Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapachy do aut

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • r2r, W jakim sklepie zamawiałeś zapachy,bo właśnie skończył mi się jakiś marketowy i chcę spróbować czegoś lepszego, w końcu wiosna przyszła

    Komentarz


    • Araspol, sklep internetowy Strona główna - Goodies.pl
      Na żywo widziałem tylko raz firmowe stoisko w Manufakturze w Łodzi.
      Artur

      Komentarz


      • Zamieszczone przez r2r
        Araspol, sklep internetowy Strona główna - Goodies.pl
        Na żywo widziałem tylko raz firmowe stoisko w Manufakturze w Łodzi.
        Dzięki za odpowiedź. Przejrzałem ofertę i będe zamawiał pakiet Evening Stroll. Potestuje również te zapachy.

        Komentarz


        • Araspol, tylko czasem nie pokazuj strony żonie/dziewczynie.
          Zapachy samochodowe to poboczny produkt Yankee candle, główny to zapachowe świece domowe. Jest ich dosłownie "miliard" zapachów. Jak kobieta łyknie temat, to masz ciepło w kieszeni :diabelski_usmiech
          Artur

          Komentarz


          • dzięki r2r,
            poszedłem na całość i zamówiłem:
            Midsummer's Night (Car Jar Bonus Pack)
            Midsummer's Night (Car Jar Ultimate)
            i żonie Beach Vacation (Car Jar Variety Pack)

            Komentarz


            • skipper.u, z midsummer's night będziesz mega zadowolony, jeśli lubisz mocny męski zapach. Jak dojdzie i wrzucisz do autka to napisz tutaj parę słów.
              Wiecej opinii działa bardziej miarodajnie
              Artur

              Komentarz


              • Ja od zawsze w autku miałem tradycyjne choinki za symboliczną złotówkę, a jakiś czas temu "zainwestowałem" całe 10 złi zakupiłem żelowy zapach green tea firmy Dr. Marcus - fajnie to pachnie Akurat konkretny zapach wybrała moja kobieta, ale jest fajny dla osób, które nie lubią zbyt intensywnych zapachów.

                Komentarz


                • Dzisiaj mija prawie miesiąc odkąd zawiesiłem u siebie zapach Midsummer's Night i pora podzielić się wrażeniami.
                  Zapach jak dla mnie rewelacja,to jest to czego szukałem.W pełni zgadzam się z opinią kolegi r2r, zapach intensywny,ale jednocześnie nie duszący.Śmiało mogę powiedzieć,że jeszcze bardziej lubię wsiadać do Skody Dozowałem go zgodnie z instrukcją i przez 2 tygodnie pachniał bardzo mocno,wypełniał cały samochód,raz zostawiłem uchylone okno,to pachniał cały garaż.Teraz jest lekko Link mnie ocena 5/5 i zdecydowanie ponownie go zakupie.

                  Komentarz


                  • Link
                    Strony nie znaleziono - Zapachy świata

                    Zerknijcie na to cała linia perfum line jest jest super, polecam zakupić sobie zestaw choinka zapachowa i do tego atomizer który starczy na dłuuuuugo można to aplikować w tapicerkę, nie zostawia plam, można psikać w choinkę która się już zużyła i nadać jej nowe życie dla Panów polecam Paris Moon, godne uwagi wg. mnie to również amsterdam, ibiza beat i hot barcelona, z seri standardowej godny uwagi jest zapach skóry.

                    Komentarz


                    • Witam.
                      Odgrzewam kasztana, bo znowu wiosna i znowu czas na grubszy porządek w aucie i jakieś pachnidło.
                      Ostatnie zakupy sprzed roku okazały się niestety niewypałem.
                      Zapachy samochodowe firmy "Yankee Candle" z serii "Car Jar", niestety tylko ładnie wyglądają, natomiast zapach jaki dają jest bardzo ulotny i średnio wyczuwalny. Nawet montaż w okolicach nawiewu niewiele pomógł ( :shock: ) Z każdym z nich pojeździłem około miesiąca i wszystkie wzbudziły...ambiwalentne uczucia - niby czuc było że zapach w kabinie ulega zmianom, ale to wszystko było takie "miękkie" i trzeba było mocno zaciągnąc nosem, żeby coś poczuc.

