Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odp cobretiego dla zniecierpliwionych :idea: :!:

    Panowie zrozumcie ze zrobienie 1000 kart nie jest takie proste i szybkie, jest bardzo duzo papierkowej roboty bo system pozwala na wyrobienie jedynie 35 kart a nie 1000 jak ja chce zrobic Napisalem prosbe do dyrektora Orlen i uzyskalismy zgode na 1000 kart, Informatycy juz zmienili nam w systemie ilosc kart wiec mozemy robic narazie do 1000 sztuk a jak bedzie wiecej bedziemy pisac o kolejne powiekszenie puli. Problemem jest brak takiej ilosci kart bo stacje maja jedynie po 10-15 kart dlatego zamowienie poszlo na wyrobienie 1000 kart i przeslanie do handlowca z ktorym zalatwiam wszystko. Narazie udalo sie scianac z roznych stacji ok 100 kart ktore odbiore w poniedzialek i te karty od razu wysylam do Was ale musicie uzbroic sie w cierpliwosc i nie narzekac bo staram sie jak tylko moge zeby wszystko pozalatwiac i zeby nasz klub rozwijal sie caly czas ale niestety nie przeskocze calej biurokracji. Karty dotra do wszyskich, ktorzy mi wplacili kaske wiec nie macie o co martwic sie ale musimy troche poczekac.
    >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

    Komentarz


    • Witajcie
      Z tej strony caly sprawca tego zamieszania.
      Widze ze niektorzy podejrzewaja jakies machlojki heh. Paragony mozesz sobie brac nikt nie zabroni Ci tego poprostu faktura wydrukuje Ci sie na dane klubu wiec do niczego nie przyda sie. Przy tych kartach nie ma zbiorczej faktury bo na kazdy numer rejestracyjny jest oddzielna karta.

      Na poniedzialek umowiony jestem na odbior 500 kart wiec polowa bedzie juz wyrobiona( na chwile obecna mam zamowien na 1200 kart :diabelski_usmiech )

      Karty mozna w kazdej chwili zamawiac. Wystarczy PW do mnie z Danymi i wplata kasy za karte i wysylke i bede wyrabial.

      Przy wplacie wpisujcie nick i z jakiego forum bo mam bardzo duzo wplat podpisanych karty i tera mam problem ze znalezieniem osob.

      W Listopadzie bede rozmawiac z Handlowcem z Shella na temat rabatu. Wlasnie jest przygotowywany system specjalnie dla naszego klubu( dla wszystkich chetnych oczywiscie zalatwie) bo do tej pory nie mieli czegos takiego jeszcze. Zobaczymy ile uda sie wynegocjowac ale o tym bede pisal.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • Zamieszczone przez cobreti
        Witajcie
        Z tej strony caly sprawca tego zamieszania.
        Widze ze niektorzy podejrzewaja jakies machlojki heh. Paragony mozesz sobie brac nikt nie zabroni Ci tego poprostu faktura wydrukuje Ci sie na dane klubu wiec do niczego nie przyda sie. Przy tych kartach nie ma zbiorczej faktury bo na kazdy numer rejestracyjny jest oddzielna karta.

        Na poniedzialek umowiony jestem na odbior 500 kart wiec polowa bedzie juz wyrobiona( na chwile obecna mam zamowien na 1200 kart :diabelski_usmiech )

        Karty mozna w kazdej chwili zamawiac. Wystarczy PW do mnie z Danymi i wplata kasy za karte i wysylke i bede wyrabial.

        Przy wplacie wpisujcie nick i z jakiego forum bo mam bardzo duzo wplat podpisanych karty i tera mam problem ze znalezieniem osob.

