Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KIA idzie do przodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • KIA idzie do przodu

    Tomaszek, Ja wiem że tobie chodzi o ocp.Nie wiem jak było przed moim wstąpieniem w szeregi ocp ale widze jak jest teraz.Co by się nie działo,organizowało zawsze są jacyś mądrzejsi.Siedzą cicho a potem bohaterowie.I dlatego się wypowiedziałem ale pod adresem scp.

  • #2
    KIA idzie do przodu

    Coś mi się wydaje że niemieckie auta dostaną w du.... ale ile to będzie kosztowało :P KIA QUORIS
    Sebastian
    Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
    Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
    Była Black ELEGANCE by sebastian7905
    Wczasy nad morzem - klik

    Komentarz


    • #3
      kia optima też miała być sukcesem i bić VW czy Skode a wyszło słabo.
      Mastershine - Auto Detailing Studio

      Komentarz


      • #4
        sebastian7905, silniki mają wolnossące V6, V8 a cena w USA między 50000-70000 dolarów

        (none)

        406 Forbidden

        Seat Leon ST FR by mirek_p11

        Fotki
        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
        Fotki

        Komentarz


        • #5
          koreańce gonili, gonili... wreszcie dogonili. a Niemiaszki co :?: ile można ludziom wciskać kit typu "das auto" i żyć sławą :?: BTW, to jakiś odpowiednik MB E, BMW 5, Audi A6 itd :?:

          [ Dodano: Nie 17 Lis, 13 18:32 ]
          mirek_p11, gdzie do Europy z V6 NA :diabelski_usmiech :?: toż tu kluluje R4T, a nawet R3T :evil:
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez diablo228
            kia optima też miała być sukcesem i bić VW czy Skode a wyszło słabo.
            Dokładnie. A to tylko klasa średnia.
            W klasie drogich aut luksusowych w Europie nie ma szansy. Po prostu przez przyzwyczajenie i podejście europejczyków. Przy takich autach, za takie pieniądze oprócz oczywistych walorów bardzo komfortowej dużej, mocnej limuzyny niezmiernie ważny jest prestiż. A tego KIA/Hyundai specjalnie nie oferuje.
            O ile w klasie średniej nie każdemu na tym zależy o tyle wydając powiedzmy 200/250 tyś to już (chyba, bo nie wiem co wtedy bierze sie pod uwagę :wink: - sam nie miałem okazji być w takiej sytuacji ) raczej patrzy się aby auto było marki premium- z tradycjami i prestiżem.
            U nas będziemy to oglądac tylko w niektórych salonach i prospektach. IMO

            Komentarz


            • #7
              w painta wrzuciłem dwie fotki i jest duże podobieństwo do bmw GT a jeżeli chodzi o silniki to V6 mają szansę zawitać w Europie

              Seat Leon ST FR by mirek_p11

              Fotki
              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
              Fotki

              Komentarz


              • #8
                Alonzo_, wszystko OK, ale za podobne pieniądze można mieć sporo większe auto, a to też jest istotne. Fakt, że Polaczki to dziwna nacja, w myśl przysłowia "zastaw się, a postaw się", ale niektórym nie brak rozsądku. Z resztą ten film to prezentacja możliwości firmy i zaraz te świecidełka i cudeńka techniki zaczną pchać do aut klasy B itp, a tego w markach Europejskich raczej brakuje.
                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                @ by Tune-up Gdańsk
                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                Antek

