Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panowie, a to Mio MiVue 358 nagrywa też dźwięk? Bo nawet w opisie nie ma wzmianki że nagrywa dżwięk.

    Komentarz


    • nagrywa, ale niektórzy mają problemy z kodekami

      Komentarz


      • Zamieszczone przez irekk
        nagrywa, ale niektórzy mają problemy z kodekami
        tzn ?

        Komentarz


        • neiktórzy narzekają że nie mają dźwięku podczas odtwarzania. ja korzystam z k-lite packa i wsio śmiga jak należy

          Komentarz


          • Zamieszczone przez irekk
            neiktórzy narzekają że nie mają dźwięku podczas odtwarzania.
            Podczas przeglądania filmu na samym urządzeniu MiVue 358 (nie na komputerze) jest odtwarzany dźwięk?

            Komentarz


            • Jutro sprawdzę. Przyznam się że nie sprawdzałem.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez leonn
                Zamieszczone przez irekk
                neiktórzy narzekają że nie mają dźwięku podczas odtwarzania.
                Podczas przeglądania filmu na samym urządzeniu MiVue 358 (nie na komputerze) jest odtwarzany dźwięk?
                Tak. Jest odtwarzany ale bardzo słabo słychać.
                A z tymi kodekami to trzeba je po prostu zainstalować na kompie.
                I jeszcze jedno: Wam też 3 minutowy film z MiVue ładuje się na YT przez godzinę?
                Octavia II FL 1,9 TDI 2009 r.
                Toyota Auris II TS Hybrid 2016r.

                Komentarz


                • Panowie, a to Mio MiVue 358 nagrywa też dźwięk? Bo nawet w opisie nie ma wzmianki że nagrywa dżwięk.
                  Jeszcze nie spotkałem kamerki aby nie nagrywała dźwięku. Nawet te no name.

                  Komentarz


                  • a czy ktoś miał odczynienia z rejestratorami GOCLEVER?

                    Komentarz


                    • Szukam rejestratora z dwiema kamerami (jazda na zderzaku). Czy są jakieś inne modele poza overmaxem ?

                      Komentarz


                      • Każdy jest mądry - gdy mu się nie spieszy... można wyjść z założenia spiesz się powoli...

                        Ale przyjdzie taka sytuacja, że będzie trzeba nagiąć prawo i akurat Cię uprzejmy kolega z innego klubu nagra bo akurat w domu nie ma co innego do roboty jak obrabiać filmiki i wysyłać do NIEBIESKICH bawiąc się w cichego mściciela beeeheheheh,

                        Komentarz


                        • blaster, ale o so chodzi ? :roll:

                          Komentarz


                          • blaster, w środku dnia ? :lol:
                            www.SPAmobile.pl

                            Komentarz


                            • Witam.

                              Mam pytanie do użytkowników Mivue 358 i 388.
                              Czy u Was nagrany dźwięk jest z szumem ?
                              Niezależnie gdzie odtwarzam, na komputerze, tv, czy z rejestratora u mnie dźwięk jest z dość głośnym szumem.
                              Zastanawiam się, czy reklamować rejestrator.

                              Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • Hej koledzy, czy ktoś z Was użytkuje może prestigio roadrunner 500? mam zamiar jutro kupić to ustrojstwo, ale łamię się jak z jakością nagrania w nocy. Na YT są testy, nie wygląda to źle, ale nie wiem czy nie lepiej zamówić Mio Mivue358 tyle że jest trochę droższe a i "mój" dostawca nie ma go od ręki.
                                Czy do tego prestigio jest od razu oprogramowanie na kompa? Do Mio jeśli dobrze słyszałem jest dołączony program umożliwiający robienie snap shotów i bezpośredniego wrzucania nagrań do YT
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                Komentarz


                                • wróg, kolego pisałem o tym trochę wcześniej. Miałem co prawda RR nie 500 a 300 i obecnie Mio 338. Polecam ten ostatni. Co do programu w RR 300 płytki nie ma w Mio jest. Sprzęt nagrywa w formacie jaki umożliwia wrzucenie np na YT bez obróbki. Tak na szybko jak od laika. Więcej znajdziesz na stronach producenta.
                                  krzys-29, raczej reklamacja. dźwięk ma być ok i taki mam (w RR było źle w dwóch , dlatego wziąłem Mio

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez andrzej1962
                                    obecnie Mio 338
                                    andrzej1962, jak to się sprawuje nocą w mieście/poza miastem?
                                    czy numery aut są do odczytania?
                                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                    Komentarz


                                    • w mieście przy oświetleniu latarń jest nawet ok. Co do odczytu tablic przy takim oświetleniu to nie sprawdzałem, ale na YT możesz pooglądać filmy innych użytkowników. Co do rejestrowanie drogi poza miastem raczej kiepsko tzn. tylko to co w oświetleniu reflektorów.