        W Listopadzie bede rozmawiac z Handlowcem z Shella na temat rabatu. Wlasnie jest przygotowywany system specjalnie dla naszego klubu( dla wszystkich chetnych oczywiscie zalatwie) bo do tej pory nie mieli czegos takiego jeszcze. Zobaczymy ile uda sie wynegocjowac ale o tym bede pisal.
        Pozdrawiam
        Panowie wiem ile trwa wyrobienie tych kart i szczerze wydaje mi się mało prawdopodobne, że do poniedziałku uda się z 500 kartami. Ale inicjatywa bardzo fajna.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez cobreti
          Witajcie
          Z tej strony caly sprawca tego zamieszania.
          Dzieki za inicjatywe i za ogromny wklad pracy.

          Komentarz


          • cobreti, pełny szacun dla Ciebie za chęci i wykonaną robotę... czekamy na karty
            RENT COMPLEX

            DACAR.team

            Komentarz


            • Zamieszczone przez cobreti
              W Listopadzie bede rozmawiac z Handlowcem z Shella na temat rabatu. Wlasnie jest przygotowywany system specjalnie dla naszego klubu( dla wszystkich chetnych oczywiscie zalatwie) bo do tej pory nie mieli czegos takiego jeszcze. Zobaczymy ile uda sie wynegocjowac ale o tym bede pisal.
              Jak coś z tego będzie to na kartę shellowską ja tez się piszę.
              Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
              6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
              Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

              Komentarz


              • Dzieki chlopaki.
                Podajcie mi tutaj na forum jeszcze raz na PW numery rejestracyjne kto wplacil itp bo mam wplate od Mihau ale nigdzie nie moge znalezc od niego wiadomosci z numerami

                Komentarz


                • cobreti, PW poszło
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • cobreti, ode mnie również
                    Jest: Kodiaq 2024 2.0 TSI 4x4 DSG Sportline, Nissan Patrol 2.8 1992 Long, Ford Mustang 4.6 V8 2010
                    Było: Audi S6 Avant Quattro 4.2 340KM 420Nm,​ Octavia 2 2.0 TDI BMM 230KM 490Nm, Ford Mustang 3.7 2012 350KM, Nissan Patrol 2.8 1995 Long, Opel Astra G 1.6

                    Komentarz


                    • cobreti, PW poszło.

                      A tak poza tym to również wielkie dzięki za całą akcję z kartami.

                      Komentarz


                      • Można prosić o wykaz stacji lub jakiś link do tej listy?? Bo u mnie w mieście Skierniewice jest Orlen ale nie wiem czy na tej stacji też ta promocja dotyczyć będzie.
                        Navi:Asus A639+mod(416@640Mhz)
                        Mobil:Uniden PC 68 Elite<->Sirio Performer 5000/dziurka

                        Komentarz


                        • SuchyX,

                          Zamieszczone przez Dig Dug
                          Wejdz na ORLEN FLOTA i potem BIZNESTANK i tam poszukac listy.
                          :wink:
                          Było, minęło:
                          RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez cobreti
                            Karty mozna w kazdej chwili zamawiac. Wystarczy PW do mnie z Danymi i wplata kasy za karte i wysylke i bede wyrabial.

                            Przy wplacie wpisujcie nick i z jakiego forum bo mam bardzo duzo wplat podpisanych karty i tera mam problem ze znalezieniem osob.
                            witam
                            cobreti, czy karty można wyrabiać tylko na auta osobowe czy na motocykl też da rade?

                            pozdro
                            krzyzie
                            Skoda Octavia I-2000r. - 1,9TDI AHF 110KM
                            Alfa Romeo 145 - 1.6 boxer - only noPB
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Zastrzega się prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :mrgreen:

                            Komentarz


                            • cobreti, Poszło PW

                              Komentarz


                              • hejka
                                mozna i na motocykle nie ma problemu

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez cobreti
                                  hejka
                                  mozna i na motocykle nie ma problemu
                                  tylko nie zapomnij na owiewke logo Seata przykleic .. w koncu karty są rejestrowane na Klub Seata Ibizy :szeroki_usmiech
                                  >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                  Komentarz


