Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znizka na paliwa na stacji ORLEN/BLISKA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez gregor6
    Z tego co wyczytałem na forum Seata (zanim zdążyłeś pokasować posty :diabelski_usmiech ) to dzieje się teraz tak, że my czekamy po 2 miesiące (ponad), a ktoś inny teraz wpłaca, Cobretti przekazuje dane do Orlenu a oni niechcący wyrabiają karty z końca listy i tym sposobem ktoś czeka na kartę np. tydzień
    :shock: jeżeli to prawda to nie mam pytań i troszkę to nie fair
    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

    Komentarz


    • Żeby nie było, że się czepiam. Wiem, że Orlen ma jakiś tylko sobie znany sposób odczytywania ponumerowanej listy, ale jakoś trzeba to rozwiązać. Może trzeba im podawać po 100 albo 50 kart do wyrobienia a nie od razu 600 czy tam 1000. Pewnie by to wszystko wtedy dłużej trwało, ale jakaś sprawiedliwość była by zachowana.

      Komentarz


      • Panowie, a może rozsądnie by było wstrzymać akcę dopisywania się do list(y) dopóki wszyscy z przed 2-3 miesięcy nie dostaną ?

        Komentarz


        • mozecie sobie podyskutowac tu na forum i tyle waszego .. ale w Orlenie nie ma dyskusji ... pierwsza rzecz to cobreti musiał przelac najpierw kase zanim oni zaczeli wyrabiac karty ... kolejna sprawa to kolejniosc wyrabiania kart , cobreti dawał listy w kolejnosci wpłat a Orlen i tak wybrał opcje wyrabiania kart według nicków w kolejnosci rosnacej alfabetu (przynajmniej w poczatkowej fazie ) a teraz to nawet i ja sie pogubiłem mimo ze obserwuje temat na bieząco.
          na forum Ibizy jest aktulana lista (stan na 03.10) ile kart zostało do wyrobienia ... mozecie sobie zweryfikowac postep prac wyrabiania przez orlen

          PS gregor6 spokojna twoja rozczochrana co i kiedy kasuje na forum Ibizy :P :diabelski_usmiech ... takie prawo admina i moda :twisted:
          >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

          Komentarz


          • Zamieszczone przez peter174
            PS gregor6 spokojna twoja rozczochrana co i kiedy kasuje na forum Ibizy :P :diabelski_usmiech ... takie prawo admina i moda :twisted:
            Przecież jestem spokojny Swoją drogą to fajne prawo :wink: Było tam kilka postów niekoniecznie zawierających pytanie "kiedy przyjdą karty" :wink: Nieważne. Wasze forum - Wasza sprawa
            Zamieszczone przez peter174
            Orlen i tak wybrał opcje wyrabiania kart według nicków w kolejnosci rosnacej alfabetu
            Gdybym wiedział wcześniej, to wpisał bym się jako aaaaagregor6 :szeroki_usmiech

            [ Dodano: Wto 05 Paź, 10 10:20 ]
            Zamieszczone przez peter174
            a teraz to nawet i ja sie pogubiłem mimo ze obserwuje temat na bieząco.
            A jest ktoś, kto się nie pogubił i wie co i jak :?:

            Komentarz


            • Zamieszczone przez gregor6
              A jest ktoś, kto się nie pogubił i wie co i jak
              tak w miejscu gdzie są wyrabiane karty ... jest taka pani na stacji Orlen nr: 19 ul. Mleczarska 1 05-500 Piaseczno
              tel. 24 25 60019 ( poprosic kierowniczke stacji )

              Zamieszczone przez gregor6
              Swoją drogą to fajne prawo Było tam kilka postów niekoniecznie zawierających pytanie "kiedy przyjdą karty" Nieważne. Wasze forum - Wasza sprawa
              chetnie wysłucham co masz na ten temat do powiedzenia ...
              >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

              Komentarz


              • Zamieszczone przez peter174
                chetnie wysłucham co masz na ten temat do powiedzenia ...
                Tak jak napisałem, nieważne. Nie o tym jest ten temat i nie ma co zaśmiecać forum. Każdy sobie może przeczytać na Waszym forum co mam na myśli. Kilka postów jeszcze zostało :wink:

                Komentarz


                • Zamieszczone przez gregor6
                  Zamieszczone przez peter174
                  Orlen i tak wybrał opcje wyrabiania kart według nicków w kolejnosci rosnacej alfabetu
                  Gdybym wiedział wcześniej, to wpisał bym się jako aaaaagregor6 :szeroki_usmiech
                  to był najlepszy pomysł :diabelski_usmiech
                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • na pewne fakty niestety nawet cobreti nie ma wpływu przy realizacji tego projektu ... zostaliśmy zdani na łaskę pracowników Orlenu i nie pozostaje nic innego jak tylko się dostosowac do ich reguł gry ... :idea:
                    >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez strzelcu
                      Przy podpisaniu umowy deklaruje ze będziemy tankować miesięcznie minimum 15 tys litrów i to jest sprawdzane przez pierwsze 3 miesiące, Jeżeli tak jest to dostajemy od razu rabat stały 8 groszy jezeli będziemy mniej tankować to będzie 5-6 groszy.
                      peter174, czy te pierwsze 3 próbne miesiace juz lecą :?:
                      Było, minęło:
                      RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