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez diablo228
                  kia optima też miała być sukcesem i bić VW czy Skode a wyszło słabo.
                  Jak narazie i tylko narazie :twisted:
                  Kia i Hundai to 2 marki które przez ostatnie 10 lat zrobiły, moim zdaniem, największy (wręcz gigantyczny !!) postęp w światku motoryzacyjnym. Przypomnijcie sobie Kie Sephię (poprzednika Ceed) czy Hundaia Akcenta - poprzednika i30. A to było nie tak dawno, bo przecież zaledwie w ... 2004-05 r. !!
                  Obecne modele Kii i Hundaia już prawie dogoniły europejska czołówkę i brakuje im tylko ciut ciut do takich asów jak VW, Opel, PSA, czy Alfa lub Ford. Koreańskie auta, moim skromnym zdaniem, przegoniły już swoich dawnych mistrzów, czyli Toyotę i Nissana, a depczą po piętach Mazdzie i Hondzie.
                  Przed zakupem S II rozważałem Kie Optimę i Hundaia i40. Fakt w tej chwili jeszcze nie nadszedł ich czas bo tu i ówdzie widać braki i niedoróbki np. gołe śruby na drzwiach Optimy, czy fatalnie wykończony bagażnik w I40, no i ogólny brak fajnych silników do tych aut. Dodatkowo Koreańczycy przesadzili z cenami, zachłystując się chyba swoim niewątpliwym postępem, ale przy takim tempie nauki następne generacje tych aut będą spokojnie, jak równy z równym, konkurowały z europejskimi asami i nie wiem czy za te 5-6 lat następcą mojego SII nie zostanie np. Kia Optima II czy I40 drugiej generacji.
                  Naprawdę jestem pełen szacunku dla Koreańczyków za to czego dokonali przez ostatnie lata w motoryzacji.
                  Czarny Elegance

                  Komentarz


                  • #10
                    mirek_p11, jakim cudem :?: mają coś jak nowe Mazdy ze stopniem sprężania czy co :?:

                    [ Dodano: Nie 17 Lis, 13 18:50 ]
                    Moim zdaniem kolega Big ma rację, bo za ~150k zł trudno było znaleźć SUV-a z dieslem, automatem, normalną ilością miejsca w drugim rzędzie i bagażnikiem grubo ponad 600l :diabelski_usmiech Koreańce gonią, aż miło tym jeździć :szeroki_usmiech .
                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                    @ by Tune-up Gdańsk
                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                    Antek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Big
                      Naprawdę jestem pełen szacunku dla Koreańczyków za to czego dokonali przez ostatnie lata w motoryzacji.
                      Też im trochę kibicuje i mam tylko nadzieję, że nie zrobią czegoś takiego jak wszyscy znani czyli wybić się designem/jakością/gwarancją itp. a za kilka/kilkanaście lat jechać na wyrobionej opinii. Obecnie Kia/Hyundai przegrywają silnikami i materiałami w środku (są miękkie miłe w dotyku ale tylko do czasu wyjazdu z salony - jeździłem demówką z przebiegiem ~ 5 kkm i ten niby fajny miękki podłokietnik na drzwiach kierowcy miał już wyraźne wgłębienie od łokcia) i wbrew pozorom gwarancją (7 lat lipa, 5 lat lipa wychodzi na to, że jest standard 2/3 lata)
                      Pozdr. Przemek

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Tony065
                        Fakt, że Polaczki to dziwna nacja, w myśl przysłowia "zastaw się, a postaw się", ale niektórym nie brak rozsądku.
                        Osoby które kupują auta za 200-250 tyś raczej stać na to auto. :roll:
                        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Alonzo_
                          Zamieszczone przez diablo228
                          kia optima też miała być sukcesem i bić VW czy Skode a wyszło słabo.
                          Dokładnie. A to tylko klasa średnia.
                          Brak sukcesu optimy/i40 wynika moim zdaniem w bardzo dużym stopniu z marnej, a prawdę mówiąc beznadziejnej oferty silnikowej połączonej z kiepskimi, za wysokimi, cenami. Najwyraźniej łatwiej jest narysować i wytłoczyć ładne nadwozie niż skonstruować porządne silniki. Brak mocnych, czyli doładowanych, benzyn i diesli to pomyłka. Naprawdę, niezależnie od ew. uprzedzeń klienci nie chcą dużego auta z silnikiem 1.7td i nie dziwi mnie to.
                          Pozdrawiam
                          perfex

                          Octavia HTP

                          Komentarz


                          • #14
                            wcale nie tak daleko panowie ,bo aż w Rosji już jest to cudo tyle że to inny kraj tam więcej bogatych jak u nas ,poza tym myślę że cena nie będzie większa jak 200 tyś bo na starcie przegraliby z Audi A6 a nawet A8 ,niedaleko bo zaledwie w piątek kuzyn kupił A6 za 253 tyś minus 44 tyś rabat co daje nam 209tyś więc prestiż marka nokautuje KIA ,no ale jeśli cena będzie w okolicach 150_160 tyś to kto wie