                                  • Witam wszystkich,

                                    ja mam tylko takie pytanie dotyczące rabatu na Orlenie i Bliskach. Mianowicie czy ten rabat 8 gr na litrze jest negocjowalny w dalszej perspektywie? Bo szczerze mówiąc wydaje mi się że to nie jest jakaś sensowna oferta ... U firmie w której pracuję jest około 50 pojazdów z kartami flotowymi i mamy np 15% rabatu na wszystkie paliwa i na materiały eksploatacyjne na stacjach typu żarówki, płyny itp. Osiem groszy przy tym nie wydaje się być kuszącą ofertą. No chyba, że tak jak była mowa na początku że 3 miesiące jesteśmy na podglądzie i później ewentualna negocjacja.

                                    Pozdrawiam,
                                    Nematode

                                    Komentarz


                                    • Negocjacja eny jest po 6 miesiacach kolego i to nie jest Karta fotowa bo moglem tez zalozyc karte fotowa ale pomysc sobie ze wtedy przychodzi do mnie faktura za wszystkie 1200 kart i myslisz ze wszyscy mi by zwrocili kase?? Dlatego jest to karta rabatowa nie dla firm a dla osob indywidualnych

                                      Komentarz


                                      • cobreti, jak poszła CI wysyłka? Możesz wrzucić listę komu wysłałeś z naszego klubu?
                                        RENT COMPLEX

                                        DACAR.team

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez cobreti
                                          Negocjacja eny jest po 6 miesiacach kolego i to nie jest Karta fotowa bo moglem tez zalozyc karte fotowa ale pomysc sobie ze wtedy przychodzi do mnie faktura za wszystkie 1200 kart i myslisz ze wszyscy mi by zwrocili kase?? Dlatego jest to karta rabatowa nie dla firm a dla osob indywidualnych
                                          Spoko rozumiem .. no offence ... Chciałem zwrócić tylko uwagę na fakt, że po postu jest spora różnica między 8gr na litrze a rabatem 15% (pewnie są firmy które mają wyższe upusty nie mówiąc już o spedycji i logistyce). Chciałem tylko dać taki jakby sygnał i impuls, że jeśli wypali cała akcja to można się otro próbować targować. W końcu userów jest masa, a wiadomo, że każdy z chęcią zapłaci mniej za paliwo jeśli może.

                                          Komentarz


                                          • 15% rabatu na flocie na żarówki i myjnie to fakt.
                                            Ale rabatu na plaliwo 15% to czegoś takiego nie ma!! Radzę się trochę zorientowac zanim się coś takiego pisze.

                                            Komentarz


                                            • Hmm ... skoro tak piszesz to pewnie masz powody i wiesz jak to działa ... Zapytam przy okazji gościa od floty czy mi ściemniał czy faktycznie tak jest, bo ostatnio jak pytałem to dostałem od niego właśnie takie info i chciałem zagadać z szefową żeby mi wzięli kartę imienną i bym się rozliczał z firmą wtedy. Ale sprawdzę ... może faktycznie gościu mówił mi info z kosmosu. Jeśli się okaże że ściemniał to przepraszam za zamieszanie

                                              Komentarz


                                              • Proste szybkie wyliczenie. Dzisiaj widziałem litr ON 4,46 zł na stacji ORLEN 15% od tej kwoty to 0,67 gr. Cean po rabacie 3,79 zł.
                                                Dzisiaj cena hurtowa jednego litra paliwa to 4,04 zł

                                                Komentarz


                                                • Andrev3,
                                                  Lugab
                                                  t271828

                                                  Do tych osob juz karty polecialy

                                                  Komentarz


                                                  • cobreti, wczoraj przyszła, dziś pierwsze tankowanie na Bliskiej. Muszę coś wcześniej im powiedzieć czy tylko przy kasie pokazać kartę?
                                                    PS. jeszcze raz wielkie dzięki
                                                    RENT COMPLEX

                                                    DACAR.team

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X