Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krissos, Wyjmij radio i z kostki ISO pociągnij przewód, na którym masz napięcie po włączeniu stacyjki. Nie dużo roboty w sumie. Podłącz pod ten przewód rozgałęziacz samochodowy na 12V (tak zebyś odrazu miał ze 3 gniazda). Ja tak zrobiłem to przy okazji Navi podpiąłem
    Koniki są po to by je karmić

    Komentarz


    • Subaru, w OII i OIIFL nie ma przy radiu takiego kabelka, na którym pojawia się napięcie "po stacyjce" ( radio "budzi się" i "usypia" po szynie CAN ).

      krissos, przy twojej opcji trzeba by pociągnąć zasilanie "po stacyjce" ze skrzynki bezpieczników, jednak proponuje jeszcze inne podłączenie ( szczegóły TUTAJ ).
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • kowal 2002, To można wyjąć napięcie z bezpieczników.

        Choć wg mnie musi być taka możliwość, bo jak inaczej podłączyć zwykłe, nieseryjne radio? Inaczej by nie latało. IMO radio, nawet fabryczne, podłączone jest przez kostkę ISO, a jak nie to ewentualnie jakiś adapter można dokupić, ale na 99% ta kostka ISO jest
        Koniki są po to by je karmić

        Komentarz


        • Subaru U mnie jest podpięte radio ni seryjne pod lampki i jak zamykam auto to radio też gaśnie (bo nie ma pod stacyjką jak pisze kowal 2002 Można podpiąć po canie ale to koszt ok 300-400zł niby.
          U mnie jest przez to niespotykane zjawisko bo zegarek w radiu nie wiedząc czemu spóźnia się ok 5min na dobę (głównie w nocy jak radio wyłączone), tak jest w pioneer tym co mam 2din jak wsadzili na próbę inne pioneer 1din t było ok 3min do przodu, jvs pokazywał bez błędnie ale to przez to że godzina ustawia mu się z rds.
          Szukają rozwiązania i na razie nie ma, a zegarek denerwuje bo nie da się go wyłączyć z wyświetlacza.

          Dzięki za podpowiedzi co do kamerki coś pomyślę na tym
          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
          ----------------------------------------------------

          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

          Komentarz


          • Ostatnio coś strasznie chodzi za mną video rejestrator. Pożyczyłem od kumpla Mil Mivue 358 co by wyrobić sobie zdanie na temat takiego gadżetu. No i w sumie mi się spodobało. Teraz pozostaje wybór urządzenia. Trochę poszperałem w sieci i wychodzi na to, że w kwocie ok 450PLN raczej nie ma konkurencji dla Mio 358.
            Aczkolwiek uważam, że wspomniane Mio dupy nie urywa. Jeżeli są dobre warunki, znaczy się światło, to wszystko jest ok. Ale już praca pod ostre światło czy o zmroku, nie nadmieniając o zupełnych ciemnościach pozostawia trochę do życzenia. No cóż, od takiej optyki i matrycy raczej trudno wymagać cudów. Nie mniej chciałbym się dowiedzieć, czy to faktycznie wszystko co można dostać do 500 PLN.
            2004 Renault Thalia 1.4 RT,
            2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
            2009 Renault Clio MTV 1.4
            2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
            2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

            Komentarz


            • czto

              zobacz na dod LS300W filmiki sa w nocy nic lepszego w tej cenie nie ma.
              Prowadzi NaviExpert Lifetime
              Ostrzega Yanosik
              Nagrywa Vicovation TF-2 EZ

              Komentarz


              • Zamieszczone przez czto
                od takiej optyki i matrycy
                Właściwie ważniejsza jest optyka niż matryca, bo kupno badziewia z ponad 10Mpx nie jest problemem, gorzej, że zwykle optyka jest z kiepskiego materiału, co daje efekt matrycy 0,9Mpx.
                Z uporem maniaka zapytam, czy ktoś miał przyjemność użytkowania BlackSys CF100 (optyka Sony i procesor Exmor), znalazłem 1 czy 2 firmy co to sprzedają.
                O3 1,4TSI Brąz Topaz Elegance z rozsądku. Jeep Grand Cherokee WG 4,0l Limited dla przyjemności.