                            [ Dodano: Nie 17 Lis, 13 20:30 ]
                            no i tu widać jaka jest przepaść technologiczna między Skodą a KIA i nietylko
                            Sebastian
                            Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                            Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                            Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                            Wczasy nad morzem - klik

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez sebastian7905
                              wcale nie tak daleko panowie ,bo aż w Rosji już jest to cudo tyle że to inny kraj tam więcej bogatych jak u nas ,poza tym myślę że cena nie będzie większa jak 200 tyś bo na starcie przegraliby z Audi A6 a nawet A8 ,niedaleko bo zaledwie w piątek kuzyn kupił A6 za 253 tyś minus 44 tyś rabat co daje nam 209tyś więc prestiż marka nokautuje KIA ,no ale jeśli cena będzie w okolicach 150_160 tyś to kto wie
                              Jakby ta kijanka kosztowała 150tyś to w tej cenie masz audi, Bmw więc mając taką sumę do wydania na nowe auto na kijankę nawet nie spojrzę, bo choćby niewiem jaka ona była to dalej będzie kijanką.
                              Mastershine - Auto Detailing Studio

                              Komentarz


                              • #16
                                diablo228, pokaż mi takie BMW lub Audi z podobnym wyposażeniem jak ta Kia za 150k zł :?: mogę tu wrzucić ofertę na A4 Avant 1.8 TFSI manual za 150 750zł. Tyle że za tyle dostałem ofertę na nowe Sorento 2.2 CRDi, automat itd. Na pewno sporo wygodniejsze auto na "polskie drogi" :diabelski_usmiech
                                Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                @ by Tune-up Gdańsk
                                TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                Antek

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez diablo228
                                  Jakby ta kijanka kosztowała 150tyś to w tej cenie masz audi, Bmw więc mając taką sumę do wydania na nowe auto na kijankę nawet nie spojrzę, bo choćby niewiem jaka ona była to dalej będzie kijanką.
                                  nie żartuj chyba same golasy i serie Audi A3 i BMW 3 a to nie ten segment nie ta klasa
                                  Sebastian
                                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                  Wczasy nad morzem - klik

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    sebastian7905, prawda jest taka, ze jeśli ktoś patrzy na nowe auta klasy wyższej średniej, to:
                                    - ma kase i to co najmniej 180 tys zł
                                    - szuka auta dającego prestiż
                                    - szuka auta klasy premium

                                    Niestety ale tak samo jak Skoda, czy VW nie ma w tej klasie absolutnie żadnych szans, tak samo nie ma ich Kia.
                                    Tu pierwsze skrzypce gra wielka trójca z Niemiec + Volvo i Jaguar inni mogą się tylko przyglądać.
                                    Klienci takich aut są ludźmi bardzo konserwatywnymi i nikt nie zaryzykuje kupna auta marki powszechnie uznawanej za budżetową i tania oraz kojarzonej głównie z autami klasy compact.
                                    W tej klasie Kia nie ma w Europie żadnych szans.
                                    Natomiast w klasie aut małych, kompaktowych i średniej myślę że ma coraz większe szanse.
                                    Czarny Elegance

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      a co ta kia to segment bmw 5 lub audi a6 :lol: Audi, czy Bmw to marki prestiżowe dające komfort itd a kia to tylko technologicznie naszpikowane auto elektroniką, czasem mniej lub bardziej potrzebną, może owe Audi czy Bmw nie będą miały takiego wypasu jak ta kia ale sprzedam je używane szybciej, drożej a samo prowadzenie będzie zapewnie lepsze. Pozatym zauważcie że w markach prestiżowych liczą się tylko audi, Bmw i merc większość marek nie oferuje w tym segmencie modeli.
                                      Mastershine - Auto Detailing Studio

