Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wrzucisz jakiś filmik z nocnego nagrania?
    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

    Komentarz


    • Kamerka się trzyma w tym miejscu bez problemów, a nagrań z nocy nie mam, bo się skasowały, a na razie się nigdzie nie wybieram po zmroku. Robiłem testy to nagranie generalnie OK, ale numerów się nie da odczytać, bo tablice rejestracyjne są mocno odblaskowe.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • Sprawdź jeszcze proszę te przerwy, ale po kilku nadpisaniach karty i w kilku miejscach.
        Ciekawi mnie, czy za każdym razem będzie tyle samo sekund.
        Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

        Komentarz


        • Wsadziłem tam karty 32GB więc chwilę mi zajmie zanim kilka razy nadpiszę kartę. Promocja w Selgrosie jest do jutra.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • shado, jak masz ustawione? Ze wykrywa ruch i się włancza? Bo w ustawieniach to chyba tam jest, ze po 2 min jak jest bez ruchu to się wyłancza....
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • tak ja pisałem mam podpięte pod + po stacyjce i włącza się po przekręceniu kluczyka i wyłącza po zgaszeniu silnika. Detekcje ruchu mam wyłączoną. Opcja Gsensor nie mam pojęcia co robi.
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • Zamieszczone przez shado
                pcja Gsensor nie mam pojęcia co robi
                O ile dobrze to działa to funkcja ta aktywuje się kiedy przekroczona jest (jakaś tam zapisana) wartość przeciążenia G - np. wypadek, uderzenie w coś, nagłe hamowanie, uślizg bokiem itp. Wówczas kamera zapisuje natychmiast zdarzenie. Nie czeka na dokończenie sesji 2-3min (czy jaka tam jest zaprogramowana). Pozwala to zachować nagranie, gdyby zaraz po tym np. nastąpiła większa masakra i zniszczenie rejestratora, który nie zapisałby w normalnym trybie ostatniego nagrania.

                Komentarz


                • A tu wersja dla tych co nie chca kamerki na przedniej szybie :diabelski_usmiech
                  Fotka znaleziona w sieci....
                  Załączone pliki
                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez piotrek_os
                    A tu wersja dla tych co nie chca kamerki na przedniej szybie :diabelski_usmiech
                    Fotka znaleziona w sieci....
                    :haha:
                    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                    Komentarz


                    • Znakomita 'brzytwa" w razie jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia.
                      Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                      Komentarz


                      • hsurim, a widzisz nakrętkę, krórą przykręcona jest kamera? :wink:

                        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                        Komentarz


                        • piotrek_os, zajebisty patent chyba zastosuje go u siebie :lol:


                          Mariusz
                          Spoty Tarnowskie

                          Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez hsurim
                            Kolego shado, czy ten sposób jej umocowania za lusterkiem, był możliwy standardowo, czy coś przerabiałeś ?
                            No i jak byś sprawdził te (ewentualne) przerwy pomiędzy nagraniami.
                            w 01 na szybie nie ma tego paska...i tak myśle zeby jakos pominąć przyssawke do szyby, a dorobić uchwyt do lusterka - mniej by wtedy było kamerke widać. A lusterko okleic na czarno i wtedy by się kamerka z lusterkiem "zlewała"
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • Nie doczekałem się na Wasze filmy kręcone smartphone'ami, to sam wrzucę to, co znalazłem:

                              [youtube] [/youtube]

                              [youtube] [/youtube]

                              [youtube] [/youtube]

                              [youtube] [/youtube]

                              [youtube] [/youtube]
                              Moja Octavia

                              Komentarz


                              • W dzisiejszym Motorze test 6 kamer.
                                HD DVR08, Prestigio RoadRunner HD1, Mio MiVue 358, Smarty BX1500+120, Blackvue DR400G-HDII

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez shado
                                  YT trochę pogorszył jakość...
                                  Dostępne jest tylko 720p, tak było nagrane czy YT sam obcina? Bo w specyfikacji urządzenia jest podana trochę nietypowa ta rozdzielczość, czyli 1440x1080

