Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dajesz normalnie przy kasie i nic wiecej nie robisz ale na Bliskiej bedzie narazie malutki rabacik bo 1 grosz czy 2 grosze dopiero po 3 miesiacach bedzie 5 groszy
    Na Orlenie jest teraz juz 5 groszy a po 3 miesiacach bedzie 8 gr

    Komentarz


    • w takim razie szukam orlenu w okolicy
      Wiem już że przy tankowaniu naliczają punkty vitai na mojej karcie i że mogę płacić karta bankomatową i kredytową a nie tylko gotówką
      RENT COMPLEX

      DACAR.team

      Komentarz


      • cobreti, kiedy wysyłka do pozostałych? wszyscy się niecierpliwimy
        >>>Moja Octavka<<<

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Janinho
          cobreti, kiedy wysyłka do pozostałych? wszyscy się niecierpliwimy
          ilosc kart do wyrobienia masz podaną na 7 podstronie tego tematu ... więc wykaż odrobiną cierpliwosci :P
          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

          Komentarz


          • heh kolego ja bym wyslal wszystko za jednym razem ale niestety kierowniczka stacji gdzie wszystko wyrabiaja strasznie wolno to wszystko robi i nie moge nic przyspieszyc
            I tak wydzwaniam codziennie czy juz cos zrobila ale musimy poczekac

            Komentarz


            • Ja zapisałem się 23 lipca bezpośrednio na forum Seata i czekam cierpliwie. :cry:
              Była O1 jest F2.

              Komentarz


              • ) WItam
                Ja własnie dzis dostałem karte
                Wielkie dzieki

                pozdr
                pozdr
                Krzysztof
                4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                Komentarz


                • Ja mam takie pytanko czy mozna sie do tego dolaczyc jeszcze?

                  Komentarz


                  • maciek30_pl, można, tyle że wolno idzie. Jeszcze 1 tura nie wysłana.
                    Była O1 jest F2.

                    Komentarz


                    • aaa no dobra to bede obserwowal poki co jak sie sytuacja rozwija. Dzisiaj wyczailem ze roznica miedzy BP a Orlenem u mnie to 12gr na korzysc BP wiec nie wiem czy mi sie oplaca

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez maciek30_pl
                        Dzisiaj wyczailem ze roznica miedzy BP a Orlenem u mnie to 12gr na korzysc BP wiec nie wiem czy mi sie oplaca
                        dzis ta różnica jest a jutro moze nie byc, a za kilka dni moze byc na odwót róznica w cenie na obu stacjach ... a tu z kartą rabat jest zawsze :szeroki_usmiech
                        >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                        Komentarz


                        • Witam
                          W koncu opierwszy raz zatankowalem na ta karte narazie rabat na BLISKIEJ tylko 1 grosz ale mam nadzieje ze wskoczy szybko na wiecej
                          w Gliwicach i tak najtaniej na bliskiej

                          pozdr
                          pozdr
                          Krzysztof
                          4OO - SKODA OCTAVIA II 1,9 TDI Ambiente (2004)

                          Komentarz


                          • Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z wysyłka kart :?: Staram się być cierpliwy, ale wszystko ma swoje granice. Pisałem na forum Seata do Cobrettiego 13 września. Odpisał, że z tydzień muszę poczekać. Drugi raz napisałem 22 września - odpowiedzi już nie dostałem. Za kartę zapłaciłem 26 lipca :evil:

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez gregor6
                              Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z wysyłka kart :?: Staram się być cierpliwy, ale wszystko ma swoje granice. Pisałem na forum Seata do Cobrettiego 13 września. Odpisał, że z tydzień muszę poczekać. Drugi raz napisałem 22 września - odpowiedzi już nie dostałem. Za kartę zapłaciłem 26 lipca :evil:
                              Jezeli Cie to pocieszy to jestem w podobnej sytuacji. Cobretti pisal zeby uzbroic sie w cierpliwosc...
                              Zostały mi czesci, po szkodniku:
                              VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                              Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez heretyk
                                Cobretti pisal zeby uzbroic sie w cierpliwosc...
                                Uzbrojony jestem po zęby, tylko amunicja się kończy :diabelski_usmiech
                                A tak na poważnie, to 13 września miałem poczekać tydzień, więc spokojnie poczekałem. Do napisania postu skłoniło mnie to, że zostałem olany po kolejnym pytaniu. Wystarczyło odpisać że trzeba jeszcze poczekać tydzień lub dwa a spokojnie bym poczekał.

                                Komentarz


                                • Chłopaki trza jechac se zatankowac na innej stacji niz orlen juz wiekszy rabat bedziecie mieli bez tych kart.... :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez gregor6
                                    Zamieszczone przez heretyk
                                    Cobretti pisal zeby uzbroic sie w cierpliwosc...
                                    Uzbrojony jestem po zęby, tylko amunicja się kończy :diabelski_usmiech
                                    A tak na poważnie, to 13 września miałem poczekać tydzień, więc spokojnie poczekałem. Do napisania postu skłoniło mnie to, że zostałem olany po kolejnym pytaniu. Wystarczyło odpisać że trzeba jeszcze poczekać tydzień lub dwa a spokojnie bym poczekał.