                Komentarz


                • adamusek, tylko ten DOD min 8 stow kosztuje. wiadomo ze lepiej w nocy nagrywa niz 358 ale mio kupi za 440 zl

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez adamusek
                    zobacz na dod LS300W filmiki sa w nocy nic lepszego w tej cenie nie ma.
                    Może jeżeli chodzi o jakość nagrań to tak, niestety trzeba wiedzieć że soft jaki oferuje dod to kibel i po jakimś czasie tnie filmy, tworzą się lagi między filmami (nawet 2min) więc co z tego jak ma fajną optykę skoro fragmentu kluczowego może nie nagrać akurat.
                    Ja na doda się napalałem, ale nawet te droższe też mają te same problemy więc imo bez sensu. I widzę że nowe modele dalej to samo oferują.
                    W tym modelu też takie zjawiska występują. Można sobie wgrywać nowe softy, testować, tracić czas na zabawę w przeglądanie i może zadziała jak powinno. Nie za taką kasę!

                    Komentarz


                    • Testował ktoś może iPhone jako kamerę do auta?
                      Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                      https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                      www.tuneforce.pl
                      www.dpfserwis.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez kmink
                        Testował ktoś może iPhone jako kamerę do auta?
                        poszukaj na YT. Tam chyba widziałem jabłko :lol: zamiast kamery

                        Komentarz


                        • Wyborcza.pl

                          z komentarzy:

                          Zarejestrowałem wymuszenie pierwszeństwa, wysłałem mailem na komendę, kazali przyjść osobiście, poszedłem a tam komendant mnie się pyta: a skąd mam nagranie, kto mi pomagał, czy mam zezwolenie na nagrywanie, czy mam licencję dziennikarską, że będę miał kłopoty.
                          Przegra sprawę w sądzie ponieważ naruszył prawo prywatności, nie zakrył tablic rejestracyjnych, wizerunku ludzi z BMW i wrzucił do sieci. Fakt kierowca BMW dostanie mandat, ale autor nagranie przygotuje parę tysięcy odszkodowania za udostępnienie filmu bez zgody osób trzecich.
                          mają rację?

                          to jest ten film
                          [youtube] [/youtube]
                          Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez krzys-29
                            Witam.

                            Mam pytanie do użytkowników Mivue 358 i 388.
                            Czy u Was nagrany dźwięk jest z szumem ?
                            Niezależnie gdzie odtwarzam, na komputerze, tv, czy z rejestratora u mnie dźwięk jest z dość głośnym szumem.
                            Zastanawiam się, czy reklamować rejestrator.

                            Pozdrawiam
                            Cześć. Mam Mivue 388, odtwarzany dźwięk zawiera sporo szumu, tak chyba musi być

                            Pozdrawiam

                            Komentarz


                            • Waśka, w dodatku jak by goście jeszcze zaczęli by grozić nagrywającemu to w ogóle było by pieknie, za groźby karalne jest już odpowiedni paragraf
                              superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                              poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                              Komentarz


                              • W mio 338 jest możliwość aby nagrany filmik się nie skasował (tzn. jest nagrywanie w pętli i jak dojdzie do niego to ominie)??
                                "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                ----------------------------------------------------

                                !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                Komentarz


                                • Jest katalog "Emergency" w którym zapisują się pliki ze stłuczek lub pliki gdzie podczas ich nagrywania naciśnięto prawy przycisk na urządzeniu.
                                  Pliki w tym katalogu nie są nadpisywane.

                                  Komentarz


                                  • Prawy jak naciśniesz to przestaje nagrywać i gaśnie na nim dioda czerwona
                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                    ----------------------------------------------------

                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                    Komentarz


                                    • po kilku miesiącach użytkowania mio 358 widzę ze robi bałagan na karcie.
                                      filmy owszem nagrywają się w pętli ale pliki tekstowe opisujące dane z sensora grawitacji nie ulegaja skasowaniu i robi sie ich nadmiar.

                                      ps. jakość w nocy do kitu pikseloza i rozmazy ze tablicy rej sie nie odczyta.
                                      wole o połowę mniej klatek ale obraz jaj zyleta.

