiąca w łazience gdzie wilgoć go wspomaga.
                          - Superb
                          - Panda 1.2

                          Komentarz


                          • Ambi Pur Anti Tabacco - pardzo fajny zapach. Do kupienia np. w Tesco i podobnych.
                            Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
                            Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
                            Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez damian1975
                              Coronado Cherry
                              Przypominał mi marcepana :szeroki_usmiech Od 14 lutego pachnie jeszcze do dziś, ale od miesiąca w łazience gdzie wilgoć go wspomaga.

                              U mnie "przechodzone" Desert Jasmine dba o atmosfere w bieliznie stolowej a Fresh Linen w poscielowej
                              DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
                              https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
                              http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

                              Komentarz


                              • U mnie wunder baum everfresh i Ambi Pur Aqua
                                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                Komentarz


                                • Panowie, czy widział ktoś z Was ten zapach gdzieś u nas w kraju:

                                  Car accessories, tuning products, spare parts, tuning parts, car, truck, motorcycle, bicycle, sale support

                                  Mega mi się podoba a kupiłem tylko 5 choinek i już mi się kończą

                                  Komentarz


                                  • dudek_t, ciężka sprawa Arbre Magique bo to marka dedykowana tylko na rynek włoski choć ma kształt wunder bauma, ale ma trochę inną paletę zapachów niż Wunder Baum.
                                    Gdzie nabyłeś jesli można wiedzieć?
                                    Artur

                                    Komentarz


                                    • Kupiłem właśnie w Italii ale nie wiedziałem czy będzie fajny i wziąłem tylko 5. Mam już ostatni a w ITA będę pewnie dopiero na majówkę :|

                                      Komentarz


                                      • Idzie wiosna, więc pora nie długo posprzątać i ładnie wypachnieć wóz.
                                        Stąd moje zakupy, które własnie dotarły :yay:
                                        Tak jak zapowiedziałem jakiś czas temu - czas powiedzieć "do widzenia" wszystkim szajsom za 5zł. i zacząć próbować czegoś lepsiejszego, dlatego zrobiłem z góry zapas, który - jak sądzę - starczy na wiosnę i może część lata, potem będę kombinował dalej.
                                        Plus jest taki, że jak odbierałem od kuriera, to już przez karton czuć było ładny wymiksowany zapach całości. Zobaczymy jak wyjdzie w boju.
                                        Co jakiś czas będę robił "review", konkretnego zapachu i napiszę o nim kilka słów.
                                        Załączone pliki
                                        Artur

                                        Komentarz


                                        • r2r, Czekam na relacje z niebieskiej buteleczki. Albo się chętnie przekonam na spocie.
                                          Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                          _______
                                          Piotr

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez crom.de
                                            Otwarłem kupiony w markecie, ale oryginalny CS zapach Concord Cranberry. Bardzo fajny

                                            Zamieszczone przez damian1975
                                            Coronado Cherry
                                            Przypominał mi marcepana :szeroki_usmiech Od 14 lutego pachnie jeszcze do dziś, ale od miesiąca w łazience gdzie wilgoć go wspomaga.
                                            W jakim markecie znalazłeś zapachy CS,bo ja szukam ich w sklepach stacjonarnych i znaleźć nie mogę?

                                            Komentarz


                                            • Araspol, najprędzej znajdziesz na alledrogo


                                              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                              Komentarz


                                              • Araspol, co do CSów to dużo czytałem na ich temat i zdania są podzielone. Jedni chwalą, drudzy narzekają. Do tego jest kilka edycji różniących się etykietką i między nimi ludzie też się doszukują różnic w trwałości oraz nucie zapachu. Sprawdzę latem bo to będzie następne na pokładzie.
                                                Dostępność to niestety głównie allegro, tak jak pisze damian1975.
                                                Ja sam, na własne oczy widziałem CS tylko raz na myjni, ale szło już do mnie obecne zamówienie, więc postanowiłem nie mieszać klimatów.
                                                Yankee candle, ktore kupiłem teraz, z reguły maja jednogłośnie dobre oceny w sieci więc po prostu szybciej się na nie zdecydowałem. Testy trwają... :wink:
                                                Artur

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez r2r
                                                  Dostępność to niestety głównie allegro, tak jak pisze damian1975.
                                                  lub sklepy z kosmetykami do aut.
                                                  nawet w tym dziale jest post z lista sklepow(nie wiem na ile aktualna ) link
                                                  Lepiej komus wejsc w droge niz w ....

                                                  Komentarz


                                                  • Obiecane "3 grosze" na temat ostatnich zakupów :wink:

                                                    Yankee Candle - Midsummer's night
                                                    Na wstępie powiem otwarcie: to jest coś czego szukałem od dawna. Mocny, męski, orzeźwiający zapach szybko rozprzestrzenia się po całym aucie. Nucie zapachowej najbliżej do czarnej choinki Wunder Baum, lub do jakichś intensywnych męskich markowych perfum, ale zapach jest jednak dużo lepszy, Jakiś taki bardziej klasowy i elegancki, przede wszystkim pachnie dłużej i mocniej niż Wunder Baum. Raczej z 100%-owym przeznaczeniem dla mężczyzn. Pomimo, że to kartonik, to intensywność jest bardzo duża i jest dla mnie pierwszy przypadek gdzie kartonik pachnie tak długo. Pierwszy tydzień woziłem go w folii i mocno pachniał. Po tygodniu zdjąłem folię i pachniał jeszcze mocniej. Po około 3 tygodniach wyzionął ducha - tzn. wciąż pachniał, ale była to już resztka zapachu, która z coraz większym trudem roznosiła się po przestrzeni samochodu. Następnym razem kupię "żelek" w słoiczku z tej samej firmy, bo zapach jest rewelacyjny
                                                    ZAPACH: 9/10
                                                    INTENSYWNOŚĆ: 8/10
                                                    ESTETYKA: 7/10
                                                    CENA: 7/10

                                                    Yankee Candle - Beach walk
                                                    Po czarnym kartoniku przyszedł czas na błękitny i mocną zmianę klimatu. Beach Walk kojarzy mi się w 100%-ach ze zwielokrotnionym i kilkukrotnie mocniejszym zapachem kremu Nivea, bądź jakiejś oliwki do pielęgnacji skóry niemowlaka. Zapach jest intensywny, ale bardzo delikatny przez co nie daje się odczuć tak mocno jak poprzednik. Nie jestem też przekonany czy to akurat dobry wybór do samochodu. Jeśli tak, to raczej dla kobiety, niż mężczyzny. Można go powiesić w bliskim promieniu łóżka małego dzidziusia, w takim środowisku spełnia swoje zadanie. Do samochodu nie bardzo.
                                                    ZAPACH: 5,5/10
                                                    INTENSYWNOŚĆ: 7/10
                                                    ESTETYKA: 7/10
                                                    CENA: 7:10

                                                    Poniżej zdjęcia poglądowe zapachów, a jak "kremowy" się wypachni to wrzucam słoiczki z żelem tej samej firmy. Zobaczymy co będzie dalej :wink:
                                                    Załączone pliki
                                                    Artur

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X