                      Komentarz


                      • tak juz lecą ... start zaczał się z wypuszczeniem pierwszych kart w obieg
                        >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                        Komentarz


                        • No a od jutra zamian rabatów :lol:

                          Komentarz


                          • tzn ?? pierwsze kart pojawiły się z tego co kojarzę w sierpniu (druga połowa) i o ile się nie mylę to okres "przejsciowy" trwa trzy miesiące ... więc jeszcze trochę czasu to potrwa
                            >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                            Komentarz


                            • Troszkę się to inaczej odbywa niż trzy miesiące.
                              Ale naprawdę coś nowego powinno się już od dzisiaj 1 w nocy pojawaić.
                              Więc czekamy aż ktoś zatankuje i nam powie.

                              Komentarz


                              • Wczoraj przyszedł mail od Cobretiego, że karty nie były wyrabiane bo kierowniczka stacji była na urlopie. Szkoda tylko, że dopiero wczoraj dostałem taką informację. Oszczędziło by mi to trochę nerwów (pewnie nie tylko mnie).

                                Komentarz


                                • cobreti to "porządna firma"
                                  Ja wpłaciłem kasę za 1 kartę i czekam spokojnie. Świat się nie kręci wokół tej karty żeby się stresować a tyle co za jedną kartę zapłaciłem to wstyd dać żebrakowi pod kościołem.
                                  Swoją drogą przypomniało mi się jak to za dawnych lat pracowałem w sklepie internetowym. Zawsze najwięksi pieniacze to byli kolesie zamawiający drobnicę typu suszarka za 30 pln.
                                  Pozdrawiam i cierpliwości panowie

                                  Komentarz


                                  • A moje zdanie jest takie, ze Orlen trzeba oleac....i tankowac na innych stacjach, bo oni ceny zawyzaja!!! U mnie na orlenie ON 4,48 w Kielcach na Shellu 4,21 i bez karty ma spory rabat :diabelski_usmiech
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • Ja zazwyczaj tankuje na stacji lotos, która jest przy centrum handlowym auchan ze stacją benzynową. Na auchan nie odważyłem się ani razu zatankować, ale za to korzystam z tzw "leja cenowego", który wymusza obniżenie ceny na stacji lotos. Z tego co zauważyłem jest tam najtańsze paliwo w mieście (Białystok) oczywiście na orlenie (w moim przypadku LPG) jest droższe 10 - 15 gr.

                                      Komentarz


                                      • niniejszym informuje iz od dzis rabat jest
                                        6gr/litrze - stacje ORLEN (było do tej pory 4 gr)
                                        3gr/litrze - stacje BLISKA (było do tej pory 1 gr )

                                        tak wiec powoli zwiekszają nam rabacik 8)
                                        >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                        Komentarz


                                        • Czyli jak dostanę kartę to już będzie z 10 gr?
                                          O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                          Komentarz


                                          • poki co wiadomo mi ze mamy dojsc do poziomu 8 gr rabatu na litrze w Orlenie i 4 gr na Bliskiej ... ale kto wie moze bedzie i wiecej rabatu bo chetnych na karty było wyjątkowo sporo i nadal ich przybywa
                                            >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                            Komentarz


                                            • Ja mam lepiej, bo stacja orlen na której tankuje jest właśnie w centrum budowy i ogromnych korków. Ceny poszły grubo w dół, a ja i tak pracuje obok. Byle nie tankować na drogach krajowych czy autostradach, bo tam ceny 30-40 gr wyższe obowiązkowo. W miastach się opłaca.
                                              DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

                                              Komentarz


                                              • Przepraszam Panowie ze nic nie odpisywalem ale niedostawalem zadnego powiadomienia o odpowiedziach dlatego myslalem ze nikt nic nie pisze w temacie :/
                                                Wczoraj dostalem 200 kart i zaczynam rozsylac. Zostalo jeszcze 300 do wyrobienia wiec mysle ze w jakies 2-3 tygodnie powinni wyrobic i bedziemy juz na czysto

                                                Komentarz


                                                • Dziś doszła karta

                                                  dzięki cobreti
                                                  O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                  Komentarz


                                                  • Od DZIŚ OBOWIĄZUJE RABAT:

                                                    ORLEN: 8 groszy
                                                    BLISKA: 5 groszy

                                                    Procedura uruchomienia rabatu na karcie dla tych pracowników na stacjach, ktorzy nie umieja uruchomic rabatu(chodzi mi o pracownikow stacji ORLEN!!! )

                                                    1. Wkladamy karte do czytnika
                                                    2. Wchodzimy w Kasa
                                                    3. Wciskamy opcje 4
                                                    4. Wciskamy opcje 2
                                                    5. Wciskamy opcje 5

                                                    I mamy rabat na karcie. To bylo dla Platformy PSD.
                                                    Niektore stacje moga nie miec jeszcze tej platformy wiec te stacje maja dzwonic przy Was na Infolinie. Maja swoja infolinie i zostana pouczeni jak to zrobic!!!
                                                    >>>Klub Seat Ibiza Polska<<<

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X