                                    Ja normalnie nie jestem taki cierpliwy. Zwlaszcza ze kase przelalem znacznie wczesniej niz Ty. Sek w tym ze ostatnio zalatwialem na forum grupowe zamowienie. Bodajze dla 35 osob.
                                    SZLAG MNIE POPROSTU TRAFIAL. Jasne ludzie pisali ze zrobili przelew, wysylali adresy do realizacji prezsylki itp. Normalne, ale bylo kilak maniakow ktorzy albo byli wtornymi analfabetami:-) Pytali o rzeczy oczywiste i o rzeczy ktore wyraznie byl napisane w temacie. Nie chce nikogo bron boze urazic i milo bylo poznac niektorych w realu, ale troche wyrozumialosci.
                                    Stad podejrzewam ze cobretti przy zamoweniu bodajze ponad 500 kart ma wiekszy zajob i w ktoryms momecie czlowiek sie uodparnia. Zwlaszcza ze ma sie poza forum inne zycie.

                                    [ Dodano: Wto 28 Wrz, 10 19:38 ]
                                    Zamieszczone przez piotrek_os
                                    Chłopaki trza jechac se zatankowac na innej stacji niz orlen juz wiekszy rabat bedziecie mieli bez tych kart.... :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                    Jak juz jestem w polsce i tankuje to ni ma bata. W promieniu 20 km mam tylko orlen. Albo jaks no namem ale tam paliwa do kosiarki bym nie kupil
                                    Swoja droga o dziecka mysle zeby otworzyc stacje shella mniam Tylko czy ja wiem czy rolnicy docenia zalety V-power?
                                    Zostały mi czesci, po szkodniku:
                                    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                                    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez heretyk
                                      Ja normalnie nie jestem taki cierpliwy. Zwlaszcza ze kase przelalem znacznie wczesniej niz Ty. Sek w tym ze ostatnio zalatwialem na forum grupowe zamowienie. Bodajze dla 35 osob.
                                      SZLAG MNIE POPROSTU TRAFIAL. Jasne ludzie pisali ze zrobili przelew, wysylali adresy do realizacji prezsylki itp. Normalne, ale bylo kilak maniakow ktorzy albo byli wtornymi analfabetami:-) Pytali o rzeczy oczywiste i o rzeczy ktore wyraznie byl napisane w temacie. Nie chce nikogo bron boze urazic i milo bylo poznac niektorych w realu, ale troche wyrozumialosci.
                                      Stad podejrzewam ze cobretti przy zamoweniu bodajze ponad 500 kart ma wiekszy zajob i w ktoryms momecie czlowiek sie uodparnia. Zwlaszcza ze ma sie poza forum inne zycie.
                                      Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć i rozumiem, ale jeżeli po takim czasie nie dostałem jeszcze karty to oczekuje chociaż informacji co i jak. Nie piszę do Cobrettiego codziennie co z moją kartą. Od 26 lipca napisałem 3 razy przy czym pierwszy raz były to moje dane.
                                      Na forum Seata jest już temat "co z kartami z pierwszej tury?" i tam też cisza.

                                      Komentarz


                                      • Czyli :"miało być pięknie ,wyszło jak zawsze" :evil:
                                        była Octavia II 1.9 TDI
                                        jest Octavia III Scout 2.0 TDI

                                        Komentarz


                                        • szybkosc realizacji zamówienia zalez posrednio od cobretiego ... algoryt wyrabiania kart jest znany tylko osobom z orlenu zajmujacych się wyrobem kart ... i zadne sugestie aby trzymac się ustalonej na liscie zapisów kolejnosci nie przyniosły w orlenie skutku ... sam zapisalem się na karty rabatowe w początkowej fazie zapisów (ok pierwszej polowy lipca) wpłata tez była w tym terminie a karty dotarły do mnie jakis tydzien temu ... tak więc nie ma taryfy ulgowej mimo iz jestem tez adminem na forum Seata Ibizy ...

                                          macie tylko jedne wyjscie - cierpliwie czekac ... a brak odp ze strony Seby nie wynika ze złej woli tylko wiem ze takich ponaglen on ma dziesiątki i w koncu skrzynki email i PW zapychają się taką monotonną korespondencją zaczynającą się od słow "Kiedy dostanę kartę ..." a jeden z Was słusznie zauwazył ze kazdy z nas ma swoje sprawy zawodowe i osobiste poza forum ....
                                          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                          Komentarz


                                          • No ja rónież czekam, czekam i czekam...
                                            I będę czekał

                                            Komentarz


                                            • peter174, mam takie jedno pytanie do Ciebie, żeby nie zawracać głowy Cobrettiemu.
                                              Czy dane tych, którzy teraz zapisują się na karty są na bieżąco wysyłane do Orlenu :?:

                                              Komentarz


                                              • z tego co mi wiadomo to tak ...
                                                >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                                Komentarz


                                                • a ile mniej więcej kart już zostało wykonanych?
                                                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez peter174
                                                    z tego co mi wiadomo to tak ...
                                                    Z tego co wyczytałem na forum Seata (zanim zdążyłeś pokasować posty :diabelski_usmiech ) to dzieje się teraz tak, że my czekamy po 2 miesiące (ponad), a ktoś inny teraz wpłaca, Cobretti przekazuje dane do Orlenu a oni niechcący wyrabiają karty z końca listy i tym sposobem ktoś czeka na kartę np. tydzień. Nie wydaje Ci się, że Cobretti powinien zatrzymać dla siebie tych co teraz się dopisują i posłać ich po wyrobieniu zaległych kart :?: Tym sposobem możemy się wcale nie doczekać. Jak Orlen nie będzie miał nowych danych to zapewne zajmie się wyrabianiem tych, które aktualnie ma do wyrobienia.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X