Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio fabryczne???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czyli radio fabryczne w kostce nie ma stałego plusa? Kupiłem przejściówkę, ze skody na iso plus separator plus ramka i myślałem, że wystarczy teraz plug & play?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez obrus
      Zamieszczone przez MŁODY
      które z radyjek zamontować aby mieć blutacza w Octavia 2 Tour

      ja potrzebuje tylko radio , mp3 , i blutacza pod komórke

      oczywiście aby wyszło najtaniej :|
      Widziałem w Biedronce radia spełniające ww. kryteria za 150 zł .....

      w Lidlu widziałem taniej ....... :lol:

      .... czytamy ze zrozumieniem ....


      pytałem o radio fabryczne :?:
      pozdrawiam Adam
      Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


      Spontany Katowickie

      Komentarz


      • r2_r, Radio gra tak jak powinno. Wszystkie funkcje aktywne. Nic nie wiem o żadnych błędach. Aku nie odłączałem. Podpinasz dwie kostki do radia i to jest wszystko!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez pandzik
          r2_r, Radio gra tak jak powinno. Wszystkie funkcje aktywne. Nic nie wiem o żadnych błędach. Aku nie odłączałem. Podpinasz dwie kostki do radia i to jest wszystko!
          kierownica tez? Maxi-dot tez?
          Kiwal

          Komentarz


          • Dzięki panowie za cenne uwagi, dla spokoju sumienia podjadę chyba do ASO żeby mnie radio dokodowali.
            Kiwal, w "turku' neni maxi-dota ani multikiery.

            Komentarz


            • MAm octe II fl Mint bez radia, chcę założyć Swinga ale pytanko-czy ono ma chociaż wejscie AUX?

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Wlod
                MAm octe II fl Mint bez radia, chcę założyć Swinga ale pytanko-czy ono ma chociaż wejscie AUX?
                Ma AUX
                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                ----------------------------------------------------

                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                Komentarz


                • Chcę kupic Swinga z Allegro ale na obudowie nie widzę gniazda aux a wydaje mi się że fabrycznie tylko w wersji Ambiente jest wejscie ale wyprowadzone w podłokietniku którego mój Mint nie ma.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Wlod
                    Chcę kupic Swinga z Allegro ale na obudowie nie widzę gniazda aux a wydaje mi się że fabrycznie tylko w wersji Ambiente jest wejscie ale wyprowadzone w podłokietniku którego mój Mint nie ma.
                    Tak ma w podłokietniku ale do niego musiał być pociągnięty kabel z radia wiec wydaje mi się że ma wyjście z tyłu i samemu można wyciągnąć na przód (ale tak mi się wydaje bo nie wyciągałem jeszcze radia) To jak byś chciał kupić to wysłałem Ci na pw wiadomość
                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                    ----------------------------------------------------

                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                    Komentarz


                    • Ja podciagam pod podlokietnik kabelek od stacji dokujacej SGSII i spiewa i tanczy zespol z Komanczy :-) co najwazniejsze sterowanie muzyka z telefonu wpietego w stacje jest proste, jak budowa cepa :-)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X