                                  Komentarz


                                  • Tak było nagrane, bo nie widzę dużej różnicy w jakości i 720p jest dla mnie wystarczające.
                                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez shado
                                      Dziś kupiłem kolejny rejestrator
                                      Tym razem w Selgrosie za 210PLN
                                      Skuszony pozytywami też pojechałem kupić. Ale wczoraj pierwszy ZONK - kamera nie ma funkcji nadpisywania? Nigdzie nie ma takiej opcji, a wczoraj dostałem niebieską planszę (miga co 5s) "brak miejsca na karcie"... Musiałem wejść do menu i skasować inne nagrania. Czegoś nie doczytałem w instrukcji, czy ten rejestrator faktycznie nie ma opcji nadpisywania?

                                      Komentarz


                                      • Witam wszystkich śledzących ten temat.
                                        Tak jak tu obecni dojrzałem do zakupu kamerki. Śledząc różne fora do decyzji zakupu podchodzą kamerki Prestigio RR 300 i MiViue 338. (wg moich potrzeb i zasięgu cenowego bez szaleństwa. Nie wydam na kamerkę 400 To ma zarejestrować ew zdarzenie na drodze w dość dobrej jakości). Pozostałe to IMO typowe naciąganie kasy.(tańsze)Pytanie, czy ktoś ma porównanie? Z tego co się orientuję różnica na korzyść niestety droższego mio to taka, że nagrywa w H.264 i ma czujnik wstrząsów. Bo jeżeli moje przypuszczenia są słuszne to jak dla mnie pobawienie się aby skompresować plik przed ew wysłaniem jest nie warty różnicy 150 zeta. Przy moim użytkowaniu auta i miejsc parkowań nie potrzebuję krótko mówiąc opcji parkingowej a i wstrząsowy podczas kolizji (oby nie) też nie za bardzo potrzebny, bo "na miejscu zdarzenia" i tak zostają pojazdy wskazujące na to, gdzie i jak został uderzony. Nawet jak ktoś ucieknie na nagraniu będzie widać, że zostaliśmy uderzeni, ale to chyba delikatne z tyłu.
                                        Moje pytanie skierowanie jest przede wszystkim do tego, czy obie nagrywają w podobnej jakości. Pozdrawiam.

                                        Komentarz


                                        • No właśnie ja też cały czas się zastanawiam nad jakimś dobrym modelem - priorytet to wysoka jakość nagrań w nocy albo chociaż w miarę dobra. Na kamerę mogę wydać i 999zł :szeroki_usmiech byle by była tego warta.
                                          Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                                          https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                                          www.tuneforce.pl
                                          www.dpfserwis.pl

                                          Komentarz


                                          • ziutecki, sprawdziłem i rzeczywiście jakaś zwała jest jak się karta zapełni. To jest właśnie to co mówiłem o bugach w sofcie... Napisałem do helpdesku i u nich na facebooku.
                                            Może jak ich zaatakujemy mailami i na FB to się jakoś wypowiedzą. Jak nie to oddaję na gwarancji.
                                            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez ziutecki
                                              wczoraj pierwszy ZONK - kamera nie ma funkcji nadpisywania
                                              Zamieszczone przez shado
                                              Jak nie to oddaję na gwarancji.
                                              coś mi się wydaje, że ona oryginalnie nie ma funkcji nadpisywania
                                              Specyfikacja:
                                              -Tryb nagrywania ciągłego

                                              nie oznacza to, że nadpisze pliki tylko nagra w ciągu do wyczerpania karty

                                              Komentarz


                                              • No to by była d..a blada jakby trzeba było co jakis czas samemu karte "czyscić", bo w trasie od pewnego momentu juz moze nie nagrywać drogi.....
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • To co by to był za rejestrator jakby kurde nie kasował plików...
                                                  z drugiej strony jakby to był bug to by nie mieli komunikatu "karta pełna"...
                                                  ja pitole...
                                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez kmink
                                                    No właśnie ja też cały czas się zastanawiam nad jakimś dobrym modelem - priorytet to wysoka jakość nagrań w nocy albo chociaż w miarę dobra. Na kamerę mogę wydać i 999zł :szeroki_usmiech byle by była tego warta.
                                                    mio 358 :wink:
                                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X