                                      [ Dodano: Nie 17 Lis, 13 16:53 ]
                                      Zamieszczone przez krissos
                                      W mio 338 jest możliwość aby nagrany filmik się nie skasował (tzn. jest nagrywanie w pętli i jak dojdzie do niego to ominie)??
                                      tak. wciskasz przycisk z żółtym trójkątem z wykrzyknikiem i wymuszasz tryb emergency.
                                      fajne jest to ze zozciaga nagranie do więcej niz 2 min i ogarnia duzo czasu wstecz od nacisniecia.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez krissos
                                        W mio 338 jest możliwość aby nagrany filmik się nie skasował (tzn. jest nagrywanie w pętli i jak dojdzie do niego to ominie)??
                                        Powiem tak, Ja mam 388 i podczas pracy urządzenia nad prawym przyciskiem "ok" wyświetla się żółty trójkąt i w trakcie nagrywania naciśnięcie przycisku "ok" zapisuje ten plik w katalogu Emergency. Poza ty jeśli dojdzie do kolizji i czujnik przeciążeń to wykryje to plik również zostanie zapisany w katalogu Emergency.
                                        W opisie 338 widziałem, że ma funkcję nagrywania "zdarzeń" więc powinno to wyglądać podobnie jak w 388. Chyba, że zapisywanie "zdarzeń" przyciskiem dodali dopiero w wyższych modelach.

                                        Komentarz


                                        • U mnie nie ma przycisku z żółtym trójkątem z wykrzyknikiem w mio 338, a przycisk OK z prawej strony startuje lub zatrzymuje nagranie.

                                          System video macie ustawione na PAL czy NTSC??
                                          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                          ----------------------------------------------------

                                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                          Komentarz


                                          • Nie widziałem u siebie w menu ustawień pal/ntsc ale pewnie ntsc bo 29.97 klatek na sekundę

                                            Komentarz


                                            • Mam rejestrator Tracer Limboo HD; w menu jest opcja:
                                              -kontynuuj:
                                              wyłączone,
                                              10 min,
                                              20 min.
                                              Do czego to służy?
                                              Antyfotoradar Valentine1
                                              Harry II Classic+Sirio ML145

                                              Komentarz


                                              • Dzisiaj kupiłem MiVue 358, przetestowałem i mam trzy problemy:

                                                1) po podłączeniu rejestratora kablem do komputera i po uruchomieniu MiVue Menager, podczas odtwarzania plików, obraz tnie się niesamowicie. O płynności odtwarzania nie ma mowy!! Mam założoną kartę MicroSD 16GB Kingston 10 klasy. Kiedy podłączę kartę przez czytnik kart a nie bezpośrednio przez podłączony rejestrator, obraz tnie się mniej, jednak tnie się nadal co bardzo przeszkadza w oglądaniu. dodam, że kiedy oglądam nagranie bezpośrednio w rejestratorze, obraz jest idealnie płynny

                                                Jutro wybieram się wymienić kartę na jeszcze szybszą, ale czy to wystarczy?

                                                2) nagrania przeglądane w rejestratorze odtwarzają dźwięk. Podczas przeglądania na komputerze dźwięku nie ma. Co co kaman?

                                                3) czy to normalne, że przeglądając nagrania, kiedy kończy się jeden plik i zaczyna następny to obraz na sekundę się wyłącza i robi się na chwilę czarny ekran? Wydawało mi się że nie obraz powinien byc wyświetlany płynnie pomimo zmiany plików
                                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                                Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                                Komentarz


                                                • wróg, Problemy opisane w punkcie 1 i 2 wynikają ze złych kodeków, miałem ten sam problem

                                                  Zainstaluj najnowsze K-lite codec pack full
                                                  na początku instalacji odinstaluj poprzednie kodeki

                                                  to nie wina karty, nie ma sensu jej wymieniać wystarczy class 6
                                                  Obraz podczas przełączania między kolejnymi plikami na moment znika ale nie ma przerw.
                                                  Startuje w tym samym miejscu co się skończył poprzedni. U mnie nie trwa to aż sekundę.

                                                  Komentarz


                                                  • kw82, Dzięki za radę. Pójdę w tą stronę. Zainstalowałem już kodeki które mi zaproponowałeś, jednak nie odinstalowałem starych kodeków bo.... nie wiem jak i nie wiem które są niepotrzebne ops:
                                                    Cóż...na budowie i sterownikach komputerów znam się słabo. Wiem, że mam takie sterowniki jak za załączonym zdjęciu


                                                    Czy myślisz że teraz będzie ok? czy jednak muszę odinstalować stare?

                                                    A propos... dlaczego po zainstalowaniu K-lite codec pack full nie są te kodeki widoczne w menadżerze urządzeń? tak ma być?



                                                    Nagrania z rejestratora i to jak teraz się odtwarzają sprawdzę dopiero jutro wieczorem bo już je wywaliłem z karty :roll:
                                                    Załączone pliki
                                                    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                                    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                                    Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                                                    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X