Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Relacja z zajeżdzania Skody Octavii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    No z tego co wiem to głównie kobietom przechodzi chyba, że kolega przesadził z kuracją na łysinę :lol:

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez dato
      No z tego co wiem to głównie kobietom przechodzi chyba, że kolega przesadził z kuracją na łysinę :lol:
      Dato... nic nie biorę a bzykanie mnie pobudza a nie usypia :diabelski_usmiech.
      Ale zostawmy już to jeśli nie masz nic przeciwko

      Komentarz


      • #78
        Nie mam :P :lol:

        Komentarz


        • #79
          IrekLubinPL, mega szacun! Tyle godzin za kółkiem naprawdę daje popalić, nawet na zachodnich autobanach, a co dopiero mówić o takich przebiegach trzaskanych na naszych drogach, które są zazwyczaj, tradycyjnie, jednojezdniowe dwukierunkowe z tabunem skrzyżowań, świateł, fotoradarów, miejscowości, rond, traktorów, niedzielnych kierowców itp. :shock:

          Komentarz


          • #80
            Mnie co innego interesuje. Ile to kompletow opon wychodzi rocznie. 5-6 ?? Opony jak zrobia 50-70kkm to jest max. Czyli zima dwa razy zmiana. Raz przed pierwszymi sniegami i potem przed drugim opadem
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez Maicroft
              Czyli zima dwa razy zmiana. Raz przed pierwszymi sniegami i potem przed drugim opadem
              chyba zimowe tak szybko nie schodzą, ja bym obstawiał że obije na 1 komplecie całą zimę

              Komentarz


              • #82
                Zależy jak jeździsz. Jeśli normalnie to schodzą tak samo jak letnie, jeśli mocniej to jeszcze szybciej...

                Komentarz


                • #83
                  Zimowe to naprawde 50kkm max. Chyba za sa super . Max to dla mnie ze zostaje 3-4mm bieznika. Wiadomo ze jak sie je dojezdza na 2mm ciut dluzej
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #84
                    Super to mogą być do 25kkm MAX, jeśli są naprawdę dobre

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez dato
                      Super to mogą być do 25kkm MAX, jeśli są naprawdę dobre
                      no ta :diabelski_usmiech wyjdzie na to ze by musiał raz na m-c nowe gumy kupować razem z wymiana oliwy
                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                      Komentarz


                      • #86
                        No ba...

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Mnie co innego interesuje. Ile to kompletow opon wychodzi rocznie. 5-6 ?? Opony jak zrobia 50-70kkm to jest max.
                          Zależy od użytkowania. Na trasach tak się nie zużywają jak w mieście gdzie jest ruszanie, hamowanie itp. Ja np. zrobiłem na Michelinach 100kkm i przy sprzedaży auta miały 6mm bieżnika (nowe mają 8mm). Auto latane głownie na trasach, czasami po mieście, użytkowane normalnie, bez szaleństw i palenia gumy.

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez Michael_1
                            Auto latane głownie na trasach, czasami po mieście, użytkowane normalnie, bez szaleństw i palenia gumy.
                            U mnie użytkowane j.w. Conti Sport2 zjadło doszczętnie po 20tys, a po 10 już była opona porównywalna z low budget... Wszystko zależy jak jeździsz te trasy, imo za bardzo uogólniasz...

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez dato
                              Zamieszczone przez Michael_1
                              Auto latane głownie na trasach, czasami po mieście, użytkowane normalnie, bez szaleństw i palenia gumy.
                              Wszystko zależy jak jeździsz te trasy, imo za bardzo uogólniasz...
                              I jakie gumy

                              Komentarz


                              • #90
                                No zależy, pisał o Michałach, mnie gumiarz poleca primacy nie piloty żeby dłużej wytrzymały. Ale trochę śmiecimy autorowi w ciekawym wątku...

                                Komentarz


                                • #91
                                  Ale przynajmniej z jednym ma spokój...DPF sie wypala :szeroki_usmiech

                                  A mnie ciekawi co z zawiasem, końcówkami, amorkami. Ori na ile wystarczą po naszych drogach?

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez Alonzo_
                                    Ori na ile wystarczą po naszych drogach?
                                    w mojej (2006r)- przelot 150kkm a narazie wymieniłem tylko odboje amorów tył, silentblocki przód i stabilizatory przód- amory i sprężyny jeszcze ori

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Dzień dobry wszystkim
                                      Już po serwisie, sprawa wygląda tak:
                                      przebieg i data : 60872 19.12.2012
                                      koszt: 719.65 plnów
                                      olej : Castrol longlife
                                      Usterek i awarii nie stwierdzono. Na serwisie kupa śmiechu i podobnego nie dowierzania w przeloty jak na forum Tym bardziej że wczoraj na serwisie była ta młodsza o 3 dni skodzinka z podobnym przebiegiem.