                                      Komentarz


                                      • Parę dni temu zakupiłem mio 338. Z dużym dystansem podchodziłem do niej bo to nie fullhd, ale po przejrzeniu sporo filmików zdecydowałem że ja kupie i miło zaskoczyła, w zupełności wystarczy i cena nie najgorsza. Jest troszkę mniejsza od 358 i przez to lepiej wygląda. Jak na filmiki hd kręci bardzo dobrze w porównaniu do innych modeli hd.
                                        Szukałem na na necie jakiegoś oprogramowania do niej nowego, ale chyba nie ma lub nie znalazłem.

                                        Zamieszczone przez piotrek_gdy
                                        Zamieszczone przez andrzej1962
                                        obecnie Mio 338
                                        andrzej1962, jak to się sprawuje nocą w mieście/poza miastem?
                                        czy numery aut są do odczytania?
                                        Kamera żeby widziała w nocy poza miastem w ciemności musiała by mieć własne doświetlanie (co raczej było by to problematyczne ze względu na szybę) wiec czy to będzie 338 czy 358 będzie bardzo podobnie
                                        "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                        ----------------------------------------------------

                                        !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez krissos
                                          Kamera żeby widziała w nocy poza miastem w ciemności musiała by mieć własne doświetlanie (co raczej było by to problematyczne ze względu na szybę)
                                          nie koniecznie wystarczy podświetlenie IR, ale potężne, a nie takie małe diodki jak w tych no-name made in ChRL.
                                          Dlatego MIO tego nie stosuje bo to g...no daje. (Wiem, bo testowałem).
                                          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez mkania777
                                            Zamieszczone przez krissos
                                            Kamera żeby widziała w nocy poza miastem w ciemności musiała by mieć własne doświetlanie (co raczej było by to problematyczne ze względu na szybę)
                                            nie koniecznie wystarczy podświetlenie IR, ale potężne, a nie takie małe diodki jak w tych no-name made in ChRL.
                                            Dlatego MIO tego nie stosuje bo to g...no daje. (Wiem, bo testowałem).
                                            Pisząc własne oświetlenie miałem na myśli IR które by się odbijały w szybie
                                            "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                            ----------------------------------------------------

                                            !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez 2pac
                                              bardzo ciekawa i tania jest prestigio HD1
                                              Mój Prestigio HD1 właśnie niedawno się zwrócił.
                                              Na terenie, gdzie pracuje koszony był trawnik, gdy przejechałem obok kosiarki, kamień przez nią podbity uszkodził mi czołową szybę. Bez nagrania nie miałbym oświadczenia sprawcy.

                                              Siemion
                                              "Doświadczenie przychodzi z wiekiem, szkoda tylko, że czasami jest to wieko od trumny..."

                                              Komentarz


                                              • Pytanko do posiadaczy mio 338
                                                Da się w nim ustawić żeby rozpoczynał nagranie po odpaleniu auta, a kończył po zgaszeniu?
                                                Da się się ustawić dłuższy czas nagrania filmiku?
                                                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                ----------------------------------------------------

                                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                Komentarz


                                                • Miał ktos stycznosc z BlackSys 100?
                                                  O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez krissos
                                                    Da się w nim ustawić żeby rozpoczynał nagranie po odpaleniu auta, a kończył po zgaszeniu?
                                                    to już nie zależy nie od kamerki a instalacji auta i w O II niestety bez ingerencji niemożliwe. W zapalniczce zawsze jest napięcie. Jedynym wyjściem (poza ingerencją w inst) pamiętanie o włączaniu wtyczki i jej wyłączaniu. Sytuacja nie jest komfortowa, bo wiem z własnego doświadczenia, że się zapomina i niekiedy kamerka nagrywa całą noc.
                                                    Zamieszczone przez krissos
                                                    Da się się ustawić dłuższy czas nagrania filmiku?
                                                    niestety nie. Mio ustawiło na 1 min i nie spotkałem się aby ktoś dał rade zmienić, chyba, że "scalenie w dłuższy film, ale przy pomocy jakiegoś programu.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X