                      Choinki komentowałem gdzieś wyżej. Na przełomie lat w ruch poszły żelki, po których wiele sobie obiecywałem. Niestety....
                      Autumn Fruit radził sobie bardzo średnio. Wisząc pod lusterkiem właściwie nie dawał żadnego zapachu. Musiałem go "zamontowac" koło kratek nawiewu. Potem było nieco lepiej, ale też daleko od szału. Niby było czuc jakieś tam owoce, ale nie było to przekonujące i po dwóch tygodniach zmieszało się z "zapachem samochodu", więc wywaliłem jesienne owoce i zapodałem...
                      Sun & Sand...czyli właściwie kopię choinki Beach Walk o której pisałem na poprzedniej stronie. Zapach bardzo kremowy, przypominający jakiś olejek do opalania. Do auta dla faceta odpada...na szczęście nie grzeszył poziomem intensywności, dlatego wzbudzał jedynie zaciekawienie w pasażerkach płci żeńskiej. Mi zaś nie pasował od początku...
                      Macintosh Miał byc lekiem na wszystko. Po dwóch średnich zapach, następny o bezpośredniej nazwie i ilustracji prezentującej soczyste jabłka z gatunku "makintosze", bardzo rozbudzał moje zmysły w chwili montażu. Niestety i tu wyszedł "przypał". "Makintosz" okazał się w barwie zapachu, kopią "Autumn fruit", tyle że nieco bardzo cierpką i kwaśną. Posiedział na kratkach miesiąc z hakiem, ale po 2 tygodniach "zapachowo" właściwie przestał istniec.
                      Black Cherry Zakładałem już w zasadzie bez żadnych nadzeii. W zasadzie tylko żeby "wypachniec"...i nie myliłem się. Jest wiśnia w dosyc ciekawym cynamonowym odcieniu zapachowym, jest przez pierwszych parę dni ładny i nienachalny zapach, ale po tygodniu wiśnia w cynamonie ulatuje i już się nie pojawia, pozostawiając po sobie jedynie efektowny plastikowy pojemniczek z żelkiem.

                      ....i w zasadzie jeśli chodzi o żelki, to historia powtarza się za każdym razem. Zapach znika, zostaje tylko pojemniczek. Nawet żelek, który byłem przekonany, że w miarę użytku, będzie parował, pozostał w swojej strukturze nie wzruszony. Nie skurczył się, nie zmienił koloru. Zupełnie jakby był dla picu....i w zasadzie nie wiem czy nie jest od picu - w sieci znalazłem zdjęcie, na którym ktoś podle rozprawił się z pojemniczkiem i okazało się że przestrzenie zakryte nalepką, są "puste" - tzn. żelka jest tylko tyle ile oko jest w stanie dostrzec. Przestrzenie nie widoczne dla oka, nie są już wypełnione żelkiem. (Adres do zdjęcia potwierdzającego to o czym piszę : Photo Storage ) Oszczędności? Nie wiem, w każdym razie po początkowym entuzjazmie całą marką i gamą produktów Yankee Candle, odchodzę od nich bardzo rozczarowany. Od czasu do czasu sięgnę na pewno po zapach "Midsummer's night", bo jest naprawdę bardzo dobry. Utrzymuje się dośc długo, jest intensywny i w zasadzie to jedyny wygrany z całego zestawu. Resztę można spokojnie sobie darowac.


                      A Wy co ostatnio ciekawego wypatrzeliście :?:
                      Załączone pliki
                      Artur

                      Komentarz


                      • Zapomniałem o tym temacie, ale zgodzę się z wypowiedzią poprzednika odnośnie firmy yankee candle. Zapachy są niestety nietrwałe. Spróbowałem polecanego midsummer i rzeczywiście ładny zapach ale...
                        -> w postaci sztyftów w kratki nawiewu mocno pachniał tylko kilka dni
                        -> w postaci plastikowego słoiczka zawieszanego na lusterku jego trwałość (mocnego zapachu) określam jako max 2 tygodnie (chociaż na etykiecie jest napisane) że do 4 tygodni...
                        Po trzech tygodniach już jest mało wyczuwalny.

                        Mam jeszcze w zapasie ich zapach o nazwie clean cotton... Rewelacji trwalości już sie nie spodziewam, ale zapach na próbkach mi się podobał.


                        Natomiast na tą chwilę moim ulubionym zapachem jest Dr Marcus senso luxury green tea.
                        Zapach jest, w mojej opinii, lekki i przyjemny. Długo jest intensywny (1,5-2 miesięcy utrzymywał się zapach) i cena jest połową ceny słoiczka yankee candle.