                                      Trochę czasem odbiegamy od tematu ale dlaczego nie

                                      Zmęczenie, na nockach kawa z mlekiem na Orlenie 5 torebek cukru, fajeczka, czasem jakiś energy drink. Nie zawsze jestem w ruchu, czasem stoję w miejscu, a wtedy tylna kanapa,oko na dół i relaks. Generalnie Octavia jest wygodnym samochodem, a w Polsce na prawdę dużo się zmieniło. Każde większe miasto ma obwodnicę, a naszą A4 można się wypuścić się daleko na wschód, nie oddalając się zbytnio od ważnych dla mnie szlaków kolejowych. Ode mnie na północ przez Zieloną Górę na Szczecin leci 3/S3 więc nad morze też leci się ciekawie. W centrum miast wjeżdżam rzadko wiec w korkach nie stoję No nie ma się kiedy zmęczyć po prostu

                                      50 dni - 12 dni przerwy, masakra 12 dni luzu niby tak dużo a nawet nie wiem kiedy ten czas minął

                                      Opony, na to nie wpadłem. Przecież faktycznie je też używamy.
                                      Auto kupione na letnich oponach Bridgestone model jakiś tam, na pierwszym przeglądzie (32788 km) stan: przód 5 mm, tył 6 mm. Ze dwa, trzy dni później założyliśmy zimówki, Nordica Matador (??) stan na dziś przód 5 mm, tył 7 mm.

                                      Jak kończą nasze auta??

                                      ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                      ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl
                                      Staż w firmie 21 dni, przebieg ok 24000 km, wąska kręta droga, kierowca tira jadącego z naprzeciwka chciał ułatwić sobie szykanę a kolega mu NAGLE wyskoczył na swoim pasie. Tir czy drzewo, wybór oczywisty.
                                      Ze starości to umrze chyba Golf IV kombi, taki "zastępczak", który jest w ciągłej eksploatacji ma już prawie 800kkm a nikomu się nie chce o niego dbać. I tak każdy kto nim jeździ ma nadzieję wysiadając z niego, że niebawem zadzwoni tel że golf wreszcie umarł i jutro już go nie będzie
                                      ...Koła maja być 4 a cylindrów pięć...
                                      [__][__] == ( () () () ) == [__][__]

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Ja piórkuje. Naprawdę szacunek za takie przeloty po PL drogach, bo czasami to tylko z działkiem na dachu jeździć i powystrzelać połowę.
                                        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          O ja pieerdziu!!!

                                          Są kierowcy co przez całe życie tyle nie nalatają co Ty przez rok
                                          Skoda skodą, kupi się nową.
                                          Powiedz lepiej na ile wystarcza prawa jazdy przy dzisiejszej wszechobecnej inwigilacji?

                                          Czekamy na relacje z niecierpliwością.
                                          Swoją drogą to powinniście pisać relacje do pism motoryzacyjnych lub robić testy długodystansowe
                                          Była: O1 2003 .19 TDI ASV
                                          Jest Vectra 1.9CDTI 2008

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez Jacomelli
                                            Swoją drogą to powinniście pisać relacje do pism motoryzacyjnych lub robić testy długodystansowe
                                            Przy takich pzrebiegach to raczej koncerny samochodowe powinny im płacić aby od prasy motoryzacyjnej trzymali się z daleka :szeroki_usmiech .

                                            Irek a takie zajeżdżone to co z nimi , na złom , licytacje ,czy w jakieś prywatne łapy idą?

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zakladam sie,ze w takim tempie auto nie wytrzyma 2-letniej gwarancji i sie rozsypie.Szacun za przebiegi,jestem w szoku :shock: p.s.U mnie na zegarach 36500km po 3 latach :szeroki_usmiech
                                              Respect All,Fear No One!

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ciekawy temat a i przebiegi niezłe. Ja robię średnio 60kkm rocznie i czasami mam dość... szacun za wytrwałość.
                                                Piter
                                                tarasik.eu - tarasy i balkony z drewna i kompozytu
                                                KM i Nm dołożył gregor10

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Wielki szacunek kolego.
                                                  Wbrew pozorom taki 2.0Tdi 110 moze 700-800kkm wytrzymac. :roll:
                                                  Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                                  Komentarz


                                                  • Szacun stary naprawdę test 24h!
                                                    Ciekawe gdzie pojedziesz na wakacje?

                                                    Szerokości, wytrwałości i powodzenia!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X