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        diablo228, może szybciej ale nie wiem czy drożej . Popatrz na Lexusa. Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto wierzył, że im się uda, a oni powoli powoli... Zobacz ile teraz kosztuje LS430 i 730. Nie twierdzę, że Kia to klasa premium, ale jak pomyślę co jeszcze niedawno sprzedawali... Wystarczy, żeby zrobili trochę koło tyłka VW i po jakimś czasie zmieni się ocena aut KIA.
                                        Pisał Sebastian

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez SS
                                          diablo228, może szybciej ale nie wiem czy drożej . Popatrz na Lexusa. Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto wierzył, że im się uda, a oni powoli powoli... Zobacz ile teraz kosztuje LS430 i 730. Nie twierdzę, że Kia to klasa premium, ale jak pomyślę co jeszcze niedawno sprzedawali... Wystarczy, żeby zrobili trochę koło tyłka VW i po jakimś czasie zmieni się ocena aut KIA.
                                          Kto by nie chciał lexusa wszystko w kijance się zmieniło jak poszli z projektowaniem aut do europy, ja nie twierdzę że to są złe auta i w ostatnim czasie przeszła ta marka to tak jak piszesz że to przepaść stara Kia a nowa, ale do klasy np. Bmw jest im bardzo daleko i tak jak Big napisał ktoś kto kupuje nowe A6 nie patrzy na Kijankę czy hyundaia lub skodę bo to auta tanie dla zwykłych ludzi.Lexus oraz Infiniti to auta luksusowe tylko w polsce marki mniej znane, dużą siłą te marki są w usa.W europie niestety niemcy rządzą.
                                          Mastershine - Auto Detailing Studio

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Ja kibicuje "nowym". Nie dlatego, że planuje zakup albo pałam miłością/zachwytem, ale jak się w europie pokażą to zmuszą starych wyjadaczy żeby bardziej się starali. A to korzyść dla nas.
                                            diablo228, masz rację, że w Polsce szybciej ktoś kupi 15 letnie BMW albo Merca po przejściach, głównie żeby się pokazać sąsiadom. Widzę też, że coraz więcej ludzi kalkuluje przed zakupem. Część kupuje prestiż i płaci za markę inni szukają tańszego "luksusu"
                                            Pisał Sebastian

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Piękne auto. Patrząc na te auta kia, widać,że są o wiek do przodu od skody.
                                              Po tylu latach dopiero O3 można doposażyc w gadzety które w innych markach były dostepne 10l wstecz.
                                              Już odebrane A3 TFSI limuzyna

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Tak tylko Kijanka będzie konkurowała ze Skodą (a tu też materiały nie są najwyższych lotów) VW ,Hyundaiem ,do klasy premium jej jeszcze daleko ,ale tym tempem kto wie ?
                                                Sebastian
                                                Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                                                Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                                                Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                                                Wczasy nad morzem - klik

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez SS
                                                  Ja kibicuje "nowym". Nie dlatego, że planuje zakup albo pałam miłością/zachwytem, ale jak się w europie pokażą to zmuszą starych wyjadaczy żeby bardziej się starali. A to korzyść dla nas.
                                                  diablo228, masz rację, że w Polsce szybciej ktoś kupi 15 letnie BMW albo Merca po przejściach, głównie żeby się pokazać sąsiadom. Widzę też, że coraz więcej ludzi kalkuluje przed zakupem. Część kupuje prestiż i płaci za markę inni szukają tańszego "luksusu"
                                                  No dokładnie znam sporo osób które zakupią stare audi byle mieć audi i owy prestiż a że auto ma 15 lat to nic złego :twisted: , Takie czasy że ludzie patrzą co kupić by potem też sprzedać nie za małe pieniądze ale dużo ludzi patrzy na serwis, części oraz czy ich mechanik auto im obsłuży. Kia to jak skoda dla jednych auto fajne i wystarczy by sie przemieszczać z punktu a do b a dla innych wyśmiewanko że to skoda itd. tak to już w polsce jest że lepiej jeżdzić starym zgnitym niż nowym lub nowszym ale zwykłej marki.
                                                  Mastershine - Auto Detailing Studio

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X