                        Komentarz


                        • Ja jestem bardzo zadowolony z California Scents i zapachu Newport New Car. Mocno przyjemny od jesieni siedział w aucie, a teraz jeszcze daje ostatkiem sił w łazience
                          - Superb
                          - Panda 1.2

                          Komentarz


                          • Uważam że California scents robi dobrą robotę, zwłaszcza zapach wiśni, i owocowej gumy do żucia, praktyczna regulacja pod postacią kratki- nakrętki sprawdza się, spokojnie do miesiąca nos jest intensywnie pieszczony:-)

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez demmsi
                              Mam jeszcze w zapasie ich zapach o nazwie clean cotton... Rewelacji trwalości już sie nie spodziewam, ale zapach na próbkach mi się podobał.
                              Polski oddział Wunder Baum, sypnął ostatnio paroma nowościami, a wśród nich zapachem "Summer Cotton" będącym odpowiednikiem zapachu świeżego prania. W przerwie między Yanke Candlami, z miejsca go chwyciłem i bardzo mi się podobał. Świeże pranie w całym aucie i to przez 2 tygodnie - jak na WB rewelacyjny wynik. Na wiosnę zapaszek w sam raz do auta.
                              Załączone pliki
                              Artur

                              Komentarz


                              • Skończył mi się My Shaldan Squash i zakupiłem California Scents - Coronado Cherry z racji, że często wymieniany jako fajny.
                                Przykręcony na min i pierwsze uderzenie masakra. Po kilku dniach, gdzie dodatkowo zakleiłem połowę puszki taśmą, jest lepiej, ale czekam aż przyjdzie zamówiony MS Squash i wypad z Californią.
                                Zapach mi nie podchodzi totalnie, i mam wrażenie że zalatuje chemią.
                                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                Komentarz


                                • Nie wiem czy ja trafiam na lipną serię/podróbkę CS'a ale u mnie wiśnia nie była jakoś intensywna i sumie czułem ją przez pierwszy miesiąc. Teraz poszła guma balonowa i jest lepiej, ale wyraźniej czuć jak auto postoi kilka godzin na słońcu i się wygrzeje, bo jak jest ok. 20*C w aucie to nic nie czuć.

                                  Komentarz


                                  • Wiecie może czy można normalnie - a jeżeli tak to gdzie - kupić zawieszki zapachowe z Art De Shine?

                                    ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                                    Dostałem w gratisie, zawiesiłem i żona mówi żebym nakupił więcej bo to najlepszy zapach jaki kiedykolwiek zainstalowałem w aucie :lol:

                                    Komentarz


                                    • A u mnie cesare white i black dają rade. Ale + dla white-a.
                                      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                                      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                                      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                                      Komentarz


                                      • Witam. Ja w każdym aucie stosuje zapach dr. Marcus w szklanej butelce na lusterko jestem bardzo zadowokiny. Ostatnio jednak kupiłem też ambipur do nawiewu. Co możecie jeszcze polecić by odświeżyć?
                                        SKODA ZAWSZE !

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...90ca9f#1619424

                                        Moja Octavka

                                        Komentarz


                                        • Ostatnio prałem auto na mokro wewnątrz. Po wyschnięciu wrzuciłem takie cuś i póki co jestem bardzo zadowolony :wink:
                                          Super zapach dla faceta.
                                          Wydajne, mocne i przede wszystkim długo trzyma.
                                          Załączone pliki
                                          Artur

                                          Komentarz


                                          • r2r, proszę o zakup 2 flaszeczek dla mnie albo zdradzenie sekretu gdzie to można nabyć to sam sobie zakupię
                                            Paweł

                                            Komentarz


                                            • Bez reklamy ale na alledrogo znajdziesz nawet kilka zapachów. U okolicznego sprzedawcy za 50ml liczy sobie 35 zł ( w necie taniej kilka zł ) ale myślę że warto bo zapach jest cudny taki męski hehe. Polecam Silver

                                              Komentarz


                                              • a ja uzywam tego:
                                                Link
                                                tojest zapach małoytrwały ale nie ma podobnego

                                                Komentarz


                                                • A ja jestem pod dużym wrażeniem intensywności i długości zapachu tego.
                                                  404 Nie znaleziono strony - Shiny Garage - kosmetyki detailingowe
                                                  jest :lol: :lol:

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=70046

                                                  Komentarz


                                                  • Jak długo utrzymuje się ten zapach SG?
                                                    DetailerShop.pl Poznań - Profesjonalne kosmetyki samochodowe
                                                    https://www.facebook.com/DetailingShopPoznan
                                                    http://allegro.pl/my_page.php?uid=36933472

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X